Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Εγώ φαντάσου έλεγα ότι θα θηλασω 7 μήνες κ το πήγα 14. Τώρα ήθελα κ εγώ να σταματησω κουράστηκα αλλά κ ο μικρός το πήρε καλά.... Εμένα πιστεύω ότι με επηρέασε στην ωορρηξιας ο θηλασμός γιατί ενώ έχω περίοδο από το Δεκέμβριο μια φορά μόνο κατάλαβα ωορρηξια

Και καλά έκανες!?Όσο περισσότερο τόσο καλύτερα. Εγώ είμαι υπέρ του θηλασμού και φυσικά πιστεύω πολύ στα οφέλη που προσφέρει. Καθόλου απίθανο να σε επηρέασε. Κάνεις δεν ξέρει τον οργανισμό μας καλύτερα από εμάς τους ίδιους! Τώρα δεν θα μας εμποδίσει τίποτα... πάμε για το δεύτερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!! Παράγγειλα μπόλικα από Αγγλία μήπως χαλάσω μερικά από λάθος!!! 

Αχ εγώ πήρα ένα πακέτο με 10 τεστ ωορρηξίας και 10 εγκυμοσύνης...με αποτέλεσμα να ξοδέψω όλα τα τεστ εγκυμοσύνης και να μου μείνουν τα άλλα! Τώρα πως τα κατάφερα ούτε εγώ ξέρω! Τι να κάνω; Εγώ φταίω που κάθε φορά πίστευα ότι ήμουν έγκυος!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Από της 11 το πρωί έως της 7 το απόγευμα μπορείς να κάνεις τα τεστ.... Όχι πιο νωρίς όχι πιο αργά. Γιατί επηρεάζονται οι ορμόνες. Οπότε αν τα κάνεις 11:30 και 6.30 είσαι οκ. Τώρα αν δουλεύεις κ δε σε βολεύει κάνε ένα όταν σχολας. Εκτός κ αν πέφτει σκ.. 

Ναι γυρνάω 9.30 κ 10 σπίτι,για αυτό σε  ρώτησα.Σε ευχαριστω πάρα πολύ!Δεν το ήξερα για τις ορμόνες που επηρεάζονται!Να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Και εγώ πήρα τα home test πρώτη φορά κ θα τα ξεκινήσω αν και δεν ελπίζω...Καλή επιτυχία!

Καλή μας επιτυχία!! Δε πειράζει καλύτερα να μη περιμένουμε τίποτα που όταν γίνει να μας έρθει απρόσμενα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μ να ρωτήσω κάτι ο κύκλος μπορεί να αλλάξει από την μία στιγμή στην άλλη???? Δλδ από 28 να γίνει 33??

Μπορεί να κάνεις ωορρηξια μερικές μέρες πιο μετά και να μεγαλώσει ο κύκλος η μερικές μέρες πιο πριν και να μικρύνει. Προσωπικά έχω πάθει και τα δύο..... Αν ξέρεις πότε έκανες ωορρηξια και έχουν περάσει 14 η 15 μερες περίπου κ δε σου έχει έρθει τότε έχεις πολλές πιθανότητες εγκυμοσύνης.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Μπορεί να κάνεις ωορρηξια μερικές μέρες πιο μετά και να μεγαλώσει ο κύκλος η μερικές μέρες πιο πριν και να μικρύνει. Προσωπικά έχω πάθει και τα δύο..... Αν ξέρεις πότε έκανες ωορρηξια και έχουν περάσει 14 η 15 μερες περίπου κ δε σου έχει έρθει τότε έχεις πολλές πιθανότητες εγκυμοσύνης.. 

Από όσο κατάλαβα 12 με 14 εκεί είχα τα υγρά της ορεξιας αλλά την 14 είχα κ πόνο λίγο οπότε θεωρώ ότι έκανα 14.... Το θέμα μ είναι ότι από τον προηγούμενο μήνα με εκανε 33 κύκλο που εγώ είμαι σταθερή γενικά κ τώρα πάλι έχω καθυστερήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μ να ρωτήσω κάτι ο κύκλος μπορεί να αλλάξει από την μία στιγμή στην άλλη???? Δλδ από 28 να γίνει 33??

Από ότι ξέρω μπορεί να αλλάζει ο κύκλος. Εμένα τουλάχιστον μου συμβαίνει. Μου έτυχε να έχω 28 για κάποιους μήνες και μετά 30. Όπως μου έτυχε επίσης να μου έρθει στις 27 ημέρες και μετά να με πάει στις 31. Ότι να ναι δηλαδή! Εσύ έχεις σταθερό κύκλο ή έχεις συχνά αποκλείσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Από ότι ξέρω μπορεί να αλλάζει ο κύκλος. Εμένα τουλάχιστον μου συμβαίνει. Μου έτυχε να έχω 28 για κάποιους μήνες και μετά 30. Όπως μου έτυχε επίσης να μου έρθει στις 27 ημέρες και μετά να με πάει στις 31. Ότι να ναι δηλαδή! Εσύ έχεις σταθερό κύκλο ή έχεις συχνά αποκλείσεις;

Όχι έχω πολύ σταθερό κύκλο πολύ σπάνια να μ ερχόταν 1 2 μέρες το πολύ νωρίτερα έτσι καθυστέρηση πάρα μα πάρα πολύ σπάνια κ  όχι 3 μέρες καθυστέρηση όπως τον προηγούμενο μήνα τώρα είναι η 2η φορά 2 μηνες συνεχομενα δεν ξέρω τι να σκεφτώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μ να ρωτήσω κάτι ο κύκλος μπορεί να αλλάξει από την μία στιγμή στην άλλη???? Δλδ από 28 να γίνει 33??

