Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Ότι έχω εγώ δικό μου τρόπο έχω ,όπως για παράδειγμα να βρίσκω συμπτώματα κάθε μήνα και να πιστεύω ότι είμαι έγκυος? χαχα!! Πραγματικά όμως θα χαρούμε πολύ να είσαι και να ακούσουμε το πρώτο θετικό στο θέμα αυτό!!!

Χαχαχαχαχαχα 9 μήνες κ εγώ αυτό το πράγμα κάθε μήνα κ έγκυος νομίζω είμαι.... Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη κ εγώ θα χαρώ πολύ μια μια να αποκτήσει το σπορακι της ❤️❤️❤️❤️❤️ και γρήγορα γιατί η αναμονή κ η απογοήτευση είναι δύσκολο.... Η αλήθεια είναι ότι απογοητεύομαι αλλά όσοπορω το παλευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Έτσι γερααα.. χαχαχαχα..εντωμεταξυ το πρωί είχα αίμα τώρα μου σταμάτησε τελείως περίεργα πράγματα συμβαίνουν τι να πω..

 

Όταν λες αίμα κόκκινο ή καφέ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Έτσι γερααα.. χαχαχαχα..εντωμεταξυ το πρωί είχα αίμα τώρα μου σταμάτησε τελείως περίεργα πράγματα συμβαίνουν τι να πω..

 

Λέγε μας τέτοια λέγε μας τέτοια πάμε ρε Frogel δύναμη για πολλά μπεμπεεεε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχαχαχα 9 μήνες κ εγώ αυτό το πράγμα κάθε μήνα κ έγκυος νομίζω είμαι.... Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη κ εγώ θα χαρώ πολύ μια μια να αποκτήσει το σπορακι της ❤️❤️❤️❤️❤️ και γρήγορα γιατί η αναμονή κ η απογοήτευση είναι δύσκολο.... Η αλήθεια είναι ότι απογοητεύομαι αλλά όσοπορω το παλευω

Μην απογοήτευσε καθόλου θέλει χαρά η επαφουλα και θετική σκέψη το μπεμπακι για να πιαστεί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Μην απογοήτευσε καθόλου θέλει χαρά η επαφουλα και θετική σκέψη το μπεμπακι για να πιαστεί ?

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μ μου δίνεις δύναμη πραγματικά ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Ότι έχω εγώ δικό μου τρόπο έχω ,όπως για παράδειγμα να βρίσκω συμπτώματα κάθε μήνα και να πιστεύω ότι είμαι έγκυος? χαχα!! Πραγματικά όμως θα χαρούμε πολύ να είσαι και να ακούσουμε το πρώτο θετικό στο θέμα αυτό!!!

Δεν είσαι η μόνη κορίτσι!Κι εγώ κατά φαντασίαν έγκυος είμαι κάθε μήνα. Έχω αναγουλες, άσχημη γεύση στο στόμα κτλ ?. Και όταν πραγματικά ήμουν δεν είχα τίποτα από ολα αυτά! Ίσως όταν μείνεις πραγματικά να το νιώσεις κιόλας! Εγώ στην δεύτερη το ένιωσα! Η κουμπάρα μου,που είναι έγκυος τώρα,μου λέει πριν δύο μήνες σε κάποια φάση ότι είναι σίγουρη ότι είναι έγκυος μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο. Υπερβάλεις της λέω εγώ! Περιμένουμε λίγο και κάνει τεστ 4 ημέρες πριν. Αρνητικό! Η περίοδος άφαντη! Κάνει με 1 ημέρα καθυστέρηση ++++++++. Ακόμα απορώ πως το κατάλαβε τόσο νωρίς!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν είσαι η μόνη κορίτσι!Κι εγώ κατά φαντασίαν έγκυος είμαι κάθε μήνα. Έχω αναγουλες, άσχημη γεύση στο στόμα κτλ ?. Και όταν πραγματικά ήμουν δεν είχα τίποτα από ολα αυτά! Ίσως όταν μείνεις πραγματικά να το νιώσεις κιόλας! Εγώ στην δεύτερη το ένιωσα! Η κουμπάρα μου,που είναι έγκυος τώρα,μου λέει πριν δύο μήνες σε κάποια φάση ότι είναι σίγουρη ότι είναι έγκυος μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο. Υπερβάλεις της λέω εγώ! Περιμένουμε λίγο και κάνει τεστ 4 ημέρες πριν. Αρνητικό! Η περίοδος άφαντη! Κάνει με 1 ημέρα καθυστέρηση ++++++++. Ακόμα απορώ πως το κατάλαβε τόσο νωρίς!?

