Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Giorgette2020 είπε:

Όλα θα πάνε μια χαρά!!! Εγώ έχω ΠΗΤ  27/6  αγοράκι.!όλα να πάνε καλά σε όλες μας νομίζω είμαστε τυχερες  που γεννάμε  καλοκαίρι!ειδικά φέτος με όλα αυτά! Είσαι μπέμπα εσύ 25 χρονών Αλλά αφού έχεις τον άνθρωπο σου καλά κάνετε και κάνετε παιδάκι τα παιδιά είναι η απόλυτη  ευτυχία! Εγώ είμαι στα 33.!

Καλημέρα..από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί κορίτσι μου... Εσυ πλησιάζεις καλέ..Και πάλι με έναν πόνο γερός και δυνατός να ναι ο μπέμπης σου...ναιι συμφωνώ απόλυτα είμαστε πολύ τυχερές που γενναμε καλοκαίρι η καλύτερη εποχή..10 Ιουνίου κλείνω τα 26.άσε..  αχαχαχαχ.6 χρόνια είμαστε μαζί με τον άντρα μου κ είπαμε να κάνουμε αυτό το βήμα το θέλαμε πολύ και ούτως ή άλλως νομίζω Στα 6 χρόνια γνωριζόμαστε πολύ καλά.τα 3 μένουμε μαζί.Καλε και εσύ μικρή είσαι δεν λέγεσαι μεγάλη. Έχεις ωραία ηλικία..🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η Afroditidt είπε:

Γεια σας κι από εμενα

ΠΗΤ 27/8 κοριτσακι

🤗

προς το παρόν κρεββάτι γιατί με πονάει η κοιλιά μου χωρίς εμφανή λόγο.. κάποια άλλη σαν εμένα;

Φιλακια! 

Αφροδιτη 

Καλημέρα κοπέλα μού με το καλό και με έναν πόνο...είμαστε κοντά Εγώ ΠΗΤ 23/8 και έχω μπέμπη.. .εμένα ποναγε 2 μέρες επειδη δν μπορούσα να ενεργηθω...μόλις ενεργηθηκα μου πέρασε.!! Μήπως είναι από αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η evi1996 είπε:

καλησπερα κοριτσια!! ηθελα να σασ ρωτησω....απο χθες νιωθω το μωρακι μου χαμηλα ειμαι στην 26 εβδομαδα...το εχει καμια??

Κορίτσι μου, το ένιωθα κι εγώ, γιατί είναι όρθια και έχει τα πόδια της χαμηλά και πιέζει. Πιστεύω δε θα είναι κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evi1996 είπε:

καλησπερα κοριτσια!! ηθελα να σασ ρωτησω....απο χθες νιωθω το μωρακι μου χαμηλα ειμαι στην 26 εβδομαδα...το εχει καμια??

πιθανότατα να έχει ήδη πάρει θέση με το κεφάλι κάτω... κι εγώ χαμηλά τον νιώθω από την περασμένη βδομάδα... και μου εξήγησε ακριβώς ο εμβρυομητρικός πώς κάθεται... αν μάλιστα νιώθεις και κάτι ρυθμικό εκεί χαμηλά πιθανότατα θα είναι ο λόξυγγας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι 26η εβδομάδα και εδώ καί κάποιες βδομάδες φαίνονται στη κοιλιά μου σαν βουναλάκια μια σε ένα σημείο και μια σε άλλο και μετά εξαφανίζονται . Ξέρετε αν είναι το μωρό ή σύσπαση ;;

 
  •  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η evi1996 είπε:

Κορίτσια είμαι 26η εβδομάδα και εδώ καί κάποιες βδομάδες φαίνονται στη κοιλιά μου σαν βουναλάκια μια σε ένα σημείο και μια σε άλλο και μετά εξαφανίζονται . Ξέρετε αν είναι το μωρό ή σύσπαση ;;

πιθανότατα είναι το μωρό... αν έχεις συσπάσεις τότε πρέπει να σκληραίνει όλη τη κοιλιά, κοινώς να πετρώνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια είμαι 29 εβδομάδα και εδώ και αρκετή ώρα έχω πόνο στην μήτρα σαν τσιμπιματα... Γνωρίζετε αν είναι φυσιολογικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια. Σωτηρία μου, ίσως είναι αυτές οι συσπάσεις Braxton Hicks που λένε. 

