Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MariaG1215 είπε:

Αλήθεια; Καλά από υγρά κι εγώ άλλο τίποτα! Τι ενοχλήσεις είχες;

Δεν είχα τίποτα. Το μόνο σύμπτωμα ήταν τα αυξημένα υγρά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια έχω ακόμα τρεις τέσσερις μέρες αναμονής, με νύχια κ με δόντια προσπαθώ να κρατήσω τη ψυχραιμία μου. Το μυαλό παίζει άσχημα παιχνίδια. Μια πονακια κ εγώ, ποτέ με πιάνει κούραση, σήμερα το απόγευμα που ήπια το δεύτερο καφέ ανακατευτηκα κάπως. Και κάτι ακόμα από χθες το βράδυ δίψαω στεγνώνει το στόμα μου κ πίνω αισθητά πιο πολύ νερό. 

Είναι ουσιαστικά ο πρώτος μήνας που έγινε κανονική προσπάθεια κ νιώθω λες όπως το πρώτο πρώτο μήνα που προσπαθούσα. Υπομονή μηδέν!!! 

Έχω ένα σωρό τεστ στο συρτάρι κ μου φωνάζουν κάθε μέρα κάνε μας κάνε μας!!! 

Αύριο πάντως θα πάω για ρίζα ααααν τυχόν είμαι μη μείνω για κανένα τετράμηνο χάλια είναι ήδη δύο πόντους χάχαχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

@Σαμανη πού είσαιι;;

Έλα ντε... Με έχει φάει η αγωνία... Τα νεύρα μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Έλα ντε... Με έχει φάει η αγωνία... Τα νεύρα μου... 

Θα μας σκάσει αυτό το κορίτσι! 

Πες μας βρε @Σαμανη να ξέρουμε να πανηγυρίσουμε μαζί αν είναι!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Πες μας βρε @Σαμανη να ξέρουμε να πανηγυρίσουμε μαζί αν είναι!! ??

Ελπίζω να είναι καλά τα νέα κ να το γιορτάζει κάπου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ κορίτσια έχω ακόμα τρεις τέσσερις μέρες αναμονής, με νύχια κ με δόντια προσπαθώ να κρατήσω τη ψυχραιμία μου. Το μυαλό παίζει άσχημα παιχνίδια. Μια πονακια κ εγώ, ποτέ με πιάνει κούραση, σήμερα το απόγευμα που ήπια το δεύτερο καφέ ανακατευτηκα κάπως. Και κάτι ακόμα από χθες το βράδυ δίψαω στεγνώνει το στόμα μου κ πίνω αισθητά πιο πολύ νερό. 

Είναι ουσιαστικά ο πρώτος μήνας που έγινε κανονική προσπάθεια κ νιώθω λες όπως το πρώτο πρώτο μήνα που προσπαθούσα. Υπομονή μηδέν!!! 

Έχω ένα σωρό τεστ στο συρτάρι κ μου φωνάζουν κάθε μέρα κάνε μας κάνε μας!!! 

Μακάρι κορίτσι μου να μας έχεις ευχάριστα! Αυτές οι τελευταίες ημέρες είναι και οι πιο δύσκολες. Σε τρώει η αγωνία?. Κι όπως είχα γράψει και στο παρελθόν εγώ από το άγχος πιο γρήγορα ξόδεψα τα τέστ εγκυμοσύνης πάρα τα τέστ ωορρηξίας?. Λίγο υπομονή θέλει μόνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πες μας βρε @Σαμανη να ξέρουμε να πανηγυρίσουμε μαζί αν είναι!! ??

Εγώ το αντίθετο πιστεύω, δεν είχε καλά νέα και στεναχωρηθηκε και έχει τις κλειστές της, άλλωστε στο προφίλ της λέει ότι συνδέθηκε πριν δέκα λεπτά.  Εγώ παίρνω αγκαλιά το ταμπλετ μου και βάζω να δω νετφλιξ, αρκετά περίμενα όλη μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Έλα ντε... Με έχει φάει η αγωνία... Τα νεύρα μου... 

