Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η liza_pan93 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ Ελενάκι μου! Επίσης!!!

Δεν στεναχωρήθηκα για τώρα, ήδη ήμουν στις μαύρες μου, ήταν σίγουρο πως δεν θα γίνει κάτι. Είμαι με cyclacur για να καθαρίσει η κύστη που έβγαλα λόγω της κλομιφαίνης και δεν μπορώ να μείνω τώρα με αυτά τα χάπια...?

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου.... Ελπίζω γρήγορα να περάσει η κύστη κ να σταματήσεις τα φάρμακα για να ξεκινήσεις της προσπάθειες σου??να είσαι αισιόδοξη.... Ο Θεός είναι μεγάλος να το θυμάσαι αυτο???και δεν θέλω να είσαι στης μαύρες σου να είσαι καλά πάντα κ να μην σε ρίχνει τπτ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου.... Ελπίζω γρήγορα να περάσει η κύστη κ να σταματήσεις τα φάρμακα για να ξεκινήσεις της προσπάθειες σου??να είσαι αισιόδοξη.... Ο Θεός είναι μεγάλος να το θυμάσαι αυτο???και δεν θέλω να είσαι στης μαύρες σου να είσαι καλά πάντα κ να μην σε ρίχνει τπτ ❤️

Αχχχχ τα χάπια για εμένα δεν σταματούν ποτέ! Είμαι ιδιάζουσα περίπτωση κορίτσι μου

Πρέπει να βρω και κανενα χαπι αισιοδοξίας και πίστης!! Σ ευχαριστώ όμως και πάλι για τα καλά σου λόγια κοπέλα μου ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Αχχχχ τα χάπια για εμένα δεν σταματούν ποτέ! Είμαι ιδιάζουσα περίπτωση κορίτσι μου

Πρέπει να βρω και κανενα χαπι αισιοδοξίας και πίστης!! Σ ευχαριστώ όμως και πάλι για τα καλά σου λόγια κοπέλα μου ❤️❤️❤️ 

Κοριτσάρα μου γλυκιά όλα καλά θα πάνε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο..μην απελπίζεσαι θα έρθουν καλύτερες μέρες..<3 το χάπι αισιοδοξίας και πίστης ίσως να είναι να κάνεις ένα βήμα πίσω και να θυμηθείς τη ζωή σου πριν την προσπάθεια για παιδάκι..εγώ αυτό προσπαθώ να κάνω τώρα γιατί είχαμε ζωή και πριν από αυτό και ίσως αν χαλαρώσουμε και την συνεχίσουμε έρθει πιο εύκολα και ο σπόρος μας ο πολυπόθητος..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάρα μου γλυκιά όλα καλά θα πάνε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο..μην απελπίζεσαι θα έρθουν καλύτερες μέρες..<3 το χάπι αισιοδοξίας και πίστης ίσως να είναι να κάνεις ένα βήμα πίσω και να θυμηθείς τη ζωή σου πριν την προσπάθεια για παιδάκι..εγώ αυτό προσπαθώ να κάνω τώρα γιατί είχαμε ζωή και πριν από αυτό και ίσως αν χαλαρώσουμε και την συνεχίσουμε έρθει πιο εύκολα και ο σπόρος μας ο πολυπόθητος..<3

Τι όμορφο αυτό που λες κοπέλα μου... ❤️ ❤️❤️❤️  Έχεις πολύ δίκιο! Το δύσκολο είναι στην πράξη και αρχίζω να τα χάνω... Αχ αυτό το σποράκι.. ❤️

Σου εύχομαι ο,τι μα ο,τι καλύτερο!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοίτα είμαι 99%οτι θα μου έρθει κ 1%οτι δεν θα μου έρθει για να δούμε... δεν είμαι πολύ αισιόδοξη ?

