Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχνο θετικο τεστ εγκυμοσυνης!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ Μ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Π ΕΠΑΙΡΝΕ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ ΤΩΝ 200 ΑΝ ΕΙΧΕ ΕΝΤΟΝΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ? ΑΠΟΟ ΕΧΘΕΣ Π ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΝΩ ΤΟ ΦΩΣ Μ!!

Χρυσάνθη μου μην ανησυχείς. Εγώ δεν είχα το παραμικρό. Αλλά φίλες μου που έχουν πάρει είτε για εξωσωματική είτε όπως εσύ προληπτικά στην εγκυμοσύνη ξέρω ότι υπέφεραν ζαλιζονταν, φοβερή υπνηλία επίσης κλπ. Διάβασε και τις ανεπιθύμητες ενέργειες.

 Αν δεν αντέχεις καθόλου ρώτα το γιατρό μήπως σου δώσει προγεστερονη κολπικά ή ενέσιμη και είσαι καλυτερα. Ειδικά κολπικά δεν έχει καθόλου τέτοιες παρενέργειες από ότι ξέρω.

Πάντως μην ανησυχείς δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος για την εγκυμοσύνη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 548
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Χρυσάνθη μου μην ανησυχείς. Εγώ δεν είχα το παραμικρό. Αλλά φίλες μου που έχουν πάρει είτε για εξωσωματική είτε όπως εσύ προληπτικά στην εγκυμοσύνη ξέρω ότι υπέφεραν ζαλιζονταν, φοβερή υπνηλία επίσης κλπ. Διάβασε και τις ανεπιθύμητες ενέργειες.

 Αν δεν αντέχεις καθόλου ρώτα το γιατρό μήπως σου δώσει προγεστερονη κολπικά ή ενέσιμη και είσαι καλυτερα. Ειδικά κολπικά δεν έχει καθόλου τέτοιες παρενέργειες από ότι ξέρω.

Πάντως μην ανησυχείς δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος για την εγκυμοσύνη σου.

ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ Μ ΕΔΩΣΕ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.... ΣΑΝ ΜΑΣΤΟΥΡΩΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ Κ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΑΝ ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Χρυσάνθη μου μην ανησυχείς. Εγώ δεν είχα το παραμικρό. Αλλά φίλες μου που έχουν πάρει είτε για εξωσωματική είτε όπως εσύ προληπτικά στην εγκυμοσύνη ξέρω ότι υπέφεραν ζαλιζονταν, φοβερή υπνηλία επίσης κλπ. Διάβασε και τις ανεπιθύμητες ενέργειες.

 Αν δεν αντέχεις καθόλου ρώτα το γιατρό μήπως σου δώσει προγεστερονη κολπικά ή ενέσιμη και είσαι καλυτερα. Ειδικά κολπικά δεν έχει καθόλου τέτοιες παρενέργειες από ότι ξέρω.

Πάντως μην ανησυχείς δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος για την εγκυμοσύνη σου.

Το ιδιο προβλημα ειχα κι εγω.Τα πήρα κολπικα και λυθηκε το θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MAROYLI είπε:

Το ιδιο προβλημα ειχα κι εγω.Τα πήρα κολπικα και λυθηκε το θεμα.

ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ Ν ΠΑΡΩ Κ ΡΓΩ ΚΟΛΠΙΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η xrisanthi είπε:

ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ Μ ΕΔΩΣΕ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.... ΣΑΝ ΜΑΣΤΟΥΡΩΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ Κ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΑΝ ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ!!

Δεν έχει διαφορά . Άλλοι τα δίνουν έτσι άλλοι αλλιώς. Ρώτησε τον αν είναι να το αλλάξεις σε κολπικά. Αχαχαχαχ έχω μια φίλη που τα παίρνει και μιλάει σαν τον Ορέστη Μακρή στο μεθύστακα ?.Καλό κουράγιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν έχει διαφορά . Άλλοι τα δίνουν έτσι άλλοι αλλιώς. Ρώτησε τον αν είναι να το αλλάξεις σε κολπικά. Αχαχαχαχ έχω μια φίλη που τα παίρνει και μιλάει σαν τον Ορέστη Μακρή στο μεθύστακα ?.Καλό κουράγιο. 

ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΠΑΤΑΩ Κ ΛΙΓΙΖΟΥΝ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ Μ ΜΙΛΑΩ Κ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ Μ ΝΥΣΤΑΖΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΝ ΣΚΑΣΩ ΚΑΤΩ Κ ΠΡΟΚΑΛΕΣΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To outrogestan einai kai ta duo kai kolpikh kai dia stomatos xrhsh akrivws thn idia tampleta pou pineis mpainei kai kolpika rwta ton giatro sou gia na sou pei mhpws se vohthisei an to kaneis kolpika h sou meiwsei th dosh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

To outrogestan einai kai ta duo kai kolpikh kai dia stomatos xrhsh akrivws thn idia tampleta pou pineis mpainei kai kolpika rwta ton giatro sou gia na sou pei mhpws se vohthisei an to kaneis kolpika h sou meiwsei th dosh

ΚΟΛΠΙΚΑ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΧΑΠΑΚΙ ΑΥΤΟ? ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΒΑΖΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΚΟΛΠΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΕΙΔΙΚΟ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

ΚΟΛΠΙΚΑ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΧΑΠΑΚΙ ΑΥΤΟ? ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΒΑΖΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΚΟΛΠΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΕΙΔΙΚΟ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑΚΙ...

Nai rwta sto farmakeio kai tha sou dwsoun to eksarthma h pes to sto giatro 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σωτ εφη είπε:

Nai rwta sto farmakeio kai tha sou dwsoun to eksarthma h pes to sto giatro 

ΡΩΤΗΣΑ ΤΝ ΓΙΑΤΡΟ Μ ΕΙΠΕ Ν ΤΑ ΒΑΖΩ ΚΟΛΠΙΚΑ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ Μ ΕΙΠΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ Μ....Ο ΘΕΟΣ  ΒΟΗΘΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@xrisanthi συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά!

Όσον αφορά το ουτροτζεστάν και εγώ ζαλιζομουν μία ώρα μετά από τη στιγμή που το έπαιρνα.κολπικά το έβαζα με το χέρι και μου είχαν πει να το βρέχω με λίγο νερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

@xrisanthi συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά!

Όσον αφορά το ουτροτζεστάν και εγώ ζαλιζομουν μία ώρα μετά από τη στιγμή που το έπαιρνα.κολπικά το έβαζα με το χέρι και μου είχαν πει να το βρέχω με λίγο νερό.

σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες κοριτσι μ .... κ εμενα περιπου μια ωρα μετα το ιδιο πραγμα... εννοεις να βρεχεις λιγο το χαπακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες κοριτσι μ .... κ εμενα περιπου μια ωρα μετα το ιδιο πραγμα... εννοεις να βρεχεις λιγο το χαπακι?

Ναι το χαπάκι, ίσως για να λιώνει πιο εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Ναι το χαπάκι, ίσως για να λιώνει πιο εύκολα.

ααα μαλιστα... σ ευχαριστω για την πληροφορια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σωτ εφη είπε:

Xrisanthi kalhmera... phges gia xoriakh?

Καλημερα κοριτσι μ ναι πηγα κ σε λιγο θα εχω τα αποτελεσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...