Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Συμφωνω απολυτα μαζι σου !!! Οταν φευγεις ετσι σιγουρα κατι θα εγινε ειδικα με αυτο τον τροπο ας ειναι καλα η κοπελα.!!  Μπορει να μην εχουμε φιλιες εδω αλλα προσπαθουμε ολες για τον ιδιο σκοπο οποτε περναμε σχεδον ολες την ιδια φαση και εχουμε και παρεα και παιρνουμε η δινουμε συμβουλες !!! ? εγω κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη που μπορουμε και μοιραζομαστε η καθε μια την δικια της ιστορια ???

Εμένα ξέρετε τι με "φοβίζει";
Ότι διέγραψε το προφίλ και μπορεί να έχει φτιάξει άλλο και να μας παρακολουθεί ή να μπαίνει να γράφει στις εγκυμονούσες πλέον.... 
Κανείς δεν μας κρατάει με το ζόρι φυσικά. Όπως κανείς δεν ξέρει τι ζόρια τραβάει η κάθε μία.
Το σίγουρο είναι πως οι περισσότερες έχουμε ένα κοινό σκοπό και καταλαβενόμαστε. Τώρα αν ξεφυτρώνουν και μερικά τρολ, αυτό είναι στο πρόγραμμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα! Εγώ ξύπνησα με πολύ κακή διάθεση σήμερα και νεύρα! Ακόμα πρησμένη κ πόνο στο αριστερό στήθος, να αδιαθετήσω να τελειώνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Μπορεί να είναι όντως λόγω των ελεύθερων επαφων.πολλες κοπέλες το εχουν.Μην αγχώνεσαι αφού σου το είπε και η γιατρός δεν ειναι κάτι. Οπότε το τεστ πρέπει να το ξεκινήσεις με βάση το μικρότερο κύκλο σου για να είσαι σίγουρη.

 

στις πριν 59 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου και μενα απο τοτε που ξεκινησαμε τις ελευθερες επαφες μια ειναι 28 μια 29..μια 30.. μια 32.. ειναι φυσιολογικο πιστευω

 

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου μην σε ανχωνει ο κύκλος και εγώ από τότε που είχα ελεύθερες επαφές ο κύκλος κάπου τα έπαιξε !! Είμαι δύο χρόνια μετά από τότε (σχεδόν τρία) και ακόμα μπορεί να συμβαίνουν κουλά!! Οπότε μην αγχώνεσαι κάνε τεστ ωορρηξίας για να είσαι πιο σίγουρη και βουρ στον αντρουλι σου ?

Ναι το ξέρω ότι μπορεί γι’αυτό το λόγο..δεν εξηγείτε αλλιώς γιατί πάντα είχα σταθερό κύκλο.. είδη όμως έχω ξεκινήσει τα τεστάκια για να μην χάσουμε τη μέρα.. Εύχομαι σύντομα όλες να νιώσουμε αυτό το συναίσθημα ? χαίρομαι πολύ που το πινακακι μας άρχισε να γεμίζει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Καλημέρα και από μένα! Εγώ ξύπνησα με πολύ κακή διάθεση σήμερα και νεύρα! Ακόμα πρησμένη κ πόνο στο αριστερό στήθος, να αδιαθετήσω να τελειώνω!

Καλημέρα κορίτσι μου ποτέ περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια! Σας διαβάζω κ ας χάθηκα, ακόμη δεν έχω να σας δώσω ημερομηνία για να με προσθέσετε στο πίνακακι σας, δε βλέπω να ερχεται κ έχω απελπιστεί. Γυρίζω και στη δουλειά απο Δευτερα και μου φαίνονται ολα βουνό.. Ο μικρός μου έβγαλε δυο δοντάκια είχε κ μια ίωση ευτυχως τώρα ολα καλα!  @Σαμανη συγχαρητήρια! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοςυνη σου εύχομαι! Ο μήνας έχει ακόμη 7 μερες!! Όποτε όσες περιμένετε σας εύχομαι να ειςτε εγκύουλες! [smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Γειά σας κοριτσάκια! Σας διαβάζω κ ας χάθηκα, ακόμη δεν έχω να σας δώσω ημερομηνία για να με προσθέσετε στο πίνακακι σας, δε βλέπω να ερχεται κ έχω απελπιστεί. Γυρίζω και στη δουλειά απο Δευτερα και μου φαίνονται ολα βουνό.. Ο μικρός μου έβγαλε δυο δοντάκια είχε κ μια ίωση ευτυχως τώρα ολα καλα!  @Σαμανη συγχαρητήρια! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοςυνη σου εύχομαι! Ο μήνας έχει ακόμη 7 μερες!! Όποτε όσες περιμένετε σας εύχομαι να ειςτε εγκύουλες! [smilie=hello.gif]

Καλημέρα κορίτσι μου και εύχομαι περαστικά στον μικρούλη σου!! Πότε περιμένεις; υπάρχει περίπτωση να είσαι έγκυος και να μην σου έρχεται; συγνώμη εάν μας το είχες πει και δεν το θυμάμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MariaG1215 είπε:

Περιμένω την Τρίτη.

