Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσύνη Ίσως


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι πριν δύο εβδομάδες είχα  πονακια σαν περιόδου κι Μια πριζεται κ μ Όχι το στήθος μου... έχει φουσκώσει κι η κοιλιά μ κι έχει ν μου έρθει η περίοδος εδώ κι δύο μέρες που ήταν ν μου έρθει .. δεν ξέρω έχω προβληματιστεί... αν μπορούσατε ν μ πείτε μ γνώμη... σας ευχαριστώ πολύ ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!μπορει να ειναι εγκυμοσυνη μπορει να ειναι και καποια ανψμαλια περιοδου.ασε λιγες μερες ακομα και πηγαινε κανε μια χαριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Καλησπερα!μπορει να ειναι εγκυμοσυνη μπορει να ειναι και καποια ανψμαλια περιοδου.ασε λιγες μερες ακομα και πηγαινε κανε μια χαριακη

Σε ευχαριστώ πολύ θα περιμένω κι άλλες μέρες κι βλέπουμε ... έχω κλείσει ραντεβού αρχές τ Ιουλίου μ τον γιατρό ν μ δει ..απλά έχω προβληματισμό ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη αν αυτό θες. Πάντως αν επιθυμείς να μάθεις η χοριακη σίγουρα θα δείξει. Εγώ έκανα 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο, οπότε αντιλαμβάνεσαι ούτε καν καθυστέρηση είχα, κ βγήκε θετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η JoanS είπε:

Εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη αν αυτό θες. Πάντως αν επιθυμείς να μάθεις η χοριακη σίγουρα θα δείξει. Εγώ έκανα 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο, οπότε αντιλαμβάνεσαι ούτε καν καθυστέρηση είχα, κ βγήκε θετικό!

Ότι προκύψει ας είναι κι εγκυμοσύνη καλοδεχούμενο ν ναι ... θα πάω ν κάνω χοριακη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...