Μετάβαση σε περιεχόμενο

Clear blue


Mamounitsa

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστω κορίτσι μου δεν θα κάνω άλλο μάλλον γιατί δεν έχω και δεύτερων μόνο άγχος μου προκαλεί Δευτέρα κατευθείαν χοριακη πρώτα ο Θεός! Η αλήθεια είναι πως από κοντά φαίνεται λίγο καλύτερα από φώτο χανει αλλά πολύ λίγο! Μόλις έχω νέα θα σας πω ευχαριστώ και πάλι!!!! 

Θα περιμένουμε τα νέα σου!!! Ελπίζω με πολλά χαμόγελα να μας πεις τα οοομορφοτερα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Δε κρατήθηκα πήγα για χοριακη μόλις! Βέβαια το δυστυχες γεγονός είναι πως τα αποτέλεσματα θα βγουν Δευτέρα γύρο στη μία! Οπωτε αναμονηηηηηηη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Δε κρατήθηκα πήγα για χοριακη μόλις! Βέβαια το δυστυχες γεγονός είναι πως τα αποτέλεσματα θα βγουν Δευτέρα γύρο στη μία! Οπωτε αναμονηηηηηηη!!! 

Καλα Αποτελέσματα! Με μια ωραιότατη χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλα Αποτελέσματα! Με μια ωραιότατη χοριακη!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι και σε εσένα το ίδιο εύχομαι σύντομα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα τα clearblue είναι τα πιο αξιόπιστα!  Εκανα ένα 3 μερες πριν μου έρθει η περίοδος και βγήκε αχνό Πολύ και 3 μέρες καθυστερησης βγήκε καραθετικοτατο!! Χοριακή 5411!! Συγχαρητήρια και σου ευχομαι ολόψυχα τα καλύτερα!! !!!!! Περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η PEP είπε:

Ελα τα clearblue είναι τα πιο αξιόπιστα!  Εκανα ένα 3 μερες πριν μου έρθει η περίοδος και βγήκε αχνό Πολύ και 3 μέρες καθυστερησης βγήκε καραθετικοτατο!! Χοριακή 5411!! Συγχαρητήρια και σου ευχομαι ολόψυχα τα καλύτερα!! !!!!! Περιμένουμε νέα σου!!

Δεν είναι τόσο αξιόπιστα έκανα δυο μέρες πριν  την αναμενόμενη  περίοδο και βγήκε αρνητικό κάνω και ένας μιας εταιρείας που ούτε καν την ήξερα και μου βγήκε θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PEP είπε:

Ελα τα clearblue είναι τα πιο αξιόπιστα!  Εκανα ένα 3 μερες πριν μου έρθει η περίοδος και βγήκε αχνό Πολύ και 3 μέρες καθυστερησης βγήκε καραθετικοτατο!! Χοριακή 5411!! Συγχαρητήρια και σου ευχομαι ολόψυχα τα καλύτερα!! !!!!! Περιμένουμε νέα σου!!

Σε ευχαριστώ αλλά εγώ το έκανα αυτό με τρις μέρες καθηστεριση και είναι τόσο αχνό οπωτε θα δείξει!! Μακάρι αύριο θα δείξει σίγουρα η χοριακη 6η μέρα σήμερα καθυστέρηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Δεν είναι τόσο αξιόπιστα έκανα δυο μέρες πριν  την αναμενόμενη  περίοδο και βγήκε αρνητικό κάνω και ένας μιας εταιρείας που ούτε καν την ήξερα και μου βγήκε θετικό 

Σε σου έβγαλε καμία γραμμή ούτε άχνη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε σου έβγαλε καμία γραμμή ούτε άχνη? 

Όχι τίποτα απολύτως γι'αυτό δεν το θεωρώ κ τόσο αξιόπιστο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Όχι τίποτα απολύτως γι'αυτό δεν το θεωρώ κ τόσο αξιόπιστο 

Τι να πω όντος πωλούνται σαν τα καλύτερα του εμπορίου! Αν και εγώ στο παρελθόν είχα κάνει ένα άλλο τεστ iq λέγετε και είχε βγει αρνητικό ενώ ήμουν έγκυος άσχετα αν δε προχώρησε έπειτα φαρμακοποιός μου είπε πως τα συγκεκριμένα δεν είναι αξιόπιστα οπωτε για κανένα δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Τι να πω όντος πωλούνται σαν τα καλύτερα του εμπορίου! Αν και εγώ στο παρελθόν είχα κάνει ένα άλλο τεστ iq λέγετε και είχε βγει αρνητικό ενώ ήμουν έγκυος άσχετα αν δε προχώρησε έπειτα φαρμακοποιός μου είπε πως τα συγκεκριμένα δεν είναι αξιόπιστα οπωτε για κανένα δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι 

Καποιο νεο κοριτσι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καποιο νεο κοριτσι μου;;

Τίποτα ακόμα περιμένω πείρα τηλ και μου είπαν ότι λόγο καθυστέρησης θα αργήσουν λίγο όλα σε εμένα συμβαίνουν χάχα! Όσο περνάει η ώρα πιστεύω πως θα είναι αρνητική!!! Περιμένω με αγονια θα σας στείλω τα νέα μου κατευθείαν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Τίποτα ακόμα περιμένω πείρα τηλ και μου είπαν ότι λόγο καθυστέρησης θα αργήσουν λίγο όλα σε εμένα συμβαίνουν χάχα! Όσο περνάει η ώρα πιστεύω πως θα είναι αρνητική!!! Περιμένω με αγονια θα σας στείλω τα νέα μου κατευθείαν!!! 

Καλη επιτυχια σου ευχομαι απο καρδιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλη επιτυχια σου ευχομαι απο καρδιας!

Σε ευχαριστω και πάλι κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρνητική κορίτσια μου!!!! Την επόμενη φορά!!!! Σας ευχαριστώ όλες!!! Εύχομαι σύντομα γεμάτες κοιλίτσες όλες μας!!! Φιλάκια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...