Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ααα ρεεε κοριτσια οσο για αυτο ... Η "κατάποση" ειναι λιγο καπος στην εγκυμοσύνη η θα ειναι παραπανω βιταμινες για το μωρο ... ( το εχω ξεφτιλισει το θεμα ) ..  ??

Χαααχχαχαχαχαχαχα γράφεις σήμερα λεμεεεε έχει ρεντα το κορίτσι μας σήμερα..δεν είναι κάπως μαρη..μια χαρά είναι και άμα σου φαίνεται κάπως φτυστα χαχαχαχαχαχ..έγινε σοκιν η συζητήσει να βάλουμε ένα Χ και να πούμε κατάλληλη για άνω τον 18 χαχαχαχαχχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ααα ρεεε κοριτσια οσο για αυτο ... Η "κατάποση" ειναι λιγο καπος στην εγκυμοσύνη η θα ειναι παραπανω βιταμινες για το μωρο ... ( το εχω ξεφτιλισει το θεμα ) ..  ??

Χαχαχαχα δεν μπορώ χτυπιεμαι μόνη μου !!!!!!!!! Με βλέπει ο άντρας μου κ μου λέει τι γελάς παιδάκι μου;;; Τίποτα του λέω διαβάζω κάτι ανέκδοτα χαχα!!! Κοριτσάκι μου σέξι δεν νομίζω σε αυτό να έχεις κάποιο θέμα πάντως!!! Εγώ να σου πω την αλήθεια με πιάνει εμετος με αυτό δεν ξέρω δεν μπορώ να το κάνω εύκολα :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Έκλαψα φιλενάδα να ξέρεις ότι το ίδιο θα σκεφτόμουν και εγώ..χαχαχαχαχαχα εμένα όταν έμεινα έγκυος ο γιατρός μου είπε να κανουμε κανονικά εγώ βέβαια φοβόμουν και τελικά δεν έκανα αλλά το σκεφτόμουν πολυ..περίμενε λέω μέχρι να πας στο ραντεβού με τον γιατρό σου και θα σε καθοδηγήσει αυτός..

Εγώ κορίτσια μολις γύρισα σπίτι ήπια μόνο ένα κρασάκι και θα πέσω ξερή είμαι ένα πτώμα..κάντε τα μποτε σας κουκλάρες μου κάντε μαλλιά ψωνίστε βγείτε με τις φίλες σας εμένα αυτό με ανανεώνει πολύ η κοριτσοπαρεα..μας αξίζει..

Να ξεκουραστεί ς αγάπη μου,ελπίζω να πέρασες υπερτελεια  :-) στείλε μου αύριο μνμ :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα δεν μπορώ χτυπιεμαι μόνη μου !!!!!!!!! Με βλέπει ο άντρας μου κ μου λέει τι γελάς παιδάκι μου;;; Τίποτα του λέω διαβάζω κάτι ανέκδοτα χαχα!!! Κοριτσάκι μου σέξι δεν νομίζω σε αυτό να έχεις κάποιο θέμα πάντως!!! Εγώ να σου πω την αλήθεια με πιάνει εμετος με αυτό δεν ξέρω δεν μπορώ να το κάνω εύκολα :-(

Απο το σπερμα στα μαλια που κολλάει κιολας καλύτερα εκει... Κ ουτε γατα ουτε ζημια ... Ρίχνεις κ εναν υπνο στο κρεβάτι ανενόχλητη ... Που να αλλαζεις σεντονια μεσα στην νύχτα ... (Βαρεμαρα τυπου 2)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Χαααχχαχαχαχαχαχα γράφεις σήμερα λεμεεεε έχει ρεντα το κορίτσι μας σήμερα..δεν είναι κάπως μαρη..μια χαρά είναι και άμα σου φαίνεται κάπως φτυστα χαχαχαχαχαχ..έγινε σοκιν η συζητήσει να βάλουμε ένα Χ και να πούμε κατάλληλη για άνω τον 18 χαχαχαχαχχααχα

