Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα Ρούλα!! 

Εμείς τελειώσαμε με όλα, τη βαλίτσα φτιάχνω σήμερα και είμαι έτοιμη!!

Τα πόδια μου δεν έχουν πρηστεί ευτυχώς, και γενικά δεν έχω πρηστεί..ποναλάκια έχω κι εγώ!!

Τετάρτη θα πάω γιατρό εγώ..να μας πεις τι θα σου πει! 😊

Τελείωσες εσύ το δωμάτιο του μωρού και τα ψώνια;

Ναι την βαλίτσα την εχω ετοιμη και το δωματιο δεν έστρωσα ακομα την κούνια γιατι λεω να μην γεμίσει σκόνες..... Εισαι τυχερή εμενα αυτε τις μερες πριστικαν αρκετα κ σποτομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Roula2410 είπε:

Ναι την βαλίτσα την εχω ετοιμη και το δωματιο δεν έστρωσα ακομα την κούνια γιατι λεω να μην γεμίσει σκόνες..... Εισαι τυχερή εμενα αυτε τις μερες πριστικαν αρκετα κ σποτομα

Έχω ακούσει ότι οι έγκυες πρήζονται γενικά..μου είπε μια κοπέλα την άλλη φορά ότι δε μοιάζω για έγκυο γιατί δεν έχω πρηστεί καθόλου κ έχω μόνο μια κοιλίτσα χαχα 😆 Σε ενοχλούν δηλαδή που έχουν πρηστεί;

Θα το κάνω κι εγώ έτσι για να μη σκονιστούν, εξάλλου μόλις γεννήσω σε 3 μέρες θα έρθω σπίτι, οπότε προλαβαίνει η μαμά μου ή ο άντρας μου να έρθουν να τα στρώσουν..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Έχω ακούσει ότι οι έγκυες πρήζονται γενικά..μου είπε μια κοπέλα την άλλη φορά ότι δε μοιάζω για έγκυο γιατί δεν έχω πρηστεί καθόλου κ έχω μόνο μια κοιλίτσα χαχα 😆 Σε ενοχλούν δηλαδή που έχουν πρηστεί;

Θα το κάνω κι εγώ έτσι για να μη σκονιστούν, εξάλλου μόλις γεννήσω σε 3 μέρες θα έρθω σπίτι, οπότε προλαβαίνει η μαμά μου ή ο άντρας μου να έρθουν να τα στρώσουν..!

Και εγω φαντασου εχω παρει 6 κιλα μονο... Δεν με ενοχλούν ουτε πονάνε απλα πριστικαν πιο πολυ οταν ειμαι όρθια.... Ναι καλυτερα γιατι θα γεμίσουν σκόνες.... Τα εχετε τελειωσει τα δωματια??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Έχεις δίκιο θα το κάνω κι εγώ έτσι 😊

Θα κάτσουν μέχρι να γεννήσεις τώρα οι γονείς σου;

Ναι θα κάτσουν μέχρι τον Νοέμβριο 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Roula2410 είπε:

Και εγω φαντασου εχω παρει 6 κιλα μονο... Δεν με ενοχλούν ουτε πονάνε απλα πριστικαν πιο πολυ οταν ειμαι όρθια.... Ναι καλυτερα γιατι θα γεμίσουν σκόνες.... Τα εχετε τελειωσει τα δωματια??? 

Εμείς στο σπίτι που μένουμε τώρα έχει ένα δωμάτιο, αλλά δε μας ένοιαζε γιατί τον πρώτο χρόνο μαζί μας θα κοιμάται..το νοικιάσαμε επειδή είναι στην πολυκατοικία που μένω(που είναι το πατρικό μου δηλαδή), οπότε θα είναι από πάνω η μαμά μου και μας βόλευε πιο πολύ έτσι..οπότε ναι τα έχουμε όλα έτοιμα δεν είχαμε και πολλά να φτιάξουμε 😄 Πήραμε το λίκνο του το φτιάξαμε είναι γλύκα, πορτ μπεμπε καρότσια όλα έτοιμα φτιαγμένα...θα βάλουμε ένα φωτιστικό πάνω απ’το λίκνο του με σχέδιο συννεφάκι, αυτό έχει μείνει να βάλει ο άντρας μου τώρα θα το βάλει μια απ’αυτές τις μέρες 😊 Εσύ το ετοίμασες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tina92 είπε:

