Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΨΗΛΗ TSH-ΑΚΥΡΩΣΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΣ


Recommended Posts

Καλησπερα!Αχ,να σκασω ειμαι..σκοπευα-μετα απο διεγερση τον Ιουλιο και καταψυξη-να προχωρησω τωρα το Σεπτεμβρη σε ε/τ,αφου τον Αυγουστο τα κεντρα ειναι κλειστα.Η δευτερη περιοδος μετα την διεγερση μου ηρθε σημερα,με 6 μερες καθυστερηση,κατι που με θορυβησε και πηγα και εκανα μια tsh. Το αποτελεσμα?Στα υψη,6.7!Εχω χασιμοτο εδω και χρονια,το ειχα πει και στο γιατρο που εκανα την εξωσωματικη,ομως περα απο την τιμη της tsh πριν την διεγερση,που ηταν καλη,δεν μου εδωσε περαιτερω οδηγιες για τον καιρο της εμβρυομεταφορας.Τους πηρα τηλ,εκεινος λειπει αλλα μιλησα με αλλο γιατρο και μου πε χαλαρα ''οκ,τον αλλο μηνα''..Σορρι ρε παιδια,αλλα τι φαση?Αν δεν μου εκοβε να τσεκαρω την tsh πριν ξεκινησω το πρωτοκολλο εμβρυομεταφορας,η φαση θα ειχε γινει Βατερλο.Ειμαι υπερβολικη που εχω θυμωσει?Επισης,λετε να ανεβηκε τοσο πολυ λογω των φαρμακων της  διεγερσης?Οσες κανατε με κατεψυγμενα,ειδατε tsh ξανα πριν την ε/τ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...