Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Κοριτσια μου βρισκομαι 19η μερα του κυκλου μου  (28μερες κυκλο) και νιωθω πονακια να το πω... τραβηγαματα να το πω .. νιωθω σαν να με σφιγγει  κατι για λιγα δευτερολεπτα και μετα με αφηνει ... δε κραταει πολυ .. μου κανει εντυπωση που συμβαινει οταν ειμαι χαλαρη ... σαν κραμπα ειναι!!! Οι κολπικες εκκρισεις συνεχιζουν απο την ωορρηξια και μετα ... συνηθως τα εχω πριν αδιαθετησω .. αλλα ειναι νωρις ακομα εχω ακομα 10 με 11 μερες !!! Περιμενω στις 16/9 !! Τι μπορει να συμβαινει αραγε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου βρισκομαι 19η μερα του κυκλου μου  (28μερες κυκλο) και νιωθω πονακια να το πω... τραβηγαματα να το πω .. νιωθω σαν να με σφιγγει  κατι για λιγα δευτερολεπτα και μετα με αφηνει ... δε κραταει πολυ .. μου κανει εντυπωση που συμβαινει οταν ειμαι χαλαρη ... σαν κραμπα ειναι!!! Οι κολπικες εκκρισεις συνεχιζουν απο την ωορρηξια και μετα ... συνηθως τα εχω πριν αδιαθετησω .. αλλα ειναι νωρις ακομα εχω ακομα 10 με 11 μερες !!! Περιμενω στις 16/9 !! Τι μπορει να συμβαινει αραγε ???

Υπάρχει περίπτωση να κάνεις πιο μικρό κύκλο αυτή τη φορά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Ε αμα σου πω οτι και μενα μου χει περασει απο το μυαλό ??? παντως περα απο τη πλακα εγω νιωθω πολυ πρησμενη στηθος και κοιλια άστα  σημα κατατεθεν οτι ερχετε η κοκκινομουρα

???? Εγώ για αυτό πήρα λίγα αυτή τη φορά!! Τον προηγούμενο κύκλο είχα πάρει 10 ?? καταλαβαίνεις τι έγινε χαχαχαχα!!! Εγώ τίποτα δεν νιώθω παράνομο κάτι τραβήγματα χαμηλά δεξιά όπου τα έχω και στη περίοδο δυστυχώς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jolandini είπε:

Καλησπέρα κορίτσια χθες εγγράφηκα στη σελίδα για να διαβάσω κάτι άρθρα και έπεσα πάνω σας! Σας διαβάζω και σας απολαμβάνω!! Χαιρομαι τόσο πολύ με τη θετική ενέργεια που έχετε που νομίζω κι εγώ ότι μπεμπεδοσκονίστηκα από τη θετική αύρα σας και μόνο!!! ? Συγχαρητήρια στις εγκυούλες, υπομονή και γλυκειά προσμονή στις υπόλοιπες!!!

Ουυυυουυυ καλώς την !!! Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω εναν μπεμπουλη δυο ετων, πριν ενα χρονο ειχα αλλη μια κυηση που ομως δεν εξελιχθηκε καλα και παλινδρομησε και το τελευταιο πενταμηνο κανουμε εκ νεου προσπαθειες. Και χθες 19η ημερα ειχα spotting υποπτο. Να ειναι αιμορραγια εμφυτευσης; Να με γεμισατε ??‍♂️μπεμπεδοσκονη??‍♀️και γουρι μονο που σας διαβασα; Τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Υπάρχει περίπτωση να κάνεις πιο μικρό κύκλο αυτή τη φορά? 

Καλησπερα !!! Οχι δεν νομιζω να αργησει εχει συμβει αλλα νωρις οχι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jolandini είπε:

Εχω εναν μπεμπουλη δυο ετων, πριν ενα χρονο ειχα αλλη μια κυηση που ομως δεν εξελιχθηκε καλα και παλινδρομησε και το τελευταιο πενταμηνο κανουμε εκ νεου προσπαθειες. Και χθες 19η ημερα ειχα spotting υποπτο. Να ειναι αιμορραγια εμφυτευσης; Να με γεμισατε ??‍♂️μπεμπεδοσκονη??‍♀️και γουρι μονο που σας διαβασα; Τι να πω..