Ναι θα κάτσουν μέχρι τον Νοέμβριο 😍

Τέλεια οπότε θα τους έχεις και μετά μαζί τον πρώτο καιρό που θα γεννηθεί το μωράκι 😍☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/8/2020 at 3:18 ΠΜ, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα...εγώ τη μερέντα είμαι στο ίδιο κουτί που αγόρασα, έχω φάει μόνο 2 φορές από μια φετούλα ψωμί με μερέντα...γενικά δεν είμαι πολύ του γλυκού, απλά τώρα που μου τα έκοψαν έχω τρελαθεί κ μυρίζω παντού βάφλες κ κρέπες χαχα...μπισκότα χωρίς ζάχαρη παίρνω τα digestive, από αυτά έχω φάει 1 κουτί αυτούς τους 2 μήνες..τώρα βρήκα με σοκολάτα κ πήρα, αλλά δεν τα έχω ανοίξει ακόμη να σ πω την αλήθεια..κ αναψυκτικά δεν έπινα ούτως ή άλλως, οπότε ούτε τώρα πίνω..κανα παγωτάκι τρώω πού κ πού με στέβια, και καφέ που πίνω έναν κάθε μέρα με στέβια, τον πίνω κ γλυκό..τώρα αν πειράζει η στεβια δε ξέρω, ελπίζω να μην πειράζει! Λίγο έμεινε!!

Τίποτα δεν έχεις πάρει από κιλά..μείον θα βγεις από το μαιευτήριο χαχα.. Εγώ είχα μείνει καναδυο μήνες εκεί στα 6-7-8 ανεβοκατέβαινε, τώρα πήγα στα 8-9, φαγωμένη κι εγώ, δεν πιστεύω να πάρω άλλα..θα ζυγιστώ κ την Τετάρτη στο γιατρό να δούμε.

Τετάρτη έχεις κ εσύ ραντεβού ε;; Καλό θα είναι το ντοπλερ σου πιστεύω για να δούμε

Καλημερα.... 

Μια χαρά... Δεν είσαι δηλαδή γυκατζου!! 

Από κιλά κ εσυ δεν έχεις πάρει τίποτα...αν θυμάμαι ξεκινησες κ αδυνατη,οποτε για αδυνατη είσαι μια χαρουλα!!!Σιγά μη παρεις μέχρι να γεννήσεις!!!! Εχω διαβάσει ότι τον τελευταίο μήνα κάποιες ή παιρνουν αρκετά ή δεν παιρνουν καθόλου!!! Νι αυριο εχω το Ντόπλερ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/8/2020 at 5:00 ΜΜ, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Αν και λίγο καθυστερημένα χρόνια πολλα! Μεγάλη γιορτή η χθεσινή! Να χαίρεστε τους δικούς σας που γιορτάζουν!

Θα πάτε, θα πάτε!!!! Όλα θα γίνουν!!!

Θα είναι δύσκολα αλλά και τόσο όμορφα πιστεύω!!! Αυτό το πλασματακι θα είναι κομμάτι μας και του ανθρώπου μας... Απίστευτο...

Και φυσικά απλωμένα τα πράγματα του παντού!!! Έχετε συνειδητοποιήσει πόσα πράγματα έχουν τα άτιμα;;; 🤣 🤣 

Τίποτα, τίποτα.... Χαρά στο κουράγιο σου θα πω εγώ... Θα συνέλθεις μετά και ούτε εσύ δεν θα το πιστεύεις.... 

Για να το λέει βρε έτσι θα είναι!

Την Πέμπτη έχω επιτέλους, δυο μέρες πριν μπω στον μήνα μου, και μετά θα πηγαίνω κάθε 10

Καλά είμαι γενικώς. Την Τρίτη μπήκαν και τα πρώτα πλυντήρια, ξεκίνησαν και οι καθαριοτητες! Κουράστηκα βέβαια πολύ και μετά είχα πονακια τα οποία συνεχίζονται. Μίλησα με τον γιατρό γιατί κάνω και κάτι συσπασουλες, ακανόνιστες, έχω και ήπια πονακια περιόδου χαμηλά αλλά δεν είναι ανησυχητικά. Έχουν ξεκινήσει οι προπαρασκευαστικές οδύνες, παίρνω μικρή δόση μαγνησίου την οποία όμως δεν θα την αυξήσουμε απλά θα πρέπει να ξεκουράζομαι περισσότερο και σιγά σιγά ετοιμαζόμαστε. Βέβαια το μωρό το νιώθω πολύ ψηλά ακόμη. Θα φανεί την Πέμπτη

Αυτή τη βδομάδα τελειώνω με όλα τα πλυντήρια, τη βαλίτσα μου και το δωμάτιο του μωρού και μετά χαλαρώνω και περιμένω!

