Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

Κοριτσια εγω μολις παρελαβα το τεστ ωορηξιας...ειμαι στην 7η μερα και απο Δευτερα που θα ειμαι στην 12η θα τα ξεκινησω να δουμε τι θα δουμε...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια εγω μολις παρελαβα το τεστ ωορηξιας...ειμαι στην 7η μερα και απο Δευτερα που θα ειμαι στην 12η θα τα ξεκινησω να δουμε τι θα δουμε...!!!

Καλή επιτυχία!!!!!!!!????????????✌️✌️✌️✌️✌️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια σορυ που σας πριζω.. μόλις έκανα μια διαπίστωση.. 23η μέρα στον προηγούμενο κύκλο ξεκινήσανε οι σταγόνες που σας έλεγα 23η κ σ αυτό τον κύκλο... Μάλλον θα πάω να με δει ... Μ είχε πει το θεωρεί φυσιολογικό μετά την επέμβαση αλλά δε ξέρω έτσι δε μπορώ να υπολογίσω ούτε γόνιμες ούτε τίποτα... Κ εγώ είχα πάντα σταθερό ακόμα κ με την ενδομητριωση...

Μιλα με το γιατρό κορίτσακι! Αλλο να λεμε για κανένα τεστακι, αυτα ομως ειναι θεματα υγειας παρτον να σε καθοδηγησει! Υποθετω παντως οτι μια διαταραχη μετα απο ολόκληρη επέμβαση δεν ειναι κ παραξενο... αλλα μονο ο γιατρός σου θα σου πει υπευθυνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια εγω μολις παρελαβα το τεστ ωορηξιας...ειμαι στην 7η μερα και απο Δευτερα που θα ειμαι στην 12η θα τα ξεκινησω να δουμε τι θα δουμε...!!!

Good luck!!!!! πολλα υγρα μην πινεις πριν καλυτερα να το κανεις κατα τις 11-12 αν ξυπνας πχ  8 . Τι θα εχεις πιει ενα καφε και αντε μισο λιτρο νερο!! δεν υπαρχει προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Good luck!!!!! πολλα υγρα μην πινεις πριν καλυτερα να το κανεις κατα τις 11-12 αν ξυπνας πχ  8 . Τι θα εχεις πιει ενα καφε και αντε μισο λιτρο νερο!! δεν υπαρχει προβλημα

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια ειναι καλυτερο να το κανω πρωινες ωρες η απογευματινες? τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια ειναι καλυτερο να το κανω πρωινες ωρες η απογευματινες? τι λετε?

Τι τεστ πήρες; εγω τα κλιαρ μπλου τα κανω με πρωινά κ πάντα το βρισκω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Τι τεστ πήρες; εγω τα κλιαρ μπλου τα κανω με πρωινά κ πάντα το βρισκω... 

To clearblue πηρα και εγω...θελει παντα ιδια ωρα?αν το ξεκινησω  πρωι και δεν το βρισκω να κανω και δευτερο το απογευμα τις ημερες που ειναι πιο γονιμες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Σας παρακολουθώ.. Αλλά δε γράφω πάντα. Σας στέλνω κ σήμερα τη θετική μου ενέργεια. Μόλις γύρισα από αυχενική διαφάνεια... Είμαστε πολύ καλά.... Κ κατά 70% αγορι!!!!. Ελπίζω τον Ιούνιο να χουμε πολλές πολλές εγκυμοσύνες.... Σας φιλω??❤️

Ολα καλα μικρή μου! Νιώθω πως θα σαι αγορομανα όντως! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

To clearblue πηρα και εγω...θελει παντα ιδια ωρα?αν το ξεκινησω  πρωι και δεν το βρισκω να κανω και δευτερο το απογευμα τις ημερες που ειναι πιο γονιμες?

