Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις On 2/1/2020 at 8:15 ΜΜ, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σας αγαπες μου.... Λοιπον θελω να σας πω πως ειμαι παρα πολυ χαρούμενη.... Πηγα για την αυχενική κ το μωρακι μου ειναι τελεια χαρηκα παρα πολυ... Αντι για 12 ε και3 ημ ειμαι 13 κ 1ημ το μωρακι μ ειναι μεγαλυτερο...... Και ναιιιιι μου ειπε κοριτσακι εχωωωωω😍😍😍😍😍😍βεβαια οχι 100% αλλα; αυτο ειδε το ειδαμε κ εμεις ❤️❤️❤️❤️❤️❤️αχχχχχ πόσο χαίρομαι 😘😘😘😘😘

Συγχαρητήρια!!!Καλή χρονιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 4/1/2020 at 7:49 ΠΜ, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! Ελπίζω να σας βρίσκω καλά! Χθες ακούσαμε τον πιο όμορφο χτύπω της ζωής μας!! Απερίγραπτα τα συναισθήματα ακόμα το σκέφτομαι και θέλω να κλαίω!! Σας στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη!! Σύντομα και στα δικά σας ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σε ευχαριστούμε πολύ!Να πάνε όλα καλά!❤️❣️🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλους. Εμείς ξεκινάμε με εξωσωματική στη Ζερβακάκου, Θεσσαλονίκη και ελπίζουμε το 2020 να είναι τυχερό. Καλή επιτυχία και πολλά θετικά αποτελέσματα σε όλους σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 Κούκλα μου πόσο χαίρομαι για σένα! Ήμασταν όλες σίγουρες ότι θα είναι μπέμπα!!!! Τα φιλιά μου κι τις καλύτερες ευχές μου!

@Frogel Πως πας εσυ κορίτσι μου;;; Το εμβρυάκι σου είναι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ του χρόνου!!!! άνοιξαν οι ουρανοί σήμερα των Φώτων.. ας κάνουμε την ευχή μας να γίνει πραγματικότητα!!!! ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ! !😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σήμερα των Θεοφανείων κρατάω στα χέρια μου αχνό θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Δε το περίμενα με τπτ να μείνω έγκυος αμέσως μιας.κ αρχές Νοέμβρη έκανα αποξεση και ουσιαστικά ήταν ο πρώτος.μηνας που είχαμε.το οκ απο το γιατρό χωρίς να το κυνηγησουμε κ ιδιαίτερα λόγω της κακης Μ ψυχολογίας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορα....

Πιο πολύ όμως εύχομαι όντας 3μιση-4 χρόνια στην ανεξήγητη υπογονιμότητα όλες κ ακόμα περισσοτερο οι κοπέλες που έχουν ταλαιπωρηθεί λίγο πιο πολύ να κρατήσουν σύντομα πολύ σύντομα το δικό.τους θετικό τεστακι!

IMG_20200106_085414.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σήμερα των Θεοφανείων κρατάω στα χέρια μου αχνό θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Δε το περίμενα με τπτ να μείνω έγκυος αμέσως μιας.κ αρχές Νοέμβρη έκανα αποξεση και ουσιαστικά ήταν ο πρώτος.μηνας που είχαμε.το οκ απο το γιατρό χωρίς να το κυνηγησουμε κ ιδιαίτερα λόγω της κακης Μ ψυχολογίας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορα....

Πιο πολύ όμως εύχομαι όντας 3μιση-4 χρόνια στην ανεξήγητη υπογονιμότητα όλες κ ακόμα περισσοτερο οι κοπέλες που έχουν ταλαιπωρηθεί λίγο πιο πολύ να κρατήσουν σύντομα πολύ σύντομα το δικό.τους θετικό τεστακι!

IMG_20200106_085414.jpg

ΚΟΡΙΤΣΆΡΑ ΜΟΥ συγχαρητήρια... δάκρυσα, κλαίω από χαρά για σένα κ για όλες... πιστεύω τόσο πολύ στις προσευχές, τόσο πολύ στα Θεοφάνεια... η ευχή σου έγινε πραγματικότητα, είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά!!! ξέχνα τα παλιά σε λίγο θα κρατάς το μωρό σου αγκαλιά.. χαίρομαι πάρα πολύ που άνοιξα αυτό το θεματάκι κ βλέπω μόνο θετικά τεστάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2020 at 6:32 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

ioannastr: ?