Εγώ προσωπικά είμαι πολύ στρεσαρισμενη, γιατί η μικρή μου δεν κουνιέται και πολύ εδώ και δύο μέρες και δυστυχώς όλο διαβάζω άσχημα, μια το έχασε χτες στις 30 εβδομάδες, μια στις 39...

Δεν έχω κλείσει μάτι. Εσάς πόσο δραστήρια είναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια. Σωτηρία μου, ίσως είναι αυτές οι συσπάσεις Braxton Hicks που λένε. 

Εγώ προσωπικά είμαι πολύ στρεσαρισμενη, γιατί η μικρή μου δεν κουνιέται και πολύ εδώ και δύο μέρες και δυστυχώς όλο διαβάζω άσχημα, μια το έχασε χτες στις 30 εβδομάδες, μια στις 39...

Δεν έχω κλείσει μάτι. Εσάς πόσο δραστήρια είναι;;

Δεν πετρωνει η κοιλιά μου τσιμπιματα είναι... Όπως όταν ένιωθα την πρώτη εβδομάδα που το έπιασα.... 

Δεν είναι τόσο απλό όσο νομίζεις... Θα είχες κάποιο σύμπτωμα φαντάζομαι... Αίμα, πόνο κάτι δεν ξέρω τι... Πόσες ώρες έχεις να το νιώσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sotiria2004 είπε:

Δεν πετρωνει η κοιλιά μου τσιμπιματα είναι... Όπως όταν ένιωθα την πρώτη εβδομάδα που το έπιασα.... 

Δεν είναι τόσο απλό όσο νομίζεις... Θα είχες κάποιο σύμπτωμα φαντάζομαι... Αίμα, πόνο κάτι δεν ξέρω τι... Πόσες ώρες έχεις να το νιώσεις; 

Όλο βράδυ χτες και σήμερα τα χαράματα, τίποτα. Ήπια ένα ποτήρι παγωμένο νερό, με το ζόρι πήρα δύο τρεις κινήσεις.

Ύστερα, όλο πρωί έως τώρα κάνα κίνηση. Πριν κάνα δεκάλεπτο κατάλαβα σα να έχει λοξυγγα. Αλλά γενικά περνάνε 8-10 ώρες χωρίς σημάδια... Κι αυτά είναι ήπια. Όχι κλωτσιές, πιο πολύ "τραβήγματα".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η konstantinaVE είπε:

Όλο βράδυ χτες και σήμερα τα χαράματα, τίποτα. Ήπια ένα ποτήρι παγωμένο νερό, με το ζόρι πήρα δύο τρεις κινήσεις.

Ύστερα, όλο πρωί έως τώρα κάνα κίνηση. Πριν κάνα δεκάλεπτο κατάλαβα σα να έχει λοξυγγα. Αλλά γενικά περνάνε 8-10 ώρες χωρίς σημάδια... Κι αυτά είναι ήπια. Όχι κλωτσιές, πιο πολύ "τραβήγματα".

Μηντο συζητάς καν... Η φιλενάδα μου κάθε 2 μέρες καταλαβαίνει την μπαμπά της και πάει κάθε εβδομάδα στον γιατρό επει φοβάται και ο γιατρός γελάει... Μια χαρά θα είναι... Μπας και ήπιες  κάνα δυο γουλιες κρασάκι; εχθές μου λέγαν μια ιστορία με μια που ήπιε μια ρετσίνα και δεν το ένιωθε 2 μέρες... Κοιμόταν την είπε η γιατρός από το αλκοόλ χιχιχι... Άμα περάσουν ώρες πολλές και δεν το νιώσεις καθόλου μόνο τότε να τρομάξεις.. Έτσι λέω εγώ.. Δεν είμαι και ειδικός βέβαια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πίνω αλκοόλ και γενικώς δοκιμάζω ο,τι διαβάζω πως τα ξυπνάει, αλλά χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία...

Αυτό που μου προξένησε άγχος είναι ότι τα βράδια με σκουνταει αν ζουλαω την κοιλιά μου και τα χαράματα πάντα είναι ξύπνια, ενώ τώρα τίποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Δεν πίνω αλκοόλ και γενικώς δοκιμάζω ο,τι διαβάζω πως τα ξυπνάει, αλλά χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία...

Αυτό που μου προξένησε άγχος είναι ότι τα βράδια με σκουνταει αν ζουλαω την κοιλιά μου και τα χαράματα πάντα είναι ξύπνια, ενώ τώρα τίποτα....

