Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Και γω το 40 πήρα τώρα!!Ακριβώς όπως λες κ γω στο κολάν είναι άλλη φόρμα!!

Βαριεμαι να δοκιμαζω εκει..Βαλε με καλυτερα να σκαψω..Προτιμω να ταλαιπωρηθω με αλλαγες κλπ παρα να μπω σε δοκιμαστηριο..Ευτυχως δεν χρειαστηκε αυτη τη φορα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annouli είπε:

Βαριεμαι να δοκιμαζω εκει..Βαλε με καλυτερα να σκαψω..Προτιμω να ταλαιπωρηθω με αλλαγες κλπ παρα να μπω σε δοκιμαστηριο..Ευτυχως δεν χρειαστηκε αυτη τη φορα ?

Αχχχ κ γω δν μπορώ να δοκιμάζω!!Μόνο για ρούχο που έχω να πάω πχ σ γάμο!!Τι ωραία έτσι χωρίς αλλαγή!!Να δούμε αν θα πρηστουν κι άλλο τα πόδια μας κ να μπαίνει το πόδι στα παπούτσια μας!!Πολλές εγκυούλες ανεβαίνουν ένα νούμερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Αχχχ κ γω δν μπορώ να δοκιμάζω!!Μόνο για ρούχο που έχω να πάω πχ σ γάμο!!Τι ωραία έτσι χωρίς αλλαγή!!Να δούμε αν θα πρηστουν κι άλλο τα πόδια μας κ να μπαίνει το πόδι στα παπούτσια μας!!Πολλές εγκυούλες ανεβαίνουν ένα νούμερο!!

μακαρι να ειμαστε τυχερες κ να μη παρουμε πολυ βαρος γτ σκεφτομαι το μετα..ορμονες, μωρο, κιλα..Με βαζει σε σκεψεις το πώς θα τα διαχειριστω ολα χωρις να χασω τον εαυτο μου..Επειδη ειναι κ πρωτο κ ολα ειναι πρωτογνωρα..Εχει ο Θεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

μακαρι να ειμαστε τυχερες κ να μη παρουμε πολυ βαρος γτ σκεφτομαι το μετα..ορμονες, μωρο, κιλα..Με βαζει σε σκεψεις το πώς θα τα διαχειριστω ολα χωρις να χασω τον εαυτο μου..Επειδη ειναι κ πρωτο κ ολα ειναι πρωτογνωρα..Εχει ο Θεος!

καλά τα πρηξίματα είναι κ άσχετο απ τα κιλά!!Εδω περίοδο περιμέναμε κ πρηζόμσταν!!μες στο πρόγραμμα είναι όλα!!Ολα μια χαρά θα είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ βαριέμαι να δοκιμάζω. Εγω φορουσα 38, να δω τι νουμερο θα χρειαστω τωρα... @marillia αυτο με τα παπουτσια πολυ με ανησυχει ρε συ, πιστευω πως δε θα αντεχουν τα ποδια, θα πρηζονται κλεισμενα για ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Κορίτσια κι εγώ βαριέμαι να δοκιμάζω. Εγω φορουσα 38, να δω τι νουμερο θα χρειαστω τωρα... @marillia αυτο με τα παπουτσια πολυ με ανησυχει ρε συ, πιστευω πως δε θα αντεχουν τα ποδια, θα πρηζονται κλεισμενα για ωρες.

Εγω είμαι λίγο περίεργη κ τα θέλω φουλ άνετα!!Πριν την κύηση φορούσα 36!!Πήρα εγκυμοσύνης τον Ιούλιο 38!!Ηταν τέλειο!!Τωρα όμως που το έβαλα μια μέρα που βγήκαμε βόλτα με στένευε κάπως!!Ηταν τσίμα τσίμα!!Δν ξέρω που λένε ότι ανοίγουν!!Κ πήρα τώρα 40!!Καλά τα κολαν άλλη γραμμή εκεί μου ήταν μια χαρά άνετο!!