Όχι Ελενάκι μου μην είσαι απαισιόδοξη. Όσο δεν εμφανίζεται τόσο αυξάνουν οι πιθανότητες μας! Άντε να το σπάσουμε το ρόδι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Αχχχχ τα χάπια για εμένα δεν σταματούν ποτέ! Είμαι ιδιάζουσα περίπτωση κορίτσι μου

Πρέπει να βρω και κανενα χαπι αισιοδοξίας και πίστης!! Σ ευχαριστώ όμως και πάλι για τα καλά σου λόγια κοπέλα μου ❤️❤️❤️ 

Συγνωμη που επεμβαινω στη κουβεντα σας...

Ιδιαζουσα περιπτωση δε θα το ελεγα...μαλλον ξεχωριστη! ?

Η αισιοδοξια και η πιστη κρυβονται μεσα σου! ?

Αγωνιστικους χαιρετσμους σε ολα τα κοριτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Συγνωμη που επεμβαινω στη κουβεντα σας...

Ιδιαζουσα περιπτωση δε θα το ελεγα...μαλλον ξεχωριστη! ?

Η αισιοδοξια και η πιστη κρυβονται μεσα σου! ?

Αγωνιστικους χαιρετσμους σε ολα τα κοριτσια! 

Κορίτσι μου...πάντα με καταλαβαίνεις! ❤️ Αυτό το "ξεχωριστή" είναι τόσο όμορφο....το βλέπεις από την καλή πλευρά και μπράβο σου!!! Είδες; πάντα αρνητική εγώ, κολλημμμμενη. Φιλάκια πολλά σε μια μεγάλη αγωνίστρια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Παρέλαβα επιτέλους τα τεστ ωορρηξιας.... Πρώτη φορά θα κάνω... Σταματησα κ εντελώς το θηλασμό σε αυτό το κύκλο κ ελπίζω να είναι όλα νορμάλ... Με κύκλο 26 ημερών συνήθως να αρχίσω τη 9η μέρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Παρέλαβα επιτέλους τα τεστ ωορρηξιας.... Πρώτη φορά θα κάνω... Σταματησα κ εντελώς το θηλασμό σε αυτό το κύκλο κ ελπίζω να είναι όλα νορμάλ... Με κύκλο 26 ημερών συνήθως να αρχίσω τη 9η μέρα? 

Ναι ξεκινά τα κάπου τότε. Απλά πρόσεχε να μην είναι πολύ νωρίς το πρωι.... Να μην έχεις πιει πολύ νερό ή να χεις πάει πχ πριν μισή ώρα τουαλέτα.. Καλή επιτυχία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Παρέλαβα επιτέλους τα τεστ ωορρηξιας.... Πρώτη φορά θα κάνω... Σταματησα κ εντελώς το θηλασμό σε αυτό το κύκλο κ ελπίζω να είναι όλα νορμάλ... Με κύκλο 26 ημερών συνήθως να αρχίσω τη 9η μέρα? 

Καλησπέρα κορίτσι! Ο θηλασμός σίγουρα μπορεί να επηρεάσει. Εμένα ο γιατρός μου είπε να τον σταματήσω σιγά σιγά γιατί μπορεί να συντελεί κι αυτό. Κι εγώ τον θήλασα βέβαια πολύ καιρό κι έπρεπε κάποια στιγμή να το σταματήσω. Νομίζω είναι καλά η 9η ημέρα γιατί ο κύκλος σου είναι μικρός. Άντε να είναι τυχερά τα τεστακια!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ Ελενάκι μου! Επίσης!!!

Δεν στεναχωρήθηκα για τώρα, ήδη ήμουν στις μαύρες μου, ήταν σίγουρο πως δεν θα γίνει κάτι. Είμαι με cyclacur για να καθαρίσει η κύστη που έβγαλα λόγω της κλομιφαίνης και δεν μπορώ να μείνω τώρα με αυτά τα χάπια...?