Ε τώρα όσο παχαινουμε τόσο λιγότερο θα νιώθουμε τα μωράκια μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Εσείς τα νιώθετε τα μικρά σας; Πόσο συχνά;

Εγω συνέχεια από την πρώτη στιγμή... Σαν να παίζει μποξ μέσα μου... Και πολλές φορές τρομάζω και όλας όταν είμαι ανέμελη... Αλλά στο ξανά λέω δεν είναι κάτι που πρέπει να συγκρίνεις... Παίζουν πολλά ρόλο.. Ακόμα και τα κιλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Εσείς τα νιώθετε τα μικρά σας; Πόσο συχνά;

άλλες μέρες αρκετά συχνά και έντονα και άλλες όπως εσύ... ίσως τα επηρεάζει το τι τρώμε, ίσως να κοιμούνται... πάντως έχει αλλάξει κάμποσες φορές συνήθειες... πιστεύω ότι κοιμάται και γι αυτό δεν το αισθάνεσαι... εξάλλου είδες ότι μόλις ήπιες κρύο νερό αντέδρασε... πάντως από το να τρελαίνεσαι εγώ θα σου έλεγα να τηλ στο γιατρό ή στη μαία σου... η μισή ντροπή δική σου και η μισή δική τους... πιο πολύ αξίζει η ηρεμία από την "αξιοπρέπεια" αυτή τη στιγμή... αχαχαχαχαχαχα... είμαι σίγουρη ότι θα σου πουν ότι είναι συνηθισμένο αυτό και ότι ο χρόνος είναι ελάχιστος...

Υ.Γ. σταμάτα να διαβάζεις ιστορίες τρόμου... τα μωρά δεν χάνονται έτσι για πλάκα ούτε στην 29η ούτε στην 30η εβδομάδα... πρέπει να υπάρχει εξαιρετικά σοβαρός λόγος και να το περιμένεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@konstantinaVE Τις ίδιες ανησυχίες είχα κ εγώ Κ τις μετέφερα στο γιατρό μου στο τελευταίο μου ραντεβού . Με καθησύχασε κ μου εξήγησε ότι το έμβρυο δεν εμφανιζει την ίδια κινητικότητα καθε ημέρα. Πράγματι, εχει ημέρες που η μικρή μου είναι τόσο ήρεμη. Πρέπει να "ενοχλώ" με εντονα αγγίγματα την κοιλιά μου προκειμένου να ανταποκριθεί. Άλλες πάλι είναι τόσο κινητική που διαγράφονται στο δέρμα μου οι κινήσεις της. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Angelina85 είπε:

@konstantinaVE Τις ίδιες ανησυχίες είχα κ εγώ Κ τις μετέφερα στο γιατρό μου στο τελευταίο μου ραντεβού . Με καθησύχασε κ μου εξήγησε ότι το έμβρυο δεν εμφανιζει την ίδια κινητικότητα καθε ημέρα. Πράγματι, εχει ημέρες που η μικρή μου είναι τόσο ήρεμη. Πρέπει να "ενοχλώ" με εντονα αγγίγματα την κοιλιά μου προκειμένου να ανταποκριθεί. Άλλες πάλι είναι τόσο κινητική που διαγράφονται στο δέρμα μου οι κινήσεις της. 

Το ξέρω κι είχα φρικαρει πριν κανένα μήνα πάλι, αλλά ειχα καταληξει πως έτσι είναι το παιδί και το είχα πάρει απόφαση.

Τώρα όμως στον 7ο έδειχνε πιο συχνή δραστηριότητα και με αγχωσς το πισωγυρισμα.

ευτυχώς πριν καμία ωρα, που της έβαλα και μουσική, έριξε δύο τρείς κλωτσιές απαλές και ηρέμησα λίγο. Βέβαια πάλι είναι πολλές οι ώρες που εξαφανίζεται, αλλά κάτι είναι κι αυτό. 

Σε ευχαριστώ πάντως πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Athinaa είπε:

πιθανότατα είναι το μωρό... αν έχεις συσπάσεις τότε πρέπει να σκληραίνει όλη τη κοιλιά, κοινώς να πετρώνει...

Σκληραίνει μόνο εκείνο το σημείο λες να είναι συσπαση;; Πέμπτη έχω ραντεβού αν είναι κάτι θα φανεί στον υπέρηχο έτσι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η evi1996 είπε:

Σκληραίνει μόνο εκείνο το σημείο λες να είναι συσπαση;; Πέμπτη έχω ραντεβού αν είναι κάτι θα φανεί στον υπέρηχο έτσι !!