Χμμμ μπορεί τα νεύρα να είναι και για άλλο λόγο ? σωστά;;;; :-) μηπως είναι το σπορακι που σου τσιγκλαει τα νεύρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εμένα ξέρετε τι με "φοβίζει";
Ότι διέγραψε το προφίλ και μπορεί να έχει φτιάξει άλλο και να μας παρακολουθεί ή να μπαίνει να γράφει στις εγκυμονούσες πλέον.... 
Κανείς δεν μας κρατάει με το ζόρι φυσικά. Όπως κανείς δεν ξέρει τι ζόρια τραβάει η κάθε μία.
Το σίγουρο είναι πως οι περισσότερες έχουμε ένα κοινό σκοπό και καταλαβενόμαστε. Τώρα αν ξεφυτρώνουν και μερικά τρολ, αυτό είναι στο πρόγραμμα... 

Κοριτσια μου αν κατάλαβα σωστά γιατί μπορεί να μου διαφεύγουν κάποιες συζητήσεις αναφέρεστε στην @Bebouli που έφυγε ξαφνικά μετά τα νέα της εγκυμοσύνης της..

Η αλήθεια είναι πολύ περίεργο εγώ θα σκεφτόμουν ότι πιθανόν κάτι σημαντικό της συνέβη  για να αποχωρήσει τόσο ξαφνικά! Εύχομαι να είναι καλά! 
 

Εάν πάλι όμως αυτός είναι ο χαρακτήρας της και δεν ήθελε να συμμετέχει στη συζήτηση εφόσον πλέον είναι έγκυος θα μπορούσε κάλλιστα να μας αποχαιρέτησει και να πάει σε άλλο γκρουπ..

Όσο για το εάν έκανε άλλο προφίλ και μας παρακολουθεί ακούγετε λίγο ακραίο αλλά τίποτα δεν αποκλείεται σ’αυτή τη ζωή! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και εύχομαι περαστικά στον μικρούλη σου!! Πότε περιμένεις; υπάρχει περίπτωση να είσαι έγκυος και να μην σου έρχεται; συγνώμη εάν μας το είχες πει και δεν το θυμάμαι

Καλημέρα @Αννια27 μου, θηλάζω και  δεν έχει έρθει καν! Οχι δεν ειμαι σίγουρα!! Ουφ όταν με το καλό έρθει, γιατι κοντεύω να φάω το σύμπαν  :crazy: θα σας ενημερώσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Καλημέρα @Αννια27 μου, θηλάζω και  δεν έχει έρθει καν! Οχι δεν ειμαι σίγουρα!! Ουφ όταν με το καλό έρθει, γιατι κοντεύω να φάω το σύμπαν  :crazy: θα σας ενημερώσω!!

Χαχα και εγώ που δεν περιμένω πάντως κοντεύω να φάω όλο το σύμπαν ?!! Πολύ χαίρομαι που έχεις ήδη ένα μωρουλι :-) ηταν εύκολο να πιάσεις το πρώτο σου παιδάκι; Και φυσικά να μας ενημερώσεις να σε βάλω στο πινακακι μας !! Εγώ είμαι επι των πρακτικών ? δεν βάζω σε εμένα ημερομηνία γιατί δεν έχω πιθανότητα αλλά θα μείνω εδώ μέχρι να γεμίσει όλος ο πίνακας μπεμπακια πολλααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Μπραβοοο κοριτσι μ!!!

Ποσο χαρηκα! Ολα καλα να πανε ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχα και εγώ που δεν περιμένω πάντως κοντεύω να φάω όλο το σύμπαν ?!! Πολύ χαίρομαι που έχεις ήδη ένα μωρουλι :-) ηταν εύκολο να πιάσεις το πρώτο σου παιδάκι; Και φυσικά να μας ενημερώσεις να σε βάλω στο πινακακι μας !! Εγώ είμαι επι των πρακτικών ? δεν βάζω σε εμένα ημερομηνία γιατί δεν έχω πιθανότητα αλλά θα μείνω εδώ μέχρι να γεμίσει όλος ο πίνακας μπεμπακια πολλααααα!!!!

