Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια..ειμαι έγκυος στην 10 η εβδομάδα και πριν γύρισε ο άντρας μου από τη δουλειά..εγω ξαπλωνα στο κρεβάτι γιατι ολη μερα νυστάζω..κ έτσι όπως ήρθε να με φιλήσει κ να με αγκαλιάσει έπεσε πάνω μου κ πλάκωσε τη κοιλίτσα μου..υπάρχει κίνδυνος να έπαθε κάτι το μωρό? Ανησυχώ.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamaioannas είπε:

Όχι κορίτσι μου.... είναι πολύ νωρίς για να πλακωθεί η κοιλιά σου....ένιωσες πόνο;

Ενιωσα μια πίεση κ μετά μάλλον επειδή το σκεφτόμουν συνέχεια νόμιζα οτι εχω πονακια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamaioannas είπε:

Με το καλό!!!Αλλά για να σου φύγει η ιδέα παρε τον γιατρό σου να σε ηρεμήσει.

Σε ευχαριστώ πολυυυ ? χθες ημουν στο γιατρό κ ήταν ολα καλα .. Σκέφτηκα να τον πάρω αν νιώσω πονο αλλα μετα χαλάρωσα κ κοιμήθηκα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω κ εγώ πως δεν υπάρχει πρόβλημα για να σου φύγει το άγχος όμως κάνε μια ενόχληση στον γιατρό σου!! Με το καλό το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ιωάννα γερ είπε:

Νομίζω κ εγώ πως δεν υπάρχει πρόβλημα για να σου φύγει το άγχος όμως κάνε μια ενόχληση στον γιατρό σου!! Με το καλό το μωράκι σου!!

Να σαι καλα Ιωάννα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Anthouli !!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..ειμαι έγκυος στην 10 η εβδομάδα και πριν γύρισε ο άντρας μου από τη δουλειά..εγω ξαπλωνα στο κρεβάτι γιατι ολη μερα νυστάζω..κ έτσι όπως ήρθε να με φιλήσει κ να με αγκαλιάσει έπεσε πάνω μου κ πλάκωσε τη κοιλίτσα μου..υπάρχει κίνδυνος να έπαθε κάτι το μωρό? Ανησυχώ.. ?

 Μην ανησυχεις, δεν υπάρχει λόγος πίστεψε με είναι πολύ καλά προστατευμένο το μπεμπέκι σου στη μήτρα και πολύ μικρούλη ακόμα! Πιθανότατα τα πονάκια τα υπερτιμάς, μην γεμίζεις και τύψεις τον άντρα σου....  Χαλάρωσε και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η barb2019 είπε:

 Μην ανησυχεις, δεν υπάρχει λόγος πίστεψε με είναι πολύ καλά προστατευμένο το μπεμπέκι σου στη μήτρα και πολύ μικρούλη ακόμα! Πιθανότατα τα πονάκια τα υπερτιμάς, μην γεμίζεις και τύψεις τον άντρα σου....  Χαλάρωσε και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!

 

Η Αλήθεια ειναι οτι εχω γίνει υπερ προστατευτική και με το παραμικρό φοβάμαι..ειναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και εχω άγχος να πανε ολα τέλεια!! Ναι όντως διάβασα κάπου οτι τα μωρα μέσα στο σάκο ειναι ασφαλής..Οχι ξέρω οτι δεν το έκανε επίτηδες κ έγινε τυχαία οπότε δεν του ειπα κάτι μετα κατευθείαν φιλούσε τη κοιλίτσα ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ότι καλύτερο για το μωράκι σου κορίτσι μου.. κι εγώ πιστεύω ότι δεν έχεις τίποτα αλλά καλό θα ήταν να επικοινωνήσεις με το γιατρό σου για να σου φύγει το άγχος.. είχα πέσει κι εγώ πάνω σε ένα έπιπλο στην 11η εβδομάδα και φοβήθηκα αλλά δεν έγινε τίποτα.. μην αγχώνεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 16/5/2019 at 1:25 ΜΜ, ο/η Αda είπε:

Εύχομαι ότι καλύτερο για το μωράκι σου κορίτσι μου.. κι εγώ πιστεύω ότι δεν έχεις τίποτα αλλά καλό θα ήταν να επικοινωνήσεις με το γιατρό σου για να σου φύγει το άγχος.. είχα πέσει κι εγώ πάνω σε ένα έπιπλο στην 11η εβδομάδα και φοβήθηκα αλλά δεν έγινε τίποτα.. μην αγχώνεσαι..

Σε ευχαριστώ αντα μου !! Σήμερα έχουμε την Αυχενική διαφάνεια!!! Με εχει φαει το αγχος.. Θέλω να πανε ολα καλα το θέλω πολύ αυτο το μωράκι.. !!! Ειμαι στην 12η εβδομάδα κ Ανυπομονώ να δω αν το νινι είναι υγιές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...