Να σου ζήσει ο κούκλος!!! Σου εύχομαι να είναι εμφυτευση και όλα να πάνε τέλεια! ?????

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Mamounitsa : 05/09

Bebouli: 12/09

Jesabell: 12/09

Σταυρι: 12/09 

ViKcy: 13/09

lactaki: 13/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Δεν έχω ιδέα από πότε να περιμένω...! Άραγε θα έχω ωορρηξία αυτό το μήνα?! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ την ωραία παρέα!! Συγχαρητήρια στα κορίτσια που είναι εγκυμονουσες!! 

Εγώ κορίτσια μου ήρθε πάλι περίοδος... Θα πάω στην γυναικολόγο να ψαχτω να δω αν φταίει κάτι που ακόμα να έρθει το σπορακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Όχι δεν είπα ότι είχα 14η μέρα ωορριξια στον κύκλο το 43 είπα αυτό το μήνα πιστεύω ότι έκανα 14γ μέρα! Δε ξέρω γιατί τόση απαισιοδοξία λένε πιάνεις εύκολα αλλά κρατάω μικρό καλάθι! 

Μα και εγω αυτο λεω....μας ειπες το μεσο ορο 29 μερες αν θυμαμαι....αλλα ειπες υπηρχε και φορα που ειχες 43 οποτε μαλλον γι αυτο τωρα περιμενεις και αμφιβαλλεις ...εε και εγω σου λεω οτι με 14η μερα ωορηξιας δυσκολο να εχεις αυτο το μηνα κυκλο 43 μερες...αρα στο 30 περιπου θα εισαι συμφωνα με το μεσο ορο σου και τη συγκεκριμενη μερα ωορηξιας...αρα ...τι σημαινει αυτο??? Μυριζει καθυστερηση και μεγαλη πιθανοτητα εγκυμοσυνης....

Δεν σκαμπαζω οσο εσεις απο γυναικολογικα και ιατρικα γιατι αποφευγω να τα ψαχνω οτι μαθαινω απο εσας μονο...αλλα με τη λογικη τα παω καλα και με τα μαθηματικα λογω επαγγελματος...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Κι εμένα μου φαίνονται πολύ καλά τα τσιμπήματα! Τα έχω και φρέσκα στη μνήμη! Βρε @Titika88, γιατί δεν πας να κάνεις μία χοριακή?! 

Λαλησες μαρη???? Εγω αν κανω χοριακη θα βγει σαν τη θερμοκρασια της αλασκας....μας μπερδευεις...αφου φιλοξενω την κοκκινομουρα εδω και δυο μερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Γιατί δεν είναι απόλυτα σίγουρο ότι έκανα ωορριξια τότε που πιστεύω γιατί δεν είναι ούτε τσεκαρισμένο με υπέρηχο ούτε με τεστακια και μπορεί απλά να έκανα λίγο πιο μετά από τι πιστεύω και να κάνω λίγο μεγαλύτερο κύκλο!! Επίσης τι στο καλό ούτε το στήθος δεν πονάει δεν θα είχα κάτι!?!? 

Οχι, δεν νομιζω να ειναι απαραιτητο....εγω περα απο κατι πονους σαν της περιοδου που ειχα το μονο συμπτωμα ηταν υπνος....

Τιποτα αλλο δεν ενιωθα ουτε στηθος ουτε νευρα ουτε φουσκωματα ...τιποτα! Απειρη νυστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

?????

Μα ναι τι νομίζεις ότι κάνει ο κόσμος 8 μέρες μετά την ωορρηξία??? Τεστ εγκυμοσύνης φυυυσικα !!! Ωχ ναι βγήκε αρνητικό? Ας το καλό πως γκενεν ατο? ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Mamounitsa : 05/09

Bebouli: 12/09

Jesabell: 12/09

Σταυρι: 12/09 

ViKcy: 13/09

lactaki: 13/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

Titika88: 30/09

Μεγαλωσε η λιστα μας κοριτσιαααααα!!!!!! Αρα απο 12-16 περιμενουμε χαρες....η @Mamounitsa θα εχει γεννησει μεχρι τοτε και οι υπολοιπες μακαρι εγκυουλες!!!!!! Τελειααααα να μαστε πολλες!!!! Οσο πιο πολλες τοσο περισσοτερες πιθανοτητες να εχουμε νινακια στη παρεα μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μα ναι τι νομίζεις ότι κάνει ο κόσμος 8 μέρες μετά την ωορρηξία??? Τεστ εγκυμοσύνης φυυυσικα !!! Ωχ ναι βγήκε αρνητικό? Ας το καλό πως γκενεν ατο? ????????