Και γω είδα που τα κλείνω με αθλητικά κ κινούμε όταν τα έβγαλα ήταν κάπως πρησμένα κ κόκκινα!!Ισως είμαστε κ μαθημένες με τα καλοκαιρινά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Annie28 είπε:

Α, εκοψες το τσιγαρο πιο πριν εσυ...ναι! Όντως απο τον 7ο ειναι το θεμα. Εσύ μπορείς να ασκηθείς ή πρεπει να εισαι προσεκτική;

Όσο για την κολύμβηση, οι γυρω μου μού λενε να μη ρισκαρω να μπω στην πισινα και τωρα διχαζομαι...

Το τσιγάρο το έκοψα στα πλαίσια της προετοιμασίας της εξωσωματικής αλλά στην πορεία το ξαναρχισα και εννοείται ότι το έκοψα στην κύηση. Τα κιλά όμως τα εβαλα. Επαιρνα και βασιλικό πολτο και μου άνοιξε η ορεξη τρελα. Ακομη προσεχω πολυ. Οταν κανω κατι μετα απο λιγο εχω πονακια. Οι γιατρος μου λέει χαλαρα λοιπον. 

Να κάνεις αυτό που σε κάνει να νιώθεις ήρεμη κοπέλα μου. Αν νιώθεις καλά να το κάνεις και ο γιατρός σου είναι οκ, βουτα με χίλια. Αν νιώθεις ότι μετά θα εχεις τύψεις και θα σε χαλάσει, τότε άστο προς το παρόν και το ξαναβλεπεις σε ποιο προχωρημένο στάδιο της κύησης. 

@Annouliμου, συμβαινουν αυτα με τα κλάματα. Και εγω τα παθαινω. Οσο για την δουλεια, αν γινεται μην ζοριζεσαι. Πανω απο ολα και ολους τα μωρακια μας.

@aurora με το καλο, ο γαμος σας!! 

@marillia μου, καλοφορετα ολα γλυκουλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Το τσιγάρο το έκοψα στα πλαίσια της προετοιμασίας της εξωσωματικής αλλά στην πορεία το ξαναρχισα και εννοείται ότι το έκοψα στην κύηση. Τα κιλά όμως τα εβαλα. Επαιρνα και βασιλικό πολτο και μου άνοιξε η ορεξη τρελα. Ακομη προσεχω πολυ. Οταν κανω κατι μετα απο λιγο εχω πονακια. Οι γιατρος μου λέει χαλαρα λοιπον. 

Να κάνεις αυτό που σε κάνει να νιώθεις ήρεμη κοπέλα μου. Αν νιώθεις καλά να το κάνεις και ο γιατρός σου είναι οκ, βουτα με χίλια. Αν νιώθεις ότι μετά θα εχεις τύψεις και θα σε χαλάσει, τότε άστο προς το παρόν και το ξαναβλεπεις σε ποιο προχωρημένο στάδιο της κύησης. 

@Annouliμου, συμβαινουν αυτα με τα κλάματα. Και εγω τα παθαινω. Οσο για την δουλεια, αν γινεται μην ζοριζεσαι. Πανω απο ολα και ολους τα μωρακια μας.

@aurora με το καλο, ο γαμος σας!! 

@marillia μου, καλοφορετα ολα γλυκουλα μου!

Καλά κάνεις...να προσέχεις, εγω ειμαι πολυ υπερ του να προσεχουμε οσο μπορουμε, λιγοι μηνες ειναι, δεν θα γινει και τιποτα. Ποσο μαλλον οταν εχεις κανει τετοια προσπαθεια για να φτασεις ως εδω...να ξεκουραζεσαι και να χαίρεσαι το θαυματάκι μέσα σου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια από εμβόλια τι θα κάνετε και πότε ;;;; 

ελα μου!! εγω θα τον ρωτησω στο επομενο ραντεβου για το εμβολιο της γριπης και αν μου πει ναι θα το κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια από εμβόλια τι θα κάνετε και πότε ;;;; 

Εγώ την άλλη βδομάδα θα κάνω το εμβόλιο της γρίπης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια...πριν λίγο συγχύστηκα έντονα με κάτι και τωρα φοβάμαι για το μωρό μου.

Φερτε με στα ίσα μου να μη σκεφτομαι χαζα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Κορίτσια...πριν λίγο συγχύστηκα έντονα με κάτι και τωρα φοβάμαι για το μωρό μου.

Φερτε με στα ίσα μου να μη σκεφτομαι χαζα!