Και εμένα βρε κορίτσια έχω αρχίσει να ανησυχώ!! Εντ μεταξύ θυμηθηκα το beboulini και την σκέφτομαι βκαι αυτήν εάν είναι καλά εάν είναι όλα οκ!! Εάν ξέρει κάποια κοπέλα να μας πει για το μπεμπουλινι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να μας έχεις ευχάριστα! Αυτές οι τελευταίες ημέρες είναι και οι πιο δύσκολες. Σε τρώει η αγωνία?. Κι όπως είχα γράψει και στο παρελθόν εγώ από το άγχος πιο γρήγορα ξόδεψα τα τέστ εγκυμοσύνης πάρα τα τέστ ωορρηξίας?. Λίγο υπομονή θέλει μόνο?

Άστα να πάνε! Όταν έμεινα έγκυος στο γιο μου επειδή προσπαθούσα τόσο καιρό ήμουν πολύ ψύχραιμη. Μόνο την αναμενόμενη μέρα έκανα τεστ. Μάλλον είχα συνηθησει

Τώρα φτου κ από την αρχή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Ελπίζω να είναι καλά τα νέα κ να το γιορτάζει κάπου!!! 

Κι εγώ αυτό σκέφτηκα! Μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ το αντίθετο πιστεύω, δεν είχε καλά νέα και στεναχωρηθηκε και έχει τις κλειστές της, άλλωστε στο προφίλ της λέει ότι συνδέθηκε πριν δέκα λεπτά.  Εγώ παίρνω αγκαλιά το ταμπλετ μου και βάζω να δω νετφλιξ, αρκετά περίμενα όλη μέρα. 

Ότι κ αν είναι όταν είναι έτοιμη θα γράψει. Όλες το έχουμε περάσει αυτό. Κ εγώ με τέσσερις μέρες καθυστέρηση κ αρνητικά τεστ τελικά δεν ήμουν. Γιαυτό στα κορίτσια που προσπαθούν θα έλεγα να μη τις αγχωνουν τα τεστ ωορρηξιας. Οταν ξέρεις πότε έκανες ωορρηξια ξέρεις κ πότε (δεν) περιμένεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Και εμένα βρε κορίτσια έχω αρχίσει να ανησυχώ!! Εντ μεταξύ θυμηθηκα το beboulini και την σκέφτομαι βκαι αυτήν εάν είναι καλά εάν είναι όλα οκ!! Εάν ξέρει κάποια κοπέλα να μας πει για το μπεμπουλινι!!

Και εγώ τη σκεφτόμουν σήμερα...τι να κάνει άραγε, μακάρι να ξέραμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Και εμένα βρε κορίτσια έχω αρχίσει να ανησυχώ!! Εντ μεταξύ θυμηθηκα το beboulini και την σκέφτομαι βκαι αυτήν εάν είναι καλά εάν είναι όλα οκ!! Εάν ξέρει κάποια κοπέλα να μας πει για το μπεμπουλινι!!

Εμεις μιλαγαμε αλλα οταν ηταν μεσα στην ομαδα ... τωρα τπτ ξαφνικα εξαφανηστηκε .. ενταξει δεν ειναι ωραιο απο την αρχη που προσπαθουμε ολες μαζι στις δυσκολιες... να εχουμε η μια την αλλη να λεμε τα προβληματα μας και με το που μεινεις εγκυος.. να εξαφανιστεις χωρις να πεις κατι... για μενα αυτο δεν ειναι σωστο .. και αλλες κοπελες εμειναν αλλα δεν εξαφανιστηκαν.!!! Τι να πω μακαρι να ειναι καλα και ας εγινε ετσι..!!! 
εγω προσωπικα κοριτσια και να μεινω εγκυος δεν θα εξαφανιστω γιατι ξερω πως ειναι να υπαρχουν κοριτσια που ενδιαφερονται για το αν εισαι καλα η οχι...  !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ το αντίθετο πιστεύω, δεν είχε καλά νέα και στεναχωρηθηκε και έχει τις κλειστές της, άλλωστε στο προφίλ της λέει ότι συνδέθηκε πριν δέκα λεπτά.  Εγώ παίρνω αγκαλιά το ταμπλετ μου και βάζω να δω νετφλιξ, αρκετά περίμενα όλη μέρα. 