Ελενάκι μου κ εμένα μου έχει συμβεί να σου πω την αλήθεια, βέβαια εγώ έχω κ πολυκυστικες!! Πόσες μέρες μετράς μετά την ωορρηξία;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Ελενάκι μου κ εμένα μου έχει συμβεί να σου πω την αλήθεια, βέβαια εγώ έχω κ πολυκυστικες!! Πόσες μέρες μετράς μετά την ωορρηξία;;;

Να σου πω την αλήθεια δεν το μετράω ποτέ έτσι το μετράω κάθε 28  μέρες αφού είμαι σταθερή απλά βλέπω πάλι έχω καθυστερήσει κ λέω μήπως άλλαξε ο κύκλος μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Από όσο κατάλαβα 12 με 14 εκεί είχα τα υγρά της ορεξιας αλλά την 14 είχα κ πόνο λίγο οπότε θεωρώ ότι έκανα 14.... Το θέμα μ είναι ότι από τον προηγούμενο μήνα με εκανε 33 κύκλο που εγώ είμαι σταθερή γενικά κ τώρα πάλι έχω καθυστερήσει 

Σε κάνεις καλύτερα αύριο ένα τεστ η μία χοριακη? Αν η ωορρηξια έγινε τη 14η μέρα που την κατάλαβες θα δείξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σε κάνεις καλύτερα αύριο ένα τεστ η μία χοριακη? Αν η ωορρηξια έγινε τη 14η μέρα που την κατάλαβες θα δείξει. 

Λέω να κάνω την Τετάρτη αν δεν μου έρθει να το κάνω κ το πρωί λέω να περιμένω λίγο ακομα?μια που αντέχω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Λέω να κάνω την Τετάρτη αν δεν μου έρθει να το κάνω κ το πρωί λέω να περιμένω λίγο ακομα?μια που αντέχω ?

Θες να μας κρατάς σε αγωνία πες την αλήθεια !!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Θες να μας κρατάς σε αγωνία πες την αλήθεια !!! ?

Χαχαχαχαχαχα πίστεψε με όχι στους πρώτους μήνες προσπαθειών κάθε μήνα τεστ Επερνα τώρα δεν το κάνω ????? απλά τώρα το βράδυ νιώθω ένα πρήξιμο κ το αφήνω να δω πως θα πάει ?αν ξυπνήσω το πρωί κ είμαι καλά ίσως μπορεί να μ γυρίσει το μυαλό κ να κανω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ξεχωριστά καλό σας βράδυ..ελπίζω να είστε όλες καλα και ήρεμες και να πάει η εβδομάδα μας και ο μήνας μας μονο με χαρές και θετικά τεστακια.. @Αννια27 εσύ είσαι η επόμενη στο πινακακι κορίτσι μου??αντεεε ανυπομονώ για την αρχή του θετικού..να κάνει μία την αρχή να πάρουμε μπρος όλες ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές μου :-)

 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: 03/11

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Liza_pan93: 27/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου :-)

 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: 03/11

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Liza_pan93: 27/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Καλημέρα κορίτσι μου! Χθες, μπερδεύτηκα και σου έγραψα την ημερομηνία που θα τελειώσει το επόμενο κουτί. Οπότε, 1/12 θα μου έρθει. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές μου :-)

 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: 03/11

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

@Frogel μου καλημέρα και σου στέλνω ένα μεγάλο φιλί? !! @Ελενακι12 μου περιμένουμε νέα σού !!

Καλημέρα κοριτσάκι μ τι κάνεις???? Εγώ μετράω 2 μέρα καθυστέρησης λίγο το στομάχι μου είναι κάπως αλλά γενικά είμαι καλά ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Έχει πέσει λίγο η ψυχολογία μου και νομίζω πως δεν θα έχω καλό αποτέλεσμα.... η κοιλιά μου πονάει αρκετά και  έχω μία αίσθηση ότι από λεπτό σε λεπτό θα αδιαθετήσω (χωρίς να αδιαθετώ εν τέλη γιατί είναι και νωρίς)....

Εύχομαι στις υπόλοιπες να έχουν θετικά αποτελέσματα να χαρώ κι εγώ μαζί τους!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!! Εύχομαι σε όλες να έχετε σύντομα θετικά τεστακια!! Εγώ περιμένω το Σαββατοκύριακο να μου ερθει.Πιστεύετε από την εμπειρια σας είναι προτιμότερο αν έχω καθυστερήσει να κάνω κατευθείαν β - χοριακη; Γιατί αν κάνω τεστ και βγει θετικό έτσι και αλλιώς δεν θα πρέπει να κάνω χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μ τι κάνεις???? Εγώ μετράω 2 μέρα καθυστέρησης λίγο το στομάχι μου είναι κάπως αλλά γενικά είμαι καλά ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Καλά γλυκουλι μου εδώ δουλειά μου έχουν σπάσει λίγο τα νεύρα αλλά εντάξει την παλεύω!! Άντε βρε Ελενάκι μου κάνε τεστακι να χαρούμε !!!???‍?‍?‍?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα!!!!

Έχει πέσει λίγο η ψυχολογία μου και νομίζω πως δεν θα έχω καλό αποτέλεσμα.... η κοιλιά μου πονάει αρκετά και  έχω μία αίσθηση ότι από λεπτό σε λεπτό θα αδιαθετήσω (χωρίς να αδιαθετώ εν τέλη γιατί είναι και νωρίς)....

Εύχομαι στις υπόλοιπες να έχουν θετικά αποτελέσματα να χαρώ κι εγώ μαζί τους!!!

 

Καλημέρα κορίτσι!!! Γιατί έχει πέσει η ψυχολογία σου από τώρα βρε μικρούλη;;είναι νωρίς ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...