Τεστοτζανκι! Γιορτες και γεννεθλια ζητα να σου φερνουν τεστ εγκυμοσυνης για δωρο και επισης ο αη βασιλης τα χριστουγεννα ζητα να φερει το πακετο με τα 100 τεστ και τα δοχεια ουρων απ τη hometest.....xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Τεστοτζανκι! Γιορτες και γεννεθλια ζητα να σου φερνουν τεστ εγκυμοσυνης για δωρο και επισης ο αη βασιλης τα χριστουγεννα ζητα να φερει το πακετο με τα 100 τεστ και τα δοχεια ουρων απ τη hometest.....xaxaxa

Ακομα το σπερμα κολυμπαει κατα κει και το @Bebouli κανει τεστ.....Κλαιωωωωωωωωωω

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ακομα το σπερμα κολυμπαει κατα κει και το @Bebouli κανει τεστ.....Κλαιωωωωωωωωωω

 

 

Χαχαχχαχαχαχασαχχσαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχχα γιατί ρε φίλε μπορει το σπέρμα μας να είναι τσακ μπαμ ????????????????????? Λαμία αγαπημένη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη κανεις λαικ μωρη και φατσες στα χαζα που σε λεω ...θα σε πει η αλλη μετα οτι ειναι εγκυος και δεν θα εχεις λαικ να κανεις....δεν βλεπεις εγω κανω οικονομια τωρα μεχρι να μου κοψουν και τα σχολια στο τελος....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχχαχαχαχασαχχσαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχχα γιατί ρε φίλε μπορει το σπέρμα μας να είναι τσακ μπαμ ????????????????????? Λαμία αγαπημένη!! 

Ρε πως γινεται να ζητησουμε αντι για sad και confused να μας βαλουν " κλαιω" η " κατουρηθηκα"....εγω θεσσαλονικη μακρια μου εισαιιιιιι sad

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Μη κανεις λαικ μωρη και φατσες στα χαζα που σε λεω ...θα σε πει η αλλη μετα οτι ειναι εγκυος και δεν θα εχεις λαικ να κανεις....δεν βλεπεις εγω κανω οικονομια τωρα μεχρι να μου κοψουν και τα σχολια στο τελος....?

Χαχαχαχαχαχχχαχαχαχαχχαχαχαχχα καλά θα τα πάρω πίσω ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Ρε πως γινεται να ζητησουμε αντι για sad και confused να μας βαλουν " κλαιω" η " κατουρηθηκα"....εγω θεσσαλονικη μακρια μου εισαιιιιιι sad

Έλα μου ντε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα νυχτοπουλια!!!!! @Titika88 προσπαθώ να κάνω όσο πιο αργά μπορώ τεστ για πάρα πολλούς λόγους ο ένας είναι πως πονάει η κοιλιά μου ο δεύτερος είναι πως για το πότε έκανα ωορριξια δεν το ξέρουμε και επίσης και τον προιγουνο μήνα νόμιζα και έκανα δύο τεστ και δύο χοριακες!!!

Οπωτε το κάνω περιμένω να περάσουν λίγες μέρες και να έρθουν και τα τεστακια που παρειγειλα να μη πληρώνω Χρύσα τα τεστ!! Επίσης έχω φάει τόσες φορές τη μούρη μου που νομίζω έβαλα μυαλό!! Αν και οταν είχα μηνει έγκυος τεστ έκανα 4 μέρες πριν!! Αλλά ρε συ @Bebouli tο παράκανες είναι πολυυυυυ νωρίς περίμενε δύο μερούλες!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...