Λογικά ενα τη μέρα φτάνει, φαντάσου τα κανω 7 το πρωι κ το βρίσκω μια χαρά. Παρολα αυτα αν δεν το βρεις νωρίς ισως τις 2 πιο πιθανες να κάνεις 2... γενικα την πρώτη φορά πειραματισου, μετα θα ξέρεις... θυμαμαι ειχα χαλασει ολο το κουτί, ενώ τωρα θελω μολις 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου τι κάνετε;; εγώ όλα καλά... περιμένω σε μια βδομαδουλα να πάω να δω τι φασολάκι Μας! Μέσα σε όλα έχω και το σύζυγό στο  νοσοκομείο με πνευμόνια..  Με έχει πάρει λίγο από κάτω αυτή η κατάσταση αλλά λέω θα γίνει καλά και θα έρθει πάλι σπίτι μας.. Δυστυχώς εγώ λόγω της κατάστασης μου δεν μπορώ να πάω γιατί φοβούνται μην κολλήσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου τι κάνετε;; εγώ όλα καλά... περιμένω σε μια βδομαδουλα να πάω να δω τι φασολάκι Μας! Μέσα σε όλα έχω και το σύζυγό στο  νοσοκομείο με πνευμόνια..  Με έχει πάρει λίγο από κάτω αυτή η κατάσταση αλλά λέω θα γίνει καλά και θα έρθει πάλι σπίτι μας.. Δυστυχώς εγώ λόγω της κατάστασης μου δεν μπορώ να πάω γιατί φοβούνται μην κολλήσω.. 

Γεια σου κορίτσι μ μια χαρά κ εγώ... Καταρχάς συγχαρητήρια κ με το καλό το νινακι σας... Κ περαστικά για να τον άντρα σου κ ελπίζω να γίνει γρήγορα καλά κ να είστε μαζί σε αυτή την υπέροχη στιγμή.... Καλα κάνουν κορίτσι μ που δεν σε αφήνουν είναι επικίνδυνο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ILIANA86 είπε:

Good luck!!!!! πολλα υγρα μην πινεις πριν καλυτερα να το κανεις κατα τις 11-12 αν ξυπνας πχ  8 . Τι θα εχεις πιει ενα καφε και αντε μισο λιτρο νερο!! δεν υπαρχει προβλημα

Χαχαχαχαχαχα εγώ για δύο ώρες ούτε νερό δεν έπινα ευτυχώς τελείωσαν κ δεν διψάω πια????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου τι κάνετε;; εγώ όλα καλά... περιμένω σε μια βδομαδουλα να πάω να δω τι φασολάκι Μας! Μέσα σε όλα έχω και το σύζυγό στο  νοσοκομείο με πνευμόνια..  Με έχει πάρει λίγο από κάτω αυτή η κατάσταση αλλά λέω θα γίνει καλά και θα έρθει πάλι σπίτι μας.. Δυστυχώς εγώ λόγω της κατάστασης μου δεν μπορώ να πάω γιατί φοβούνται μην κολλήσω.. 

Με το καλο να δείτε το φασολάκι σας!!!!! Γρήγορη ανάρρωση και περαστικά στον άντρα σου! Ολα να πανε πολυ πολυ καλα! Λιγο υπομονή μεχρι να αναρρώσει πλήρως και να ειστε παλι μαζι στο σπιτακι σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου τι κάνετε;; εγώ όλα καλά... περιμένω σε μια βδομαδουλα να πάω να δω τι φασολάκι Μας! Μέσα σε όλα έχω και το σύζυγό στο  νοσοκομείο με πνευμόνια..  Με έχει πάρει λίγο από κάτω αυτή η κατάσταση αλλά λέω θα γίνει καλά και θα έρθει πάλι σπίτι μας.. Δυστυχώς εγώ λόγω της κατάστασης μου δεν μπορώ να πάω γιατί φοβούνται μην κολλήσω.. 

Περαστικά κορίτσι μου! Πάντως γίνεται χαμός με αυτή την πνευμονία τελευταία!!! Άντε γρήγορα στο σπιτι σας και με το καλό το μικρούλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου τι κάνετε;; εγώ όλα καλά... περιμένω σε μια βδομαδουλα να πάω να δω τι φασολάκι Μας! Μέσα σε όλα έχω και το σύζυγό στο  νοσοκομείο με πνευμόνια..  Με έχει πάρει λίγο από κάτω αυτή η κατάσταση αλλά λέω θα γίνει καλά και θα έρθει πάλι σπίτι μας.. Δυστυχώς εγώ λόγω της κατάστασης μου δεν μπορώ να πάω γιατί φοβούνται μην κολλήσω.. 

