Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Πέθανα με το καινούργιο όνομα!!! 😄🤣 @misofeggaro είσαι φοβερή και σε νιώθω πολύ ανεβασμένη και μου αρέσει πολύ αυτό!!! Εύχομαι αύριο που είναι και σημαδιακή ημερομηνία να μας πεις τα καλά τα νέα!!! ❤️❤️🤰 Είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα! 😉🤗

Και στα υπόλοιπα κοριτσάκια εύχομαι γρήγορα με γεμάτες κοιλίτσες 🤰👶🥰 Είναι και ερωτικός μήνας αυτός!! ❤️ Ελπίζω να είναι γουρλίδικο το θεματάκι όπως το άλλο που είχε ανοίξει το @lactaki μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα.... 

Δεν κρατήθηκα, 3 φορές είχα ξυπνήσει μέχρι τις 7 μισή, σηκώθηκα και το κατουρησα....

Και με κατουρησε πίσω.... Αρνητικοτατο. 

Σήμερα θα είμαι καλά, θα ξεχαστω με τις δουλειές, οι υπόλοιπες μέρες πώς περνάνε; 

Τουλάχιστον έχω παραγγείλει κάποια πράγματα και θα ξεκινήσω διατροφή, πρέπει να χάσω αρκετά κιλά. Θα πιω και κάνα κρασάκι που τα είχα κόψει εδώ και 15 μέρες. 

Αυτά... Με έχει πάρει ήδη αγκαλιά ο Αντρουλης ο οποίος κοιμάται του καλού καιρού... 

Θα κλείσω και εγώ τα ματάκια μου... Ξυπνήστε με μόλις γίνουν τα παϊδάκια.... 

 

IMG_20200202_073236.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου!! Καλό μήνα να έχουμε αγαπησιάρικο γεμάτο θετικά τεστακια!! Αυτό το μήνα σαν πέρσι είχαμε ξεκινήσει την πρώτη μας προσπάθεια!! 

Αυτη την εβδομάδα κλείνουμε 3μ και την Πέμπτη θα πάμε για το πρώτο σκαν! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να δούμε και το φύλο 😍

Κοριτσαρες μου!! Σας στέλνω πολλή μπεμπεδοσκονη! Εύχομαι σύντομα η ευτυχία και αλλά χίλια δυο συναισθήματα να πλημμυρίσουν το σπίτι σας ♥️
 

ΥΓ: Ναι! Είμαι από αυτές που το σκέφτομαι όλη νερά και κλαίω από την χαρά μου! 👼🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα.... 

Δεν κρατήθηκα, 3 φορές είχα ξυπνήσει μέχρι τις 7 μισή, σηκώθηκα και το κατουρησα....

Και με κατουρησε πίσω.... Αρνητικοτατο. 

Σήμερα θα είμαι καλά, θα ξεχαστω με τις δουλειές, οι υπόλοιπες μέρες πώς περνάνε; 

Τουλάχιστον έχω παραγγείλει κάποια πράγματα και θα ξεκινήσω διατροφή, πρέπει να χάσω αρκετά κιλά. Θα πιω και κάνα κρασάκι που τα είχα κόψει εδώ και 15 μέρες. 

Αυτά... Με έχει πάρει ήδη αγκαλιά ο Αντρουλης ο οποίος κοιμάται του καλού καιρού... 

Θα κλείσω και εγώ τα ματάκια μου... Ξυπνήστε με μόλις γίνουν τα παϊδάκια.... 

 

IMG_20200202_073236.jpg

Πάμε τον επόμενο μήνα κοριτσάρα μου! Είσαι σίγουρη ότι δεν υπάρχει καμία αχνή γραμμή? Πάρε και αν αύριο αν δεν...είδες είμαι εδώ ξύπνια και περίμενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα.... 

Δεν κρατήθηκα, 3 φορές είχα ξυπνήσει μέχρι τις 7 μισή, σηκώθηκα και το κατουρησα....

Και με κατουρησε πίσω.... Αρνητικοτατο. 

Σήμερα θα είμαι καλά, θα ξεχαστω με τις δουλειές, οι υπόλοιπες μέρες πώς περνάνε; 

Τουλάχιστον έχω παραγγείλει κάποια πράγματα και θα ξεκινήσω διατροφή, πρέπει να χάσω αρκετά κιλά. Θα πιω και κάνα κρασάκι που τα είχα κόψει εδώ και 15 μέρες. 

Αυτά... Με έχει πάρει ήδη αγκαλιά ο Αντρουλης ο οποίος κοιμάται του καλού καιρού... 

