Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Ωχχ Θέε μου δεν θέλω να παίρνω ελπίδες πάλι και να απογοητεύομαι ξανά.. Αλλα πραγματικά νιώθω ότι έχω ανάγκη να κρατηθώ από αυτή την ελπίδα.. Θα ελπίζω και ο Θεός βοηθώς!

περιμενε λιιιιγοοοο εχουμε ελπιδες!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nancy είπε:

Kαλημέρα!! Περιμένω να αδιαθετήσω σε 2 ημέρες! Εκανα πριν λίγο ενα τεστ ψηφιακο (βεβαια δεν το έκανα με τα πρωινα) και μου βγηκε αρνητικό , το άνοιξα και η ταινία μέσα ειναι έτσι! Λειτουργει σαν τα αλλα τεστ τα απλα η ταινία μεσα; Η απλα εχω τρελαθεί και θέλω απο κάπου να πιαστώ;;;

FD5683A7-DC60-4F85-AEB2-11D30C6B324C.jpeg

Ελπιζω να είσαι κοπέλα μ κ να έχει δείξει λάθος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εύχομαι να είσαι κούκλα μ μέσα από την καρδιά μου άσε να περάσουν 2 3 μέρες κ κανε ξανά,❤️

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Περιμενε κανα2-3 μερες..Σου ευχομαι μια θετικη χοριακη!

Σ ευχαριστώ μεσα απο την καρδιά μου!! Αν και αφου και εσενα εβγαιναν ετσι μαλλον θα δουλευουν αλλιως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια όταν ξεμπερδεψω απο τη δουλειά θα παω να ανοιξω το νεο θέμα... νεες ελπίδες, ετσι κ αλλιως ολες προς Ιούνιο περιμένουμε αποτέλεσμα! Μακάρι το νεο μήνα να έρχονται οι ανακοινώσεις βροχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Και μια συμβουλή της @Χρυσάφω που την άκουσα κ μόνο σε καλό μου βγήκε... τεστ μετά την καθυστέρηση! Αλλιώς μπορείς να τρελαθεις...

Την ακολούθησα την συμβουλή αλλά πάλι πάω να τρελαθώ κορίτσι μου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Την ακολούθησα την συμβουλή αλλά πάλι πάω να τρελαθώ κορίτσι μου ??

ναι τωρα εσυ επεσες στην περιπτωση... ποσες μερες καθυστερηση εχεις; συγνωμη αλλα ειμαστε πολλες κ εχω λιγο μπερδευτει

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ακόμα γραφείο αλλά βρήκα ευκαιρία να ανοίξω το θεματάκι του Ιουνίου! Καλά αποτελέσματα εύχομαι και καλό μας μήνα! Φιλιά σε όλες! Σας έχω ταγκάρει οπότε θα το δείτε ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ναι τωρα εσυ επεσες στην περιπτωση... ποσες μερες καθυστερηση εχεις; συγνωμη αλλα ειμαστε πολλες κ εχω λιγο μπερδευτει

 

Έπρεπε να δω την Πέμπτη και ακόμη τίποτα! Ούτε συμπτώματα έχω ούτε τίποτα, ενώ ΠΑΝΤΑ το στήθος μου πρίζεται στην περίοδο, αυτή τη φορά τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω καιρό να γράψω στην παρέα σας... Δυστυχώς σήμερα αδιαθετησα και σκέφτομαι στο επόμενο κύκλο να πάρω τεστ ωορρηξίας, αν κ έχω στείλει τεστ. Λέω να πάρω της hometest. Τα έχει δοκιμάσει καμιά; Έχετε να μου προτείνετε κάποιο αλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω καιρό να γράψω στην παρέα σας... Δυστυχώς σήμερα αδιαθετησα και σκέφτομαι στο επόμενο κύκλο να πάρω τεστ ωορρηξίας, αν κ έχω στείλει τεστ. Λέω να πάρω της hometest. Τα έχει δοκιμάσει καμιά; Έχετε να μου προτείνετε κάποιο αλλο;

welcome back :-) Κοίτα  αν δεν έχεις ξαναχρησιμοποιήσει θα πρότεινα clear blue που ειναι ψηφιακο κ ειναι ευκολο να διαβαστει. Αν πας σημερα λιγο πισω στην κουβεντα θα δεις πως ειναι το θετικο που ανεβασα με το χαμογελακι κ επισης πως ειναι της hometest που το ανεβασε καποια αλλη κοπελα. Αν θεωρεις οτι εισαι οκ κ δεν θα μπερδευτεις με τις γραμμες τοτε hometest γιατι ειναι πιο οικονομικα! 

Επίσης έλα στο νέο θεματάκι που ανοίξαμε για τον Ιούνιο :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω καιρό να γράψω στην παρέα σας... Δυστυχώς σήμερα αδιαθετησα και σκέφτομαι στο επόμενο κύκλο να πάρω τεστ ωορρηξίας, αν κ έχω στείλει τεστ. Λέω να πάρω της hometest. Τα έχει δοκιμάσει καμιά; Έχετε να μου προτείνετε κάποιο αλλο;

Τα έχω πάρει εγώ!!! Μέχρι στιγμής με καλύπτουν..δυστυχώς δεν έχουμε πετύχει ακόμα τον στόχο μας αλλά είναι κ σχετικά λίγος ο καιρός που τα χρησιμοποιώ...είναι ο 3ος μήνας και ο πρώτος σίγουρα ήταν πειραματικός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια!! Ναι εννοειται θα έρθω! Θα δοκιμάσω της hometest που είναι πιο οικονομικά και βλέπουμε! Εμείς πάμε στο 10ο μήνα προσπαθειών και αρχίζω και αγχώνομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Ζητω η κρεμαααα...φαντασου οταν ημουν μικρη μου κρατουσαν οταν το φτιαχναν κρεμα με μακαρονια να φαω χαχαχα