Πίστεψε με το νιώθεις.... Εγώ όταν έμεινα έγκυος τον πρώτο μήνα είχα περίοδο αλλά για 3 ημέρες μετά στην επόμενη περίοδο που περίμενα είδα καφέ σταγόνες αλλά δεν είχα ιδέα ότι είναι σημάδι εγκυμοσυνης κ όμως  κάτι μ έλεγε να πάρω τεστ κ ήμουν 2 μηνών έγκυος ? έκανα το τεστ κ κατευθείαν βγήκαν η γραμμές λες κ μου έλεγε το τεστ κοπελιά πάρα είσαι έγκυος ?????

Επεξεργάστηκε από Ελενακι12
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν είσαι η μόνη κορίτσι!Κι εγώ κατά φαντασίαν έγκυος είμαι κάθε μήνα. Έχω αναγουλες, άσχημη γεύση στο στόμα κτλ ?. Και όταν πραγματικά ήμουν δεν είχα τίποτα από ολα αυτά! Ίσως όταν μείνεις πραγματικά να το νιώσεις κιόλας! Εγώ στην δεύτερη το ένιωσα! Η κουμπάρα μου,που είναι έγκυος τώρα,μου λέει πριν δύο μήνες σε κάποια φάση ότι είναι σίγουρη ότι είναι έγκυος μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο. Υπερβάλεις της λέω εγώ! Περιμένουμε λίγο και κάνει τεστ 4 ημέρες πριν. Αρνητικό! Η περίοδος άφαντη! Κάνει με 1 ημέρα καθυστέρηση ++++++++. Ακόμα απορώ πως το κατάλαβε τόσο νωρίς!?

Αχχχ ρώτα την πως το κατάλαβε να μας το πει και εμάς που κάθε μήνα αλλάζουμε και τα συμπτώματα να έχουμε πικοιλια χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πίστεψε με το νιώθεις.... Εγώ όταν έμεινα έγκυος τον πρώτο μήνα είχα περίοδο αλλά για 3 ημέρες μετά στην επόμενη περίοδο που περίμενα είδα καφέ σταγόνες αλλά δεν είχα ιδέα ότι είναι σημάδι εγκυμοσυνης κ όμως  κάτι μ έλεγε να πάρω τεστ κ ήμουν 2 μηνών έγκυος ?

Πως το κατάλαβες βρε κορίτσι μου;πες μας τι αισθηση είχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πίστεψε με το νιώθεις.... Εγώ όταν έμεινα έγκυος τον πρώτο μήνα είχα περίοδο αλλά για 3 ημέρες μετά στην επόμενη περίοδο που περίμενα είδα καφέ σταγόνες αλλά δεν είχα ιδέα ότι είναι σημάδι εγκυμοσυνης κ όμως  κάτι μ έλεγε να πάρω τεστ κ ήμουν 2 μηνών έγκυος ?