Θα κλείσω και εγώ τα ματάκια μου... Ξυπνήστε με μόλις γίνουν τα παϊδάκια.... 

 

IMG_20200202_073236.jpg

Φεγγαράκι μας όσο δεν έρχεται ελπίζουμε..κάνε και ένα αύριο πρωί μπορεί να σου κάνει χουνερια..όπως και να χει κρατά αυτή τη διάθεση κοριτσαρα μου και δεν θα αργήσει να έρθει το θετικό..με λαλαλα κρασάκι και παϊδακι θα έρθουν όλα..έτσι χαλαρή να είσαι όσο μπορείς είναι σημαντικό..σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Φεγγαράκι μας όσο δεν έρχεται ελπίζουμε..κάνε και ένα αύριο πρωί μπορεί να σου κάνει χουνερια..όπως και να χει κρατά αυτή τη διάθεση κοριτσαρα μου και δεν θα αργήσει να έρθει το θετικό..με λαλαλα κρασάκι και παϊδακι θα έρθουν όλα..έτσι χαλαρή να είσαι όσο μπορείς είναι σημαντικό..σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά 😘

Καλημέρα φιλες μου....!!! μια υπέροχη Κυριακή να έχετε...εμένα είναι ο πιο ξέγνοιαστος μήνας γιατί δε προσπαθώ... Κυριακή πρώτα θεός ταξιδεύω για την πρωτεύουσα...ανυπομονώ...

επίσης κορίτσια σκέφτηκα να κάνω την ca125 να δω αν ειναι ανεβασμένη..να πάω ετοιμη στο γιατρό.. ο άνθρωπος με τόσες που έκανα θα ψάχνει να βρει εξέταση που δεν εχω κάνει χαχαχαα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα.... 

Δεν κρατήθηκα, 3 φορές είχα ξυπνήσει μέχρι τις 7 μισή, σηκώθηκα και το κατουρησα....

Και με κατουρησε πίσω.... Αρνητικοτατο. 

Σήμερα θα είμαι καλά, θα ξεχαστω με τις δουλειές, οι υπόλοιπες μέρες πώς περνάνε; 

Τουλάχιστον έχω παραγγείλει κάποια πράγματα και θα ξεκινήσω διατροφή, πρέπει να χάσω αρκετά κιλά. Θα πιω και κάνα κρασάκι που τα είχα κόψει εδώ και 15 μέρες. 

Αυτά... Με έχει πάρει ήδη αγκαλιά ο Αντρουλης ο οποίος κοιμάται του καλού καιρού... 

Θα κλείσω και εγώ τα ματάκια μου... Ξυπνήστε με μόλις γίνουν τα παϊδάκια.... 

 

IMG_20200202_073236.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου! Αντί να στεναχωρηθω με έκανες και γέλασα στο τέλος! Κι αυτό έχει σημασία! Ο τρόπος που αντιμετωπίζουμε τα πράγματα. Όσο στενάχωρα κι αν είναι στην αρχή... είναι στο χέρι μας να κρατάμε την ελπίδα ζωντανή και να την μετατρέπουμε σε χαμόγελο. Είπαμε δεν εγκαταλείπουμε τα όνειρα μας εμείς! 

Υ.Γ. 1. Για αυτό όσο δεν κάνει την εμφάνιση της δεν αποκλείουμε τίποτα!🥰

Υ.Γ 2 Εγώ πάντως πήρα ένα κιλό παϊδακια χθες για να πνίξω λίγο τον πόνο μου!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα φιλες μου....!!! μια υπέροχη Κυριακή να έχετε...εμένα είναι ο πιο ξέγνοιαστος μήνας γιατί δε προσπαθώ... Κυριακή πρώτα θεός ταξιδεύω για την πρωτεύουσα...ανυπομονώ...

επίσης κορίτσια σκέφτηκα να κάνω την ca125 να δω αν ειναι ανεβασμένη..να πάω ετοιμη στο γιατρό.. ο άνθρωπος με τόσες που έκανα θα ψάχνει να βρει εξέταση που δεν εχω κάνει χαχαχαα!! 

