Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα φίλες μου...δυστυχώς ούτε εγώ σας έχω ευχάριστα.. αδιαθέτησα χθες βράδυ κ μάλιστα αυτό που μ έκανε εντύπωση είναι ότι μ ήρθε 14 μέρες ακριβώς μετά την ωορηξία αλλά κ την ίδια ώρα που θα έσκαγε μετά την ένεση κ έπρεπε να έχω επαφή χαχα... αυτό θα πει στημένο παιχνίδι...

τέλος πάντων, είμαι καλά κ προχωρώ... θα μιλήσω με τον γιατρό μου που είχα στο νοσοκομείο θα με δει να δούμε τι θα πει κ αυτός.. κ θα χαλαρώσω.

την άλλη τη γιατρό που πήγαινα έξω την προετοίμασα χθες κ της είπα οτι δε θα ξαναπάω για υπέρηχο γιατί θέλω να ηρεμήσω κ να τ αφήσω μέχρι τις γιορτές λίγο πιο φλου... @Frogel κ εγώ το ίδιο τελευταία μέρα Νοέμβρη περιμένω ξανά ..χαχααα

Δεν πειράζει κορίτσι μου!Ο Νοέμβριος δεν τελείωσε ακόμα!Έχεις δίκαιο πάντως ότι πρέπει να χαλαρώσεις. Εγώ και τις δύο φορές που έμεινα ήταν όταν δεν το σκεφτόμουν! Ίσως και να ηταν τυχαίο αλλά έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις ανάλογες. Κι εδώ ακόμα θα μπορούσαμε να ανοίγουμε κανένα άλλο θεματακι (όπως με τις πεθερές για παράδειγμα ??) ώστε να ξεφεύγουμε λίγο...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσείς τι κάνετε κορίτσια μ???? Εγ. Έχω τον μικρό μ άρρωστο.... εχθές πήγαμε στο νοσοκομείο γιατί είχε σπυράκια στο στόμα κ έχει ερπητικη στοματιτηδα ευτυχώς το προλαβαμαι στην αρχή ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εσείς τι κάνετε κορίτσια μ???? Εγ. Έχω τον μικρό μ άρρωστο.... εχθές πήγαμε στο νοσοκομείο γιατί είχε σπυράκια στο στόμα κ έχει ερπητικη στοματιτηδα ευτυχώς το προλαβαμαι στην αρχή ???

Ωω περαστικά σας.... Πως το κόλλησε πάλι αυτό???. Αισιοδοξία για τον Νοέμβριο... Ελπίζω να γεννήσω αυτή την εβδομάδα... Θα σας στείλω... Να σας δώσω θετική ενέργεια κ μωρουδιλα.... Σας σκέφτομαι όλες... Υπομονή... Και ελπίζω να ρθουν σε όλες σας πολύ πολύ σύντομα... ?❤️? Και μετά θα σκέφτεστε ότι το άγχος εγκυμοσύνης είναι χειρότερο από πριν... Δεν θα θυμάστε τους μήνες που προσπαθουσατε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα σε όλες! Πριν μια εβδομάδα παντρεύτηκα για αυτό είχα χαθεί για λίγο! 21 ημέρα του κύκλου πήγα γυναικολογο, έκανα τεστ παπ και καλλιέργεια κολπικου υγρού και τώρα περιμένω τα αποτελέσματα. Είδε κάτι σαν κύστη στη δεξιά ωοθήκη και θέλει να με δει πάλι μετά την περίοδο.  Ωορηξια είχα στην αριστερή. Αλλά η περίοδος άφαντη... Έχω σχετικά άστατο κύκλο, 26-33 ημέρες και τους τελευταίους μήνες ερχόταν μια ημέρα νωρίτερα και τώρα είμαι ήδη στην 31... Γκρρρ... Το μόνο που δεν θέλω είναι να είναι σημάδι εμμηνόπαυσης... Αν και 28η  Οκτωβρίου έκανα μπάνιο στη θάλασσα και ήταν παγωμένη, ας ελπίσουμε ότι είναι από αυτό. 