Έτσι είναι και εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα 1-2 ημέρες καθυστέρηση! Ξυπνάω Κυριακή πρωί και λέω στον άντρα μου να πάει να αγοράσει τέστ. Πριν φύγει όμως βλέπω καφέ υγρά στο εσώρουχο. Άστο του λέω ήρθε. Περνάν οι ώρες τίποτα. Μου φάνηκε πολύ περίεργο. Τον στέλνω τελικά να πάρει το απόγευμα. Το κάνω και μου βγάζει μια αχνή γραμμή. Ακόμα θυμάμαι πως έτρεμα όταν βγήκα από το μπάνιο! Δεν μπορούσα να το πιστέψω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Πως το κατάλαβες βρε κορίτσι μου;πες μας τι αισθηση είχες

Πονουσα κανονικά κ ένιωθα ότι θα έρθει περίοδος όταν όμως είδα τα καφε να τονίσω ότι τα είχα 2 μέρες αλλά την πρώτη μέρα δεν έδωσα σημασία όταν όμως το ξανά είδα την επόμενη   με έπιασε ένα άγχος κάι η καρδιά μ χτυπούσε γρήγορα για κάποιον λόγο.... Κ όπωσδηποτε έπρεπε να κάνω τεστ ήμουν κ στην δουλειά κ κατευθείαν έστειλα μια φίλη να μ πάρει τεστ κ το έκανα κ επιβεβαιωθηκα ήταν σαν να το ήξερα είναι πολύ περίεργο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έτσι είναι και εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα 1-2 ημέρες καθυστέρηση! Ξυπνάω Κυριακή πρωί και λέω στον άντρα μου να πάει να αγοράσει τέστ. Πριν φύγει όμως βλέπω καφέ υγρά στο εσώρουχο. Άστο του λέω ήρθε. Περνάν οι ώρες τίποτα. Μου φάνηκε πολύ περίεργο. Τον στέλνω τελικά να πάρει το απόγευμα. Το κάνω και μου βγάζει μια αχνή γραμμή. Ακόμα θυμάμαι πως έτρεμα όταν βγήκα από το μπάνιο! Δεν μπορούσα να το πιστέψω!?

Έτσι ακριβώς κ εγώ αντέδρασα ετρεμα ολόκληρη αλλά κ μια ο ικανοποίηση ταυτόχρονα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Πως το κατάλαβες βρε κορίτσι μου;πες μας τι αισθηση είχες;

Θα πεταχτω κι εδώ ? επειδή το πέρασα κι εγώ. Ειλικρινά είναι πολύ περίεργο αλλά στον γιο μου ήμουν σίγουρη ότι είμαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Έτσι ακριβώς κ εγώ αντέδρασα ετρεμα ολόκληρη αλλά κ μια ο ικανοποίηση ταυτόχρονα 

Πω πω τι συναίσθημα όμως ε; Υπέροχο και μοναδικό! Εύχομαι ολόψυχα σε όλα τα κορίτσια μας εδώ να το ζήσουν πολύ πολύ σύντομα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω τι συναίσθημα όμως ε; Υπέροχο και μοναδικό! Εύχομαι ολόψυχα σε όλα τα κορίτσια μας εδώ να το ζήσουν πολύ πολύ σύντομα!?

Να ιιιιι πανέμορφο συναίσθημα ❤️❤️❤️❤️κ εγώ το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ τι να πω βρε κορίτσια μου μακάρι κάποια στιγμή να το νιώσουμε όλες μας !!!?

Και γιατί να μην το νιώσετε; Φυσικά και θα γίνει αλλά μετά θα αλλάξουμε τον τίτλο μας σε" το χουχουλι το χουχουλι το φέρε και το φασούλι"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Έτσι ακριβώς κ εγώ αντέδρασα ετρεμα ολόκληρη αλλά κ μια ο ικανοποίηση ταυτόχρονα 

Ναι έτσι!!! Τους πρώτους μήνες που προσπαθούσα με σκεφτόμουν πως θα το πω στον άντρα μου όταν δω το θετικό τεστ.... Όταν τελικά στο γιο μου είδα το θετικό πετάχτηκα από το μπάνιο κ άρχισα να φωνάζω Ρε συ έλα να δεις μάλλον είμαι έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ναι έτσι!!! Τους πρώτους μήνες που προσπαθούσα με σκεφτόμουν πως θα το πω στον άντρα μου όταν δω το θετικό τεστ.... Όταν τελικά στο γιο μου είδα το θετικό πετάχτηκα από το μπάνιο κ άρχισα να φωνάζω Ρε συ έλα να δεις μάλλον είμαι έγκυος 

