Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!!! Γιατί έχει πέσει η ψυχολογία σου από τώρα βρε μικρούλη;;είναι νωρίς ακόμα

Δεν ξέρω μάλλον γιατί αυτόν τον μήνα με ενοχλεί αρκετά η κοιλιά μου ενώ τους προηγούμενους ούτε που καταλάβαινα πότε μου έρχονταν περίοδος! Ίσως να αλλάξει ο κύκλος μου; Ίσως να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης; Δεν ξέρω, δεν έχω ακούσει κάποια που να είχε τόσους πόνους περιόδου κατά την εγκυμοσύνη της.....

Θα σας ενημερώνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλά γλυκουλι μου εδώ δουλειά μου έχουν σπάσει λίγο τα νεύρα αλλά εντάξει την παλεύω!! Άντε βρε Ελενάκι μου κάνε τεστακι να χαρούμε !!!???‍?‍?‍?

Πριν που πήγα τουαλετα είδα ένα ελαφρύ ροζ πολύ ανοιχτό στο σκούπισμα δεν πονάω κ είμαι πεντακάθαρη  τώρα είδη έχω πάει 3 φορές από τότε κ είμαι τέρμα καθαρή δεν ξέρω πρώτη φορά μ έχει συμβεί μήπως έχει τύχη σε καμία να μου πει???????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Δεν ξέρω μάλλον γιατί αυτόν τον μήνα με ενοχλεί αρκετά η κοιλιά μου ενώ τους προηγούμενους ούτε που καταλάβαινα πότε μου έρχονταν περίοδος! Ίσως να αλλάξει ο κύκλος μου; Ίσως να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης; Δεν ξέρω, δεν έχω ακούσει κάποια που να είχε τόσους πόνους περιόδου κατά την εγκυμοσύνη της.....

Θα σας ενημερώνω!

Εγώ έχω ακούσει κάποιες που είχαν έντονο πόνο και τελικα δεν τους ήρθε περίοδο και ήταν έγκυος! Η κάθε περίπτωση φυσικά είναι διαφορετικη αλλά μην απογοητεύεται γι'αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Εγώ έχω ακούσει κάποιες που είχαν έντονο πόνο και τελικα δεν τους ήρθε περίοδο και ήταν έγκυος! Η κάθε περίπτωση φυσικά είναι διαφορετικη αλλά μην απογοητεύεται γι'αυτό. 

Α ναι;; Καλά σίγουρα κάθε περίπτωση είναι διαφορετική! Εμένα η μάνα μου 4 παιδιά έκανε σε κανένα δεν είχε ουτε 1 σύμπτωμα! Και ειδικά στην τελευταία εγκυμοσύνη, το κατάλαβε όταν ήταν 5μηνών (δεν έχει σταθερο κύκλο).

Υπομονή θα κάνω μέχρι τις 10/11 και μετά βλέπουμε!!!

 Όσο γι αυτό που ρώτησες, προτιμότερο νομίζω είναι να περιμένεις και όταν έχεις καθυστέρηση να κάνεις Β χοριακή που είναι πιο αξιόπιστη (έχω ακουσει περίπτωση που ηταν εγκυος και όλα τα τεστ που έκανε είχαν βγει αρνητικά). Βέβαια μπορείς να κάνεις και τεστ και β χοριακή (που θα κάνεις έτσι κι αλλιώς για να δεις τις αυξήσεις της τιμής)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Α ναι;; Καλά σίγουρα κάθε περίπτωση είναι διαφορετική! Εμένα η μάνα μου 4 παιδιά έκανε σε κανένα δεν είχε ουτε 1 σύμπτωμα! Και ειδικά στην τελευταία εγκυμοσύνη, το κατάλαβε όταν ήταν 5μηνών (δεν έχει σταθερο κύκλο).

Υπομονή θα κάνω μέχρι τις 10/11 και μετά βλέπουμε!!!

 Όσο γι αυτό που ρώτησες, προτιμότερο νομίζω είναι να περιμένεις και όταν έχεις καθυστέρηση να κάνεις Β χοριακή που είναι πιο αξιόπιστη (έχω ακουσει περίπτωση που ηταν εγκυος και όλα τα τεστ που έκανε είχαν βγει αρνητικά). Βέβαια μπορείς να κάνεις και τεστ και β χοριακή (που θα κάνεις έτσι κι αλλιώς για να δεις τις αυξήσεις της τιμής)

Σε ευχαριστώ για την απαντηση σου! Και γω στις 10 περιμένω αν και δεν έχω σταθερό κύκλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Σε ευχαριστώ για την απαντηση σου! Και γω στις 10 περιμένω αν και δεν έχω σταθερό κύκλο! 

Έχεις πολυκυστικές; (Είσαι νέα στην προσπάθεια;) Εγώ έχω κύκλο συνήθως 30ημερών....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Έχεις πολυκυστικές; (Είσαι νέα στην προσπάθεια;) Εγώ έχω κύκλο συνήθως 30ημερών....