Χαχαχαχα σίγουρα χρειαζόμαστε σηματακια ανάλογα την κουβέντα ? ρε κορίτσια μόνο εγώ δεν το μπορώ αυτό;;;;; Εννοώ τα ...υγρά στο στόμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Μαλλον για το αν θα εχουν πληθει καλα και λογο μαγιονεζας και σος ... Γιατι σε αυτα τ πραματα τ αυγο ειναι ομω η παστεριωμένο και δέν κανει απο οτι μου ειπαν ... Εμενα μ ειπαν κ για σολομό  και για μανιτάρια απέξω και για πάτε κ για πουρέ ... Γιατι δεν ξερεις τι γαλα χρησιμοποιούν κ αν τα ψήνουν καλα

Γιατί από έξω δεν της πλένουν καλά.... Κ εγώ στην πρώτη εγκυμοσυνη είχα το τόξο πλάσμα έτσι λέγεται κ το έπαθα από σαλάτες που έτρωγα από έξω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα δεν μπορώ χτυπιεμαι μόνη μου !!!!!!!!! Με βλέπει ο άντρας μου κ μου λέει τι γελάς παιδάκι μου;;; Τίποτα του λέω διαβάζω κάτι ανέκδοτα χαχα!!! Κοριτσάκι μου σέξι δεν νομίζω σε αυτό να έχεις κάποιο θέμα πάντως!!! Εγώ να σου πω την αλήθεια με πιάνει εμετος με αυτό δεν ξέρω δεν μπορώ να το κάνω εύκολα :-(

Φιλενάδα μου κι εγώ το ίδιο κάνω δεν μπορώ έχω κλαψει βραδιάτικα...κι εγώ με την κατάποση δεν το χω πρέπει να είμαι στο τσακιρ κέφι χαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Απο το σπερμα στα μαλια που κολλάει κιολας καλύτερα εκει... Κ ουτε γατα ουτε ζημια ... Ρίχνεις κ εναν υπνο στο κρεβάτι ανενόχλητη ... Που να αλλαζεις σεντονια μεσα στην νύχτα ... (Βαρεμαρα τυπου 2)

Βαρεμάρα τύπου 3!! Ριξτα όλα μέσα να ξεμπερδεουμε χαχαχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα σίγουρα χρειαζόμαστε σηματακια ανάλογα την κουβέντα ? ρε κορίτσια μόνο εγώ δεν το μπορώ αυτό;;;;; Εννοώ τα ...υγρά στο στόμα....

Απο την μια θα σας πω πως καταλαβενω απο την αλλη οχι .. Ας πουμε δεν μπορειτε απο γευση απο συνήθεια απο πνιγμό ?? Εγω ας πουμε δεν ειχα θεμα ποτε με αυτο ... Αλλα εγω δεν παω κ καλα ετσι κ αλλιώς ... Καπου διάβασα ενα άρθρο που έλεγε πως αυτο ειναι διαστροφή ... Τι να πω δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Φιλενάδα μου κι εγώ το ίδιο κάνω δεν μπορώ έχω κλαψει βραδιάτικα...κι εγώ με την κατάποση δεν το χω πρέπει να είμαι στο τσακιρ κέφι χαχαχαχαχχα

Ναι ρε κ εγωωωω, είπαμε εμείς τα ίδια χαχαχα φίλη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Απο το σπερμα στα μαλια που κολλάει κιολας καλύτερα εκει... Κ ουτε γατα ουτε ζημια ... Ρίχνεις κ εναν υπνο στο κρεβάτι ανενόχλητη ... Που να αλλαζεις σεντονια μεσα στην νύχτα ... (Βαρεμαρα τυπου 2)