Τα έπαθα χθές... Ξάπλωσε κ βάλε πχ κάτι στο YouTube να δεις που θα γελάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Τα έπαθα χθές... Ξάπλωσε κ βάλε πχ κάτι στο YouTube να δεις που θα γελάσεις...

Αχ ρε Αννούλα ναι...τωρα το θυμήθηκα πως κι εσυ ησουν ασχημα χθες. Θα μπω να κανω ενα μπανιο ακουγοντας κλασσικη μουσικη που χαλαρωνει...

Δε θελω να φοβαμαι για το μωρο :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Αχ ρε Αννούλα ναι...τωρα το θυμήθηκα πως κι εσυ ησουν ασχημα χθες. Θα μπω να κανω ενα μπανιο ακουγοντας κλασσικη μουσικη που χαλαρωνει...

Δε θελω να φοβαμαι για το μωρο :-(

Ακριβώς θα κάνεις ο,τι σε χαλαρώνει.. είναι δύσκολο να μη νευριάζουμε αλλά πρέπει να υιοθετήσουμε τη συμπεριφορά του τρελού κ να μη δίνουμε σημασία..έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Ακριβώς θα κάνεις ο,τι σε χαλαρώνει.. είναι δύσκολο να μη νευριάζουμε αλλά πρέπει να υιοθετήσουμε τη συμπεριφορά του τρελού κ να μη δίνουμε σημασία..έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας

Έτσι έίναι...εγω γενικά ενώ έίμαι ευέξαπτη, το ελεγχω τωρα αλλά σήμερα ήταν ακραίο, θυμωσα έντονα....τωρα ειμαι πιο ηρεμη.

Σ'ευχαριστω Αννούλα μου. ❤Πόσο χρονών εισαι; (άσχετο!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Κορίτσια...πριν λίγο συγχύστηκα έντονα με κάτι και τωρα φοβάμαι για το μωρό μου.

Φερτε με στα ίσα μου να μη σκεφτομαι χαζα!

Μη φοβάσαι κορίτσι μου. Τίποτα δεν έπαθε το μωράκι σου. Το έχω πάθει πολλές φορές δυστυχώς. Κάνε ένα μπανάκι να ηρεμήσεις.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Έτσι έίναι...εγω γενικά ενώ έίμαι ευέξαπτη, το ελεγχω τωρα αλλά σήμερα ήταν ακραίο, θυμωσα έντονα....τωρα ειμαι πιο ηρεμη.

Σ'ευχαριστω Αννούλα μου. ❤Πόσο χρονών εισαι; (άσχετο!)

Είμαι 31! Εγώ να δεις, σπίρτο αναμμένο είμαι αλλά δεν γίνεται να πονάει κ η κοιλιά μου γτ υπάρχουν ηλίθιοι... παντού....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μη φοβάσαι κορίτσι μου. Τίποτα δεν έπαθε το μωράκι σου. Το έχω πάθει πολλές φορές δυστυχώς. Κάνε ένα μπανάκι να ηρεμήσεις.?

Έκανα...χαλάρωσα. Τώρα τον ένιωσα κιόλας οπότε είμαι εντάξει. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Είμαι 31! Εγώ να δεις, σπίρτο αναμμένο είμαι αλλά δεν γίνεται να πονάει κ η κοιλιά μου γτ υπάρχουν ηλίθιοι... παντού....

Χαχαχαχα, νευρόσπαστο κι εσύ ε; Μα πόσα κοινά έχουμε πια! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Χαχαχαχα, νευρόσπαστο κι εσύ ε; Μα πόσα κοινά έχουμε πια! Χαχαχ

Παιδί μου μάλλον θα πηγαίνουν πακέτο με το όνομα..Δεν εξηγείται αλλιώς...χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, την βοήθεια σας. Ενώ κάθε φορά που τρώω κάτι γλυκό, την νιώθω,  πριν μία ώρα έφαγα ένα κουταλάκι του γλυκού κεράσι και τίποτα. Τωρα έφαγα 2 μπισκοτάκια, τίποτα. Σας έχει συμβεί να τρώτε κάτι γλυκό και να μην το νιωθετε; Τώρα σκέφτομαι βλακειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...