Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστώ πολύ!! Κρατάω μικρό καλάθι γενικά γιατί κ τον Δεκέμβριο είχα ένα θετικό τεστ και χοριακη 84 αλλά μετά από λίγες μέρες αδιαθέτησα κ ήταν χημικη σύλληψη. Όλα καλά.τωρα εύχομαι να είναι όλα πιο καλά! Α δεν ξέρω νόμιζα ότι κάνουν αποβολές οι συμφισεις
    • Ναι κ γω σκέφτομαι  με τόσο μεγάλο μήπως έχω θέμα με φυσιολογικό τοκετό. Σαν να έχω καταλάβει ότι τον θέλουν μικρό. Τουλάχιστον για την ώρα ανεβαίνω άφοβα στο μηχανάκι.  Φαντάζομαι θα μικρύνει αργότερα...  Ααχ κορίτσια η καθε μια το μακρύ της κ το κοντό της είμαστε  εδώ μέσα 🤣
    • Κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Είσαι έγκυος!!  Κι η χοριακη σου έχει πολύ καλή αύξηση! Η προηγούμενη χοριακη έγινε χθες -προχθες σωστά; Γενικά θέλουν ανά δύο μέρες η χοριακη να διπλασιάζεται και σένα έχει τετραπλασιαστεί οπότε είσαι τέλεια!! Απ' ότι φαίνεται έκανες πιο αργά από το συνηθισμένο ωορρηξία γι αυτό και όταν έκανες το πρώτο τεστ ήταν αρνητικό!  Και εννοείται ότι δεν θα φαινόταν κάτι όταν πηγές γυναικολόγο. Θέλει χοριακη 1500-2000 για να φανεί ο σάκος! Για τις συμφυσεις θα σου έλεγα να μην ανησυχείς γιατί συνήθως δημιουργούν δυσκολία στην εμφύτευση. Εσένα τώρα έχει γίνει η εμφύτευση! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σού εύχομαι!!!  
    • Χεχε ναι!! Πάω να φτιάξω τώρα ένα ποτήρι, καναπές και τηλεόραση ή νέτφλιξ.. ωραία και χαλαρά🤗 🤗 και κλωτσιές απ'τον μπέμπη..προσπαθώ να πετύχω καμιά καλή κλωτσιά σε βίντεο! 
    • Έχω αφυδατωθει αλλά επειδη πίνω ηλεκτρολύτες κ όσα υγρά μπορώ κρατιέμαι. Το σημαντικότερο είναι πως έγιναν οι επαφές από επιλογή κ όχι καταναγκαστικά !!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...