Καλέ σιγά μην αλλάξουμε σεντόνια αύριο αυτά..(βαρεμάρα τύπου 3)όσο για το μαλλί έχεις δικιο απαπαππαα και αν κανείς πως αργείς να τα ξεπλύνεις δύο λεπτά θα πας την επόμενη μέρα στη δουλειά με δωράκι χαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Απο την μια θα σας πω πως καταλαβενω απο την αλλη οχι .. Ας πουμε δεν μπορειτε απο γευση απο συνήθεια απο πνιγμό ?? Εγω ας πουμε δεν ειχα θεμα ποτε με αυτο ... Αλλα εγω δεν παω κ καλα ετσι κ αλλιώς ... Καπου διάβασα ενα άρθρο που έλεγε πως αυτο ειναι διαστροφή ... Τι να πω δεν ξερω

Φιλενάδα για μένα είναι πρόβλημα υφής και τίποτα άλλο σόρρυ γι'αυτό που θα πω αλλά νιώθω λες και καταπίνω τις χλεπες μου...χαχαχαχαχαχχα κατά τα άλλα από διαστροφές μια χαρά πάμε κι εμείς χιιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Frogel είπε:

Καλέ σιγά μην αλλάξουμε σεντόνια αύριο αυτά..(βαρεμάρα τύπου 3)όσο για το μαλλί έχεις δικιο απαπαππαα και αν κανείς πως αργείς να τα ξεπλύνεις δύο λεπτά θα πας την επόμενη μέρα στη δουλειά με δωράκι χαχαχαχαχχαχα

Πλακα πλακα αν μπορουσα να μεινω εγκυος απο τα μαλλια θα ημουν πολύτεκνη στα 23 μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Απο την μια θα σας πω πως καταλαβενω απο την αλλη οχι .. Ας πουμε δεν μπορειτε απο γευση απο συνήθεια απο πνιγμό ?? Εγω ας πουμε δεν ειχα θεμα ποτε με αυτο ... Αλλα εγω δεν παω κ καλα ετσι κ αλλιώς ... Καπου διάβασα ενα άρθρο που έλεγε πως αυτο ειναι διαστροφή ... Τι να πω δεν ξερω

Πίστεψέ με είσαι η καλύτερη διαστροφή των αντρών!!!! Εγώ θα έλεγα από γεύση και υφή.... χαχαχαχα τι λένε βραδιάτικα;;;χαχα εσύ @Frogel τι έχεις να πεις;;;;τι σε ενοχλεί;;;χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Πλακα πλακα αν μπορουσα να μεινω εγκυος απο τα μαλλια θα ημουν πολύτεκνη στα 23 μου !

Χαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσι μου, δεν είναι αναγκαίο να κάνεις κάτι τέτοιο εαν δεν σου βγαίνει! Κι εγώ το ίδιο με σένα, σιχαίνομαι  και με πιάνει εμετός μόνο με τη σκέψη ... όλα τα πράγματα έχουν και το μέρος που μπαίνουν και μπαίνουν εκεί για κάποιο λόγο (τα μπεμπάκια) (πάντως σε άλλο σημείο δεν με νοιάζει και ούτε σιχαίνομαι)! ?

Βέβαια, όπως τη βρίσκει ο κάθε ένας!

 

Καλααα όπως την βρίσκει ο καθένας δεν το συζητάμε!!! Αλλά οι άντρες τα θέλουν και όλα!!! Εγώ δεν το μπορώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Πίστεψέ με είσαι η καλύτερη διαστροφή των αντρών!!!! Εγώ θα έλεγα από γεύση και υφή.... χαχαχαχα τι λένε βραδιάτικα;;;χαχα εσύ @Frogel τι έχεις να πεις;;;;τι σε ενοχλεί;;;χαχα

Αν ο αντρας σας καπνίζει κοριτσια οπως ο δικος μ ειναι σαν να άλλαξε τακτικη το καπνεργοστάσιο και για διαφημιστικούς λόγους εξαγουν και σιροπι !!! Αχαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Φιλενάδα για μένα είναι πρόβλημα υφής και τίποτα άλλο σόρρυ γι'αυτό που θα πω αλλά νιώθω λες και καταπίνω τις χλεπες μου...χαχαχαχαχαχχα κατά τα άλλα από διαστροφές μια χαρά πάμε κι εμείς χιιχιχιχιχι

