Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ μακάρι γιατί οι τα άγχη είναι πολλά! 

Εγώ είπα από την αρχή θα αλλάξει ο τίτλος και θα λέγετε μανούλες του 2020!!! ? 

Ολα θα πανε καλα θετικη σκεψη και ολα καλα !!!!! Περιμενω σε 7 μερες .. για να δουμε προς το παρων τπτ δεν νιωθω αν δεν δω καθυστερηση δε κανω τεστ !!! Συνηθως ερχεται στην ωρα του !!! Χαρηκα πολυ για σενα !!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MamounitsaCongrats κορίτσι μου!!!! Με το καλό! Υγεία& ευτυχιά στο σπιτικό σας! Τελειόμηνη και πολλη καλή εγκυμοσύνη????????????????οτι καλύτερο! Στείλε μπεμπεδόσκονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Μακάρι τι να πω... η φίλη σου γέννησε πρόωρα  ;  

Όχι γέννησε στον μήνα τής!Απλά ήταν συνέχεια ξαπλωμένη στην εγκυμοσύνη!όλα καλά θα πάνε!!❤️❤️❤️!!Λίγο παραπάνω θα προσέχεις αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Πηγα στο γιατρό αλλα δε χαμογελασε και πολύ μόλις είδε τη δίκερη μήτρα μου ... καρδουλα θα ακουσουμε με το καλό την επόμενη εβδομαδα γιατι είμαι στην 5η !!!!! Αχ κορίτσια αν βλεπατε την αγωνία μου ... κοιτουσε απο δω κ απο κει κ ξανακοιτουσε και το μόνο που είπε ειναι μην αγχώνεσαι είσαι έγκυος .... κ μετα που συζητήσαμε αρχισε να μου λέει πως είναι πολυ νωρις και θελει κ αλλες εξετάσεις κ με ξαναεστειλε για χοριακη η οποια ευτυχως βγηκε καλη . Μου ειπε επίσης να ξανακανω κ αλλη μια χοριακή μεσα στην εβδομαδα πριν παω .... ειμαι στεναχωρημένη ....

Τι λες καλε παει καλα αυτη η γιατρος?? Ξαδελφη του αντρα μου με δικερη εχει κανει δυο παιδια παρακαλω ..  μη σκας και μη στεναχωριέσαι.. ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Ελα ντε !! Γιατι 3  ; γι αυτο αγχωνομαι γτ δεν ξερω τι συμβαινει !

Άπαπα για την 3η χοριακη αγχονεσαι ούτε καν απλά κάποιοι γιατροί έχουν τη δική τους τεχνική! Αν εμπιστεύεσαι το γιατρό σου συνέχισε εκεί αν έχεις 9 καλύτερα να αλλαξεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Μακάρι τι να πω... η φίλη σου γέννησε πρόωρα  ;  

Εγω ειχα διαφραγματικη μητρα κ εκανα χειρουργείο πριν 3 μηνες για διόρθωση της..Δεν ξερω που εμποδίζει...Καλη επιτυχία εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Ολα θα πανε καλα θετικη σκεψη και ολα καλα !!!!! Περιμενω σε 7 μερες .. για να δουμε προς το παρων τπτ δεν νιωθω αν δεν δω καθυστερηση δε κανω τεστ !!! Συνηθως ερχεται στην ωρα του !!! Χαρηκα πολυ για σενα !!!! ? 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ αλήθεια! Βλέπεις καμία φορά δε χρειάζονται συμπτώματα! Εύχομαι να μην έρθει τουλάχιστον για 9 μήνες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

@MamounitsaCongrats κορίτσι μου!!!! Με το καλό! Υγεία& ευτυχιά στο σπιτικό σας! Τελειόμηνη και πολλη καλή εγκυμοσύνη????????????????οτι καλύτερο! Στείλε μπεμπεδόσκονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ στέλνω αμέτρητη τα ? μωρά θα έρθουν επάνω τα ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Wannabeamammy είπε:

Πηγα στο γιατρό αλλα δε χαμογελασε και πολύ μόλις είδε τη δίκερη μήτρα μου ... καρδουλα θα ακουσουμε με το καλό την επόμενη εβδομαδα γιατι είμαι στην 5η !!!!! Αχ κορίτσια αν βλεπατε την αγωνία μου ... κοιτουσε απο δω κ απο κει κ ξανακοιτουσε και το μόνο που είπε ειναι μην αγχώνεσαι είσαι έγκυος .... κ μετα που συζητήσαμε αρχισε να μου λέει πως είναι πολυ νωρις και θελει κ αλλες εξετάσεις κ με ξαναεστειλε για χοριακη η οποια ευτυχως βγηκε καλη . Μου ειπε επίσης να ξανακανω κ αλλη μια χοριακή μεσα στην εβδομαδα πριν παω .... ειμαι στεναχωρημένη ....

Αφού έγινε η εμφύτευση γιατί τι πρόβλημα μπορεί να δημιουργήθει με το γεγονός οτι έχεις δικερη μητρα?? προηγούμενως δεν στο είχε ξανά πει κανείς??

Να μη στεναχωριέσαι να σκέφτεσαι ότι ανεβαίνει η χοριακη σου κ όλα θα πάνε καλά!!!!θα τα καταφέρετε με το μικρακι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πες τε μας εγκυμονουσες πως το ανακοινωσατε η θα το ανακοινωσετε στους αντρες σας???

Εσύ κρατήσου γερά ... Έχεις κ στο μισό μέτρο φαρμακείο δίπλα σου χαχααα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πες τε μας εγκυμονουσες πως το ανακοινωσατε η θα το ανακοινωσετε στους αντρες σας???