Όχι δεν έχω πολυκυστικες απλά μου καθυστερεί 1-3 μέρες συνήθως. Ναι είμαι νέα στη προσπάθεια. Πρώτο μήνα προσπάθειας. Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimitra91κοριτσι μου μην αγχώνεσαι από τώρα γιατί δεν θα περνάν οι μέρες και ίσως επεμβαίνεις και στο σώμα σου με το αγχος..πάντως οι κράμπες περιόδου θεωρούνται και σύμπτωμα εγκυμοσύνης..υπομονή και θα ξέρουμε σύντομα..:) :) ευχομαι να μην σου ερθειιιιιι

@Ελενακι12 αντε αγάπη κάνε την αρχή να μας τρελανειιιιις..ανυπομονούμε μαζί σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

@Dimitra91κοριτσι μου μην αγχώνεσαι από τώρα γιατί δεν θα περνάν οι μέρες και ίσως επεμβαίνεις και στο σώμα σου με το αγχος..πάντως οι κράμπες περιόδου θεωρούνται και σύμπτωμα εγκυμοσύνης..υπομονή και θα ξέρουμε σύντομα..:) :) ευχομαι να μην σου ερθειιιιιι

@Ελενακι12 αντε αγάπη κάνε την αρχή να μας τρελανειιιιις..ανυπομονούμε μαζί σου ❤️

Ακόμα είμαι καθαρή δεν έχω τπτ νομίζω θα πάρω να κάνω τεστ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ακόμα είμαι καθαρή δεν έχω τπτ νομίζω θα πάρω να κάνω τεστ???

Ναιιιιι κάνε κανεεεεε :)???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πριν που πήγα τουαλετα είδα ένα ελαφρύ ροζ πολύ ανοιχτό στο σκούπισμα δεν πονάω κ είμαι πεντακάθαρη  τώρα είδη έχω πάει 3 φορές από τότε κ είμαι τέρμα καθαρή δεν ξέρω πρώτη φορά μ έχει συμβεί μήπως έχει τύχη σε καμία να μου πει???????? 

Αχχχ λες βρε Ελενάκι μου να είναι σημάδι εγκυμοσυνης;;;άντε κάνε ένα τεστακι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

@Dimitra91κοριτσι μου μην αγχώνεσαι από τώρα γιατί δεν θα περνάν οι μέρες και ίσως επεμβαίνεις και στο σώμα σου με το αγχος..πάντως οι κράμπες περιόδου θεωρούνται και σύμπτωμα εγκυμοσύνης..υπομονή και θα ξέρουμε σύντομα..:) :) ευχομαι να μην σου ερθειιιιιι

@Ελενακι12 αντε αγάπη κάνε την αρχή να μας τρελανειιιιις..ανυπομονούμε μαζί σου ❤️

Σε ευχαριστω κοριτσι μου! εχεις δίκιο μπορεί να επηρεαστω και να εχω ανεπιθυμητα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πριν που πήγα τουαλετα είδα ένα ελαφρύ ροζ πολύ ανοιχτό στο σκούπισμα δεν πονάω κ είμαι πεντακάθαρη  τώρα είδη έχω πάει 3 φορές από τότε κ είμαι τέρμα καθαρή δεν ξέρω πρώτη φορά μ έχει συμβεί μήπως έχει τύχη σε καμία να μου πει???????? 

άντε κάνε κ ανέβασέ μας το θετικόοοοοο  να το δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Όχι δεν έχω πολυκυστικες απλά μου καθυστερεί 1-3 μέρες συνήθως. Ναι είμαι νέα στη προσπάθεια. Πρώτο μήνα προσπάθειας. Εσύ;

Ναι κι εγω το ιδιο! Ο Οκτώβριος ηταν ο 1ος μηνας! εάν θέλεις μπορούμε να μιλαμε και να συζηταμε και στο θεμα που ανοιξα με τιτλο "Πρωτες προσπαθειες"! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ακόμα είμαι καθαρή δεν έχω τπτ νομίζω θα πάρω να κάνω τεστ???

Αααχ καλα αποτελέσματααααα [smilie=angel8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

είναι θετικό? έπρεπε να εμφανίσει γραμμούλα η +??  ποτε προλαβες ρε θηρίο κ το πήρες?? χαχααα συγχαρητήριααααααααααααααα.. ήταν που ήσουν κ σίγουρη ότι δεν....!!!χαχααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

είναι θετικό? έπρεπε να εμφανίσει γραμμούλα η +??  ποτε προλαβες ρε θηρίο κ το πήρες?? χαχααα συγχαρητήριααααααααααααααα.. ήταν που ήσουν κ σίγουρη ότι δεν....!!!χαχααααα

Ναι ειμαιιιιιιιιιιιιι δεν το πιστεωωωωωωωωωω.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναι ειμαιιιιιιιιιιιιι δεν το πιστεωωωωωωωωωω.   

χαχααχχ κατακόκκινοοοο λέμε!!!! μπράβο κοριτσάκι μου!!! με το καλό να υποδεχτείτε το αδελφάκι! άντε να αδειάζει το πινακάκι!!!! κ να γεμίζει θετικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

Θετικοτατο!!!! Συγχαρητήρια μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Ωραία μπήκε ο μήνας και στις υπόλοιπες με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

Μπραβοοοοοο!! Συγχαρητήρια εύχομαι όλα να σου πάνε κατ ευχήν και να έχεις ένα υγιέστατο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

Βρε Ελενάκι θηρίο μας τι κατακόκκινο είναι αυτό!!! Μπράβο οοοοοοοο όλε όλε όλε όλε !!!!!άντε να πάνε όλα τέλεια στην εγκυμοσύνη και να μην μας αφήσεις να μας τα λες όλα !!! Αχχχ βρε Ελένη πόσο χαρηκααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

?Είμαι πολύ ευτυχισμένη εύχομαι σε όλες το ιδιο

IMG_20191105_161933.jpg

[smilie=hello2.gif]? Κορίτσι μου!!!!!!!!!!!! Τα κατάφερες!!!!!! Πολλά συγχαρητήρια!!! Με το καλό ψυχή μου ❤️❤️❤️❤️❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

χαχααχχ κατακόκκινοοοο λέμε!!!! μπράβο κοριτσάκι μου!!! με το καλό να υποδεχτείτε το αδελφάκι! άντε να αδειάζει το πινακάκι!!!! κ να γεμίζει θετικά

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου εύχομαι κ για σένα τα καλύτερα ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...