Ελενικον: ?

st3llina: ?

antzy9:29/12

Hope19: 03/01

Σταυρι:08/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

katerinaki-dm: 15/01

Kostef: 16/01

Whatever: 17/01

Lactaki:17/01

Karen: 19/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

Aννια27:2020!

@pangipot το κορίτσι μας στα θετικά παρακαλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σήμερα των Θεοφανείων κρατάω στα χέρια μου αχνό θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Δε το περίμενα με τπτ να μείνω έγκυος αμέσως μιας.κ αρχές Νοέμβρη έκανα αποξεση και ουσιαστικά ήταν ο πρώτος.μηνας που είχαμε.το οκ απο το γιατρό χωρίς να το κυνηγησουμε κ ιδιαίτερα λόγω της κακης Μ ψυχολογίας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορα....

Πιο πολύ όμως εύχομαι όντας 3μιση-4 χρόνια στην ανεξήγητη υπογονιμότητα όλες κ ακόμα περισσοτερο οι κοπέλες που έχουν ταλαιπωρηθεί λίγο πιο πολύ να κρατήσουν σύντομα πολύ σύντομα το δικό.τους θετικό τεστακι!

IMG_20200106_085414.jpg

Πολλά συγχαρητήρια!!! Όλα καλά θα πάνε.!!!σου εύχομαι σε λίγους μήνες να κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

pangipot: ΘΕΤΙΚΟ👶

antzy9:29/12

Hope19: 03/01

Σταυρι:08/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

katerinaki-dm: 15/01

Kostef: 16/01

ioannastr: 16/01

Whatever: 17/01

Lactaki: 17/01

Karen: 19/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

Ελενικον: 24/01

I want a baby:29/01 

misofeggaro: 01/02

st3llina: 07/02

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η af1978 είπε:

Καλή χρονιά σε όλους. Εμείς ξεκινάμε με εξωσωματική στη Ζερβακάκου, Θεσσαλονίκη και ελπίζουμε το 2020 να είναι τυχερό. Καλή επιτυχία και πολλά θετικά αποτελέσματα σε όλους σας. 

Καλή χρονιά κορίτσακι και καλή επιτυχία με την πρώτη το μωρό σου εύχομαι!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σήμερα των Θεοφανείων κρατάω στα χέρια μου αχνό θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Δε το περίμενα με τπτ να μείνω έγκυος αμέσως μιας.κ αρχές Νοέμβρη έκανα αποξεση και ουσιαστικά ήταν ο πρώτος.μηνας που είχαμε.το οκ απο το γιατρό χωρίς να το κυνηγησουμε κ ιδιαίτερα λόγω της κακης Μ ψυχολογίας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορα....

Πιο πολύ όμως εύχομαι όντας 3μιση-4 χρόνια στην ανεξήγητη υπογονιμότητα όλες κ ακόμα περισσοτερο οι κοπέλες που έχουν ταλαιπωρηθεί λίγο πιο πολύ να κρατήσουν σύντομα πολύ σύντομα το δικό.τους θετικό τεστακι!

IMG_20200106_085414.jpg

Κορίτσακι μου συγχαρητήρια ααααααα μπράβοοοοοοο με το καλό να κρατήσεις το αγγελούδι σου αγκαλιά!!! Είμαι από τις περιπτώσεις που περιμένω σχεδόν 3χρονια , καταλαβαίνω απόλυτα την χαρά σας εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά!!!!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ του χρόνου!!!! άνοιξαν οι ουρανοί σήμερα των Φώτων.. ας κάνουμε την ευχή μας να γίνει πραγματικότητα!!!! ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ! !😍 

Έτσι είναι λακτακι μου να πιστεύουμε τα θαύματα γιατί τα παιδιά μας που είναι στο 'δρομο' είναι θαύματα :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσακι μου συγχαρητήρια ααααααα μπράβοοοοοοο με το καλό να κρατήσεις το αγγελούδι σου αγκαλιά!!! Είμαι από τις περιπτώσεις που περιμένω σχεδόν 3χρονια , καταλαβαίνω απόλυτα την χαρά σας εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά!!!!!!!! 🥰