Αντε να ξεκουραστείς κ εσυ... Και εγώ τα έχω πλυνει και τα έχω βάλει σε πετσετα κ με περιμενουν για σίδερο.... 

Δεν έχω παρει βέβαια νυχτικα ακόμα κ δεν έχω πλυνει το σακβουαγιάζ..... 

Αφου κουραστηκες προσεχε... Και εγώ στις δουλειές ένιωθα το μωρό πολυ χαμηλά, μόνο όταν κουράζομαι βέβαια κ λες κ έχω τουβλα μέσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Roula2410 είπε:

Καλημερα κοριτσια... Εγω εχθες μπήκα στον μηνα μ.... Και εχω αρχισει να εχω ποναλακια χαμηλά.. Την πεμπτη θα παω στον γιατρο..... Τα ποδια εχουν πριστει παρα πολυ.... Τελειώσατε εσεις τα δωματια των μωρών σας? 

Αντε με το καλό κ εσυ!!! Εγω την άλλη εβδομάδα κλείνω την 35η...Υπομονη με τα ποδια... Τι να κάνεις... Δε θέλει αλάτι ξέρω, να τα έχεις σε μαξιλαρι πρεπει κ με την πρωτη ευκαιρία ψηλά γενικά...Εμείς θα βάλουμε το λίκνο μέσα στο δωμάτιο μας πρώτα ο θεος, όποτε καταλαβαίνεις δεν έχουμε ετοιμασιες με δωμάτιο... 

Εσυ έτοιμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

Ναι είχαμε συγκινήσεις γιατί οι γονείς μ  ήθελαν  να με δουν έγκυος με την κοιλιά τούρλα και επειδή είμαι  η μικρότερη από τα αδέρφια μ (στα 42 της μ είχε κάνει) συγκινήθηκαν που θα γίνω κ εγώ μανούλα 🥰🥰

Αχ τι γλυκό... 🥰😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/8/2020 at 1:06 ΜΜ, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Μπράβο κορίτσι.  Όλα καλά... Άρα έχουμε ακόμα... το ξέρω είναι δύσκολο το περπάτημα.. όσο μπορείς προσπάθησε..

Εγώ είχα γιατρό γύρισα και εγώ πριν λίγο.. έκανα καρδιοτοκογράφημα. Συσπάσεις δεν είχα αλλά η καρδιά του είχε 2 επιβραδύνεις οι οποίες δεν άρεσαν στην γιατρό. Μου είπε να παρακολουθώ τις κινήσεις του μωρού κάθε μέρα και να ξανά πάω την Δευτέρα για να κάνουμε καρδιοτοκογράφημα να δούμε πως θα είναι η καρδιά και θα πράξουμε ανάλογα..αν έχουμε πάλι τα ίδια μπορεί να με βάλει και για γέννα ή να μου κάνει εισαγωγή μέχρι την Τετάρτη γιατί λέει θέλει να κλείσω 37 βδομάδες που κλείνω την Τετάρτη.. αλλά μπορεί και να είναι οκ και να μην χρειαστεί και τίποτα...

Καλημέρα αγάπη πήγες χθες στο γιατρό ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Καλημερα.... 

Μια χαρά... Δεν είσαι δηλαδή γυκατζου!! 

Από κιλά κ εσυ δεν έχεις πάρει τίποτα...αν θυμάμαι ξεκινησες κ αδυνατη,οποτε για αδυνατη είσαι μια χαρουλα!!!Σιγά μη παρεις μέχρι να γεννήσεις!!!! Εχω διαβάσει ότι τον τελευταίο μήνα κάποιες ή παιρνουν αρκετά ή δεν παιρνουν καθόλου!!! Νι αυριο εχω το Ντόπλερ!!!! 

Καλημέρα!! 

Όχι δεν είμαι!! Κ τώρα στην εγκυμοσύνη έχω φάει παραπάνω γλυκά απότι τρώω κανονικά!! Είμαι πιο πολύ του αλμυρού..όταν ήμουν παιδί έτρωγα μια σοκολάτα τη μέρα άρα μάλλον πήρα όλα τα γλυκά τότε κ τώρα δε μπορώ πολύ,λιγώνομαι 😂😂 ο άντρας μου είναι του γλυκού!!

Άντε να πάμε αύριο στο γιατρό να δούμε τι θα μας πει!! Τι ώρα έχεις ραντεβού εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα Ρούλα!! 

Εμείς τελειώσαμε με όλα, τη βαλίτσα φτιάχνω σήμερα και είμαι έτοιμη!!