Ακόμα κι έτσι να είναι δεν πρέπει να την παίρνει από κάτω. Είναι ο πρώτος μήνας που προσπαθεί αν δεν κάνω λάθος. Δεν είναι απλό πράγμα η σύλληψη. Πατάω ένα κουμπί και γίνεται. Όλα θα πάνε καλά για όλες μας. Αργά η γρήγορα θα τα καταφέρουμε!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν είχα τίποτα. Το μόνο σύμπτωμα ήταν τα αυξημένα υγρά ?

Εντάξει, μπήκε έκανε λαικ σε αυτό το μήνυμα και βγήκε, Τελλλλεια! Τώρα μπερδεύτηκα περισσότερο. Όσο για το μπεμπουλινι, τραγικό... Οκ να μην ξαναμπείς,γιατί έχεις αλλα  πράγματα στο κεφάλι σου, αλλα να σβήσεις και το προφίλ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ότι κ αν είναι όταν είναι έτοιμη θα γράψει. Όλες το έχουμε περάσει αυτό. Κ εγώ με τέσσερις μέρες καθυστέρηση κ αρνητικά τεστ τελικά δεν ήμουν. Γιαυτό στα κορίτσια που προσπαθούν θα έλεγα να μη τις αγχωνουν τα τεστ ωορρηξιας. Οταν ξέρεις πότε έκανες ωορρηξια ξέρεις κ πότε (δεν) περιμένεις. 

Ισχύει!! Βοηθάνε! Εγώ έχω το καλό βέβαια ότι καταλαβαίνω πότε κάνω ωορρηξία γιατί έχω πολλά υγρά ωορρηξίας και κράμπες στη μία ωοθήκη..οπότε ξέρω πάνω κάτω!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η MariaG1215 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια κι εύχομαι αυτός ο χειμώνας να φέρει σε όλες νέα μωράκια! Εγώ έχω 2 παιδάκια ηλικίες 7,5 και 4. Εμεις δεν προσπαθούμε για τρίτο, κάτι που εγώ θα το ήθελα παρά πολύ αλλά ο σύζυγος ούτε καν να το ακούει!! Οι επαφές μας είναι με τη μέθοδο του τραβήγματος και όπως καταλαβαίνετε κάθε μήνα ευελπιστώ μήπως μας τύχει(κατά φαντασίαν ασθενής σαν να λέμε)?. Αυτόν τον μήνα περιμένω περίοδο στις 26-11 και έχω απίστευτο πρήξιμο στο στήθος εδώ κ πολλες μερες. Πάντα έχω πριν τη περίοδο αλλά δε θυμάμαι να ειχα τόσο πολύ. Επισης έχω κάτι ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά εδώ κ πολλες μερες που συνηθως δεν έχω πριν τη περίοδο.Ο κύκλος μου είναι σταθερός 28 ημερών. Το θέμα ειναι ότι χθες πήγα στην γυναικολόγο μου γιατί είχα προγραμματισμένο ραντεβού για τεστ παπ. Ο υπέρηχος ήταν μια χαρά δεν ειδε κάτι η γιατρός μου, τα αποτελέσματα του τεστ θα βγουν την επόμενη εβδομάδα. Αν σε περίπτωση που ήμουν έγκυος, δε θα φαινόταν κάτι στον υπέρηχο; 3 εβδομάδες και 2 ημέρες εχουν περάσει από τη τελευταία περίοδο.Έχει τύχει αυτό σε καποια κοπέλα;

Καλησπέρα κ να χαίρεσαι τα μικρακια σου!Ο υπέρηχος είναι πολύ νωρίς για να δείξει...Εμένα με πιάνει πόνος στο στήθος 5-7 μέρες πριν την περίοδο συνήθως.Υπαρζουν κ φορές βέβαια που πριν την περίοδο δεν πονάω καθόλου.Εσενα πόσο νωρίτερα από την περίοδο ξενικά ο πόνος στο στήθος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Εντάξει, μπήκε έκανε λαικ σε αυτό το μήνυμα και βγήκε, Τελλλλεια! Τώρα μπερδεύτηκα περισσότερο. Όσο για το μπεμπουλινι, τραγικό... Οκ να μην ξαναμπείς,γιατί έχεις αλλα  πράγματα στο κεφάλι σου, αλλα να σβήσεις και το προφίλ;; 