Περαστικά στον σύζυγο! Έπαθε πέρυσι ο άντρας μου, νοσηλεύτηκε 8 μέρες. Αντιβίωση και εισπνοές κάθε μέρα. Φυσικά καλά κάνεις και δεν πας, γιατί μέσα στα νοσοκομεία κυκλοφορουν πολλά.. Υπομονή και θα είναι σύντομα κοντά σου! Και θα δείτε και το φασολάκι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Nai! 36,4 στην κλασσική θερμοκρασία μου! Αλλά έπεσε το ίδιο πρωί, το προηγούμενο ήταν 36,7 αν κ η αλήθεια είναι ότι γενικά είχε ανέβει στο 36,9 οπότε έπρεπε να το ψιλιαστώ. Πάντως η αλήθεια είναι ότι είναι καλός δείκτης γιατί σου δείχνει πότε έγινε η ωορρηξία και καταλαβαίνεις από την άνοδο ότι ανεβαίνει και η προγεστερόνη. Βασικά πράγματα... 

Είναι, ναι! Κι εμένα από 36,9 έπεσε σήμερα στο 36,7 οπότε εεεερχεται η ρουφιανα σιγά σιγά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! έχει γίνει επιδημία η πνευμονία.. οι γιατροί στο νοσοκομείο μας είπαν τα περιστατικά που έχουν πάει τον Μάιο δεν πήγαν όλο το χειμώνα.. τι να πω κορίτσια μου να γίνει καλά να γυρίσει σπίτι γιατί μου έχει κακοφανει πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Περαστικά στον σύζυγο! Έπαθε πέρυσι ο άντρας μου, νοσηλεύτηκε 8 μέρες. Αντιβίωση και εισπνοές κάθε μέρα. Φυσικά καλά κάνεις και δεν πας, γιατί μέσα στα νοσοκομεία κυκλοφορουν πολλά.. Υπομονή και θα είναι σύντομα κοντά σου! Και θα δείτε και το φασολάκι σας! 

Πριν 2 βδομάδες ήταν ο κουμπάρος μας μέσα από πνευμονία 10 μέρες... πήγε ο άντρας μου να τον επισκεφτεί κόλλησε και εκείνος... Είμαι στη δουλειά μόνη.. γυρνάω και σε ένα άδειο σπίτι... ξαπλώνω και σε ένα άδειο κρεβάτι... ουφ.. υπομονή κάνω..  κράτησε αν και στον δικό σου τόσο ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου τι κάνετε;; εγώ όλα καλά... περιμένω σε μια βδομαδουλα να πάω να δω τι φασολάκι Μας! Μέσα σε όλα έχω και το σύζυγό στο  νοσοκομείο με πνευμόνια..  Με έχει πάρει λίγο από κάτω αυτή η κατάσταση αλλά λέω θα γίνει καλά και θα έρθει πάλι σπίτι μας.. Δυστυχώς εγώ λόγω της κατάστασης μου δεν μπορώ να πάω γιατί φοβούνται μην κολλήσω.. 

περαστικά να είναι κοπέλα μου καλύτερα που δεν πας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα ,να σας ρωτήσω αν ξέρετε για το πυελικό μασαζ ,μου το ειπε μια κοπελα ότι κανοντας κυκλικές κινήσεις στην περιοχή  βελτιώνεται η ροή του αίματος και βοηθάει κατά την ωορρηξία για καλυτερα ωαρια .. Ξέρετε αν ισχυει κατι τετοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Πριν 2 βδομάδες ήταν ο κουμπάρος μας μέσα από πνευμονία 10 μέρες... πήγε ο άντρας μου να τον επισκεφτεί κόλλησε και εκείνος... Είμαι στη δουλειά μόνη.. γυρνάω και σε ένα άδειο σπίτι... ξαπλώνω και σε ένα άδειο κρεβάτι... ουφ.. υπομονή κάνω..  κράτησε αν και στον δικό σου τόσο ε;

Μόνο πολύ υψηλό πυρετό είχε που έπεσε ήδη από την πρώτη μέρα νοσηλείας με την ενδοφλέβια αντιβίωση. Ήθελαν να υποχωρήσει η πύκνωση στα πνευμονια (δεν ξέρω αν τα λέω και σωστά). Καθησε μια εβδομάδα σίγουρα. Υπομονή κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε??24η σήμερα έχω αίμα μάλλον έκανα πιο μικρό κύκλο... Δε ξέρω πότε θα κάνω ωορηξια έχω μπερδευτει δεν έχω σταθεροποιηθεί ακόμα..κ για αυτό το λόγο παρηγγειλα πακέτο 30 τεστ ωορρηξίας συν τα clearblue που έχω για να κάνω από νωρίς να δω τι γίνεται...το κακό είναι ότι έχει δώρο ένα σωρό εγκυμοσύνης χαχααα βρε τι πάθαμε πάλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...