 

 

Να ζήσετε!? Να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι! Σύντομα να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Γιατί σκέφτεσαι για εμμηνόπαυση τόσο νωρίς; Έχετε κάποιο ιστορικό; Ο γιατρός πάντως καταλαβαίνει πως λειτουργεί το όλο σύστημα όταν κάνουμε υπέρηχο. Αν είχε παρατηρήσει κάτι θα στο έλεγε..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εσείς τι κάνετε κορίτσια μ???? Εγ. Έχω τον μικρό μ άρρωστο.... εχθές πήγαμε στο νοσοκομείο γιατί είχε σπυράκια στο στόμα κ έχει ερπητικη στοματιτηδα ευτυχώς το προλαβαμαι στην αρχή ???

Περαστικά σας αγαπημένη το ζουζουνακι μωρέ..<3 εγώ δουλεύω και πρώτη μέρα περιόδου όποτε είναι λίγο πονεμένη μέρα..με ντεπον στέκομαι..κουράγια όμως και το βράδυ θα με αντάμειψε με ένα ποτάκι χαχαχαχαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου!Ο Νοέμβριος δεν τελείωσε ακόμα!Έχεις δίκαιο πάντως ότι πρέπει να χαλαρώσεις. Εγώ και τις δύο φορές που έμεινα ήταν όταν δεν το σκεφτόμουν! Ίσως και να ηταν τυχαίο αλλά έχω ακούσει πολλές περιπτώσεις ανάλογες. Κι εδώ ακόμα θα μπορούσαμε να ανοίγουμε κανένα άλλο θεματακι (όπως με τις πεθερές για παράδειγμα ??) ώστε να ξεφεύγουμε λίγο...?

Συμφωνωωωω με το χαλαρωμα ξεμπλοκαρει το σύστημα όταν δεν το επιδιώκουμε τόσο πολύ..δεν γίνεται να είναι τόσες περιπτώσεις τυχαία γεγονότα πρέπει να το δεχτούμε ότι βοηθάει το χαλαρό μυαλουδακι και σώματακι..να μιλάμε κορίτσια μου για ότι θέλετε και βοηθάει να περνάνε οι μέρες ευχάριστα μέχρι το πολυπόθητο θετικό που θα μας κάνει χούλιγκαν εδώ μέσα χαχχααχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ωω περαστικά σας.... Πως το κόλλησε πάλι αυτό???. Αισιοδοξία για τον Νοέμβριο... Ελπίζω να γεννήσω αυτή την εβδομάδα... Θα σας στείλω... Να σας δώσω θετική ενέργεια κ μωρουδιλα.... Σας σκέφτομαι όλες... Υπομονή... Και ελπίζω να ρθουν σε όλες σας πολύ πολύ σύντομα... ?❤️? Και μετά θα σκέφτεστε ότι το άγχος εγκυμοσύνης είναι χειρότερο από πριν... Δεν θα θυμάστε τους μήνες που προσπαθουσατε ?

Με το καλό και με κανέναν πόνο κορίτσι μου !! Γερό δυνατό το μπουμπούκι σου να είναι !! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εσείς τι κάνετε κορίτσια μ???? Εγ. Έχω τον μικρό μ άρρωστο.... εχθές πήγαμε στο νοσοκομείο γιατί είχε σπυράκια στο στόμα κ έχει ερπητικη στοματιτηδα ευτυχώς το προλαβαμαι στην αρχή ???

Περαστικά του Ελενάκι μου !! Εγώ δουλίτσες στο σπίτι ,θέλω να τα τελειώσω σήμερα να μην έχω πολλά μέσα στην εβδομάδα!! Εντ μεταξύ με πήρε και τηλ και η αδελφή μου και μου ανακοίνωσε ότι είναι έγκυος στο ....τέταρτο παιδί της ?!! Παρεμπιπτόντως να πω ότι τα άλλα τρία είναι αγόρια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά του Ελενάκι μου !! Εγώ δουλίτσες στο σπίτι ,θέλω να τα τελειώσω σήμερα να μην έχω πολλά μέσα στην εβδομάδα!! Εντ μεταξύ με πήρε και τηλ και η αδελφή μου και μου ανακοίνωσε ότι είναι έγκυος στο ....τέταρτο παιδί της ?!! Παρεμπιπτόντως να πω ότι τα άλλα τρία είναι αγόρια ?