όχι δεν πιστεύω ότι είναι σύσπαση... η σύσπαση δεν γίνεται σε ένα μόνο σημείο... και ναι θα φανεί στον υπέρηχο αλλά μην περιμένεις μέχρι τότε μέσα στην αγωνία... πάρε τηλ τον γιατρό ή τη μαία σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Athinaa είπε:

όχι δεν πιστεύω ότι είναι σύσπαση... η σύσπαση δεν γίνεται σε ένα μόνο σημείο... και ναι θα φανεί στον υπέρηχο αλλά μην περιμένεις μέχρι τότε μέσα στην αγωνία... πάρε τηλ τον γιατρό ή τη μαία σου...

Μόλις την πήρα και μου είπε ότι μπορεί να είναι οι Braxton Hicks και ότι δεν μας ενοχλούν . Αλλά δεν είναι λίγο νωρίς βρε κορίτσια ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η evi1996 είπε:

Μόλις την πήρα και μου είπε ότι μπορεί να είναι οι Braxton Hicks και ότι δεν μας ενοχλούν . Αλλά δεν είναι λίγο νωρίς βρε κορίτσια ;;

Κι εμένα με πονούσε η κοιλιά μου την Πέμπτη μέχρι χθες και μου είπε ο γιατρός ότι μεγαλώνει το μωρό και ότι κλωτσάει πολύ! Πήρα μαγνήσιο και είμαι ευτυχώς καλύτερα γιατί πονούσα αρκετά και νόμιζα είχα συσπάσεις. 
κρεββάτι μαγνήσιο και ηρεμία θέλει λέει ο γιατρός μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου τι κανετε;;; Βρε κορίτσια με κυνηγαει; Δε ξέρω τι άλλο να πω...το μεσημέρι Όπως κοιμόμουν το πόδι μου είχε μουδιασει και δεν το χα καταλάβει Ε Όπως σηκώνομαι απ'το κρεβάτι παρτην Κάτω με τον ποπο..Δεν τρανταχτηκα πολύ παλι καλά.το μπράτσο μου μόνο χτύπησα. Και ούτε πονάω κάπου μόνο λίγο ο ποπος μου και η μέση μου λίγο απ το τράνταγμα. Ο μπέμπης παλι καλά κλωτσάει συνεχώς δεν νομίζω ότι το κατάλαβε..Και μετά από μια αποκόλληση που χα φοβήθηκα μην ξαναπαθω λόγω πεσιματος. Να σημειώσω έιμαι 24 εβδομάδων !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, βρε κορίτσι μου, πρόσεχε!!! Καλό που ο μπέμπης έδωσε ζωηρά σημάδια, αλλά είμαστε πλέον σε επιφυλακή...
Κι εγώ σε νιώθω. Κάθε φορά που ξυπνάω είναι επειδή έχει μουδιάσει το ισχίο και όλο το πόδι.... 

Το πέσιμο δε, μου έχει γίνει εφιάλτης. Δε βγαίνω πεζή από το σπίτι, γιατί μένω σε κατηφόρα, βλέπω στον ύπνο μου ότι κατεβαίνω μαρμάρινες σκάλες και γλυστράω και φοβάμαι, τώρα το μεσημέρι έβλεπα ότι πλενόμουν σε μπανιέρα και έστρωσα ένα τεράάάάάστιο Wettex στο πάτωμα, να μη γλυστρήσω.... 
Με είχε φοβίσει και το ότι η κουμπάρα μου λίγο πριν μπει στον μήνα της έπεσε στις σκάλες του σπιτιού της με τον ποπό... Θέλει προσοχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Mpourmpoulo κορίτσι μου οπως είπαν κ τα κορίτσια καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα παρά να φανεί σε υπερήχους αργότερα κ να πρέπει να διακόψεις!! Εννοείται αυτά τα σύνδρομα είναι τυχαία όποτε μόνο από αυτό θα ανακουφιστείς!!! ΜιΑ φίλη μου ακριβώς το ίδιο με εσένα πήγε για υπέρηχο κ είχε σταματήσει η καρδούλα,  κ τώρα είναι ξανά εγκυος κ παει για αυχενική σε λιγες ημερες!!! Όποτε το θαυματακι σου θα έρθει σύντομα!!! 💕💕💕💕
    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...