Κορίτσι Μ κάναμε 3μιση χρόνια για να μείνω έγκυος πρώτη φορά! Βέβαια εν τέλει είχα κάποιο ανατομικό θέμα στη μήτρα(διάφραγμα) το οποίο δεν είχε φανεί ούτε στη σαλπιγγογραφια ούτε στους υπερήχους τόσα χρόνια. Τυχαία το ανακάλυψε ο γιατρός Μ όταν μπήκα χειρουργείο για αφαίρεση πολύποδα από το τράχηλο εκείνος έλεγξε κ τη μήτρα! Μετά από 4 μήνες έμεινα έγκυος τυχαία αφού είχα σταματήσει τις προσπάθειες λόγω ψυχολογικής κούρασης παλινδρομησε βρήκαμε κ θρομβοφιλια και τώρα έμεινα πάλι έγκυος αμέσως! Όπως καταλαβαίνεις κ πάλι δεν προσπαθούσα γτ προσπαθούσα να προετοιμαστώ ψυχολογικά για κάνα χρόνο προσπαθειών πάλι για να το αντέξω! Σου εύχομαι σύντομα να έρθει.κ σε σας! Το δίσεκτο να είναι τυχερό για.ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σήμερα των Θεοφανείων κρατάω στα χέρια μου αχνό θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Δε το περίμενα με τπτ να μείνω έγκυος αμέσως μιας.κ αρχές Νοέμβρη έκανα αποξεση και ουσιαστικά ήταν ο πρώτος.μηνας που είχαμε.το οκ απο το γιατρό χωρίς να το κυνηγησουμε κ ιδιαίτερα λόγω της κακης Μ ψυχολογίας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορα....

Πιο πολύ όμως εύχομαι όντας 3μιση-4 χρόνια στην ανεξήγητη υπογονιμότητα όλες κ ακόμα περισσοτερο οι κοπέλες που έχουν ταλαιπωρηθεί λίγο πιο πολύ να κρατήσουν σύντομα πολύ σύντομα το δικό.τους θετικό τεστακι!

IMG_20200106_085414.jpg

Αχ πόσο χαίρομαι όταν βλέπω τέτοιες εικόνες! 😃Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό! Δεν ξέρω γιατί αλλά πίστευα πολύ ότι θα σου έρθει γρήγορα το νινακι σου! Να έχεις στο μυαλό σου μόνο θετικές σκέψεις, πίστη και να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου κάθε μέρα! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2020 at 4:51 ΜΜ, ο/η PAPA EVA είπε:

@Λικη   αν ειχες οντως τη 15 μερα κανε αυριο το πρωι ενα τεστακι κ μετα πας για χοριακη! Καλη επιτυχια!!!!   

Καλημέρα και χρόνια πολλά.. Ακόμα δεν μου έχει έρθει περίοδος και είμαι στην 35 η μέρα του κύκλου με κύκλο συνήθως 30 μέρες.... Την 32 μέρα έκανα τεστ το απόγευμα και βγήκε αρνητικό.. Την ίδια μέρα το βράδυ έκανα αρκετές φορές εμετούς και πήγα στο νοσοκομείο για να προλάβω την αφυδάτωση... Εκεί οι γιατροί ήθελαν να συγουρευτουν πως δεν είμαι έγκυος για να μου δώσουν φάρμακα και να μου κάνουν ακτινογραφία...εκανα λοιπόν τεστ ούρων (με τα χίλια ζόρια και μετά από μια ολόκληρη μπουκάλα όρο, αφού είχα στερέψει) και βγήκε αρνητικό.. Έτσι λοιπόν έκανα ακτινογραφία και πήρα φάρμακα που ακόμα παίρνω.. Ο γιατρός είπε "τροφική δηλητηρίαση"... Κορίτσια έχω πεθάνει από το άγχος μου.. Υπάρχει περίπτωση να έχει βγει λάθος το τεστ; δεν θα ήθελα να είμαι έγκυος τώρα ενώ έχω κάνει ακτινογραφία στην κοιλιά κ.τ.λ.. Βοηθήστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σήμερα των Θεοφανείων κρατάω στα χέρια μου αχνό θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Δε το περίμενα με τπτ να μείνω έγκυος αμέσως μιας.κ αρχές Νοέμβρη έκανα αποξεση και ουσιαστικά ήταν ο πρώτος.μηνας που είχαμε.το οκ απο το γιατρό χωρίς να το κυνηγησουμε κ ιδιαίτερα λόγω της κακης Μ ψυχολογίας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορα....

