Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

 

 @Mt3508

Επίσης κορίτσια μου εσάς τι σας είπαν οι γιατροί σας για το εμβόλιο της γρίπης??θα το κάνετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Επίσης κορίτσια μου εσάς τι σας είπαν οι γιατροί σας για το εμβόλιο της γρίπης??θα το κάνετε??

εγω το είχα κάνει 6 Νοεμβρίου κ μ ειπε κομπλε... κ απο τι άκουσα στ άλλες κοπέλες θελει ν τ κάνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Επίσης κορίτσια μου εσάς τι σας είπαν οι γιατροί σας για το εμβόλιο της γρίπης??θα το κάνετε??

τι εμβολιο ειναι αυτο παλι?δεν γνωριζω κατι εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσια μου εγώ σήμερα άκουσα τον ωραιότερο χτύπο καρδουλας είμαι πολύ χαρούμενη και ηρέμησα και λιγάκι γιατί ήμουν αρκετά αγχωμενη..πως είστε εσείς??σας παιδεύουν συμπτωματακια??

 @Mt3508 πηγές εσύ στο γιατρό κοριτσαρα μου??

Αχχχ κοριτσια μου θα τρελαθώ!! Πολλά συγχαρητήρια!! Εμείς σήμερα πήγαμε στην γιατρό όλα καλά!! Στις 3/1 θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα!! Αν σήμερα συγκινήθηκα μπορώ να φανταστώ το θα γίνει  όταν πάμε για καρδούλα ????? 

Απο συμπτώματα δεν έχω κάτι συγκεκριμένο ακόμα! Το είπα στην γιατρό και μου είμαι μόλις κλείσω 6ε θα ξεκινήσουν αλλά μπορεί και όχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου με το καλο να.ερθουν τα καλοκαιρινα μας μωρακια!εγω ειμαι στην 6η εβδομαδα,30/12 θα ακουσουμε καρδουλα,πρωτα ο Θεος.Ηθελα να σας ρωτησω,δεν εχω καθολου ναυτιες και ζαλαδες.να ανησυχησω;εχω βεβαια πονο στο στηθος,συχνοουρια,πονακια στην.κοιλια ανα διαστηματα...

Swiss?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κοριτσια μου με το καλο να.ερθουν τα καλοκαιρινα μας μωρακια!εγω ειμαι στην 6η εβδομαδα,30/12 θα ακουσουμε καρδουλα,πρωτα ο Θεος.Ηθελα να σας ρωτησω,δεν εχω καθολου ναυτιες και ζαλαδες.να ανησυχησω;εχω βεβαια πονο στο στηθος,συχνοουρια,πονακια στην.κοιλια ανα διαστηματα...

Swiss?

Κοριτσάκι μου εμένα με πιάσαν έντονα συμπτώματα αφού έκλεισα την έκτη εβδομάδα..ξεκίνησαν ξαφνικά ένα πρωινό και καλά κρατούν ακόμα..κάθε μέρα έχω και κάτι νέο..σήμερα προστέθηκε η τρελή υπνηλία :) εκει που κάθομαι σβήνω διακόπτες..με το καλό σου εύχομαι να ακούσετε καρδούλα είναι το πιο τέλειο συναισθήμα ❤️ το ίδιο εύχομαι και σε σένα @Mt3508 

στις On 20/12/2019 at 5:36 ΜΜ, ο/η Sotiria2004 είπε:

τι εμβολιο ειναι αυτο παλι?δεν γνωριζω κατι εγω..

Είναι το εμβόλιο κατά τις γρίπης μου είπε ο γιατρός μου να το κάνω οπωσδήποτε γιατί οι έγκυες είναι η πρώτη ομάδα κινδύνου θα το κάνω αύριο κιόλας γιατί τρομαξα..δεν αρρωσταίνω ποτέ αλλά δεν μπορώ να ζω με το άγχος αν θα κολλήσω κάτι..ας είμαι προστατευμένη..:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάκι μου εμένα με πιάσαν έντονα συμπτώματα αφού έκλεισα την έκτη εβδομάδα..ξεκίνησαν ξαφνικά ένα πρωινό και καλά κρατούν ακόμα..κάθε μέρα έχω και κάτι νέο..σήμερα προστέθηκε η τρελή υπνηλία :) εκει που κάθομαι σβήνω διακόπτες..με το καλό σου εύχομαι να ακούσετε καρδούλα είναι το πιο τέλειο συναισθήμα ❤️ το ίδιο εύχομαι και σε σένα @Mt3508 