Τα πόδια μου δεν έχουν πρηστεί ευτυχώς, και γενικά δεν έχω πρηστεί..ποναλάκια έχω κι εγώ!!

Τετάρτη θα πάω γιατρό εγώ..να μας πεις τι θα σου πει! 😊

Τελείωσες εσύ το δωμάτιο του μωρού και τα ψώνια;

Κοριτσια να ρωτησω κατι το επίδομα μητρότητας σας έχει μπει κανονικα????  Γιατι εγω στα χανια ακομα το περιμενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Roula2410 είπε:

Κοριτσια να ρωτησω κατι το επίδομα μητρότητας σας έχει μπει κανονικα????  Γιατι εγω στα χανια ακομα το περιμενω

Εγώ δουλεύω εξωτερικό οπότε δεν το παίρνω!! Πότε έκανες την αίτηση; Νομίζω είναι 56 μέρες πριν την ΠΗΤ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Εγώ δουλεύω εξωτερικό οπότε δεν το παίρνω!! Πότε έκανες την αίτηση; Νομίζω είναι 56 μέρες πριν την ΠΗΤ;

Ναι το εκανα 56 μερες πριν απλα εδω στα χανια εχουν κολλήσει και δεν πληρωνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα αγάπη πήγες χθες στο γιατρό ;;

Κορίτσι ναι πήγα.. όλα καλά.. το καρδιογράφημα βγήκε μια χαρά και δεν είχα και συσπάσεις. Κάναμε και υπέρηχο είδε ότι έχει υγρά ακόμα και έχει πάρει και βάρος. 2730.. άρα όλα τέλεια και περιμένουμε. Μου είπε να ξανά πάω την άλλη Δευτέρα για καρδιοτοκογράφημα που θα είμαι 37+5.. εσύ πας αύριο??? Θα είσαι κοντά 38 βδομάδων? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!! 

Όχι δεν είμαι!! Κ τώρα στην εγκυμοσύνη έχω φάει παραπάνω γλυκά απότι τρώω κανονικά!! Είμαι πιο πολύ του αλμυρού..όταν ήμουν παιδί έτρωγα μια σοκολάτα τη μέρα άρα μάλλον πήρα όλα τα γλυκά τότε κ τώρα δε μπορώ πολύ,λιγώνομαι 😂😂 ο άντρας μου είναι του γλυκού!!

Άντε να πάμε αύριο στο γιατρό να δούμε τι θα μας πει!! Τι ώρα έχεις ραντεβού εσύ;

Έχω 9 το Ντόπλερ... Εσυ;;Και εγω μικρή έτρωγα πιο πολλα γλυκά απο ότι τώρα...κοίτα δε θα παω σκοπιμα να αγοράσω απο ζαχαροπλαστειο εκτός κ αν είναι γιορτη ή έχουμε κόσμο σπιτι, αλλά αν έχουμε σπιτι τα τσακίζω...Το ίδιο κ σοκολάτες, δεν παιρνω γενικά αλλά αν υπάρχει στο σπιτι δεν θα την αφήσω🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Roula2410 είπε:

Κοριτσια να ρωτησω κατι το επίδομα μητρότητας σας έχει μπει κανονικα????  Γιατι εγω στα χανια ακομα το περιμενω

Εγώ το έκανα λίγο μετά τις 56 μέρες... Καμια εβδομαδα μετά...Μου είπαν ότι μέχρι τέλη του μήνα θα μπουν... Δεν έχω μπει βέβαια να δω αν τα έβαλαν... Αν δω θα σου στείλω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Κορίτσι ναι πήγα.. όλα καλά.. το καρδιογράφημα βγήκε μια χαρά και δεν είχα και συσπάσεις. Κάναμε και υπέρηχο είδε ότι έχει υγρά ακόμα και έχει πάρει και βάρος. 2730.. άρα όλα τέλεια και περιμένουμε. Μου είπε να ξανά πάω την άλλη Δευτέρα για καρδιοτοκογράφημα που θα είμαι 37+5.. εσύ πας αύριο??? Θα είσαι κοντά 38 βδομάδων? 

Αχ τέλεια 😍 θα έχουμε όλες τελειόμηνα μωράκια!! Είδες που σου είπαμε όλα μια χαρά ☺️

Πόσο είσαι τώρα;;

Ναι αύριο ακριβώς 38εβδ!! Σήμερα είμαι 37+6 ...ακόμα στην αναμονή χαχα και δε νιώθω να γεννάω!!

