Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΜΑΝΑ ΜΕΓΑΛΗ ΛΕΞΗ ΚΑΙ ΙΕΡΗ

ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕΣ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΒΡΑΧΟΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ

ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΙΣ ΦΤΕΡΟΥΓΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΤΙ

ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ

ΜΑΜΑ ΜΟΥ....ΕΛΕΓΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΝΙΩΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ

ΚΑΙ ΕΓΩ..............ΕΛΕΓΑ ΣΙΓΑ!!!!

ΕΝΙΩΣΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ ΟΤΑΝ ΕΦΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΤΡΕΞΑ ΟΤΑΝ ΞΕΝΥΧΤΗΣΑ ΟΤΑΝ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΓΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΚΕΙΝΟ

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ'' ΜΑΜΑ'' ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ! ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ.... ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ! ΤΙ ΑΓΩΝΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΜΑΣ??

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΑ, ΓΕΡΕΣ Κ ΔΥΝΑΤΕΣ! ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΣΑΣ ΓΙΝΑΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ...ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ! ΝΑΙ ΝΑΙ !!! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΝΙΩΣΕΙ ΣΑΣ ΕΣΑΣ ΑΚΟΜΑ Κ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΙΛΗ...

ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ....ΠΟΣΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ? ΠΟΣΑ ΨΩΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ? ΠΟΣΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ¨ΘΑΨΙΜΑΤΑ" ΜΑΖΙ...ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΥΓΑΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΟΥΣ...ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗ ΜΕΡΑ?

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΣΕΙ!!!

Σ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ! ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα λογια μπροστα σε αυτη την μεγαλη λεξη στερευουν για μενα....Την ΜΑΝΟΥΛΑ μου την εχω σαν την Παναγια....εικονισμα!ζω και ειμαι αυτο που ειμαι χαρη σ αυτην!Την λατρευω και δεν θα υπαρχει ζωη χωρις αυτη!της το λεω καθε μερα....και δεν θα παψω ποτε...θα κανω γι αυτην οτι εκανε αυτη για μενα....δεν θα την εγκαταλειψω ποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και για κανεναν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ εγραψε:

"ΜΑΜΑ ΜΟΥ....ΕΛΕΓΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΝΙΩΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ

ΚΑΙ ΕΓΩ..............ΕΛΕΓΑ ΣΙΓΑ!!!!

ΕΝΙΩΣΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ ΟΤΑΝ ΕΦΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΤΡΕΞΑ ΟΤΑΝ ΞΕΝΥΧΤΗΣΑ ΟΤΑΝ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΓΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΚΕΙΝΟ

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ'' ΜΑΜΑ'' ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ"

ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O θεός τη δική μου μάνα την πήρε νωρίς. Ήμουν τεσσάρων. Δεν τη θυμάμαι. Χαρηκα πολύ όταν ο πατέρας μου μου έφερε άλλη μαμά (ξαναπαντρέφτηκε στα 7 μου) για να με μεγαλώσει. Δεν θα σας πω την εμπειρία μου με αυτή τη γυναίκα. Ευτυχώς όμως ο θεός μου έδωσε θειτσα. Την αδελφή της μάνας μου. Άγια γυναίκα. Με αγαπάει περισσότερο από τα παιδιά της. Γίνεται λιώμα για μένα. Να έχω ότι θέλω. Ακόμα και όταν ο θεός της πήρε το γιό σε αυτοκινητιστικό και τον άνδρα μετά από ένα χρόνο από καρκίνο και πάλι όσο και αν πονάει, όσο και αν είναι χάλια, είναι πάντα κοντά μου. Ήταν εκείνη και η κόρη της (η ξαδερφούλα μου) έξω από το χειρουργίο μαζί με τον άνδρα μου στην απόξεση. Είναι εκείνη που έρχεται φορτωμένη με φαγητά να μην μαγειρεύω και κουράζομαι μετά την δουλειά. Είναι εκείνη, που εχθές που είχα γενέθλια και είπα ότι δεν θα κάνω τίποτα γιατί είναι καθημερινή, πήρε τούρτα, δώρο και κεράκια και ήρθε για λίγο στις έντεκα το βράδυ από την Ελευσίνα μα μου κάνει έκπληξη. Ήταν εκείνη που μου βάσταγε το χέρι στην κηδία του πατέρα μου. Την λατρεύω. Μάνα δεν είναι μόνο αυτή που σε γεννάει αλλά αυτή που είναιδίπλα σου. Αυτή είναι η δική μου μανούλα, η πονεμένη. Την λατρεύω. Είμαι πολύ τυχερή που την έχω και ας νευριάζω και της φωνάζω που καμμία φορά, από τον πόνο επειδή δεν αντέχει κάνει και λέει πράγματα χαζά. Είναι η δική μου μαμάκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μήνυμα ήταν αυτό?

Πολύ συγκινητικό! Σφίχτηκε το στομάχι μου!

Πραγματικά η καθημερινότητα μας κάνει να ξεχνάμε τα πιο σημαντικά πρόσωπα της ζωής, τα αισθήματα που νιώθουμε και δεν τα εξωτερικεύουμε για να μην δείξουμε ευαισθησία.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα μου σου εύχομαι τα καλύτερα .να σε χαίρεται και να την χαίρεσαι την θεία σου...και συγχαρητήρια απο μένα και θαυμασμό για οτι έκανε και κάνει για σένα...

συγκινήθηκα πολύ ...πάντα διερωτόμουν ποιοι στέκονται σε αυτα τα παιδιά.που χάνουν τη μανούλα τους τόσο νωρίς...

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...