Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Επισης,αφου μενεις Θεσσαλονικη,μπορεις να κοιταξεις για εξωσωματικη στο Παπαγεωργιου,ειναι 1350 ευρω η μικρογονιμοποιηση.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις On 10/6/2019 at 3:37 ΜΜ, ο/η Κατερίνα 789 είπε:

Όχι δεν τα έχουμε κάνει ακόμα και ρωτήσαμε το κόστος και ήταν μεγάλος ο αριθμός που μας ειπαν

Καλημερα !! το κοστος τον εξετασεων ειναι ελάχιστο το σπερμοδιαγραμμα κανει 30 ευρω και μπορεις να το γραψεις κ ολας καλλιεργεια σπερματος καπου στα 50 !! μην σε αγχωνει προσπαθείτε πολυ λιγο καιρο εγω τωρα θα παω στα 3 χρονια  εχει βεβαια προβλημα ο ανδρας μου μας βρηκαν κιρσοκηλη καναμε το χειρουργείο και τωρα 24 Αυγουστου θα κανουμε εξετασεις να δουμε τι γινεται ... επειδη τα περασα κ εγω κοιτα να χαλαρωσεις και να μην το σκεφτεσαι γιατι εγω ταλαιπωρηθηκα πολυ κλείστηκα στον εαυτο μου  και περασα δυσκολα μεχρι να βγαλουμε μια ακρη !! γνωμη μου μην μπεις ακομα σε αυτη τη διαδικασια 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Αχχχχ κουράγιο. Εγώ θα σταθώ βέβαια σε αυτό το ατελείωτες κορμαρες που είπες γιατι με τα κιλά που δεν έχω χάσει, είναι έτσι ακριβώς και στο ζυμωνουν τις κορμαρες. Το έχω κάνει εικόνα, μασάζ μέχρι και στα δάχτυλακια των ποδιών! Με το καλό να δεχτείς τον αντρουλη σου!!! 
    • Κορίτσια κ εγώ θέλω να πάρω μαρσιπο ή μει ται γιατι όταν κλαίνε ταυτόχρονα γίνεται χαμός... Έστω να κρατάω τον έναν όταν είναι μόνη μου αλλά η παιδίατρος λέει απαγορεύεται! 
    • Και γω τον ταιζω τώρα μπας και ξεραθεί στον ύπνο (που δεν το βλέπω το μάτι γαρίδα), να ξεκουραστώ κ γω. Αγάπη μου το λιγότερο που αξίζουμε είναι ένα τριήμερο σε σπα να μας ζυμωνουν τις ατελείωτες κορμάρες μας!!!! Ρε τι τραβάμε οι δόλιες οι μάνες!!! 😪😪😪
    • Εμένα να δεις μου λέει να το κρατήσουμε λίγο ακομι 😂😂😂 Αν είναι δημόσιος πέρνει άδεια πατρότητας. Αν είναι ιδιωτικός το πολύ να πάει με το πιστοποιητικό αργότερα και να πάρει μια ελάχιστη αύξηση. επισης συμφέρει να πάρει το μωρό επάνω του γιατί εσυ σαν ελεύθερη επαγγελματίας θα έχεις αύξηση ασφαλιστρων αυτα απ όσα γνωρίζω....
    • Κορίτσι μου κ εμένα τα αγόρια μου το ίδιο... Λες?? Όχι βρε... 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...