Τι ωραιααααα να τα χαίρεστε..άντε και στα δικά μας..θα ναι τέλειο να μείνεις κι εσύ και να μεγαλώσουν μαζί τα μωρουλια..στο ευχομαιιιιι...<3 εγώ κορίτσια έχω τη μαμά μου εδώ για λίγες μέρες και θα μου κάνει όλες τις δουλειές πόσο χαιρομαιιιι δεν φαντάζεστε χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Τι ωραιααααα να τα χαίρεστε..άντε και στα δικά μας..θα ναι τέλειο να μείνεις κι εσύ και να μεγαλώσουν μαζί τα μωρουλια..στο ευχομαιιιιι...<3 εγώ κορίτσια έχω τη μαμά μου εδώ για λίγες μέρες και θα μου κάνει όλες τις δουλειές πόσο χαιρομαιιιι δεν φαντάζεστε χαχαχαχαχα

Χαχαχαχα ωραία θα ήταν Frogel μου αλλά ξέρεις τι λένε ότι όταν κάνεις σχέδια ο Θεός γελάει,αλλά σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκάκι !! Το ποσό σε καταλαβαίνω για την μαμά δεν φαντάζεσαι και εμένα οπότε έρχεται από το χωριό είναι η καλύτερη μου !!! Και φυσικά και του συζύγου γιατί όλη μέρα του μαγειρεύει ότι θέλει χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ωω περαστικά σας.... Πως το κόλλησε πάλι αυτό???. Αισιοδοξία για τον Νοέμβριο... Ελπίζω να γεννήσω αυτή την εβδομάδα... Θα σας στείλω... Να σας δώσω θετική ενέργεια κ μωρουδιλα.... Σας σκέφτομαι όλες... Υπομονή... Και ελπίζω να ρθουν σε όλες σας πολύ πολύ σύντομα... ?❤️? Και μετά θα σκέφτεστε ότι το άγχος εγκυμοσύνης είναι χειρότερο από πριν... Δεν θα θυμάστε τους μήνες που προσπαθουσατε ?

Κοριτσαρε με έναν πόνο το μπεμπέ και στείλε μωρουδιλα να πάρουμε κι εμείς μπρος..<3 το πιστεύω όταν έμεινα έγκυος τότε έλεγα δεν είναι δυνατόν να διαγράφηκε όλος ο προηγούμενος πανικός..χαχαχαχαχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα ωραία θα ήταν Frogel μου αλλά ξέρεις τι λένε ότι όταν κάνεις σχέδια ο Θεός γελάει,αλλά σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκάκι !! Το ποσό σε καταλαβαίνω για την μαμά δεν φαντάζεσαι και εμένα οπότε έρχεται από το χωριό είναι η καλύτερη μου !!! Και φυσικά και του συζύγου γιατί όλη μέρα του μαγειρεύει ότι θέλει χαχαχαχα

Άστο το φαι θα φύγει και θα χουμε πάρει 5κιλα..ώρα είναι να με ρωτάνε αν είμαι έγκυος να σπάσω κανενός κεφάλι..χααχχαχαχα

Καμιά φορά ο θεός σπρώχνει τα σχέδιά μας να γίνουν πραγματικότητα..και αυτό είναι τελειοοο σχέδιο..θα το προωθήσει δεν μπορεί..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Άστο το φαι θα φύγει και θα χουμε πάρει 5κιλα..ώρα είναι να με ρωτάνε αν είμαι έγκυος να σπάσω κανενός κεφάλι..χααχχαχαχα

Καμιά φορά ο θεός σπρώχνει τα σχέδιά μας να γίνουν πραγματικότητα..και αυτό είναι τελειοοο σχέδιο..θα το προωθήσει δεν μπορεί..<3

Χαχαχαχα τι γλυκιά που είσαι βρε κορίτσι μου αλήθεια!! Όντως είναι το πιο ωραίο σχέδιο αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου και όπως σου έχω ξαναπεί η πίστη μου δεν είναι πια το ίδιο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα τι γλυκιά που είσαι βρε κορίτσι μου αλήθεια!! Όντως είναι το πιο ωραίο σχέδιο αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου και όπως σου έχω ξαναπεί η πίστη μου δεν είναι πια το ίδιο !!