Είναι το εμβόλιο κατά τις γρίπης μου είπε ο γιατρός μου να το κάνω οπωσδήποτε γιατί οι έγκυες είναι η πρώτη ομάδα κινδύνου θα το κάνω αύριο κιόλας γιατί τρομαξα..δεν αρρωσταίνω ποτέ αλλά δεν μπορώ να ζω με το άγχος αν θα κολλήσω κάτι..ας είμαι προστατευμένη..:) 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! 3/1 έχουμε ραντεβού δεν σκέφτομαι ούτε γιορτές ούτε τίποτα..μετρώ αντίστροφα τις ημέρες ? ούτε εγώ έχω ιδιαίτερα συμπτώματα ακόμη εκτός από συχνοουρία και πόνο στο στήθος! Η γιατρός μου είπε αφού κλείσω την 6 η εβδομάδα θα ξεκινήσουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου μην βιάζεστε για τα συμπτώματα... Έρχονται δύσκολες μέρες... Και εγω σας το λέω που υποτίθεται τα περνάω ελαφρά!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

Αχ κορίτσια μου μην βιάζεστε για τα συμπτώματα... Έρχονται δύσκολες μέρες... Και εγω σας το λέω που υποτίθεται τα περνάω ελαφρά!!! ??

Αχ ναι Sotiria2004 ,το πιστευω,αλλα σε κανουν ταυτοχρονα να νιωθεις και οτι ολα πανε καλα...οπως λεει και η κοπελα πιο πανω....δεν με νοιαζουν οι γιορτες μονο να.ακουσω καρδουλα και να.πανε ολα καλα?? 

Swiss?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιαννηςς είπε:

Αχ ναι Sotiria2004 ,το πιστευω,αλλα σε κανουν ταυτοχρονα να νιωθεις και οτι ολα πανε καλα...οπως λεει και η κοπελα πιο πανω....δεν με νοιαζουν οι γιορτες μονο να.ακουσω καρδουλα και να.πανε ολα καλα?? 

Swiss?

Εγω παλι με αυτα που τραβαω πιστευω οτι κατι δεν παει καλα και αντιδραει ο οργανισμος μου...δεν ειναι καθε φορα το ιδιο για να εισαι ηρεμη...βεβαια σε καθε γυναικα ολα ειναι διαφορετικα!!μπηκα στην 10η και ελπιζω σε 2-3 εβδομαδες να φυγουν ολα!!!σημερα επεσε η πιεση μου...τρωμαξα παρα πολυ...και οι υπαλληλοι του σουπερ μαρκετ που ημουν εκεινη την ωρα ακομα περισσοτερο...ο γιατρος με ειπα να τρωω αλμυρα...πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου πως ειστε;

Σημερα ειχαμε αυχενικη διαφανεια ολα πηγαν πολυ καλα!Το πιο σιγουρο ειναι πως εχουμε κοριτσακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mariaira είπε:

Κοριτσακια μου πως ειστε;

Σημερα ειχαμε αυχενικη διαφανεια ολα πηγαν πολυ καλα!Το πιο σιγουρο ειναι πως εχουμε κοριτσακι!!!

Τέλειο δώρο... Με το καλό να περάσει ο καιρός να το έχετε και αγκαλιά... Καλά Χριστούγεννα με υγεία και χαμόγελα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα και.χρονια πολλα!εγω ειμαι στην 6η εβδομαδα και 4μερες.ειδαμε μονο σακο και 30/12 εχουμε ραντεβου.παιρνω μονο τ4 και felicine, οτι επαιρνα.δλδ. τα τελευταια χρονια.Το ερωτημα μου ειναι σας εχει χορηγησει εσας προγε στ ερονη;απο οσο ξερω κανει καλο αλλα μου ειπε οχι και αγχωνομαι...γτ μια φιλη μου της εδωσε απο την αρχη(ειχε βεβαια μια αποβολη)αυτα....σας κουρασα...