Χαχαχαχαχαχα θα τον ψαρωσεις τελείως λακτακι μου..θα σκίσει τα πτυχία του..πες του είμαι αυτοδίδακτη γιατρέ..τι είμαστε όμως ρε κορίτσια οι γυναίκες πολυμηχανηματα με ότι καταπιαστούμε το τερματίζουμε..εγώ μετά την θρομβοφιλια διαγνωστηκα χθες και με διαβήτη κύησης..φρικαρα λίγο αλλά έχω κάνει μια έρευνα και ηρέμησα λίγο..με περιμένει πολύ αυστηρή διατροφή όμως..δύναμη όμως αγαπημένες και όλα θα γίνουν..να περάσεις τέλεια στην πρωτεύουσα μην τρέχεις μόνο στο γιατρό..κάνε και καμιά βόλτα και για μας..εδώ στο νησί κορίτσια έχουμε καλοκαίρι έχω αρχίσει τους περιπάτους..:) ελάτε για καφέ στο μπαλκόνι μου κερναωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Χαχαχαχαχαχα θα τον ψαρωσεις τελείως λακτακι μου..θα σκίσει τα πτυχία του..πες του είμαι αυτοδίδακτη γιατρέ..τι είμαστε όμως ρε κορίτσια οι γυναίκες πολυμηχανηματα με ότι καταπιαστούμε το τερματίζουμε..εγώ μετά την θρομβοφιλια διαγνωστηκα χθες και με διαβήτη κύησης..φρικαρα λίγο αλλά έχω κάνει μια έρευνα και ηρέμησα λίγο..με περιμένει πολύ αυστηρή διατροφή όμως..δύναμη όμως αγαπημένες και όλα θα γίνουν..να περάσεις τέλεια στην πρωτεύουσα μην τρέχεις μόνο στο γιατρό..κάνε και καμιά βόλτα και για μας..εδώ στο νησί κορίτσια έχουμε καλοκαίρι έχω αρχίσει τους περιπάτους..:) ελάτε για καφέ στο μπαλκόνι μου κερναωωωω

χαχαχαχα ναιιιι έτοιμη θα πάω!!!! εννοείται οτι θα κάνω κ τις βόλτες μου θα δω κ τον αδελφούλη μου... Κυριακή θα καφεδιάζομαι ήδη χαχα.. κ εμείς καλοκαίρι υπέροχη μέρα!!!!

μην αγχώνεσαι κοριτσάκι όλα καλά θα πάνε...σ λίγο καιρο θα έχεις το μπουμπούκι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

χαχαχαχα ναιιιι έτοιμη θα πάω!!!! εννοείται οτι θα κάνω κ τις βόλτες μου θα δω κ τον αδελφούλη μου... Κυριακή θα καφεδιάζομαι ήδη χαχα.. κ εμείς καλοκαίρι υπέροχη μέρα!!!!

μην αγχώνεσαι κοριτσάκι όλα καλά θα πάνε...σ λίγο καιρο θα έχεις το μπουμπούκι σου...

Κ εγώ έχω ανεβασμένο CA 125 χρόνια τώρα κοπέλα μου... Αλλά δεν είναι κάτι.. Αν δεν φαίνεται κάτι σαν εικόνα στον υπέρηχο... Εγώ θα σου πρότεινα αφού θα πας Αθήνα... Να κλείσεις κ ένα ραντεβού σε ενδοκρινολογο.!! ❤️ Είμαι σίγουρη αυτή θα σε βοηθήσει περισσότερο όσο αφορά τις ορμόνες.... Εγώ μόλις αποθηλασω βρήκα μια ενδοκρινολογο. Κ θα μου κάνει πλήρη έλεγχο να δούμε τι φταίει με τα γυναικολόγικα μου... 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ έχω ανεβασμένο CA 125 χρόνια τώρα κοπέλα μου... Αλλά δεν είναι κάτι.. Αν δεν φαίνεται κάτι σαν εικόνα στον υπέρηχο... Εγώ θα σου πρότεινα αφού θα πας Αθήνα... Να κλείσεις κ ένα ραντεβού σε ενδοκρινολογο.!! ❤️ Είμαι σίγουρη αυτή θα σε βοηθήσει περισσότερο όσο αφορά τις ορμόνες.... Εγώ μόλις αποθηλασω βρήκα μια ενδοκρινολογο. Κ θα μου κάνει πλήρη έλεγχο να δούμε τι φταίει με τα γυναικολόγικα μου... 😍