Σας τα έχω γράψει αναλυτικά μισό να σε κάνω ταγκ. Θα μείνεις κορίτσι μου, κι βέβαια θα μείνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χμμμ μπορεί τα νεύρα να είναι και για άλλο λόγο ? σωστά;;;; :-) μηπως είναι το σπορακι που σου τσιγκλαει τα νεύρα;

?λες; Μπαα!! Μακάρι αλλά δε νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MariaG1215 είπε:

?λες; Μπαα!! Μακάρι αλλά δε νομίζω!

Έλα δεν θέλω αρνητικές σκέψεις!!! Πάντα υπάρχουν πιθανότητες οπότε για πες;;;;έχεις κάνα άλλο σημάδι για το πολυπόθητο;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30 Οκτωβρίου 2019 at 12:49 ΜΜ, ο/η Elena o είπε:

Καλημέρα Frogel!Ειμασταν κλασική περίπτωση ανεξήγητης υπογονιμοτητας! Εγω πιστεύω έφταιγε το άγχος μου. Προσπαθήσαμε ένα διάστημα, μετα μας είπε ο γιατρός να ξεκινήσουμε σιγά σιγά εξετάσεις, πέρασαν σχεδόν 2 χρόνια με υπερρηχογραφική παρακολούθηση της ωορρηξίας, παρεπιπτόντως, επειδη ξέχασα να το αναφέρω οι εξετάσεις και τον 2 μας μια χαρα, εγω είχα χασιμοτο μονο αλλα το TSH μου ηταν απείραχτο ακόμη...όποτε δε δημιουργούσε θεμα. Μετα κάναμε κάποιους κύκλους με σεπαφαρ στη συνέχεια μια σπερματέγχυση, ολα έπεφταν στο κενό.  Ο γιατρός μας πρότεινε να πάμε σε έναν ειδικό στο Γεννεσις να μας δει και να συζητήσουμε μαζί του το ενδεχόμενο να προχωρήσουμε με εξωσωματική. Πήγαμε ένα πρωινό στα τέλη Απρίλη ( ακομα το θυμάμαι!) Συναντήσαμε ένα γιατρο με εξέτασε είδε τις εξετάσεις και μας είπε, οτι δε βλέπει κατι να ηρεμήσουμε...να προσπαθήσουμε ένα τρίμηνο και αν δεν τα καταφέρουμε να μιλήσουμε ξανά.. Ο γιατρός όταν του είπαμε τι μας είπε μας είπε έπρεπε να κανονίστε για εξωσωματική, να τον πάρετε τηλ να ξεκινηςετε.Ο άντρας μου θύμωσε και μου είπε να πάμε άλλου. Αλλάζουμε λοιπόν γιατρο,  πάμε σε άλλον δε του λέμε την ιστορία... Δείχνουμε απλώς τις εξετάσεις και με εξετάζει, μας λέει δε βλέπω κάποιο θεμα... Να προσπαθήσουμε υπερρηχογραφικα πάλι.. Στον πρώτο υπερρηχο άρχισε να μου λέει προσπαθείτε καιρό ομως, να κάνουμε μια σπερματέγχυση κ.τ.λ. απελπιστικά, ένιωσα σα να με κοροϊδεύουν, σα να παίζουν με τον πόνο μου. Στενοχώρια, κλάμα άγχος ώσπου λέω στον άντρα μου. Τέλος, και οι εξετάσεις και οι επισκέψεις στους γιατρούς. Μόνοι μας οτι κάνουμε. Ηταν Ιούνιος... Θα περάσουμε ωραία το καλοκαίρι θα πάμε σε συναυλίες, πάμε διακοπές και το Σεπτεμβρη θα κανονίσουμε την εξωσωματική αν δε μας κάτσει. Στο μεταξύ στη δουλειά μου είχε γίνει λίγο χαμός εκείνο το μηνα και δούλευα 14- 16 ώρες.. Το μυαλό μου έφυγε λίγο απο το παιδι λόγω φόρτου εργασίας, αλλα βοήθησε και η σκέψη της εξωσωματικής. Και στις 12 Ιουλίου 1 μέρα πριν αδιαθέτησω ειδα καφέ υγρά, δεν έδωσα βάση γιατι λόγω θάλασσας έβλεπα καποια καλοκαίρια κατι παρόμοιο, ομως συνεχίστηκε και την επόμενη μέρα και λέω βρε λες?? αποκλείεται! Και ομως ηταν θετικό ? Σας κούρασα, αλλα τα είπα με καθε λεπτομέρεια ?