Swiss?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κοριτσια καλημερα και.χρονια πολλα!εγω ειμαι στην 6η εβδομαδα και 4μερες.ειδαμε μονο σακο και 30/12 εχουμε ραντεβου.παιρνω μονο τ4 και felicine, οτι επαιρνα.δλδ. τα τελευταια χρονια.Το ερωτημα μου ειναι σας εχει χορηγησει εσας προγε στ ερονη;απο οσο ξερω κανει καλο αλλα μου ειπε οχι και αγχωνομαι...γτ μια φιλη μου της εδωσε απο την αρχη(ειχε βεβαια μια αποβολη)αυτα....σας κουρασα...

Swiss?

Εγω ειμαι 10 και 2 και παίρνω μαγνήσιο και φολικο...και είμαι 35 χρόνων.. Την φιλενάδα μου που είναι 37 τις έδωσε ένα σωρό χάπια.. Κάθε γιατρός είναι διαφορετικός... Και κάτι ξέρει.. Τώρα 27 που θα πάω θα μου πει λογικά και για τα υπόλοιπα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κοριτσια καλημερα και.χρονια πολλα!εγω ειμαι στην 6η εβδομαδα και 4μερες.ειδαμε μονο σακο και 30/12 εχουμε ραντεβου.παιρνω μονο τ4 και felicine, οτι επαιρνα.δλδ. τα τελευταια χρονια.Το ερωτημα μου ειναι σας εχει χορηγησει εσας προγε στ ερονη;απο οσο ξερω κανει καλο αλλα μου ειπε οχι και αγχωνομαι...γτ μια φιλη μου της εδωσε απο την αρχη(ειχε βεβαια μια αποβολη)αυτα....σας κουρασα...

Swiss?

Καλημέρα κοριτσια μου! Χρόνια πολλά και καλές γιορτές! 
Εγώ σήμερα 6ε κ 2η..στις 10/12 είδαμε μόνο σάκο και το επόμενο ραντεβού 3/1 για να ακούσουμε καρδούλα ?

Εμενα η γιατρός μου έδωσε φολικο και Β6 και τα utrogestan.. βέβαια στην αρχή είχα λίγο αίμα και γι’αυτο μου τα έδωσε..

Φιλοα πολλά θα περάσουν οι ημέρες για να δούμε τα σπορακια μας ξανά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια !! Χρόνια πολλά !! 
Πηγα σήμερα Αρον αρον στο μητέρα ν με δει ο γιατρός μου γιατί είχα αίμα κόκκινο και μας είδε και είναι λέει Ολανκαλα !! Ακούσαμε καρδούλα !! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/12/2019 at 11:36 ΠΜ, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κοριτσια καλημερα και.χρονια πολλα!εγω ειμαι στην 6η εβδομαδα και 4μερες.ειδαμε μονο σακο και 30/12 εχουμε ραντεβου.παιρνω μονο τ4 και felicine, οτι επαιρνα.δλδ. τα τελευταια χρονια.Το ερωτημα μου ειναι σας εχει χορηγησει εσας προγε στ ερονη;απο οσο ξερω κανει καλο αλλα μου ειπε οχι και αγχωνομαι...γτ μια φιλη μου της εδωσε απο την αρχη(ειχε βεβαια μια αποβολη)αυτα....σας κουρασα...

Swiss?

Καλησπέρα και χρονια πολλα!! Να μην αγχωνεσαι,αν δεν σου δωσει δεν είναι απαραιτητο...Συνηθως το δινουν οι γιατροι σε πιο "ειδικες" περιπτώσεις ή αν φανει λιιιιγο αιματακι,που δεν είναι παντα κατι ανησυχητικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/12/2019 at 9:43 ΜΜ, ο/η Mt3508 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! 3/1 έχουμε ραντεβού δεν σκέφτομαι ούτε γιορτές ούτε τίποτα..μετρώ αντίστροφα τις ημέρες ? ούτε εγώ έχω ιδιαίτερα συμπτώματα ακόμη εκτός από συχνοουρία και πόνο στο στήθος! Η γιατρός μου είπε αφού κλείσω την 6 η εβδομάδα θα ξεκινήσουν! 

Μπορει να εισαι κι εσυ από τις τυχερες που δεν εχουν συμπτματα εντονα(ζαλαδες,ναυτιες,κτλ) Απολαυσε το γιατι το ζορι είναι στο τριτο τριμηνο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/12/2019 at 10:30 ΠΜ, ο/η Sotiria2004 είπε:

Τέλειο δώρο... Με το καλό να περάσει ο καιρός να το έχετε και αγκαλιά... Καλά Χριστούγεννα με υγεία και χαμόγελα... 