κοριτσάκι μου πριν λίγες μέρες έκανα υπέρηχο κ βρήκαμε μια κύστη.. μ πε η γιατρός οτι μάλλον η ενδομητρίωση επέστρεψε ξανά..... γι αυτό είπα να κάνω την εξέταση αυτή πάλι ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μουυυυ τι καιρός είναι αυτός;;;; :-) ετοιμάζομαι για καφέ φυσικά @Frogel μουυυυ ζηλεύω θέλω να έρθω στο μπαλκόνι σου να πιούμε καφεδάκι 😉 , όσο αφορά για το ζάχαρο μην ανχωνεσαι το είχε κ η κουμπάρα μου απλά πρόσεχε πολύ και γέννησε μια χαρά μια πριγκίπισσα 3κιλα !!! @lactakiμου καλά θα κάνεις να κάνεις και αυτή την εξέταση και να περάσεις τέλεια !!!! @misofeggaro μου δεν πειράζει όσο είσαι καλά και ψυχολογικά θα έρθει πολυυυυυ σύντομα είμαι σίγουρη 😉 !!!!! Όσο αφορά για εμένα κορίτσια ως κλασική γκαντεμο ακόμα δεν έχει έρθει !!! Κάθε μήνα έρχεται στην ώρα της μην σας πω και νωρίτερα και τώρα είπε κάτσε να της σπάσω λίγο ακόμα τα νεύρα , τι καυτό μπάνιο έκανα τι θερμοφορες τι λεκάνες σήκωσα εάν δεν έρθει και σήμερα θα αρχίσω τις μπύρες ,κάπου διάβασα ότι κατεβάζει το αίμα :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο έχω αυτό το τρελομουσουδο να μου κάνει χαρές, καλά θα είμαι... Κρύβουν τόση αγάπη αυτά τα μάτια... 

Εμείς μετά το μεσημέρι θα βγούμε βόλτα, ελπίζω να προλάβουμε να μαζέψουμε ήλιο... 

 

IMG_20200202_131151.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλά. Βλέπω γραμμές ? Παρανοω? Η φωτό είναι και πειραγμενη για μεγαλύτερη αντίθεση. Αύριο με βλέπω για χοριακη. 4 μέρες σήμερα πριν τη περίοδο.

IMG_20200202_131025.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έχω τη σκυλίτσα μου εδώ και μου έχει αλλάξει όλη την ψυχολογία..δεν υπάρχουν αυτά τα πλάσματα..έρχεται και κάθεται πάνω στην κοιλίτσα μου η σκατουλα..κι εμείς @misofeggaro θα πάμε για περπάτημα μετά το φαγητό θα πάμε παραλία..εσύ που μένεις αλήθεια??

@Αννια27 μου κοριτσαρα μου σευχαριστω για το κουράγιο..αύριο που θ απαω στο γιατρό θα ηρεμήσω ακόμα πιο πολύ..έλα εσύ και θα κεράσω μπύρες αν είναι να κατέβει η άτιμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LadyP είπε:

Κορίτσια μου καλά. Βλέπω γραμμές ? Παρανοω? Η φωτό είναι και πειραγμενη για μεγαλύτερη αντίθεση. Αύριο με βλέπω για χοριακη. 4 μέρες σήμερα πριν τη περίοδο.

IMG_20200202_131025.jpg

Ε ναι λοιπόν και εγώ βλέπω! Γιουχουυυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Κορίτσια μου καλά. Βλέπω γραμμές ? Παρανοω? Η φωτό είναι και πειραγμενη για μεγαλύτερη αντίθεση. Αύριο με βλέπω για χοριακη. 4 μέρες σήμερα πριν τη περίοδο.

IMG_20200202_131025.jpg

Κορίτσι μου κάτι φαίνεται νομίζω ότι για τέσσερις μέρες πριν την περίοδο δεν θα φαινόταν πιο καθαρά βγάλε και μια πιο κοντινή..αντεεεε κάνε το ποδάρικο..τι καλααααα μπραβοοοο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και να είναι γουρλίδικο για όλες μας το καινούριο θεματάκι!
Σήμερα μπόρεσα να μπω να γράψω καθώς όλη βδομάδα δουλεύω ασταμάτητα και μόνο σήμερα είχα ρεπό! Ο σύζυγος ήταν απόγευμα στις μέρες περιόδου μου οπότε πριν τις γόνιμες θα είναι πρωί και αυτός κι εγώ και ευτυχώς ελπίζω να είμαστε πιο χαλαροί αυτον το μήνα! 
Συνεχίζω να παίρνω τη βιταμίνη μου D3 που βρήκαμε πολύ χαμηλή. Αυτόν το μήνα λέω να μην κάνω τεστ ωορρηξίας. Μας αγχώνουν και τους δύο πολύ, ειδικά τον σύζυγο. Έτσι και αλλιώς το διαπίστωσα στην πράξη πως άλλα λέει και άλλα κάνει. Είχα δει δύο κατακόκκινες γραμμές και ενώ έπρεπε να κάνω ωορρηξία μέσα σε 24-48 ώρες, είχα ήδη κάνει ωορρηξία. 
Έχασα ήδη 5 κιλά αυτές τις δυο βδομάδες γιατί μου είπε ο γιατρός να προσέξω και τη διατροφή. 
Άντε να δούμε...
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Ε ναι λοιπόν και εγώ βλέπω! Γιουχουυυ! 

