Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολόγος Έλενα η Αρεταίειο


Ifigeneua

Recommended Posts

Καλησπέρα ξέρετε κάποιο καλό γυναικολόγο στο Αρεταίειο η στο Έλενα γιατί θα θελα να γεννησω σε δημόσιο νοσοκομείο επειδή τα ιδιωτικά είναι πανάκριβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ γέννησα στο Έλενα το καλοκαίρι και έμεινα πολύ ευχαριστημενη! Μπορείς να πηγαίνεις το πρωί στης εφημεριας τον γιατρό δωρεαν, εγώ πήγαινα στα απογευματινά ραντεβού όπου με παρακολουθούσε συγκεκριμένος με ραντεβού και αγόραζα παράβολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει μια κοπέλα εδω που γέννησε με τον γιατρό Χρήστο Κρεμμύδα κ της ζήτησα κ το τηλ του..ειπε ότι ήταν καλός κ δεν ζήτησε χρήματα.Επισης ξέρω κάποιον Κολιόπουλο που μου έχουν πει τα καλύτερα,έχω κ το τηλ του αλλά δεν έχω πάει εγώ μου τον σύστησαν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Joannaero είπε:

Πώς πηγαίνεις με τον σύντροφό σου; Τον δέχτηκαν οι γονείς σου; Σε θυμάμαι

Για μένα λες? Όλα καλά! Έχουμε πάει στο άλλο άκρο! Αγάπες και λουλούδια! Που τα είχαμε πει? 

Σχετικά με το Έλενα πάντως τον γιατρό μου τον λένε Παυλάκη. Ούτε εμενα μου ζήτησε κάνεις τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Για μένα λες? Όλα καλά! Έχουμε πάει στο άλλο άκρο! Αγάπες και λουλούδια! Που τα είχαμε πει? 

Σχετικά με το Έλενα πάντως τον γιατρό μου τον λένε Παυλάκη. Ούτε εμενα μου ζήτησε κάνεις τίποτα!

Oops, σόρρυ στην Ιφιγένεια μιλούσα ! Δεν τα έχουμε πει ποτέ,πάντως χαίρομαι που είσαι ευτυχισμένη με το αγόρι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Joannaero είπε:

Oops, σόρρυ στην Ιφιγένεια μιλούσα ! Δεν τα έχουμε πει ποτέ,πάντως χαίρομαι που είσαι ευτυχισμένη με το αγόρι σου.

Χαχα λέω και εγώ!!! Ευχαριστώ πολύ! Όπως κατάλαβες τα είχα τα θέματακια μου αλλά με τους γονείς!Χάχα 🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά τα πηγαίνουμε τώρα οι δικοί μου μιλάνε κ ήρθαν και τον γνώρισαν.ευχαριστω για τις απαντήσεις σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
στις On 18/1/2020 at 10:57 ΜΜ, ο/η Joannaero είπε:

Υπάρχει μια κοπέλα εδω που γέννησε με τον γιατρό Χρήστο Κρεμμύδα κ της ζήτησα κ το τηλ του..ειπε ότι ήταν καλός κ δεν ζήτησε χρήματα.Επισης ξέρω κάποιον Κολιόπουλο που μου έχουν πει τα καλύτερα,έχω κ το τηλ του αλλά δεν έχω πάει εγώ μου τον σύστησαν.. 

Καλησπέρα σας πάω για το 4ο νινί και είμαστε χάλια οικονομικά θα ήθελα να δω για το αρεταιειο μπορείτε να μου πείτε το τηλέφωνο του δεύτερου γιατρού; να μηλισω σας ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
στις On 18/1/2020 at 10:57 ΜΜ, ο/η Joannaero είπε:

Υπάρχει μια κοπέλα εδω που γέννησε με τον γιατρό Χρήστο Κρεμμύδα κ της ζήτησα κ το τηλ του..ειπε ότι ήταν καλός κ δεν ζήτησε χρήματα.Επισης ξέρω κάποιον Κολιόπουλο που μου έχουν πει τα καλύτερα,έχω κ το τηλ του αλλά δεν έχω πάει εγώ μου τον σύστησαν.. 

Καλησπέρα! Καταλαβαίνω ότι από το post σου έχει περάσει αρκετός καιρός αλλά επειδή ενδιαφέρομαι να γεννήσω με τον κ. Κολιόπουλο, μήπως θα μπορούσες να μου δώσεις το τηλ του? Είναι πολύ δύσκολο να τον βρω στο σταθερό του μαιευτηρίου... Σ' ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...