Έχεις κι εσύ τα δίκια σου αλλά μην χάνεις την πίστη σου σε σένα κυρίως στη φύση μας και στο σώμα μας ..θα το κάνει το θαυματακι και μεταααα θα τα θυμόμαστε όλα αυτά με ένα χαμόγελο και κούνημα του κεφαλιού χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εσείς τι κάνετε κορίτσια μ???? Εγ. Έχω τον μικρό μ άρρωστο.... εχθές πήγαμε στο νοσοκομείο γιατί είχε σπυράκια στο στόμα κ έχει ερπητικη στοματιτηδα ευτυχώς το προλαβαμαι στην αρχή ???

Περαστικά του το γλυκουλι μου! Κι ο δικός μου όταν ήταν πιο μικρός έπαθε 2-3 φορές στοματίτιδα. Δεν είναι τίποτα αλλά και μόνο που βλέπεις το στοματακι του έτσι πονάει η ψυχή σου. Τώρα θυμήθηκα μια φορά που ήμουν στον γιατρό και του έλεγα πόσο άγχος έχω εξαιτίας της εγκυμοσύνης, μήπως και δεν πάει κάτι καλά, εκείνος χαμογέλασε και μου είπε- αυτό δεν είναι άγχος κάτσε να γεννήσεις και να πιάσεις το μωρό στα χέρια σου και μετά έλα να μου πεις για άγχος. Πόσο δίκαιο είχε! Σε λίγο καιρό κορίτσια μου που θα κρατάτε στην αγκαλιά σας τα νινακια σας θα μας καταλάβετε.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Με το καλό και με κανέναν πόνο κορίτσι μου !! Γερό δυνατό το μπουμπούκι σου να είναι !! :-)

Σε ευχαριστώ πολύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρε με έναν πόνο το μπεμπέ και στείλε μωρουδιλα να πάρουμε κι εμείς μπρος..<3 το πιστεύω όταν έμεινα έγκυος τότε έλεγα δεν είναι δυνατόν να διαγράφηκε όλος ο προηγούμενος πανικός..χαχαχαχαχ..

Ευχαριστώ πολύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα τι γλυκιά που είσαι βρε κορίτσι μου αλήθεια!! Όντως είναι το πιο ωραίο σχέδιο αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου και όπως σου έχω ξαναπεί η πίστη μου δεν είναι πια το ίδιο !!

Ότι και να γίνει μην χάνεις ποτέ την πίστη σου και τον στόχο σου! Θα γίνεις μανούλα σύντομα! Κι εγώ όπως έχω ξαναπεί έκανα πάνω από δύο χρόνια για να μείνω έγκυος. Και έκλαψα και κατάθλιψη έπαθα αλλά την πίστη μου δεν την έχασα. Ήξερα βαθιά μέσα μου ότι χάρη στο πείσμα μου θα τα καταφέρω είτε με τον έναν είτε με τον άλλο τρόπο. Είναι στο χέρι του καθενός μας να πολεμάει για τα θέλω του. Κάντε την αρχή εσείς... πιστέψτε το και ο θεός δεν θα σας αφήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ωω περαστικά σας.... Πως το κόλλησε πάλι αυτό???. Αισιοδοξία για τον Νοέμβριο... Ελπίζω να γεννήσω αυτή την εβδομάδα... Θα σας στείλω... Να σας δώσω θετική ενέργεια κ μωρουδιλα.... Σας σκέφτομαι όλες... Υπομονή... Και ελπίζω να ρθουν σε όλες σας πολύ πολύ σύντομα... ?❤️? Και μετά θα σκέφτεστε ότι το άγχος εγκυμοσύνης είναι χειρότερο από πριν... Δεν θα θυμάστε τους μήνες που προσπαθουσατε ?

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου.... Από όσο με είπε ο γιατρός ζορίστηκε ο οργανισμός του κ ξέσπασε σε αυτό..... Εύχομαι με το καλό κοπέλα μου κ με έναν πόνο ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Περαστικά σας αγαπημένη το ζουζουνακι μωρέ..<3 εγώ δουλεύω και πρώτη μέρα περιόδου όποτε είναι λίγο πονεμένη μέρα..με ντεπον στέκομαι..κουράγια όμως και το βράδυ θα με αντάμειψε με ένα ποτάκι χαχαχαχαχα..