Πιο πολύ όμως εύχομαι όντας 3μιση-4 χρόνια στην ανεξήγητη υπογονιμότητα όλες κ ακόμα περισσοτερο οι κοπέλες που έχουν ταλαιπωρηθεί λίγο πιο πολύ να κρατήσουν σύντομα πολύ σύντομα το δικό.τους θετικό τεστακι!

IMG_20200106_085414.jpg

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σήμερα των Θεοφανείων κρατάω στα χέρια μου αχνό θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Δε το περίμενα με τπτ να μείνω έγκυος αμέσως μιας.κ αρχές Νοέμβρη έκανα αποξεση και ουσιαστικά ήταν ο πρώτος.μηνας που είχαμε.το οκ απο το γιατρό χωρίς να το κυνηγησουμε κ ιδιαίτερα λόγω της κακης Μ ψυχολογίας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορα....

Πιο πολύ όμως εύχομαι όντας 3μιση-4 χρόνια στην ανεξήγητη υπογονιμότητα όλες κ ακόμα περισσοτερο οι κοπέλες που έχουν ταλαιπωρηθεί λίγο πιο πολύ να κρατήσουν σύντομα πολύ σύντομα το δικό.τους θετικό τεστακι!

IMG_20200106_085414.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου... Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Λικη είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά.. Ακόμα δεν μου έχει έρθει περίοδος και είμαι στην 35 η μέρα του κύκλου με κύκλο συνήθως 30 μέρες.... Την 32 μέρα έκανα τεστ το απόγευμα και βγήκε αρνητικό.. Την ίδια μέρα το βράδυ έκανα αρκετές φορές εμετούς και πήγα στο νοσοκομείο για να προλάβω την αφυδάτωση... Εκεί οι γιατροί ήθελαν να συγουρευτουν πως δεν είμαι έγκυος για να μου δώσουν φάρμακα και να μου κάνουν ακτινογραφία...εκανα λοιπόν τεστ ούρων (με τα χίλια ζόρια και μετά από μια ολόκληρη μπουκάλα όρο, αφού είχα στερέψει) και βγήκε αρνητικό.. Έτσι λοιπόν έκανα ακτινογραφία και πήρα φάρμακα που ακόμα παίρνω.. Ο γιατρός είπε "τροφική δηλητηρίαση"... Κορίτσια έχω πεθάνει από το άγχος μου.. Υπάρχει περίπτωση να έχει βγει λάθος το τεστ; δεν θα ήθελα να είμαι έγκυος τώρα ενώ έχω κάνει ακτινογραφία στην κοιλιά κ.τ.λ.. Βοηθήστε 

γιατί δε σου κάνανε μια χοριακη κ σου κάνανε τεστ ούρων? αυτό το έκανες κ εσύ... έχεις τεστάκι στο σπίτι? έχουν περάσει οι μέρες τώρα θα δείξει κ να κάνεις.. μην αγχώνεσαι τόσο πολύ προσπάθησε να ηρεμ'ήσεις για να σου κατέβει αν δεν είσαι.... επίσης , οκ γνωρίζω για την ακτινογραφία αλλά ίσως να μην επηρέασε γιατί ήταν πολύ νωρίς.. δε ξέρω κιολας θα ρωτήσεις το γιατρό σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σήμερα των Θεοφανείων κρατάω στα χέρια μου αχνό θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Δε το περίμενα με τπτ να μείνω έγκυος αμέσως μιας.κ αρχές Νοέμβρη έκανα αποξεση και ουσιαστικά ήταν ο πρώτος.μηνας που είχαμε.το οκ απο το γιατρό χωρίς να το κυνηγησουμε κ ιδιαίτερα λόγω της κακης Μ ψυχολογίας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορα....

Πιο πολύ όμως εύχομαι όντας 3μιση-4 χρόνια στην ανεξήγητη υπογονιμότητα όλες κ ακόμα περισσοτερο οι κοπέλες που έχουν ταλαιπωρηθεί λίγο πιο πολύ να κρατήσουν σύντομα πολύ σύντομα το δικό.τους θετικό τεστακι!