Βάσει ΠΗΤ βέβαια είμαι τόσο, στις μετρήσεις έβγαινε λίγο πιο μεγάλο δηλαδή την τελευταία φορά έλεγε ΠΗΤ 28/8..αλλά ο γιατρός μου είπε δεν μετράμε αυτό μετράμε την ΠΗΤ που έδωσαν στην αυχενική 😄 Και όντως αυτή που βγάζει ο γιατρός με τις μετρήσεις είναι κάθε φορά διαφορετική, την προηγούμενη φορά ήταν 30/8. Πάει μάλλον ανάλογα με το πόσο έχει αναπτυχθεί το μωράκι κάθε φορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Έχω 9 το Ντόπλερ... Εσυ;;Και εγω μικρή έτρωγα πιο πολλα γλυκά απο ότι τώρα...κοίτα δε θα παω σκοπιμα να αγοράσω απο ζαχαροπλαστειο εκτός κ αν είναι γιορτη ή έχουμε κόσμο σπιτι, αλλά αν έχουμε σπιτι τα τσακίζω...Το ίδιο κ σοκολάτες, δεν παιρνω γενικά αλλά αν υπάρχει στο σπιτι δεν θα την αφήσω🤣🤣🤣

Χαχαχα κατάλαβα 🤣🤣

Εγώ έχω 7μιση το απόγευμα...άρα θα μας πεις πρώτη τα νέα σου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αχ τέλεια 😍 θα έχουμε όλες τελειόμηνα μωράκια!! Είδες που σου είπαμε όλα μια χαρά ☺️

Πόσο είσαι τώρα;;

Ναι αύριο ακριβώς 38εβδ!! Σήμερα είμαι 37+6 ...ακόμα στην αναμονή χαχα και δε νιώθω να γεννάω!!

Βάσει ΠΗΤ βέβαια είμαι τόσο, στις μετρήσεις έβγαινε λίγο πιο μεγάλο δηλαδή την τελευταία φορά έλεγε ΠΗΤ 28/8..αλλά ο γιατρός μου είπε δεν μετράμε αυτό μετράμε την ΠΗΤ που έδωσαν στην αυχενική 😄 Και όντως αυτή που βγάζει ο γιατρός με τις μετρήσεις είναι κάθε φορά διαφορετική, την προηγούμενη φορά ήταν 30/8. Πάει μάλλον ανάλογα με το πόσο έχει αναπτυχθεί το μωράκι κάθε φορά

Ναι ναι όλα μια χαρά.. εγώ αύριο κλείνω 37 βδομάδες. Ακριβώς μια βδομάδα διάφορα έχουμε... Άντε να δούμε τι θα σου πει και εσένα.. θα κάνεις καρδιοτοκογράφημα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι ναι όλα μια χαρά.. εγώ αύριο κλείνω 37 βδομάδες. Ακριβώς μια βδομάδα διάφορα έχουμε... Άντε να δούμε τι θα σου πει και εσένα.. θα κάνεις καρδιοτοκογράφημα??

Ναι μια εβδομάδα ακριβώς!!

Δε ξέρω δε μου έχει πει τίποτα για καρδιοτοκογράφημα..δε μου έχει κάνει μέχρι στιγμής πάντως!! Θα δούμε αύριο τι θα μου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Εγώ το έκανα λίγο μετά τις 56 μέρες... Καμια εβδομαδα μετά...Μου είπαν ότι μέχρι τέλη του μήνα θα μπουν... Δεν έχω μπει βέβαια να δω αν τα έβαλαν... Αν δω θα σου στείλω! 

Νομιζω 28 ξανα πληρωνουν.... Αν δεις στειλε μ... Σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Roula2410 είπε:

Ναι το εκανα 56 μερες πριν απλα εδω στα χανια εχουν κολλήσει και δεν πληρωνουν

Καλησπέρα 😊😊

Εγω έκανα την αίτηση στις 31.7 (56 μερες πριν την ΠΗΤ μου) και μου ειπαν οτι 7.8 θα εμπαιναν τα χρηματα για αυτες τις μερες και οντως μπήκαν 7.8 ακριβως! Βεβαια ισως επεσα σε περιοδο πληρωμής δεν ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα 😊😊

Εγω έκανα την αίτηση στις 31.7 (56 μερες πριν την ΠΗΤ μου) και μου ειπαν οτι 7.8 θα εμπαιναν τα χρηματα για αυτες τις μερες και οντως μπήκαν 7.8 ακριβως! Βεβαια ισως επεσα σε περιοδο πληρωμής δεν ξερω!

Και μενα 7.8 μου ειχαν πει αλλα επειδη ηταν και άδειες τοτε μπήκαν μονο εκείνα και δεν μπηκε το επιδομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...