Χαχαχχαχααχαχαχαχαχαχαχαχχααχχα εκλαψα ααααααα ???? και εσύ. Βλέπω δεν μπορείς να κρατηθεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου :-), @anna90καλως ήρθες και από εδώ ,πες μου ποτε είναι η επόμενη σιχαμενη κοκκινομουρα να σε βάλω στο πινακακι μας ;

Υποτιθεται 19/11....αν δεν αποσυντονιστω και αυτον τον μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ναι έτσι!!! Τους πρώτους μήνες που προσπαθούσα με σκεφτόμουν πως θα το πω στον άντρα μου όταν δω το θετικό τεστ.... Όταν τελικά στο γιο μου είδα το θετικό πετάχτηκα από το μπάνιο κ άρχισα να φωνάζω Ρε συ έλα να δεις μάλλον είμαι έγκυος 

? Όντως κι εγώ έτσι σκεφτόμουν αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ για να του κάνω έκπληξη. Την δεύτερη φορά έκανα το τεστ 6 η ώρα τα ξημερώματα από την αγωνία μου. Δεν τον ξύπνησα περίμενα να σηκωθεί μονος του.  Εκείνες οι δύο ώρες ήταν βασανιστικές! Όταν είδα ότι πάει να ανοίξει τα μάτια του το έβαλα μπροστά του. Εκείνος ξαφνιάστηκε! Δεν θα ξεχάσω ποτέ το βλέμμα του! Δεν είπαμε τίποτα, απλά αγκαλιαστηκαμε και ευχυθηκαμε αυτή την φορά να είμαστε τυχεροί και το μωράκι μας να ζήσει. Κι ο θεός μας ευλόγησε με ένα κουκλάκι που γέμισε την ζωή μας ευτυχία! Τώρα για την τρίτη φορά,που ελπίζω να μείνω έγκυος, έχω κάτι κατά νου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Ναι έτσι!!! Τους πρώτους μήνες που προσπαθούσα με σκεφτόμουν πως θα το πω στον άντρα μου όταν δω το θετικό τεστ.... Όταν τελικά στο γιο μου είδα το θετικό πετάχτηκα από το μπάνιο κ άρχισα να φωνάζω Ρε συ έλα να δεις μάλλον είμαι έγκυος 

Χαχαχαχα θεϊκό το είπες με τακ και εσύ χαχα!!! ωραία είναι αυτά βρε παιδιά άντε να τα ξαναζήσετε και σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

? Όντως κι εγώ έτσι σκεφτόμουν αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ για να του κάνω έκπληξη. Την δεύτερη φορά έκανα το τεστ 6 η ώρα τα ξημερώματα από την αγωνία μου. Δεν τον ξύπνησα περίμενα να σηκωθεί μονος του.  Εκείνες οι δύο ώρες ήταν βασανιστικές! Όταν είδα ότι πάει να ανοίξει τα μάτια του το έβαλα μπροστά του. Εκείνος ξαφνιάστηκε! Δεν θα ξεχάσω ποτέ το βλέμμα του! Δεν είπαμε τίποτα, απλά αγκαλιαστηκαμε και ευχυθηκαμε αυτή την φορά να είμαστε τυχεροί και το μωράκι μας να ζήσει. Κι ο θεός μας ευλόγησε με ένα κουκλάκι που γέμισε την ζωή μας ευτυχία! Τώρα για την τρίτη φορά,που ελπίζω να μείνω έγκυος, έχω κάτι κατά νου...

Αχχ μωρέ τι ωραία σαν ταινία αχχ μωρέ με συγκινήσεις? ,σου εύχομαι κορίτσι μου να το ζήσεις παλι πολύ σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Liza_pan93: 02/11

Ελενακι12: 03/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...