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλαρα μου να είσαι καλα.... Υπομονή κ καλό κουράγιο σου εύχομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά του Ελενάκι μου !! Εγώ δουλίτσες στο σπίτι ,θέλω να τα τελειώσω σήμερα να μην έχω πολλά μέσα στην εβδομάδα!! Εντ μεταξύ με πήρε και τηλ και η αδελφή μου και μου ανακοίνωσε ότι είναι έγκυος στο ....τέταρτο παιδί της ?!! Παρεμπιπτόντως να πω ότι τα άλλα τρία είναι αγόρια ?

Ευχαριστώ ω πολύ κορίτσι μ... Πω πωωω 4ο?????με το καλό της εύχομαι κ ένα κοριτσάκι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Περαστικά του το γλυκουλι μου! Κι ο δικός μου όταν ήταν πιο μικρός έπαθε 2-3 φορές στοματίτιδα. Δεν είναι τίποτα αλλά και μόνο που βλέπεις το στοματακι του έτσι πονάει η ψυχή σου. Τώρα θυμήθηκα μια φορά που ήμουν στον γιατρό και του έλεγα πόσο άγχος έχω εξαιτίας της εγκυμοσύνης, μήπως και δεν πάει κάτι καλά, εκείνος χαμογέλασε και μου είπε- αυτό δεν είναι άγχος κάτσε να γεννήσεις και να πιάσεις το μωρό στα χέρια σου και μετά έλα να μου πεις για άγχος. Πόσο δίκαιο είχε! Σε λίγο καιρό κορίτσια μου που θα κρατάτε στην αγκαλιά σας τα νινακια σας θα μας καταλάβετε.?

Κουκλίτσα μ ευχαριστώ πολύ.... Πραγματικά... Από εχθές λέω γτ να μην τα βγάλω εγώ.... Το βράδυ 2 φορές ξύπνησε μέσα στα κλάματα η ψυχή μου χίλια κομμάτια τουλάχιστον περαστικά να είναι κ όλα θα τα περασουμε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ότι και να γίνει μην χάνεις ποτέ την πίστη σου και τον στόχο σου! Θα γίνεις μανούλα σύντομα! Κι εγώ όπως έχω ξαναπεί έκανα πάνω από δύο χρόνια για να μείνω έγκυος. Και έκλαψα και κατάθλιψη έπαθα αλλά την πίστη μου δεν την έχασα. Ήξερα βαθιά μέσα μου ότι χάρη στο πείσμα μου θα τα καταφέρω είτε με τον έναν είτε με τον άλλο τρόπο. Είναι στο χέρι του καθενός μας να πολεμάει για τα θέλω του. Κάντε την αρχή εσείς... πιστέψτε το και ο θεός δεν θα σας αφήσει

Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καταπραειντικα σου λόγια!!! Μακάρι να είναι έτσι και πραγματικά θέλω τοοοοσο πολύ κάποια να κάνει την αρχή,να πάρουμε και εμείς δύναμη!!! Να για παράδειγμα σκέφτομαι πόσες καλές γλυκές κοπέλες υπάρχουν εδώ μέσα με τόση αγάπη για ένα νινακι και το "σύμπαν" το παίζει δύσκολος αλλά σε άλλες και άλλες που τα παρατάνε τα χτυπάνε και τα κακοποιηουν ξέρει να τα δίνει!! Αμάν πια τα πα και ξέσπασα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ευχαριστώ ω πολύ κορίτσι μ... Πω πωωω 4ο?????με το καλό της εύχομαι κ ένα κοριτσάκι ??

4ο 4ο και εγώ ακόμα δεν το πιστεύω , ευχαριστούμε πολύ !! Αυτό είπα κ εγώ στην αδερφή μου άντε να έρθει το κορίτσι αλλιώς μας βλέπω να φτιάχνουμε στρατό χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καταπραειντικα σου λόγια!!! Μακάρι να είναι έτσι και πραγματικά θέλω τοοοοσο πολύ κάποια να κάνει την αρχή,να πάρουμε και εμείς δύναμη!!! Να για παράδειγμα σκέφτομαι πόσες καλές γλυκές κοπέλες υπάρχουν εδώ μέσα με τόση αγάπη για ένα νινακι και το "σύμπαν" το παίζει δύσκολος αλλά σε άλλες και άλλες που τα παρατάνε τα χτυπάνε και τα κακοποιηουν ξέρει να τα δίνει!! Αμάν πια τα πα και ξέσπασα !!

Πόσο συμφωνώ μαζί σου❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...