Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Χαζευα στο ίντερνετ να δω για τεστ ωορρηξιας. Μου τελειώνουν και ήθελα να δω από που να παραγγείλω τον άλλο μήνα Ελλάδα ή εξωτερικό. 

Είδα αυτο

https://www.mother2be.gr/τεστ-ωορρηξίας/104-maybe-baby-μικροσκόπιο-ωορρηξίας.html

Λέει είναι μικροσκόπιο ωορρηξιας, δουλεύει με το σάλιο. Το έχει ξανά ακούσει καμία σας? Είναι αξιόπιστο? Μου φαίνεται πιο εύκολο από τα στικακια με τα ουρά.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Γειά σου @Mantarini να το χαίρεσαι το μωράκι σου, γερή και καλότυχη να είναι και να τη  καμαρωνετε!!! 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερό κι ευλογημένο να είναι!😘💗

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!! Και εσείς με το καλό να έχετε φουσκωμένες κοιλιτσες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/2/2020 at 8:58 ΜΜ, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου εμείς που είμαστε Κρήτη δεν δυσκολευόμαστε πουθενά γιατί είναι μεγάλο νησί και πολύ ανεξάρτητο..κι εγώ από βόρεια κατέβηκα εδώ..δεν συγκρίνω με τίποτα τη ζωή εδώ..είμαι και άνθρωπος που δεν θέλει πολλά πολλά όποτε ευχαριστιεμαι τους ρυθμούς και την ηρεμία..:) :)

Όντως στην Κρήτη είναι διαφορετικά ακριβώς για αυτά που γράφεις. Έχω γνωστούς που έφυγαν από την πόλη σε μικρότερα νησιά και μου λένε και αυτοί το ίδιο. Την ηρεμία που έχουν στη ζωή τους δεν την αλλάζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/2/2020 at 9:14 ΜΜ, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι έχει αν ζεις στο δικό μας που είναι τίγκα στους μαύρους και βιάζουν κλέβουν μαχαιρωνουν μέρα μεσημέρι Ναι είναι δυσκολα για μας και πριν προλάβει να με κραξει καμία και με πει ρατσιστρια να σας πω ότι πρόσφατα με τράβηξαν από τη τσάντα και μ έριξαν κάτω για να με κλέψουν με αποτέλεσμα χτύπησα έκανα ζήμια στο μηχανάκι μου και χάλασαν και τη τσάντα μου όπου είχε μέσα 3000 ευρω παραγγελίες για το μαγαζί μας . Αυτά . Κσποτε ήταν παράδεισος τωρα ειναι χειροτερα από την ομονοια

Αν θυμάμαι καλά είσαι από τη Μυτιλήνη; Κορίτσι μου έχεις δίκιο σε αυτό που λες και εκνευρίζομαι πολύ όταν βλέπω στο fb να κράζουν και να κατηγορούν τους κατοίκους αυτών των νησιών άνθρωποι που μένουν σε μέρη της ηπειρωτικής Ελλάδας τα οποία δεν έχουν επηρεάστει καθόλου. Είναι εύκολο πίσω από ένα πληκτρολόγιο να κρίνουμε αλλά για καταστάσεις που δεν τις έχουμε βιώσει πως έχουμε άποψη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Ναι κορίτσακι μου το ξέρω ,αφού αδιαθετησα επιτέλους σήμερα και είμαι πολύ χαρούμενη για να προχωρήσω επιτέλους να πάρω την θεραπεία μου και ραντεβού 06/03 εμείς 😉 μην ξεχνιόμαστε :-) !!! Τα έχεις μαζέψει όλα;;; Εμένα μου μένει μόνο η σφραγίδα από το Ιασώ και το τελευταίο σπερματοδιαγραμμα του συζύγου!!!