???????ζητω ζητω!κ ουσα εγκυουσα τωρα την ζηλεψα..πρεπει να φτιαξω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/5/2019 at 8:37 ΜΜ, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!! Τα τεστάκια αυτά είναι ίδια με της hometest;; 

Δεν ξέρω κοπέλα μου θα σε γελάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/5/2019 at 2:09 ΜΜ, ο/η Άντρεα είπε:

κορίτσι μου ποια θα μου σύστηνες εσύ; τα τεστ που είναι ταινίες ή τα ψηφιακά; είναι το ίδιο αξιόπιστα; Εσύ εντόπισες ωοριξία με τεστάκι και κατάφερες να μείνεις έγκυούλα;

Τις ταινίες που έχω εγώ είναι αξιόπιστες δεν έχουν πέσει ποτέ έξω στις μέρες και στο δεύτερο μήνα που έκανα είχα μια βιοχημική κάτι είναι και αυτό....... Άποψη μου φυσικά εγω εμεινα  ικανοποιημένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Τις ταινίες που έχω εγώ είναι αξιόπιστες δεν έχουν πέσει ποτέ έξω στις μέρες και στο δεύτερο μήνα που έκανα είχα μια βιοχημική κάτι είναι και αυτό....... Άποψη μου φυσικά εγω εμεινα  ικανοποιημένη 

Σ ευχαριστώ! Μόλις αποφασίσει να έρθει η περίοδος θα τα παραγγείλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Άντρεα είπε:

Σ ευχαριστώ! Μόλις αποφασίσει να έρθει η περίοδος θα τα παραγγείλω!

Δεν έχεις σταθερό κύκλο? Εγώ αδιαθετισα τελείωσα τώρα είναι 9η μέρα αλλά είδα αιματακι μπορεί να είναι από τις γόνιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30Έχω σταθερό κύκλο αντε 1-2 μέρες να ξεφύγω! Αυτόν τον μήνα όμως δεν ξέρω τι γίνεται! έπρεπε να έβλεπα την Πέμτπη και ακόμη τίποτα! Ούτε καν να μου πριστεί το στίθος που πάντα μου πρίζεται στην περίοδο! Έκανα χτες τεστ και είναι αρνητικό! Και απλά περιμένω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

@love30Έχω σταθερό κύκλο αντε 1-2 μέρες να ξεφύγω! Αυτόν τον μήνα όμως δεν ξέρω τι γίνεται! έπρεπε να έβλεπα την Πέμτπη και ακόμη τίποτα! Ούτε καν να μου πριστεί το στίθος που πάντα μου πρίζεται στην περίοδο! Έκανα χτες τεστ και είναι αρνητικό! Και απλά περιμένω!

Κοντά 7 μέρες ε? Αλλάζει μωρέ και ο κύκλος κάποιες φορές και μας φέρνει λίγο τα πάνω κάτω αν κάνεις τεστ ωορρηξίας θα ξέρεις πότε θα σου έρχεται μπαμ μπαμ ποια μέρα κάνεις ωορρηξία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 Εγώ καταλαβαίνω την ωοριξία μου από την πολύ έντονη αδιαφανή βλέννη που έχω. Αυτήν την βλέννα την είχα στις 15/05 (αντί στις 10/05 που έπρεπε) και σήμερααα στις 5 μέρες καθυστέρησης!!! Είμαι λίγο να τρελαθώ η αλήθεια ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

@love30 Εγώ καταλαβαίνω την ωοριξία μου από την πολύ έντονη αδιαφανή βλέννη που έχω. Αυτήν την βλέννα την είχα στις 15/05 (αντί στις 10/05 που έπρεπε) και σήμερααα στις 5 μέρες καθυστέρησης!!! Είμαι λίγο να τρελαθώ η αλήθεια ? 

Άρα είναι λογικό να μην έχεις αδιαθετηση  ακόμη  γύρω στης 30 πρέπει γιατί με το που κάνεις ωορρηξία η περίοδος σου πρέπει να έρθει κάπου σε 14-15 μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

@love30 Εγώ καταλαβαίνω την ωοριξία μου από την πολύ έντονη αδιαφανή βλέννη που έχω. Αυτήν την βλέννα την είχα στις 15/05 (αντί στις 10/05 που έπρεπε) και σήμερααα στις 5 μέρες καθυστέρησης!!! Είμαι λίγο να τρελαθώ η αλήθεια ? 

Εσύ πάρε τα τεστακια να πας ποίο στοχευμένα και θα δεις θα μας πείτε ευχάριστα καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

@love30 Εγώ καταλαβαίνω την ωοριξία μου από την πολύ έντονη αδιαφανή βλέννη που έχω. Αυτήν την βλέννα την είχα στις 15/05 (αντί στις 10/05 που έπρεπε) και σήμερααα στις 5 μέρες καθυστέρησης!!! Είμαι λίγο να τρελαθώ η αλήθεια ? 

Από τη στιγμή θετικού τέστ ωορρηξίας γίνεται μέσα σε 36 ώρες άλλες κάνουν σε λιγότερο άλλες σε 36 οπότε μη σε αγχωνει και δυνατά με τα τεστακια τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...