Χαχαχαχα χαχαχαχα να το ξαναπώ;;;!!! Φίλη μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αν ο αντρας σας καπνίζει κοριτσια οπως ο δικος μ ειναι σαν να άλλαξε τακτικη το καπνεργοστάσιο και για διαφημιστικούς λόγους εξαγουν και σιροπι !!! Αχαχαχααα

Χαχαχαχα θέλουμε standup comedy ΤΩΡΑΑΑ !!!! Πληρώνω εισιτήριο για την πάρτη σου όσο όσο χαχαχαχα χαχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μακαρι παναγια μου να ειναι ενδεικτικές ... Γιατι μ ειπαν πως δεν υπολογίζεται ακομα ακριβώς η κυηση αλλα ειμαι στο οριο και πρεπει να προσεχω πολυ κ να το παρακολουθώ να πολλαπλασιαζεταθ σταθερά και να εχω φτασει στην 6με 8 η βδομάδα με ισορροπημένες τιμες για να ξεκινησω τους υπέροχους για τον σακο την θεση και την καρδια κ ολα αυτα ... Ο γυναικολογος μ ειπε να παω για τις χοριακες μ και γυρο στις 10/12 θα με δει πρωτα ο θεος να εχουν ανεβει οι τιμές μου !  Ρε κοριτσια ... Σεξ κανουμε ?? ( ντρέπομαι για την ερώτηση)

Όλα θα πάνε καλά γλυκιά μου! Εγώ πάντως για το σεξ του είπα next year! Κι όντως ήρθαμε σε επαφή μετά από ένα χρόνο! Η αλήθεια βέβαια είναι ότι φοβομασταν παρόλο που ο γιατρός μας το είχε επιτρέψει. Εγώ κορίτσι μου σε συμβουλεύω να μην κάνεις κάτι. Καλό είναι να προσέχεις. Κυρίως τώρα που είναι αρχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα θέλουμε standup comedy ΤΩΡΑΑΑ !!!! Πληρώνω εισιτήριο για την πάρτη σου όσο όσο χαχαχαχα χαχαχαχα!!

Μπααα δεν ειναι θεμα χιούμορ ειναι θεμα αυτοσαρκασμου ... Πιστέψτε με.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μπααα δεν ειναι θεμα χιούμορ ειναι θεμα αυτοσαρκασμου ... Πιστέψτε με.

Ότι και να είναι έχεις ταλέντο σε αυτό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Ότι και να είναι έχεις ταλέντο σε αυτό!! 

Και το προτείνω σε ολες σας αν θελετσι να κανεται λιγο και την πλακα σας ή αν  καποιος καποτε σας κανει ενα αρνητικο σχολιο σας κρίνει αδιακρίτως γυριστε το υπερ σας ... Εμενα καποτε καποια στο λυκειο μ ειπε "ναι οκ εσυ εισαι ξεπεταγμενη ... Σε κοιταει ο γιαννης γιατι εχεις μεγαλα βιζι@" και εγω τις απαντισα "οντως εχω μα δεν ειναι ΜΟΝΟ για τα ματια τ γιαννη" .. Αυτοσαρκασμος ... Και αμινα και διασκεδαση !!! ( ποιος ηταν ο γιαννης ποτε δεν εμαθα )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγγνώμη που επεμβαίνω.. Αλλά μπήκα στο mammyland και όχι σε σεξ φορουμ.. Και φυσικά το μπεμπέ γίνεται μέσω του σεξ, αλλά λίγο όριο δεν βλάπτει.. Σας διαβάζει η μισή Ελλάδα περίπου.. Αν πατήσει καποιος στο google κάτι για εγκυμοσύνη ή μητρότητα πάνω πάνω πρωτο βγαίνει το μαμμυλαντ και αυτή τη στιγμή η πρώτη συζήτηση που εμφανίζεται είναι η δίκη σας.. Αν εσάς δεν σας πειράζει οκ, αλλά give us a break!! Ευχάριστω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...