Καλημέρα Άννια μου, όχι εμένα μου λείπουν αρκετά αλλά θα είμαι οκ μέχρι τότε. Βέβαια σήμερα έχουμε ραντεβού στον ουρολόγο να μας πει πως προχωράμε αφού και το δεύτερο σπερμοδιάγραμμα βγήκε μηδενικό και επειδή λογικά η μόνη λύση είναι η βιοψία, σκέφτομαι να μην τον πιέσω και να πάρει το χρόνο του για το πότε θα το κάνει το χειρουργείο..δεν είναι εύκολη απόφαση αλλά οκ.. για να δούμε...θα σας ενημερώσω αύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Καλημέρα Άννια μου, όχι εμένα μου λείπουν αρκετά αλλά θα είμαι οκ μέχρι τότε. Βέβαια σήμερα έχουμε ραντεβού στον ουρολόγο να μας πει πως προχωράμε αφού και το δεύτερο σπερμοδιάγραμμα βγήκε μηδενικό και επειδή λογικά η μόνη λύση είναι η βιοψία, σκέφτομαι να μην τον πιέσω και να πάρει το χρόνο του για το πότε θα το κάνει το χειρουργείο..δεν είναι εύκολη απόφαση αλλά οκ.. για να δούμε...θα σας ενημερώσω αύριο. 

Καλημέρα κορίτσι μου, εύχομαι να βρεθεί μια λύση ιδανική και για τους δυο σας!! Έχεις δίκιο δώστου χρόνο και σίγουρα δώστου δύναμη , χρειάζεστε και οι δύο δύναμη και ηρεμία ,όλα θα γίνουν μην μου ανησυχείς :-) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εύχομαι να βρεθεί μια λύση ιδανική και για τους δυο σας!! Έχεις δίκιο δώστου χρόνο και σίγουρα δώστου δύναμη , χρειάζεστε και οι δύο δύναμη και ηρεμία ,όλα θα γίνουν μην μου ανησυχείς :-) !!!

Καλό μου κοριτσάκι εσυ....

όλα θα γίνουν σίγουρα!! Κ όπως έχουμε πει..μέσα στο 2020 όλες μας θα έχουμε μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χαζευα στο ίντερνετ να δω για τεστ ωορρηξιας. Μου τελειώνουν και ήθελα να δω από που να παραγγείλω τον άλλο μήνα Ελλάδα ή εξωτερικό. 

Είδα αυτο

https://www.mother2be.gr/τεστ-ωορρηξίας/104-maybe-baby-μικροσκόπιο-ωορρηξίας.html

Λέει είναι μικροσκόπιο ωορρηξιας, δουλεύει με το σάλιο. Το έχει ξανά ακούσει καμία σας? Είναι αξιόπιστο? Μου φαίνεται πιο εύκολο από τα στικακια με τα ουρά.  

Καλημέρα kostef μου! Πρώτη φορά το βλέπω αλλά γιατί να μην είναι αξιόπιστο; Ελπίζω κάποια κοπέλα να το ξέρει και να μας πει την άποψη της!😘💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα kostef μου! Πρώτη φορά το βλέπω αλλά γιατί να μην είναι αξιόπιστο; Ελπίζω κάποια κοπέλα να το ξέρει και να μας πει την άποψη της!😘💗💗💗💗

Άνοιξα ένα θέμα να ρωτήσω να δω απόψεις!!!! Η αλήθεια είναι ότι χθες ενθουσιαστηκα χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Άνοιξα ένα θέμα να ρωτήσω να δω απόψεις!!!! Η αλήθεια είναι ότι χθες ενθουσιαστηκα χάχα 

Κάνουν που κάνουν τα μάτια μου γραμμούλες κάθε μήνα, άμα κάνουν και "φτέρες" πάει θα λαλίσω κανονικά.
Πέρα από την πλάκα δεν το έχω δοκιμάσει παρόλο που είχε πέσει στο μάτι μου. 
Είσαι σίγουρα πιο πρακτικό από τα κλασσικά τεστ, μένει να δούμε αν είναι αξιόπιστο...
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Κάνουν που κάνουν τα μάτια μου γραμμούλες κάθε μήνα, άμα κάνουν και "φτέρες" πάει θα λαλίσω κανονικά.
Πέρα από την πλάκα δεν το έχω δοκιμάσει παρόλο που είχε πέσει στο μάτι μου. 
Είσαι σίγουρα πιο πρακτικό από τα κλασσικά τεστ, μένει να δούμε αν είναι αξιόπιστο...
 