Εγώ δεν το έχω πει ακόμα!! Το πιστεύει όμως ο άτιμος σκέφτομαι να του το πετάξω σαν κεραμυδα χάχα! Θα του πω αντρουλη μου θες και μια κόρη τώρα χάχα! Στο σόι σκέφτομαι να το πω να τους αφήσω λίγο αφονους στα γεννεθλια του μπέμπη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Εσύ κρατήσου γερά ... Έχεις κ στο μισό μέτρο φαρμακείο δίπλα σου χαχααα.... 

Χάχα αλήθεια εσύ πότε θα κάνεις δεν είναι ώρα???? Αν άκουσα έχεις κ φαρμακείο κοντά τι περιμένεις άραγε???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αφού έγινε η εμφύτευση γιατί τι πρόβλημα μπορεί να δημιουργήθει με το γεγονός οτι έχεις δικερη μητρα?? προηγούμενως δεν στο είχε ξανά πει κανείς??

Να μη στεναχωριέσαι να σκέφτεσαι ότι ανεβαίνει η χοριακη σου κ όλα θα πάνε καλά!!!!θα τα καταφέρετε με το μικρακι σου...

Σ ευχαριστώ lactaki για το θαρρος που μου δίνεις! Μακάρι !! Μου το ειχαν ξαναπει πιο παλια αλλα μου είχαν πει οτι δεν ειναι πολυ έντονη . Τι να σου πω ... τον Ιανουαριο που πηγα μου ειπε να ξεκινησω προσπαθεια και δεν ανεφερθηκε στη δικερη . Προχτες που με εξετασε μου ειπε οτι ειναι πολυ δικερη . Δεν ξερω τι να πω . Μηπως να πάω αλλου  ; απο την άλλη σκεφτομαι να μη  μπερδευομαι με πολλους . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Όχι γέννησε στον μήνα τής!Απλά ήταν συνέχεια ξαπλωμένη στην εγκυμοσύνη!όλα καλά θα πάνε!!❤️❤️❤️!!Λίγο παραπάνω θα προσέχεις αυτό!!!

Ξερεις μήπως εαν γέννησε με καισαρική ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εσύ κρατήσου γερά ... Έχεις κ στο μισό μέτρο φαρμακείο δίπλα σου χαχααα.... 

Αχαχαχαχ αυτο δεν το ειχα σκεφτει ... οχι οχι δεν κανω σιγα μη δωσω 10€ τσαμπα αφου τα ξερω τα χαιρια μου παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα αλήθεια εσύ πότε θα κάνεις δεν είναι ώρα???? Αν άκουσα έχεις κ φαρμακείο κοντά τι περιμένεις άραγε???? 

Εγω τη πεμπτη περιμενω κοριτσι εχω ακομα αλλα θα ερθει ειμαι σιγουρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Όλα καλά εύχομαι να πάνε!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό το μικρούλι σας!!!! Με το καλό όλες μας να μείνουμε έγκυες!!!!!! Ρίξτε μπόλικη μπεμπεδόσκονη και σε εμάς!!!!! Άντε πείτε οι εγκυούλες πως θα το ανακοινώσετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εγώ δεν το έχω πει ακόμα!! Το πιστεύει όμως ο άτιμος σκέφτομαι να του το πετάξω σαν κεραμυδα χάχα! Θα του πω αντρουλη μου θες και μια κόρη τώρα χάχα! Στο σόι σκέφτομαι να το πω να τους αφήσω λίγο αφονους στα γεννεθλια του μπέμπη! 

Να μην το πεις ακομα στα σογια θα σε φανε με τα ματια τους .. ο κοσμος ειναι κακος δυστηχως . Στον αντρα σου μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω τη πεμπτη περιμενω κοριτσι εχω ακομα αλλα θα ερθει ειμαι σιγουρη. 

Καλά μη το λες και εγώ μέχρι το πρ Ι έλεγα θα μου έρθει!!!! Δεν είναι μακριά η πέμπτη δηλαδή Πέμπτη σκέφτεσαι να κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Να μην το πεις ακομα στα σογια θα σε φανε με τα ματια τους .. ο κοσμος ειναι κακος δυστηχως . Στον αντρα σου μονο

Όχι σκεφτοαμια να το πω μετά την αυχενική μόνο στη μαμά μου το είπα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω τη πεμπτη περιμενω κοριτσι εχω ακομα αλλα θα ερθει ειμαι σιγουρη. 

Να σε δω άμα δεν έρθει τι θα κάνεις! Ανέβα λίγο βρε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marla8 είπε:

@Mamounitsa Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Όλα καλά εύχομαι να πάνε!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό το μικρούλι σας!!!! Με το καλό όλες μας να μείνουμε έγκυες!!!!!! Ρίξτε μπόλικη μπεμπεδόσκονη και σε εμάς!!!!! Άντε πείτε οι εγκυούλες πως θα το ανακοινώσετε!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Ήταν να μη γίνει η αρχή θα γεμίσουμε κοιλίτσες εδώ μέσα!??!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω τη πεμπτη περιμενω κοριτσι εχω ακομα αλλα θα ερθει ειμαι σιγουρη. 

Κ εγώ δεν είμαι πολύ αισιόδοξη.... Ούτε τεστ δε θα προλάβω να πάρω χαχαα.. θα Μ κάνει οικονομία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ δεν είμαι πολύ αισιόδοξη.... Ούτε τεστ δε θα προλάβω να πάρω χαχαα.. θα Μ κάνει οικονομία...

Αααα δε θέλω απαισιοδοξιες!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...