Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

Έτσι για να λέμε κ καμιά βλακεία δείτε τι μέλει γενέσθαι!

https://www.lifo.gr/print/star-fax/236275/starfax-oi-eikonografimenes-provlepseis-tis-evdomadas-9-16-05-2019

Στο ζυγό (που είμαι) λέει ότι θα κάνει παιδί! Ορίστε! λύθηκε το θέμα! φίλες ζυγοί τον δέσαμε το γάιδαρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απο εμένα! Ομορφη μέρα κορίτσια μου! Με αισιοδοξία και πίστη!!!!!!!! Ερχεται το καλοκαιράκι& μαζι του θα φέρει πολλές ομορφες αγκαλίες και πολλα μωρουδέλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σας φιλω γλυκά ολες! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Έτσι για να λέμε κ καμιά βλακεία δείτε τι μέλει γενέσθαι!

https://www.lifo.gr/print/star-fax/236275/starfax-oi-eikonografimenes-provlepseis-tis-evdomadas-9-16-05-2019

Στο ζυγό (που είμαι) λέει ότι θα κάνει παιδί! Ορίστε! λύθηκε το θέμα! φίλες ζυγοί τον δέσαμε το γάιδαρο!

Καλημερα!! Ζυγος και εγω και ο αντρας μου λες να με πιανει και απο τις δυο πλευρες??? Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα κι απο εμένα! Ομορφη μέρα κορίτσια μου! Με αισιοδοξία και πίστη!!!!!!!! Ερχεται το καλοκαιράκι& μαζι του θα φέρει πολλές ομορφες αγκαλίες και πολλα μωρουδέλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σας φιλω γλυκά ολες! ?

Καλημερα!! Μια ομορφη μερα να εχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια,

Νομιζω οτι εχασα και τον Μαιο παω για Ιουνιο και βλέπουμε.. αν προλάβω δηλαδη να κανω την εωσωσματικη. Δεν αδιαθετησα αλλα εχω ολα τα συμπτματα και πονοκεφαλο που εχω τα τελευταια χρόνια ως καινουργιο συμπτωμα περιοδου. Τι να πω μακαρι να κανω λαθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλημέρα κοριτσια,

Νομιζω οτι εχασα και τον Μαιο παω για Ιουνιο και βλέπουμε.. αν προλάβω δηλαδη να κανω την εωσωσματικη. Δεν αδιαθετησα αλλα εχω ολα τα συμπτματα και πονοκεφαλο που εχω τα τελευταια χρόνια ως καινουργιο συμπτωμα περιοδου. Τι να πω μακαρι να κανω λαθος.

Καλημερα!! Εσυ ειπαμε περιμενεις μεχρι Δευτερα!! Παντως αυτο με τον πονοκεφαλο με πιανει και μενα τον τελευταιο καιρο αλλα οχι καθε φορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε???

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Προχτες Δευτερα ημουν στην 30η μερα..ακομα ερχεται χαχαχ

Εγω 31η είμαι άλλα θεωρητικά βάση μικρότερου κύκλου περιμένω 11/5 ή αλλιώς 13/5 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τι κύκλο εχεις;;έκανες κανένα τεστ ;

Ναι εκανα Δευτερα αρνητικο....δν ξερω τι κυκλο εχω...εχω πολ.ωοθ τον τελευταιο καιρο ειχα 29 μερες κυκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

 

Εγω 31η είμαι άλλα θεωρητικά βάση μικρότερου κύκλου περιμένω 11/5 ή αλλιώς 13/5 

Υπομονη λιγο εμεινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Ναι εκανα Δευτερα αρνητικο....δν ξερω τι κυκλο εχω...εχω πολ.ωοθ τον τελευταιο καιρο ειχα 29 μερες κυκλο...

Περίμενε το μεγαλύτερο κύκλο που έχεις κανει ως τώρα αν περάσεις και εκείνο μιλά με τον ιατρό σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Περίμενε το μεγαλύτερο κύκλο που έχεις κανει ως τώρα αν περάσεις και εκείνο μιλά με τον ιατρό σου 

Σε ευχαριστω...αυτο ειπε και ο γιατρος να παω λεει Δευτερα για χοριακη αν δν ερθει...θα ειμαι τοτε 37η μερα...εχω τσαντιστει με την περιοδο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Σε ευχαριστω...αυτο ειπε και ο γιατρος να παω λεει Δευτερα για χοριακη αν δν ερθει...θα ειμαι τοτε 37η μερα...εχω τσαντιστει με την περιοδο μου

Σε Καταλαβενω απόλυτα κάνει και κύκλο 177 ημερών οπότε σε νιώθω...!!!!!! Σου εύχομαι θετική χοριακη αν δεν έρθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλημέρα κοριτσια,

Νομιζω οτι εχασα και τον Μαιο παω για Ιουνιο και βλέπουμε.. αν προλάβω δηλαδη να κανω την εωσωσματικη. Δεν αδιαθετησα αλλα εχω ολα τα συμπτματα και πονοκεφαλο που εχω τα τελευταια χρόνια ως καινουργιο συμπτωμα περιοδου. Τι να πω μακαρι να κανω λαθος.

Καλημέρα κορίτσια μ τι κάνετε? Εχθές μου ήρθαν τα τεστ ωορρηξίας διάβασα το χαρτί κ όλα οκ από αύριο ξεκινάω δυναμικά ?ποια κορίτσια ξεκινάνε σαν εμένα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε Καταλαβενω απόλυτα κάνει και κύκλο 177 ημερών οπότε σε νιώθω...!!!!!! Σου εύχομαι θετική χοριακη αν δεν έρθει....

Σε ευχαριστω...μονο αν ειναι θετικη θα την συγχωρησω με αυτα που μου κανει παλι...γτ τωρα τελευταια ερχοταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Σε ευχαριστω...μονο αν ειναι θετικη θα την συγχωρησω με αυτα που μου κανει παλι...γτ τωρα τελευταια ερχοταν

Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ τι κάνετε? Εχθές μου ήρθαν τα τεστ ωορρηξίας διάβασα το χαρτί κ όλα οκ από αύριο ξεκινάω δυναμικά ?ποια κορίτσια ξεκινάνε σαν εμένα??? 

Καλή επιτυχία!!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

παιρνει καμια απο εσας που ειναι σε φάση προσπαθειας φυλλικο οξυ? εγω το παιρνω απο μονη μου οποτε το θυμαμαι. Ο γιατρος μου λεει πως ειτε το παιρνεις ειτε οχι δεν εχει και καμια σημασια  Αλλα γενικα εχω διαβασει οτι κανει καλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...