Να σου πω τρώγομαι να το πάρω, θα περιμένω όταν μου έρθει περίοδος κ θα παραγγείλω....  Θα σας πω εντυπώσεις αν τελικά το δοκιμάσω χαχαχα.... Θα δω πρώτα κ από κοπέλες που ήδη το χρησιμοποίησαν να κάνω γκάλοπ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Άνοιξα ένα θέμα να ρωτήσω να δω απόψεις!!!! Η αλήθεια είναι ότι χθες ενθουσιαστηκα χάχα

Τώρα που το σκέφτομαι να μην το πάρει χαμπάρι καμιά κακιά πεθερά και τότε βλέπω πραγματικά να εκτοξεύονται οι πωλήσεις του!😆Με αυτά στην τσάντα θα κυκλοφορούν όταν θα πρόκειται να γνωρίσουν την νέα νυφη!😄

Πάντως κορίτσια μου πάντα θυμάμαι την γιαγιακα μου όταν αναφέρω πεθερές! Η δική της της έβγαζε την ψυχή! Επειδή άργησε να μείνει έγκυος 2 ολόκληρους μήνες! Καλά που δεν ζούμε σ' εκείνα τα χρόνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μας έλειψες ελανακι μου! 🥰🥰🥰🥰Αλλά αφού είναι έτσι σε συγχωρούμε!🤗 Άρχισε να κλωτσαει η κοριτσάρα μας! Πως να μην δακρυσεις; Τι μοναδικό συναίσθημα! Εγώ τα ίδια! Μου ήρθε και η άτιμη σήμερα και με έριξε λίγο ψυχολογικά! Αλλά συνεχίζουμε δυναμικά!

🥰🥰🥰 Ενταξει λογικο ειναι αλλα για λιγο μετα να εισαι παλι δυνατη να συνεχίσεις ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου έρχεται το σπορακι σου το νιώθω 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Ωωωωωω και κάπου εδώ μπιγω τα κλάματα 🥺 σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκάκι μου και ανταποδίδω φυσικά,το εύχομαι για όλες μας 🙏 το νινι μας !!!! 🤐👩‍❤️‍👩:P❤️

🙏🥰💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ 👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι: ?

Karen: ?

silia: ?

Hope19: ?

Alex2016: ?

joycat: ?

misofeggaro: ?

Μari84:?

pangipot: 04/02

st3llina: 07/02

PAPA EVA: 09/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

diana8: 14/02

Lacostaki: 14/02

Lactaki: ?

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Εμένα βάλε με 29/02 και βλέπουμε 😊😀 καλά αποτελέσματα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ 👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι: ?

Karen: ?

Hope19: ?

Alex2016: ?

joycat: ?

Μari84:?

pangipot: 04/02

st3llina: 07/02

PAPA EVA: 09/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

diana8: 14/02

Lacostaki: 14/02

silia: 15/02

Lactaki: ?

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

misofeggaro: 06/03

Επεξεργάστηκε από Αννια27
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ 👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι: ?

Karen: ?

silia: ?

Hope19: ?

Alex2016: ?

joycat: ?

misofeggaro: ?

Μari84:?

pangipot: 04/02

st3llina: 07/02

PAPA EVA: 09/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

diana8: 14/02

Lacostaki: 14/02

Lactaki: ?

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Βάλε με 6/3 εμένα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α πα πα! Κορίτσια μπαίνω κι εγώ να δω νέα και βλέπω δίπλα στο όνομα μου το 666🔥!Βοήθεια ένα like επειγόντως! 😆😆😆😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α πα πα! Κορίτσια μπαίνω κι εγώ να δω νέα και βλέπω δίπλα στο όνομα μου το 666🔥!Βοήθεια ένα like επειγόντως! 😆😆😆😆 

Χαχαχα στο εδωσα εγω κοριτσι μου 😂😂😂.Εγω ειμαι λυπημενη εφυγε για 5 μερες ο αντρας μου για μια εκθεση στην Αθηνα κ ηδη σκεφτομαι πώς θα περασουν οι μερες.Με ποναει αφανταστα κ το στηθος κ ζοριζομαι αρκετα...Αντε να περασουν οι μερες 🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η st3llina είπε:

Χαχαχα στο εδωσα εγω κοριτσι μου 😂😂😂.Εγω ειμαι λυπημενη εφυγε για 5 μερες ο αντρας μου για μια εκθεση στην Αθηνα κ ηδη σκεφτομαι πώς θα περασουν οι μερες.Με ποναει αφανταστα κ το στηθος κ ζοριζομαι αρκετα...Αντε να περασουν οι μερες 🙁

