Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα πριν την καθυστέρηση;;;!!;;


kdkp

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!!είχατε συμπτώματα πριν την αναμενόμενη περίοδο σας;εγώ δεν περιμένω στις 20-22 αλλά εδώ και δύο μέρες νιώθω τραβήγματα χαμηλά στην κοιλιά σαν αυτά πριν την περίοδο.σας έχει συμβεί τίποτα παρόμοιο;μήπως είμαι υπερβολική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kdkp είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!είχατε συμπτώματα πριν την αναμενόμενη περίοδο σας;εγώ δεν περιμένω στις 20-22 αλλά εδώ και δύο μέρες νιώθω τραβήγματα χαμηλά στην κοιλιά σαν αυτά πριν την περίοδο.σας έχει συμβεί τίποτα παρόμοιο;μήπως είμαι υπερβολική;

Μην ψάχνεις συμπτώματα γτ θα τρελαθείς!! Μπορεί να είναι ωορρηξια μπορεί το έντερο μπορεί και η φαντασία σου δυστυχώς! Δεν υπάρχουν συμπτώματα πριν την καθυστέρηση πέρα από αυτά σαν την αναμονή περιόδου! Σου εύχομαι λοιπόν μια 9μηνη καθυστέρηση! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Μην ψάχνεις συμπτώματα γτ θα τρελαθείς!! Μπορεί να είναι ωορρηξια μπορεί το έντερο μπορεί και η φαντασία σου δυστυχώς! Δεν υπάρχουν συμπτώματα πριν την καθυστέρηση πέρα από αυτά σαν την αναμονή περιόδου! Σου εύχομαι λοιπόν μια 9μηνη καθυστέρηση! ?

Σε ευχαριστώ που μου απάντησες!!σαν να έχεις δίκιο!αλλά ξέρεις τι παιχνίδια παίζει το μυαλό!!!Μακάρι να είναι 9μηνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντί να βασανίζεσαι αν νομίζεις ότι είσαι έγκυος πήγαινε Κάνε μια χοριακη!!! Εγώ έκανα πριν την καθυστέρηση Κ μου βγήκε θετική.. Είχα κάνει τουλάχιστον 4-5μερες πριν. Απλά το αρνητικό στην όλη υπόθεση είναι ότι μετά δεν περνάει ο καιρός εύκολα μέχρι ν ακούσεις καρδιά Κ έχεις πολύ άγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η kdkp είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!είχατε συμπτώματα πριν την αναμενόμενη περίοδο σας;εγώ δεν περιμένω στις 20-22 αλλά εδώ και δύο μέρες νιώθω τραβήγματα χαμηλά στην κοιλιά σαν αυτά πριν την περίοδο.σας έχει συμβεί τίποτα παρόμοιο;μήπως είμαι υπερβολική;

Καλησπέρα! Εγώ είχα ακριβώς ίδια συμπτώματα με αυτά που περιμένουμε περίοδο, μόνο πιο πολλά υγρά είχα. Δυστυχώς δύσκολα τα ξεχωρίζεις.

Σου εύχομαι να μην έρθει η περίοδος αυτή τη φορά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επί τη ευκαιρία επισυνάπτω ένα βιντεάκι που μου είχε φανεί ενδιαφέρον σχετικά με το θέμα & με βοήθησε κάααπως να αγωνιώ λιγότερο τις μέρες αναμονής μιας και στην ουσία, όπως θα δείτε, δεν μπορούμε να ξέρουμε αν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης ή περιόδου όσα αισθανόμαστε τις 2 εβδομάδες αναμονής:

Μου αρέσει γενικά το κανάλι! Έχει και άλλα ωραία, ενημερωτικά θέματα για εγκυμοσύνη & γονιμότητα ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/6/2019 at 1:58 ΜΜ, ο/η Nancy an. είπε:

Αντί να βασανίζεσαι αν νομίζεις ότι είσαι έγκυος πήγαινε Κάνε μια χοριακη!!! Εγώ έκανα πριν την καθυστέρηση Κ μου βγήκε θετική.. Είχα κάνει τουλάχιστον 4-5μερες πριν. Απλά το αρνητικό στην όλη υπόθεση είναι ότι μετά δεν περνάει ο καιρός εύκολα μέχρι ν ακούσεις καρδιά Κ έχεις πολύ άγχος. 

