Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Συνηθως εχω 28-30... 

μερικες φορες ερχεται η δυο μερες νωριτερα η δυο μερες αργοτερα .!!!  Ωχ μπρεδευτηκα και απαντησα για μενα χαχαχαχαχ 

Δεν πειράζει!!! Χαχαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Τέλεια!!!!! Ο κύκλος σου είναι σταθερός;;;

Σταθερός μα και επιθετικός ... Δηλαδή δεν με προειδοποιεί με λιγο αιματακι η πριξιμο στο στηθος η κατι απλα πεφτο για υπνο γιατι παντα την νυχτα ερχεται και κατα τ μεσανιχτα σκαει ενα ηφαίστειο ... Βεβαια παραπονο δεν εχω εχω λιγα πονακια κραταει μονο 3-4 μερες  αλλα ερχεται ετσι αποτομα μπαμ κ κατω  . εσυ εχεις πολυ καιρο μεγαλη υγρασια ... Γιατι εχω απο την ημερα της ωοριξιας ... Ειμαι 12 μερες τωρα λες και καθε μερα εχω ωοριξια μερα νυχτα εχει την πλακα τ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Σταθερός μα και επιθετικός ... Δηλαδή δεν με προειδοποιεί με λιγο αιματακι η πριξιμο στο στηθος η κατι απλα πεφτο για υπνο γιατι παντα την νυχτα ερχεται και κατα τ μεσανιχτα σκαει ενα ηφαίστειο ... Βεβαια παραπονο δεν εχω εχω λιγα πονακια κραταει μονο 3-4 μερες  αλλα ερχεται ετσι αποτομα μπαμ κ κατω  . εσυ εχεις πολυ καιρο μεγαλη υγρασια ... Γιατι εχω απο την ημερα της ωοριξιας ... Ειμαι 12 μερες τωρα λες και καθε μερα εχω ωοριξια μερα νυχτα εχει την πλακα τ !

Η αλήθεια είναι ότι αυτό το μήνα έχω παρατηρήσει ότι εχω υγρά που συνήθως δεν έχω!! Λοιπόν 19/11 κ 20/11 περιμένουμε αρκετές!! @st3llina @anna90 @Σαμανη @diana8 κ εγώ!!! Για να δούμε θετικά τεστακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου ξερω ειναι νωρις ειμαι 4-5 μερες πριν τ περιοδο και ειπα να κανω ενα τεστακι μηπως και... αλλα δυστιχως αρνητικο ... αν και φαινεται κατι δε ξερω αν φαινεται στην φωτογραφια.. 

στη πρωτη ειναι το χθεσινο το εκανα μεσημερι .. Το σημερινο ειναι στην τελευταια φωτογραφια το κατω ..ομως δυστυχως εχω πιει απο τ πρωι 2 καφεδες κ χυμο..  και φαινεται αρνητικο??

B4D688E2-D163-4468-ABD0-2055D4866743.jpeg

A7AD5F9F-5737-4BDF-8BCA-F6ABE8FDAB4E.jpeg

07D6FB6F-6FBA-4B15-94C6-7AFD13CCFDC3.jpeg

Στο πρώτο βλέπω κι εγώ κάτι! Σαν να ξεκινάει μια γραμμή. Τα υγρά μπορεί να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Εγώ τις περισσότερες φορές έχω πριν μου έρθει περίοδος άλλα όταν ήμουν έγκυος είχα πάρα πολλά! Κάνε αύριο το πρωί ένα τεστακι κι εύχομαι να δούμε όλες ξεκάθαρα την δεύτερη γραμμή!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου ναι και εγω το βλεπω απο κοντα φαινεται πιο καλα θα περιμενω ναι το σημερινο βγηκε τελειως αρνητικο ειχα πιει και αρκετα υγρα  βεβαια.. θα περιμενω :) 

Aχ νομίζω πως θα έχουμε κι άλλο μωράκι στο γκρουπ!!! Στην 1η φαίνεται ξεκάθαρα αχνη γραμμή! Περίμενε λίγες μέρες όπως είπαν και τα κορίτσια και ξανακάνε!!! Απλά κάνε το με τα πρώτα πρωινά ούρα (έτσι λένε οι οδηγίες συνήθως)