Για μενα ουτε αυτο ειναι σωστο τοσες κοπελες ημασταν εκει πες ενα γεια και φυγε ... λες και δεν μιλησαμε ποτε εφυγε τι να πω δε ξερω !!! Κριμα !!! Γιατι δυστιχως ετσι ειναι μας αρεσει δε μας αρεσει οι ανθρωποι οταν γινει αυτο που θελουν εξαφανιζονται βγαζουν πραγματικο εαυτο πως λεγετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακόμα κι έτσι να είναι δεν πρέπει να την παίρνει από κάτω. Είναι ο πρώτος μήνας που προσπαθεί αν δεν κάνω λάθος. Δεν είναι απλό πράγμα η σύλληψη. Πατάω ένα κουμπί και γίνεται. Όλα θα πάνε καλά για όλες μας. Αργά η γρήγορα θα τα καταφέρουμε!?

Ισχύει! Αν είναι να απογοητεύεται έτσι από τον πρώτο μήνα τι να πουν και τα κορίτσια που προσπαθούν μήνες ή χρόνια...ελπίζω απλά να το γιορτάζει ή να είναι ακόμα σοκαρισμένη και να μας πει καλά νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εμεις μιλαγαμε αλλα οταν ηταν μεσα στην ομαδα ... τωρα τπτ ξαφνικα εξαφανηστηκε .. ενταξει δεν ειναι ωραιο απο την αρχη που προσπαθουμε ολες μαζι στις δυσκολιες... να εχουμε η μια την αλλη να λεμε τα προβληματα μας και με το που μεινεις εγκυος.. να εξαφανιστεις χωρις να πεις κατι... για μενα αυτο δεν ειναι σωστο .. και αλλες κοπελες εμειναν αλλα δεν εξαφανιστηκαν.!!! Τι να πω μακαρι να ειναι καλα και ας εγινε ετσι..!!! 
εγω προσωπικα κοριτσια και να μεινω εγκυος δεν θα εξαφανιστω γιατι ξερω πως ειναι να υπαρχουν κοριτσια που ενδιαφερονται για το αν εισαι καλα η οχι...  !!! 

Και καλά θα κάνεις γλυκούλα, κι εγώ το ίδιο!! Είναι κρίμα, ας ξέραμε τουλάχιστον ότι είναι καλά, όχι να εξαφανιστεί χωρίς να πει τίποτα..τώρα την έχουμε έγνοια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess28 είπε:

Και καλά θα κάνεις γλυκούλα, κι εγώ το ίδιο!! Είναι κρίμα, ας ξέραμε τουλάχιστον ότι είναι καλά, όχι να εξαφανιστεί χωρίς να πει τίποτα..τώρα την έχουμε έγνοια...

Ναι ακριβως !!! :) και να μην παει κατι καλα παλι θα παρω το χρονο μου και αν θελω θα το μοιραστω...αλλα δεν φευγεις ετσι απλα και η ειρωνια? Αυτη ειχε φτιαξει την ομαδα τοτε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εμεις μιλαγαμε αλλα οταν ηταν μεσα στην ομαδα ... τωρα τπτ ξαφνικα εξαφανηστηκε .. ενταξει δεν ειναι ωραιο απο την αρχη που προσπαθουμε ολες μαζι στις δυσκολιες... να εχουμε η μια την αλλη να λεμε τα προβληματα μας και με το που μεινεις εγκυος.. να εξαφανιστεις χωρις να πεις κατι... για μενα αυτο δεν ειναι σωστο .. και αλλες κοπελες εμειναν αλλα δεν εξαφανιστηκαν.!!! Τι να πω μακαρι να ειναι καλα και ας εγινε ετσι..!!! 
εγω προσωπικα κοριτσια και να μεινω εγκυος δεν θα εξαφανιστω γιατι ξερω πως ειναι να υπαρχουν κοριτσια που ενδιαφερονται για το αν εισαι καλα η οχι...  !!! 

Πόσο δίκαιο έχεις κορίτσι μ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακόμα κι έτσι να είναι δεν πρέπει να την παίρνει από κάτω. Είναι ο πρώτος μήνας που προσπαθεί αν δεν κάνω λάθος. Δεν είναι απλό πράγμα η σύλληψη. Πατάω ένα κουμπί και γίνεται. Όλα θα πάνε καλά για όλες μας. Αργά η γρήγορα θα τα καταφέρουμε!?