@Αννια27

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Τι ωραία κορίτσακι μου δίνεις ελπίδα σε όλες εμάς που προσπαθούμε καιρό !!! Εύχομαι το δεύτερο να έρθει αμέσως και αυτό τον μήνα εάν είναι δυνατόν !! Εύχομαι το καλύτερο :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Έλα δεν θέλω αρνητικές σκέψεις!!! Πάντα υπάρχουν πιθανότητες οπότε για πες;;;;έχεις κάνα άλλο σημάδι για το πολυπόθητο;; ?

? 3 εγκυμοσύνες έχω στο ενεργητικό μου, από τις οποίες η μια δεν προχωρησε! Κάθε φορά όμως μπερδεύομαι με τα σημάδια γιατι είναι διαφορετικά. Στην πρώτη μου ας πούμε, ως άπειρη κιόλας, είχα πολύ πρήξιμο σε όλο μου το σώμα από την ωορρηξία μου κ μετά. Ειδικά στο σημείο της λεκάνης. Αφού η μαμα μου το είχε καταλάβει κ γω δε την πίστευα! Στη δεύτερη εγκυμοσύνη μου , είχα πολύ υπνηλία κ πρήξιμο Μόνο στη κοιλιά αλλά είχα το προαίσθημα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Στη Τρίτη εγκυμοσύνη μου είχα αφόρητους πόνους στη μέση μου από την ωορρηξία κ μετά κ εκεί το ψιλό κατάλαβα, μαζί με το πρήξιμο στήθους. Τότε όμως είχαμε ελεύθερες επαφές κ το περίμενα, τώρα δεν περιμένω κάτι. Έχω βέβαια πολύ πρήξιμο κ πόνο στο αριστερό στήθος εδώ κ πολλες μερες , όπως κ ενοχλήσεις χαμηλά που άλλοτε δεν είχα αλλά αυτά τα νιώθεις κ πριν τη περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

? 3 εγκυμοσύνες έχω στο ενεργητικό μου, από τις οποίες η μια δεν προχωρησε! Κάθε φορά όμως μπερδεύομαι με τα σημάδια γιατι είναι διαφορετικά. Στην πρώτη μου ας πούμε, ως άπειρη κιόλας, είχα πολύ πρήξιμο σε όλο μου το σώμα από την ωορρηξία μου κ μετά. Ειδικά στο σημείο της λεκάνης. Αφού η μαμα μου το είχε καταλάβει κ γω δε την πίστευα! Στη δεύτερη εγκυμοσύνη μου , είχα πολύ υπνηλία κ πρήξιμο Μόνο στη κοιλιά αλλά είχα το προαίσθημα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Στη Τρίτη εγκυμοσύνη μου είχα αφόρητους πόνους στη μέση μου από την ωορρηξία κ μετά κ εκεί το ψιλό κατάλαβα, μαζί με το πρήξιμο στήθους. Τότε όμως είχαμε ελεύθερες επαφές κ το περίμενα, τώρα δεν περιμένω κάτι. Έχω βέβαια πολύ πρήξιμο κ πόνο στο αριστερό στήθος εδώ κ πολλες μερες , όπως κ ενοχλήσεις χαμηλά που άλλοτε δεν είχα αλλά αυτά τα νιώθεις κ πριν τη περίοδο.

Πω πω πολλές διαφορές σε κάθε εγκυμοσύνη!!! Να σου ζήσουν τα ζουζούνια σου !!! :-) κοιτα μπορείς να κάνεις ένα τεστακι ..δεν ξέρεις μπορεί να είναι στο δρόμο το τρίτο μωράκι σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Κι εγώ χάνω κάποιες συζητήσεις γιατί όπως ξερετε η καθημερινότητά μας τρέχει!!!

