Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαρίζονται τεστ εγκυμοσύνης


joy2

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα! Μου έχουν μείνει τεστ εγκυμοσύνης, τώρα τα είδα! Επειδή θα λήξουν τέλος του χρόνου, όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα να της τα στείλω! Ελπίζω να σας φέρουν γούρι όπως έφεραν σε μένα μετά από τόσα χρόνια προσπαθειών και απογοήτευσης! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Μου έχουν μείνει τεστ εγκυμοσύνης, τώρα τα είδα! Επειδή θα λήξουν τέλος του χρόνου, όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα να της τα στείλω! Ελπίζω να σας φέρουν γούρι όπως έφεραν σε μένα μετά από τόσα χρόνια προσπαθειών και απογοήτευσης! :):)

καλημερα!!! τα δικα σου θα ειναι και διπλα γουρλιδικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα ήθελα εγώ μιας και προσπαθούμε τώρα...θα είναι το πρώτο που θα κάνω αυτό το μήνα...μακάρι να υπάρξει η καθυστέρηση...σας διαβάζω και πραγματικά μου δίνετε πολλή θετική ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα και γω αν γίνεται! Έκανα ήδη 2  μέσα σε 1 ώρα ..το ένα έδειξε αρνητικό και το άλλο θετικό με άχνη γραμμουλα.. δεν ξερω τι να πιστεψω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου επικοινώνησα ήδη με μια κοπέλα που τα χρειάζεται! Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα και με το καλο μια τεράστια χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Chris24 είπε:

Θα ήθελα και γω αν γίνεται! Έκανα ήδη 2  μέσα σε 1 ώρα ..το ένα έδειξε αρνητικό και το άλλο θετικό με άχνη γραμμουλα.. δεν ξερω τι να πιστεψω..

Αν είδες δεύτερη γραμμή βουρ για χοριακη! Το αρνητικό μπορεί να είναι λάθος! Το θετικό όχι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/5/2019 at 9:49 ΠΜ, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Μου έχουν μείνει τεστ εγκυμοσύνης, τώρα τα είδα! Επειδή θα λήξουν τέλος του χρόνου, όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα να της τα στείλω! Ελπίζω να σας φέρουν γούρι όπως έφεραν σε μένα μετά από τόσα χρόνια προσπαθειών και απογοήτευσης! :):)

Αν υπάρχουν ακόμα ενδιαφέρομαι.. ευχαριστώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kokoula86 είπε:

Αν υπάρχουν ακόμα ενδιαφέρομαι.. ευχαριστώ..

Κορίτσι μου τα έστειλα ήδη! :( με το καλό οι προσπάθειες σας και σύντομα με ένα γερό μωράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...