@Ελενακι12 Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε! Μην κουράζεσαι πολύ και κυρίως μην αγχώνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κουκλα μου εγώ από εχθές το βράδυ έπεσε λίγο η ψυχολογία μου είχα αρκετά καφέ κ τα χασα τώρα είμαι καλύτερα Δευτέρα πρωί έχω ραντεβού ανυπομονώ να  παω

Δεν θα είναι τπτ κορίτσι μου μην ανχωνεσαι όλα καλά θα πάνε :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια (συγνώμη για το άσχετο θέμα αλλά πρέπει και να ξεχνιόμαστε λίγο:P), θέλω γνώμες!!! Ετοιμαζόμαστε για ανακαίνιση κουζίνας και θέλω να πάρω φούρνο κουζίνας (άνω πάγκου) και εστίες (καθώς έχω ακόμα τα παλιά της πεθερούλας :lol:), μπορείτε να μου πείτε ποια μάρκα προτείνετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια (συγνώμη για το άσχετο θέμα αλλά πρέπει και να ξεχνιόμαστε λίγο:P), θέλω γνώμες!!! Ετοιμαζόμαστε για ανακαίνιση κουζίνας και θέλω να πάρω φούρνο κουζίνας (άνω πάγκου) και εστίες (καθώς έχω ακόμα τα παλιά της πεθερούλας :lol:), μπορείτε να μου πείτε ποια μάρκα προτείνετε;;

Εγώ έχω bosch ελεύθερη κουζίνα όχι χωριστά εστίες φούρνο κ είμαι ευχαριστημένη. Πήρα ένα μοντέλο με 5ετη εγγύηση οταν τη χρειάστηκα όλα μια χαρά άμεση εξυπηρέτηση από το σέρβις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Aχ νομίζω πως θα έχουμε κι άλλο μωράκι στο γκρουπ!!! Στην 1η φαίνεται ξεκάθαρα αχνη γραμμή! Περίμενε λίγες μέρες όπως είπαν και τα κορίτσια και ξανακάνε!!! Απλά κάνε το με τα πρώτα πρωινά ούρα (έτσι λένε οι οδηγίες συνήθως)

@Ελενακι12 Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε! Μην κουράζεσαι πολύ και κυρίως μην αγχώνεσαι! 

Προσπαθώ μωρό μ αλλά δεν είναι εύκολο η αλήθεια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Δεν θα είναι τπτ κορίτσι μου μην ανχωνεσαι όλα καλά θα πάνε :-)

Μακαρι αγάπη μου πιστεύω όταν πάω στον γιατρό θα ηρεμήσω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Θα κανω ναι εχω.. απλα επειδη χθες και σημερα δεν ημουνα σπιτι το πρωι εκανα οταν γυρισα.. ομως θα κανω το πρωι αυριο :) αν κ εκανα πριν κ βγηκε αρνητικο 

Κ μενα στην πρώτη γραμμη μ αχνοφαίνεται κατι.. αλλα σε ολα τα τεστ εγκυμοσυνης γραφει θελει τα πρωινα ουρα γτ η συγκέντρωση της ορμονησ θα ειναι υψηλότερη στα πρωτα πρωινά λογω π μαζευτηκαν ολη νυχτα κ με καθολου καταναλωση νερου.. κανε ενα αυριο με το που ξυπνησεις να μας τρελανεις να μασ φτιαξεις τη μερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ασχετο, αλλα @diana8 μ'αρέσουν τα νυχια σου

Κι εγώ το παρατήρησα! ?Όντως πολύ ωραία!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Εγώ έχω bosch ελεύθερη κουζίνα όχι χωριστά εστίες φούρνο κ είμαι ευχαριστημένη. Πήρα ένα μοντέλο με 5ετη εγγύηση οταν τη χρειάστηκα όλα μια χαρά άμεση εξυπηρέτηση από το σέρβις. 