Μην τρελαίνεσαι κορίτσι μου όλα θα γίνουν ,ηρέμησε βρες πάλι τους ρυθμούς σου όπως είπε και η frogel μας και θα δεις που όλα θα γίνουν πιο ήρεμα!! Εύχομαι να πάνε όλα Κάτε ευχήν και να ηρεμήσεις και από τα χάπια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Παρέλαβα επιτέλους τα τεστ ωορρηξιας.... Πρώτη φορά θα κάνω... Σταματησα κ εντελώς το θηλασμό σε αυτό το κύκλο κ ελπίζω να είναι όλα νορμάλ... Με κύκλο 26 ημερών συνήθως να αρχίσω τη 9η μέρα? 

έχουμε ίδιο κύκλο! την πρώτη φορά είχα ξεκινήσει από την 9η για να είμαι σίγουρη οπότε κάνε το και εσύ έτσι ώσπου να μάθεις τον κύκλο σου! Γενικά εγώ το θετικό το βλέπω 12η-13η μέρα (έχω μικρή δεύτερη φάση των 12 ημερών κ έτσι το ανακάλυψα!). Τώρα τα κάνω μόνο εκείνες τις 2 μέρες και το βρίσκω πάντα :-)  

καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κοίτα είμαι 99%οτι θα μου έρθει κ 1%οτι δεν θα μου έρθει για να δούμε... δεν είμαι πολύ αισιόδοξη ?

Ελενάκι μου μην ακούω χαζα !!! Η απαισιόδοξια δεν έχει θέση αυτές τις μέρες που έχεις καθυστέρηση, μόνο αισιοδοξία θέλουμε ΜΟΝΟ!!Ακούς;;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι Ελενάκι μου μην είσαι απαισιόδοξη. Όσο δεν εμφανίζεται τόσο αυξάνουν οι πιθανότητες μας! Άντε να το σπάσουμε το ρόδι!?

Αντε μακάρι κορίτσι μμμ μακαριιιιιιιι???????❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Ελενάκι μου μην ακούω χαζα !!! Η απαισιόδοξια δεν έχει θέση αυτές τις μέρες που έχεις καθυστέρηση, μόνο αισιοδοξία θέλουμε ΜΟΝΟ!!Ακούς;;; ?

Έχεις δίκαιο.... Απλα δεν θέλω να ενθουσιαζομαι δεν θέλω να απογοητευτω ξανά πάντως σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

έχουμε ίδιο κύκλο! την πρώτη φορά είχα ξεκινήσει από την 9η για να είμαι σίγουρη οπότε κάνε το και εσύ έτσι ώσπου να μάθεις τον κύκλο σου! Γενικά εγώ το θετικό το βλέπω 12η-13η μέρα (έχω μικρή δεύτερη φάση των 12 ημερών κ έτσι το ανακάλυψα!). Τώρα τα κάνω μόνο εκείνες τις 2 μέρες και το βρίσκω πάντα :-)  

καλά αποτελέσματα!

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Πριν μείνω έγκυος στο γιο μου την καταλάβαινα κ είχα 14 μερες δεύτερη φάση... Από τότε που γέννησα ενώ έχω περίοδο σταθερή δε νιώθω ωορρηξια... Θέλω να δω αν επανέλθω τώρα κ τι γίνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Ο θηλασμός σίγουρα μπορεί να επηρεάσει. Εμένα ο γιατρός μου είπε να τον σταματήσω σιγά σιγά γιατί μπορεί να συντελεί κι αυτό. Κι εγώ τον θήλασα βέβαια πολύ καιρό κι έπρεπε κάποια στιγμή να το σταματήσω. Νομίζω είναι καλά η 9η ημέρα γιατί ο κύκλος σου είναι μικρός. Άντε να είναι τυχερά τα τεστακια!!!?

Εγώ φαντάσου έλεγα ότι θα θηλασω 7 μήνες κ το πήγα 14. Τώρα ήθελα κ εγώ να σταματησω κουράστηκα αλλά κ ο μικρός το πήρε καλά.... Εμένα πιστεύω ότι με επηρέασε στην ωορρηξιας ο θηλασμός γιατί ενώ έχω περίοδο από το Δεκέμβριο μια φορά μόνο κατάλαβα ωορρηξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι ξεκινά τα κάπου τότε. Απλά πρόσεχε να μην είναι πολύ νωρίς το πρωι.... Να μην έχεις πιει πολύ νερό ή να χεις πάει πχ πριν μισή ώρα τουαλέτα.. Καλή επιτυχία ?