Αλήθεια δεν μπορώ να το καταλαβω. Νομίζω ότι βλέπω αλλά πολυυυυ άχνη! Πφφφφφ πόσο ψυχοφθόρο. Αύριο χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Όσο έχω αυτό το τρελομουσουδο να μου κάνει χαρές, καλά θα είμαι... Κρύβουν τόση αγάπη αυτά τα μάτια... 

Εμείς μετά το μεσημέρι θα βγούμε βόλτα, ελπίζω να προλάβουμε να μαζέψουμε ήλιο... 

 

IMG_20200202_131151.jpg

Ωωωωω τι γλυκακιιιι είναι αυτοοοοοοο 💕 αχχχ τα λατρεύω τα ατιμααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Κορίτσια μου καλά. Βλέπω γραμμές ? Παρανοω? Η φωτό είναι και πειραγμενη για μεγαλύτερη αντίθεση. Αύριο με βλέπω για χοριακη. 4 μέρες σήμερα πριν τη περίοδο.

IMG_20200202_131025.jpg

Βρεεεεεε βλέπω και εγώ δύο γραμμές αντεεεεε να κάνουμε ποδαρικοοοοο !!!! Μυριζομε το πρώτο μας θετικοοοο 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LadyP είπε:

Δεν ξέρω κορίτσια μου πολυυυυυ αχνό για να είμαι αληθινό. 

IMG_20200202_132112.jpg

Βγήκε αμέσως έτσι;;; Η μετά από ώρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια και να είναι γουρλίδικο για όλες μας το καινούριο θεματάκι!
Σήμερα μπόρεσα να μπω να γράψω καθώς όλη βδομάδα δουλεύω ασταμάτητα και μόνο σήμερα είχα ρεπό! Ο σύζυγος ήταν απόγευμα στις μέρες περιόδου μου οπότε πριν τις γόνιμες θα είναι πρωί και αυτός κι εγώ και ευτυχώς ελπίζω να είμαστε πιο χαλαροί αυτον το μήνα! 
Συνεχίζω να παίρνω τη βιταμίνη μου D3 που βρήκαμε πολύ χαμηλή. Αυτόν το μήνα λέω να μην κάνω τεστ ωορρηξίας. Μας αγχώνουν και τους δύο πολύ, ειδικά τον σύζυγο. Έτσι και αλλιώς το διαπίστωσα στην πράξη πως άλλα λέει και άλλα κάνει. Είχα δει δύο κατακόκκινες γραμμές και ενώ έπρεπε να κάνω ωορρηξία μέσα σε 24-48 ώρες, είχα ήδη κάνει ωορρηξία. 
Έχασα ήδη 5 κιλά αυτές τις δυο βδομάδες γιατί μου είπε ο γιατρός να προσέξω και τη διατροφή. 
Άντε να δούμε...
 

Μπράβο κορίτσακι μου η διατροφή παίζει μεγάλο ρόλο αλλά και η ψυχολογία !!! Γι'αυτό μην ξεχνιεσαιιι θετική σκέψη και έρχεται το μπεμπακι σου 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κι εγώ έχω τη σκυλίτσα μου εδώ και μου έχει αλλάξει όλη την ψυχολογία..δεν υπάρχουν αυτά τα πλάσματα..έρχεται και κάθεται πάνω στην κοιλίτσα μου η σκατουλα..κι εμείς @misofeggaro θα πάμε για περπάτημα μετά το φαγητό θα πάμε παραλία..εσύ που μένεις αλήθεια??

@Αννια27 μου κοριτσαρα μου σευχαριστω για το κουράγιο..αύριο που θ απαω στο γιατρό θα ηρεμήσω ακόμα πιο πολύ..έλα εσύ και θα κεράσω μπύρες αν είναι να κατέβει η άτιμη..

Εγώ θα τις πίνω και εσύ θα με κοιτάς 😉 χιχιχι έχουμε και μια πριγκίπισσα να προσέξουμε :-) σε φιλώ γλυκά στην κοιλίτσα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...