Τέλεια μου επιβεβαιώνεις κάποιες σκέψεις μου γιατί έχω βρει μερικές και είναι bosch και αναρωτιόμουν αν όντως είναι καλές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ κορίτσια μου είναι τεράστια υπόθεση να μπορείς να διαχειριστείς το άγχος σου! Κι εγώ ένα διάστημα αμέσως μετά την απώλεια του πρώτου μου μωρού σε συνδυασμό με ένα πρόβλημα υγείας ενός δικού μου ανθρώπου πάθαινα, σύμφωνα με το γιατρό, κρίσης πανικού. Μου είπε να απευθυνθώ σε ειδικό. Το σκεφτόμουν αλλά με πρόλαβε άλλος γιατρός... ο γιατρός της καρδιάς μου... αυτός που μου έδωσε την μεγαλύτερη χαρά στην ζωή μου... ο γιος μου. Και τα ξέχασα όλα!

Τα παιδιά για εμένα είναι το φάρμακο για όλα μακάρι όλοι να έχουν υγεία και ψυχική υγεία όμως ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Ναι εχω.. θα κανω απλα χθες και σημερα δε μπορουσα να τ κανω φευγω πολυ νωρις απο τ σπιτι κ γιαυτο τ εκανα μετα !! Θα κανω αυριο :) 

Κοριτσάκι μου περιμένω το θετικοοοο σου τεστακι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Ωχχχχ κ εγώ το έπαθα αυτό!!! Πονούσα κ λέω μα δε γίνεται;;; Μετά μου περνούσε!!! Την άλλη μέρα πάλι το ίδιο,μετά περνούσε!!! Κ ο κύκλος μου είναι πολύ σταθερός...

βρε λες;;;;;;; ????

Κοριτσάκια μου όσες περιμένετε 19 και 20 θέλω να σκέφτεστε θετικά και μέχρι την Δευτέρα να ανεβάζετε μόνο θετικά τεστακια :-):-) !! Να το πιστέψει ς και θα γίνει :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια τι ειναι αυτο τ πραγμα με την υγρασια εκει κατω συγνώμη κιολας αλλα δουλευω κ εκει π στεκομαι νιωθω να σταζω ...  Με τον φοβο παντα οτι ειναι περιοδος μα δεν ειναι ... !!! Θα με φαει η αγωνια   μου φαίνεται ... Παντος με καθησύχασε το σχόλιο που έλεγε πως το σωμα μπορει να μην εχει παρει χαμπαρι οτι κατι εχει αλλάξει κ να δείνει τα σημάδια του ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ρε κοριτσια τι ειναι αυτο τ πραγμα με την υγρασια εκει κατω συγνώμη κιολας αλλα δουλευω κ εκει π στεκομαι νιωθω να σταζω ...  Με τον φοβο παντα οτι ειναι περιοδος μα δεν ειναι ... !!! Θα με φαει η αγωνια   μου φαίνεται ... Παντος με καθησύχασε το σχόλιο που έλεγε πως το σωμα μπορει να μην εχει παρει χαμπαρι οτι κατι εχει αλλάξει κ να δείνει τα σημάδια του ... 

Αχ βρε κορίτσι μου μήπως είσαι έγκυος;? Κι εγώ έτσι ακριβώς ήμουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η diana8 είπε:

Οριστε μια καλυτερη φωτο τοτε ??1C794E4A-29DB-4648-AFB1-BD1FC0825ACF.thumb.jpeg.95d7b65d0509d3db9009d283c3054182.jpeg

Τέλεια!!!Παρεπιπτόντως έχεις και πολύ ωραία δάχτυλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου περιμένω το θετικοοοο σου τεστακι :-)

Κοριτσι μου δεν ξερω ομως πιστευω πως θα αδιαθετησω εχω πολλα υγρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου μήπως είσαι έγκυος;? Κι εγώ έτσι ακριβώς ήμουν! 

Τι να πω δεν ξερω δεν εχω καποιο αλλο σύμπτωμα ειχα πριν απο κατι μέρες κατι φουσκώματα κατι πονακια στην κοιλια κατι ονειρα ενα σπυράκι μεσα στην μεση της μουρης μ αχαχαζ ... Κατα τ αλλα 3 μερες τωρα εχει αυξηθεί η υγρασια π ήδη ειχα εχω καποια πονακια οταν χαλαρωνω και νιωθω κ πολυ κεφατη ... Κουρασμένη αλλα κεφατη ... Παραξενα πραματα ...αν δεν ειμαι εγκυος τι  να εχω ... Κιαν κατι εχω σε τι γιατρο να παω ... (Προφανώς ειμαι σε σύγχηση απο την αγωνία)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...