@Frogel Συμφωνώ, και λίγα είπες. Σήμερα που διάβασα όλα τα μηνύματα για άλλη μια φορά απογοητεύτηκα που είδα πάλι τη γυναικεία κατινιά.  Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μας αρέσει να κρίνουμε και να κουτσομπολεύουμε τους άλλους. Πραγματικά αυτό είναι η αιτία να μην ξαναασχοληθώ με φορουμς. Κορίτσια, καταλάβετε ότι η τοξικότητα κάνει κακό. Εαν θέλετε να είστε τοξικές, να είστε για πάρτυ σας. Μην την στέλνετε σε άλλους ανθρώπους. Ξέρω ότι το ύφος μου είναι κάπως αλλά πραγματικά έχω κάνει αγώνα να διώξω όλη την τοξικότητα απο κοντά μου. Είναι το κορίτσι μας @Σαμανη εγκυούλα και εμείς πέσαμε να την φάμε επειδή δεν μας έδωσε αναφορά αμέσως; Αν είναι δυνατόν!

@Σαμανη Συγνωμη για τα σχόλια που προφανώς θα διάβασες (σίγουρα θα έχουν τη δικαιολογία της "δήθεν" αγωνίας) . Παρ όλα αυτα χάρηκα ειλικρινά για σένα σου εύχομαι ότι καλύτερο! Να εχεις μία υπέροχη κύηση και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!

Τα είπα και ησύχασα ? Ελπίζω να είστε όλες καλα!

(ΥΓ: Δεν έχω πρόθεση να θίξω κανέναν.Απλά εκφέρω άποψη.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Πω πω πολλές διαφορές σε κάθε εγκυμοσύνη!!! Να σου ζήσουν τα ζουζούνια σου !!! :-) κοιτα μπορείς να κάνεις ένα τεστακι ..δεν ξέρεις μπορεί να είναι στο δρόμο το τρίτο μωράκι σου ?

Σίγουρα ναι! Ποτέ δεν ξέρεις. Αλλά δε θέλω μωρε να μπω σε αυτή τη διαδικασία γιατί θ απογοητευτώ. Ας περιμένω κ βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχα και εγώ που δεν περιμένω πάντως κοντεύω να φάω όλο το σύμπαν ?!! Πολύ χαίρομαι που έχεις ήδη ένα μωρουλι :-) ηταν εύκολο να πιάσεις το πρώτο σου παιδάκι; Και φυσικά να μας ενημερώσεις να σε βάλω στο πινακακι μας !! Εγώ είμαι επι των πρακτικών ? δεν βάζω σε εμένα ημερομηνία γιατί δεν έχω πιθανότητα αλλά θα μείνω εδώ μέχρι να γεμίσει όλος ο πίνακας μπεμπακια πολλααααα!!!!

Δεν θέλω τέτοια απαισιοδοξία. Είπαμε ότι καμία μας δεν θα φύγει μέχρι να δούμε όλο το πινακακι μας θετικό! Δεν ξέρω αν το έχω ξανά αναφέρει αλλά καταλαβαίνω από το τρόπο που γράφετε πόσο πολύ το θέλετε! Κι για εμένα αυτό είναι το σπουδαιότερο και εύχομαι ολόψυχα ο θεός να πραγματοποιήσει το όνειρο σας! Γιατί αξίζετε να σας αποκαλούν με την σπουδαιότερη λέξη στον κόσμο...την λέξη... ΜΗΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Τι ωραία κορίτσακι μου δίνεις ελπίδα σε όλες εμάς που προσπαθούμε καιρό !!! Εύχομαι το δεύτερο να έρθει αμέσως και αυτό τον μήνα εάν είναι δυνατόν !! Εύχομαι το καλύτερο :-):-)

Σ ευχάριστω γλυκιά μου! Αν και αυτο το μηνα αποκλείεται, κρατάω ομως την ευχή για τους επόμενους! Και εσυ σύντομα να μας εχεις όμορφα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν θέλω τέτοια απαισιοδοξία. Είπαμε ότι καμία μας δεν θα φύγει μέχρι να δούμε όλο το πινακακι μας θετικό! Δεν ξέρω αν το έχω ξανά αναφέρει αλλά καταλαβαίνω από το τρόπο που γράφετε πόσο πολύ το θέλετε! Κι για εμένα αυτό είναι το σπουδαιότερο και εύχομαι ολόψυχα ο θεός να πραγματοποιήσει το όνειρο σας! Γιατί αξίζετε να σας αποκαλούν με την σπουδαιότερη λέξη στον κόσμο...την λέξη... ΜΗΤΕΡΑ

Κοριτσάκι μου σου στέλνω μόνο μια αγκαλιά αυτό τα λέει όλα για εμένα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Σ ευχάριστω γλυκιά μου! Αν και αυτο το μηνα αποκλείεται, κρατάω ομως την ευχή για τους επόμενους! Και εσυ σύντομα να μας εχεις όμορφα νεα!

Ευχαριστώ κορίτσι μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...