Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τοκετός στο νερό


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, είμαι στον 7ο μήνα και συζήτησα με τον γιατρό μου το ενδεχόμενο να κάνω τοκετο στο νερό όπου είναι και θετικός εφόσον όλα είναι φυσιολογικά μέχρι το τέλος. Πρόκειται να γεννήσω στο Γένεσις της Θεσσαλονίκης, το έχει επιχειρήσει καμία να μου πει εντυπώσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!με το καλό το μωράκι σου!!Και εγώ το ήθελα αλλά μόλις έμαθα το κόστος μου πέρασε!!??δεν ξέρω κάποια κοπέλα από τον κύκλο μου να το έχει κάνει...θα είναι ωραία εμπειρία!εφόσον ειναι και ο γιατρός σου σύμφωνος μια χαρά!αν το κάνεις θα θελα να μου πεις πως ήταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Καλησπέρα!με το καλό το μωράκι σου!!Και εγώ το ήθελα αλλά μόλις έμαθα το κόστος μου πέρασε!!??δεν ξέρω κάποια κοπέλα από τον κύκλο μου να το έχει κάνει...θα είναι ωραία εμπειρία!εφόσον ειναι και ο γιατρός σου σύμφωνος μια χαρά!αν το κάνεις θα θελα να μου πεις πως ήταν!

Πόσο ήταν το κόστος που είχες μάθει; Θεσσαλονίκη στη κλινική Γένεσις είναι +50 ευρώ στο δωμάτιο που θα διαλέξεις.. Ο γιατρός δεν θέλει κάτι παραπάνω στην αμοιβή του.. Και ουσιαστικά βγαίνει πιο οικονομικά γιατί γλιτώνεις την αμοιβή  του αναισθησιολογου επειδή δεν κάνεις επισκληριδιο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Πόσο ήταν το κόστος που είχες μάθει; Θεσσαλονίκη στη κλινική Γένεσις είναι +50 ευρώ στο δωμάτιο που θα διαλέξεις.. Ο γιατρός δεν θέλει κάτι παραπάνω στην αμοιβή του.. Και ουσιαστικά βγαίνει πιο οικονομικά γιατί γλιτώνεις την αμοιβή  του αναισθησιολογου επειδή δεν κάνεις επισκληριδιο.. 

Ααα πολυ καλα!!!!οχι είχα δει για 300 ευρω παρα πανω και θεώρησα πως είναι πολλά...Δεν το έψαξα και περισσότερο Ίσως θα έπρεπε!Στο ίντερνετ είχα βρει έναν τιμοκατάλογο...βέβαια και χωρίς επισκληριδιο πλέον που ξέρω δε θα θελα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...