IMG_20200106_085414.jpg

Κοριτσακι μου μπραβοοοοοοο ποσο μα ποσο χαρηκα σου εύχομαι τα καλυτερα να εχεις μια εγκυμοσύνη τέλεια κ ενα υγιέστατο μωράκι 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

γιατί δε σου κάνανε μια χοριακη κ σου κάνανε τεστ ούρων? αυτό το έκανες κ εσύ... έχεις τεστάκι στο σπίτι? έχουν περάσει οι μέρες τώρα θα δείξει κ να κάνεις.. μην αγχώνεσαι τόσο πολύ προσπάθησε να ηρεμ'ήσεις για να σου κατέβει αν δεν είσαι.... επίσης , οκ γνωρίζω για την ακτινογραφία αλλά ίσως να μην επηρέασε γιατί ήταν πολύ νωρίς.. δε ξέρω κιολας θα ρωτήσεις το γιατρό σου...

Δεν μπορούν να κάνουν αυτοί χοριακη.. Έτσι μου είπαν... Αύριο έχω ραντεβού για γαστροσκοπηση (με μεθυ).. Το πρωί θα πάω για χοριακη.... Και ο Θεός βοηθός..🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

@Ελενακι12 Κούκλα μου πόσο χαίρομαι για σένα! Ήμασταν όλες σίγουρες ότι θα είναι μπέμπα!!!! Τα φιλιά μου κι τις καλύτερες ευχές μου!

@Frogel Πως πας εσυ κορίτσι μου;;; Το εμβρυάκι σου είναι καλά;

Ψυχούλα μου πραγματικα ολες μου ειχατε πει κοριτσακι 😍😍😍😍κ εγω σου ευχομαι τα καλυτερα κουκλιτσα μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λικη είπε:

Δεν μπορούν να κάνουν αυτοί χοριακη.. Έτσι μου είπαν... Αύριο έχω ραντεβού για γαστροσκοπηση (με μεθυ).. Το πρωί θα πάω για χοριακη.... Και ο Θεός βοηθός..🙏

όλα καλά θα πάνε τώρα έχεις αγχωθεί.. μόλις κάνεις χοριακή κ βγει αρνητική θα χαλαρώσεις κ θα σου έρθει. ΄τωρα έχεις ερωτηματικά.. κ πραγματικά δε ξέρω τι γίνεται με την ακτινογραφία να σου ευχηθω να είσαι κ να είναι όλα καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η af1978 είπε:

Καλή χρονιά σε όλους. Εμείς ξεκινάμε με εξωσωματική στη Ζερβακάκου, Θεσσαλονίκη και ελπίζουμε το 2020 να είναι τυχερό. Καλή επιτυχία και πολλά θετικά αποτελέσματα σε όλους σας. 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!Πάμε γερά και με ηρεμία!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@pangipot  Συγχαρητήρια!!! Μπραβο κορίτσι μου! Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Και εμεις 2 χρονια προσπαθουσαμε κ τελικα βρηκαμε διαφραγμα, βεβαια ειχαμε βρει και μια βουλωμενη σαλπιγγα κ μετα ανακαλυψαμε θεμα και με το σπερμα το οποιο με βιταμινες καλυτερεψε αρκετα! 

@Λικη  Κοριτσι μου γλυκο περαστικα σου!!!! Γρηγορη αναρρωση ευχομαι! Καλα στο νοσοκομειο απορω πως δεν σου εκαναν εξεταση αιματος και σου εκαναν ουρων. στο αιμα δειχνει πιο σιγουρα! Πηγαινε κανε αυριο το πρωι μια χοριακη για να σου φυγει το αγχος. Χαλαρωσε και ολα καλα θα πανε! Μπορει να επηρεαστηκε απο τη δηλητηριαση, τι να πω..... Αν βγει θετικη, παρε κατευθειαν το γιατρο σου! Καλη επιτυχία!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η af1978 είπε:

Καλή χρονιά σε όλους. Εμείς ξεκινάμε με εξωσωματική στη Ζερβακάκου, Θεσσαλονίκη και ελπίζουμε το 2020 να είναι τυχερό. Καλή επιτυχία και πολλά θετικά αποτελέσματα σε όλους σας. 

Ευχαριστούμε!Καλή επιτυχία και σε εσένα! Εύχομαι πολύ σύντομα να κρατάς θετικό τεστακι! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...