Θα περιμένω ακόμη δυο τρεις μέρα αν θα αδιαθετησω και θα πάω για χοριακη την ερχόμενη εβδομάδα.ο κύκλος μου είναι πολύ μπερδεμένος απο30-35 μέρες και κάποιες φορές ίσως και περισσότερο.δε θέλω να ελπίζω αλλά...ελπίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/6/2019 at 3:10 ΜΜ, ο/η Nikoleta... είπε:

Καλησπέρα! Εγώ είχα ακριβώς ίδια συμπτώματα με αυτά που περιμένουμε περίοδο, μόνο πιο πολλά υγρά είχα. Δυστυχώς δύσκολα τα ξεχωρίζεις.

Σου εύχομαι να μην έρθει η περίοδος αυτή τη φορά ?

Καλησπέρα!εγώ υγρά δεν έχω πολλά.μετα από την ωορρηξία έχω τα φυσιολογικά αλλά νιώθω έντονα τραβήγματα στη δεξιά ωοθήκη αλλά όχι συνεχόμενα εδώ και αρκετές μέρες.ευχαριστω για την ευχή σου!μακάρι σε όλες μας να συμβεί το θαύμα!περιμένουμε λοιπόν....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/6/2019 at 4:14 ΜΜ, ο/η Freyja είπε:

Επί τη ευκαιρία επισυνάπτω ένα βιντεάκι που μου είχε φανεί ενδιαφέρον σχετικά με το θέμα & με βοήθησε κάααπως να αγωνιώ λιγότερο τις μέρες αναμονής μιας και στην ουσία, όπως θα δείτε, δεν μπορούμε να ξέρουμε αν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης ή περιόδου όσα αισθανόμαστε τις 2 εβδομάδες αναμονής:

Μου αρέσει γενικά το κανάλι! Έχει και άλλα ωραία, ενημερωτικά θέματα για εγκυμοσύνη & γονιμότητα ☺️

Πολύ καλό βιντεάκι! ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η kdkp είπε:

Καλησπέρα!εγώ υγρά δεν έχω πολλά.μετα από την ωορρηξία έχω τα φυσιολογικά αλλά νιώθω έντονα τραβήγματα στη δεξιά ωοθήκη αλλά όχι συνεχόμενα εδώ και αρκετές μέρες.ευχαριστω για την ευχή σου!μακάρι σε όλες μας να συμβεί το θαύμα!περιμένουμε λοιπόν....

 

Καλησπέρα! Εγώ είχα πόνους περιόδου και μία πονούσα δεξιά χαμηλά στην κοιλιά και μία αριστερά. Επίσης με πονούσε και το στήθος μου. Ακόμα και στην ίδια γυναίκα η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Απλά τα περισσότερα συμπτώματα μοιάζουν με αυτά που περιμένεις περίοδο. Λίγο υπομονή ακόμα και θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/6/2019 at 3:42 ΜΜ, ο/η kdkp είπε:

Θα περιμένω ακόμη δυο τρεις μέρα αν θα αδιαθετησω και θα πάω για χοριακη την ερχόμενη εβδομάδα.ο κύκλος μου είναι πολύ μπερδεμένος απο30-35 μέρες και κάποιες φορές ίσως και περισσότερο.δε θέλω να ελπίζω αλλά...ελπίζω!

Εύχομαι καλά αποτελεσματα !!! Να μας πεις τι έγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Nancy an. είπε:

Εύχομαι καλά αποτελεσματα !!! Να μας πεις τι έγινε!

Καλησπέρα σε όλη την όμορφη παρέα!!Σήμερα ήρθαν τα πρώτα ροζ οπότε ...την επόμενη φορά!!!κορίτσια μου καλή επιτυχία σε όσες περίμενετε αυτό το μήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kdkp είπε:

Καλησπέρα σε όλη την όμορφη παρέα!!Σήμερα ήρθαν τα πρώτα ροζ οπότε ...την επόμενη φορά!!!κορίτσια μου καλή επιτυχία σε όσες περίμενετε αυτό το μήνα!!

Μην το βάζεις κάτω και κυρίως μην σου γίνει εμμονή ιδέα ! Χαλάρωσε και άστο στην τύχη του. Καλή τύχη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...