Ευχαριστώ πολύ!!!! Παράγγειλα μπόλικα από Αγγλία μήπως χαλάσω μερικά από λάθος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Κορίτσι μου...πάντα με καταλαβαίνεις! ❤️ Αυτό το "ξεχωριστή" είναι τόσο όμορφο....το βλέπεις από την καλή πλευρά και μπράβο σου!!! Είδες; πάντα αρνητική εγώ, κολλημμμμενη. Φιλάκια πολλά σε μια μεγάλη αγωνίστρια!!! 

Φυσικά και είσαι ξεχωριστή Λίζα μου όπως και η κάθε μία εδώ μέσα γι'αυτό που αντιμετωπίζει!! Εσύ να είσαι δυνατή κ όλα θα γίνουν!! Θες να μου πεις κορίτσι μου ποτέ περιμένεις πάλι;;για να σε βάλω στο πινακακι και να πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!! Παράγγειλα μπόλικα από Αγγλία μήπως χαλάσω μερικά από λάθος!!! 

Καλά το έκανες. Κ αφού παρήγγειλες πολλά. Μπορείς να κάνεις δύο φορές την ημέρα... 11:30 και 6:30 πχ... Για να μην την χάσεις... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Φυσικά και είσαι ξεχωριστή Λίζα μου όπως και η κάθε μία εδώ μέσα γι'αυτό που αντιμετωπίζει!! Εσύ να είσαι δυνατή κ όλα θα γίνουν!! Θες να μου πεις κορίτσι μου ποτέ περιμένεις πάλι;;για να σε βάλω στο πινακακι και να πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα ?

@Αννια27 βεβαίως και η κάθε μία είναι ξεχωριστή κορίτσι μου ❤️❤️❤️ η @peacock το είπε για κάποιον άλλο λόγο ❤️ Η επόμενη περίοδος θα είναι στις 27 Νοέμβρη. Σιγουρότατα, λόγω των χαπιών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Μην τρελαίνεσαι κορίτσι μου όλα θα γίνουν ,ηρέμησε βρες πάλι τους ρυθμούς σου όπως είπε και η frogel μας και θα δεις που όλα θα γίνουν πιο ήρεμα!! Εύχομαι να πάνε όλα Κάτε ευχήν και να ηρεμήσεις και από τα χάπια!!

? Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου! Θα χρειαστεί λίγος καιρός για να μπω στους ρυθμούς μου...ή μάλλον, να βρω τους ρυθμούς μου! :crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Παρέλαβα επιτέλους τα τεστ ωορρηξιας.... Πρώτη φορά θα κάνω... Σταματησα κ εντελώς το θηλασμό σε αυτό το κύκλο κ ελπίζω να είναι όλα νορμάλ... Με κύκλο 26 ημερών συνήθως να αρχίσω τη 9η μέρα? 

Και εγώ πήρα τα home test πρώτη φορά κ θα τα ξεκινήσω αν και δεν ελπίζω...Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλά το έκανες. Κ αφού παρήγγειλες πολλά. Μπορείς να κάνεις δύο φορές την ημέρα... 11:30 και 6:30 πχ... Για να μην την χάσεις... ?

Μέσα στη μέρα πόση ώρα πρέπει να έχουν διαφορά τα τεστ;10-12;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Μέσα στη μέρα πόση ώρα πρέπει να έχουν διαφορά τα τεστ;10-12;

Από της 11 το πρωί έως της 7 το απόγευμα μπορείς να κάνεις τα τεστ.... Όχι πιο νωρίς όχι πιο αργά. Γιατί επηρεάζονται οι ορμόνες. Οπότε αν τα κάνεις 11:30 και 6.30 είσαι οκ. Τώρα αν δουλεύεις κ δε σε βολεύει κάνε ένα όταν σχολας. Εκτός κ αν πέφτει σκ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...