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μ!!Κ σε σενα οτι καλυτερο ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία :) Αχ σήμερα ακούσαμε την καρδουλιτσα του... είμαστε 6μιση εβδομάδων.. λόγω ανωμαλου κυκλου είμαι λίγες μέρες πίσω... δλδ αντί για 8 και 1 είμαι 6μιση... ολα μια χαρα... μακάρι ν συνεχίσουν έτσι και να πάμε όλες καλά :) τώρα ξανά σε κανα 3βδομαδο...και μετα αυχενική :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η zwoulini είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία :) Αχ σήμερα ακούσαμε την καρδουλιτσα του... είμαστε 6μιση εβδομάδων.. λόγω ανωμαλου κυκλου είμαι λίγες μέρες πίσω... δλδ αντί για 8 και 1 είμαι 6μιση... ολα μια χαρα... μακάρι ν συνεχίσουν έτσι και να πάμε όλες καλά :) τώρα ξανά σε κανα 3βδομαδο...και μετα αυχενική :)

Καλησπέρα κορίτσι μου τι υπέροχο δώρο ♥️ Εγώ σήμερα είμαι 6ε κ3η θα πάμε 3/1 για καρδούλα και ανυπομονούμε σαν τρελοί..!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου τι υπέροχο δώρο ♥️ Εγώ σήμερα είμαι 6ε κ3η θα πάμε 3/1 για καρδούλα και ανυπομονούμε σαν τρελοί..!?

είναι ότι πιο γλυκο... κ πόσο μαλλον κ οι επόμενοι υπερηχοι π έρχονται π θα είναι ζουζουνακια. τα μικρά μας... με το καλο σου εύχομαι να ναι όλα τα μπεμπακια καλά και υγιέστατα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παιδι μου εγινε 3.5 εκατοστα...στις 14 του μηνος θα κανουμε και αυχενικη...ο γιατρος μας λεει οτι ειναι κοριτσακι(και μαλλον μας κοροιδευει) παντως ειναι καλα μας ειπε και ολα πανε καλα...ευχομαι τα καλυτερα για ολους...καλη χρονια να εχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/12/2019 at 3:56 ΜΜ, ο/η zwoulini είπε:

είναι ότι πιο γλυκο... κ πόσο μαλλον κ οι επόμενοι υπερηχοι π έρχονται π θα είναι ζουζουνακια. τα μικρά μας... με το καλο σου εύχομαι να ναι όλα τα μπεμπακια καλά και υγιέστατα :)

στις On 28/12/2019 at 3:57 ΜΜ, ο/η Sotiria2004 είπε:

το παιδι μου εγινε 3.5 εκατοστα...στις 14 του μηνος θα κανουμε και αυχενικη...ο γιατρος μας λεει οτι ειναι κοριτσακι(και μαλλον μας κοροιδευει) παντως ειναι καλα μας ειπε και ολα πανε καλα...ευχομαι τα καλυτερα για ολους...καλη χρονια να εχουμε..

Καλημερα κοριτσια μου και χρονια πολλα.εγω ειμαι 7εβδομαδων,χτες ακουσαμε την καρδουλα δευτερη φορα και εχουμε τρελαθει!!!!13/1 θα ξαναπαμε.δεν εχω καθολου εμετους _ναυτιες και ανησυχω...ο γιατρος λεει οτι δεν ειναι απαραιτητο....αλλα απο οσο ξερω ειναι καλο σημαδι οταν τα εχεις αυτα...καμια απο εσας χωρις συμπτωματα;;

Swiss💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Γιαννηςς είπε:

 

Εγω έχω ακόμα αναγούλες δεν μπορώ να βγω από το σπίτι... Άμα με πιάσει όλη μέρα τα βγάζω όλα βέβαια έβαλα 4 κιλά.. Μην με ρωτήσεις πως το έκανα... Η φιλενάδα μου που είμαστε μαζί τίποτα δεν έχει πόνο τα πονακια χαμηλά που και που... Όσο είναι ο γιατρός σου χαλαρός μην φοβάσαι τίποτα.. Καλή χρονιά σε όλες και σε όλα τα μικρούλια θαύματακια μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...