Η Παναγίτσα κορίτσι μου καμια μανούλα δεν αφήνει όλες θα γίνεται μανούλες άλλες δύσκολα άλλες εύκολα δόξα το θεό υπάρχουν χιλιάδες τρόποι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πόσο δίκαιο έχεις κορίτσι μ❤️

Ετσι το βλεπω εγω προσωπικα και ας με λενε η μικροτερη οπως με λενε χαχαχα 

δε το θεωρω σωστο να εχεις μοιραστει τοσα πραγματα και με το που μενεις να εξαφανιστεις !!! Και εσυ εμεινες αλλα δεν εφυγες γιατι ξερεις πως ειναι ολες εμεις που περιμενουμε... και που μιλαμε σχεδον καθε μερα... δεν φευγεις ετσι απλα ...

η αν θελεις τουλαχιστον πες το ♥️???? 
εγω αυτο θα εκανα σιγουρα δεν θα εφευγα χωρις να πω τπτ δεν ειναι ο χαρακτηρας μου ετσι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω αν υπάρχει συγκεκριμένος χρόνος που πρέπει να φτάσουν το βάρος γεννησης. Πάντως μέχρι να το φτάσουν πρέπει να το ταΐζεις κάθε 2 ώρες το πρωί κ κάθε 3 το βράδυ. Αν τρέφεται επαρκώς το βλέπεις από τις πάνες που έχει. Θέλεις συγκεκριμένο αριθμό (που δεν θυμάμαι να σου πω τωρα) με πάνες με ουρά.
    • Εμείς κάναμε εξέταση Σπερμοδιαγραμμα καλλιέργεια και dfi όταν κλείσαμε ένα χρόνο προσπάθειες  η γνωμη μου είναι πως αν μπει σε αυτήν την διαδικασία ο σύντροφος να κάνει την εξέταση σε εξειδικευμένο κέντρο μην πάει σε μικροβιολογικά την περιοχής έχουμε δει τεράστιες αποκλίσεις στα αποτελέσματα απο κορίτσια εδώ που πήγαν σε μικροβιολογικά και το αποτέλεσμα βγήκε ένα σπερμα  μέτριο προς καλό και τελικά όταν πήγαν σε εξειδικευμένο είχαν ένα κακο αποτέλεσμα  παντως θα συμφωνήσω και εγω μπορείτε να πάτε σε έναν ουρολόγο (κάτι εμείς που δεν το κάναμε και βλακεία μας) και μετά να πάτε για εξέταση αλλά θα έλεγα άσε να περάσει το καλοκαίρι και μετά από Σεπτέμβρη Οκτώβρη να πάτε να κάνετε μερικές προσπάθειες ακόμα 
    • Εγώ είχα γεννήσει στο μαιευτήριο στην Βέροια (1 έχει μονο) γιατί μένω Νάουσα.  Διακοπες πάμε 10 - 25 Ιουλίου, οπότε όταν γυρίσουμε θα έχω χρόνο να τα ετοιμάσω, 1 μήνα σχεδόν.
    • Καλημέρα κορίτσι μου  εγω δεν βλέπω κάτι αλλά δεν βοηθάει και η φωτο που είναι ασπρόμαυρη αν μπορείς ανέβασε άλλη φωτο με χρωμα εγω από αυτήν την εταιρία δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένη γιατί αν δεν είσαι σε καθυστέρηση δεν δείχνουν καλά βγάζουν γραμμή εξατμίσεις  εύχομαι πραγματικά να είναι όντως θετικό 🙏
    • Καλημέρα κορίτσια. Περιμένω αύριο ή Τρίτη την περίοδο μου. Είναι το τρίτο βράδυ που ξυπνάω για τουαλέτα και είπα να κάνω ένα τεστ clearblue που δείχνει 6 μέρες νωρίτερα. Και βγήκε σαν αχνος σταυρός στα 3 λεπτά ενώ είναι το τεστ με τις δυο γραμμές. Να πω την αλήθεια δεν το πολύ εμπιστεύομαι. Έβγαλα και φώτο αλλά εννοείται πως δεν φαίνεται όπως από κοντά. Τι μπέρδεμα μαυτα τα τεστ 😒. Εσείς βλέπετε κάτι η κάνουν πουλιά τα μάτια μου?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...