Ευχαριστώ st3llina μου!🥰🥰🥰🥰 Με έβγαλες από τη κόλαση που ζούσα!😆😆😆😆😆

Πόσο τυχερός είναι ο αντρουλη σου που σ' έχει! Είναι υπέροχο να λείπεις σε κάποιον! Σε καταλαβαίνω πάντως κι εμένα μια ημέρα να μην είναι στο σπίτι μου λείπει! Θα περάσει ο καιρός... έχεις κι εμάς παρέα! Εύχομαι να μην σου έρθει και όταν επιστρέψει να τον περιμένει η ομορφότερη έκπληξη!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ 👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι: ?

Karen: ?

silia: ?

Hope19: ?

Alex2016: ?

joycat: ?

Μari84:?

pangipot: 04/02

st3llina: 07/02

PAPA EVA: 09/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

diana8: 14/02

Lacostaki: 14/02

Lactaki: ?

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

misofeggaro: 06/03

Αχ βαλε και μενα 15/2 @sillia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ st3llina μου!🥰🥰🥰🥰 Με έβγαλες από τη κόλαση που ζούσα!😆😆😆😆😆

Πόσο τυχερός είναι ο αντρουλη σου που σ' έχει! Είναι υπέροχο να λείπεις σε κάποιον! Σε καταλαβαίνω πάντως κι εμένα μια ημέρα να μην είναι στο σπίτι μου λείπει! Θα περάσει ο καιρός... έχεις κι εμάς παρέα! Εύχομαι να μην σου έρθει και όταν επιστρέψει να τον περιμένει η ομορφότερη έκπληξη!😘💗

Ωραια θα ηταν κοριτσακι μου αλλα ηδη νιωθω πονους περιοδου οποτε καπου στο δρομο ειναι η σιχαμενη κ εντος των ημερων θα φανει.Σ ευχαριστω για τη σκεψη ομως ❤.Ειπαμε το νινι θελει να ερθει στο καινουριο σπιτι,μετα την ανακαινιση 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Ωραια θα ηταν κοριτσακι μου αλλα ηδη νιωθω πονους περιοδου οποτε καπου στο δρομο ειναι η σιχαμενη κ εντος των ημερων θα φανει.Σ ευχαριστω για τη σκεψη ομως ❤.Ειπαμε το νινι θελει να ερθει στο καινουριο σπιτι,μετα την ανακαινιση 😁

Αχχχ να ξέρεις πόσο σε νιώθω στελινα μου!!! Και εμένα οπότε φεύγει για επαγγελματικό ταξίδι πέφτω σε λήθαργο,μου λείπει συνέχεια όταν δεν είναι εδώ!!! Υπομονή και θα γυρίσει σύντομα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ να ξέρεις πόσο σε νιώθω στελινα μου!!! Και εμένα οπότε φεύγει για επαγγελματικό ταξίδι πέφτω σε λήθαργο,μου λείπει συνέχεια όταν δεν είναι εδώ!!! Υπομονή και θα γυρίσει σύντομα :-)

Μα τι γυναίκες έχουν αυτοί οι άντρες μας! Άρα εμείς τους λείπουμε το ίδιο; Τώρα θα ρωτούσα τον άντρα μου αλλά θα με περάσει για τρελή! θα νομίζει ο καημένος ότι μιλάω με κανέναν στο ίντερνετ και σκοπεύω να το σκάσω μαζί του!😄

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ να ξέρεις πόσο σε νιώθω στελινα μου!!! Και εμένα οπότε φεύγει για επαγγελματικό ταξίδι πέφτω σε λήθαργο,μου λείπει συνέχεια όταν δεν είναι εδώ!!! Υπομονή και θα γυρίσει σύντομα :-)

Δεν ξερω τι με εχει πιασει συνηθως εγω ειμαι αυτη που λειπω λογω δουλειας αν κ οχι για πολλες μερες.Κ τωρα μου κακοφαινεται με εχουν πιασει κ οι συναισθηματισμοι λογω επερχομενης περιοδου κ ολη μερα τρωγομαι.Πολυ κλαψιαρα εχω γινει αυτες τις μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...