Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

@Arrgyrw κοπέλα μου αν δεν έχει έρθει καλό είναι να κάνεις μια β-χοριακη και αν βγει αρνητική να μιλήσεις με τον ιατρό σου μπορεί να είναι μια ανωμαλία του κύκλου σου..!!! Η να ξανά κάνεις τεστ με πρωινά..!!! Και όχι της  hometest γιατί δεν βγενουν έγκυρα πάντα..!!

Ναι πρέπει κ να κινηθώ κ άμεσα γτ πέφτω πάνω στο Πάσχα κ σε αργίες και άντε να βρω γιατρό μετά...δεν έκανα τέτοιο δεν είχα ένα κλιαρ μπλου πήρα και έκανα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Arrgyrw είπε:

Ναι πρέπει κ να κινηθώ κ άμεσα γτ πέφτω πάνω στο Πάσχα κ σε αργίες και άντε να βρω γιατρό μετά...δεν έκανα τέτοιο δεν είχα ένα κλιαρ μπλου πήρα και έκανα 

Συμφωνω και εγω με την @Niki94

 θα περιμενουμε νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Συμφωνω και εγω με την @Niki94

 θα περιμενουμε νεα!!!

Θα σας ενημερώσω κορίτσια μπορεί να πάω αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anastasia_92 είπε:

Γιατι δεν κανεις μια χοριακη?

συγχαρητήρια κορίτσάκι... μπράβο το ένστικτό σου έπεσε μέσα!!!!!! μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anastasia_92 είπε:

Οχι μονο μπεμπεδοσκονη,τριαξονικο σας στελνω τωρα μαζι με την αγαπη μου κ τα δακρυα που τρεχουν απο την χαρα μου..ξερω οτι για καποιες που προσπαθειτε καιρο ειναι δυσκολο..κ πιστεψτε με εχετε ολο μου τον θαυμασμο κ τις καλυτερες ευχες μου για το καλυτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας σεβομαι κ σας θαυμαζω πραγματικα!ο μεγαλοδυναμος ξερει ποτε θα στειλει κ τι..γι αυτο μην στεναχωριεστε κ κυριως μην αγχωνεστε κ μην πανικοβαλλεστε..εγω αυτη την φορα δεν ξερω γιατι,ημουν αγχωμενη απο την πρωτη κ δεν μου εκανα καλο..εξαντληθηκα τοσες μερες ψυχικα..οποτε κοριτσια καντε ερωτα με τους αντρες σας κ απολαυστε το!γιατι απο μια τετοια ενωση βγαινουν θαυματα!!!!σας ευχαριστω για τις ευχες σας κ πραγματικα προσευχομαι για ολες σας!

Μπράβο κοπέλα μου! Καλή τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Πω πω γεμίσαμε εγκύους, πολύ γουρλίδικο το θέμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

συγχαρητήρια κορίτσάκι... μπράβο το ένστικτό σου έπεσε μέσα!!!!!! μπράβο!!!

Σ ευχαριστω..η αληθεια ειναι οτι το ενιωθα κ ελεγα μεσα μου δεν μπορει να ειμαι τοσο λαθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Μπράβο κοπέλα μου! Καλή τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Πω πω γεμίσαμε εγκύους, πολύ γουρλίδικο το θέμα! 

Σ ευχαριστω παρα πολυ!!χαμος σ λεω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Σ ευχαριστω..η αληθεια ειναι οτι το ενιωθα κ ελεγα μεσα μου δεν μπορει να ειμαι τοσο λαθος!!

Καλή τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπέλα μου μπραβο για το ένστικτο σου παντως  και εγω ρε παιδι μου καθε φορα πιστευω οτι ειμαι εγκυος χαχα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Καλή τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπέλα μου μπραβο για το ένστικτο σου παντως  και εγω ρε παιδι μου καθε φορα πιστευω οτι ειμαι εγκυος χαχα ..

Χαχαχαχαχαχα οταν θες πολυ ειναι λογικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Χαχαχαχαχαχα οταν θες πολυ ειναι λογικο!

Φαντάσου τωρα που είναι μεγάλη εβδομάδα και τελειωσα από περιοδο (μονο τρεις μερες με ολα μεσα ευτυχως) χαχα . Νιώθω ότι έχω εντονο πονοκεφαλο ζαλάδα και πρηξιμο νιώθω σαν έγκυος ότι να ναι χαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

@anastasia_92 συγχαρητήρια... Όλα να πάνε καλά..!!!!

Κοριτσια όπως το πάτε δεν θα σας προλάβω καλέ.. Θα μείνω τελευταία και μόνη μου εδώ χαχα 

Χαχαχαχαχα! Μαζι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Arrgyrw είπε:

Θα σας ενημερώσω κορίτσια μπορεί να πάω αύριο

Κορίτσι μου, είδες εδω στο τόπικ γίνεται χαμοοοοός! Να τις ακούς τις κοπέλες εγω ουτε μήνα κι εχω μάθει τοοοοσσσσα!!!!! Ειναι κ γουρλούδες επίσης! Κανε μια χοριακούλα κι ο,τι γίνει! Παιρνουμε μπεμπεδόσκονη απο τις εγκυούλες μας.. κ που ξέρεις μπορει κ εσυ να είσαι κ να μή το ξέρεις ακόμη! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anastasia_92 είπε:

Σ ευχαριστω..η αληθεια ειναι οτι το ενιωθα κ ελεγα μεσα μου δεν μπορει να ειμαι τοσο λαθος!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!Να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!!!Να μας πεις ημέρες επαφών , συμπτώματα.Χρησιμοποιησες τεστακια ωορρηξίας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μπα κι εσύ θα μείνεις..

Εγω για να γελάσουμε κ λίγο αρχικά: Δεν προλαβαίνουμε να κανουμε σεξ?????... συν ολα τα υπόλοιπα????πάμε για μάιο.. κ εχει ο θεός!!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Εγω για να γελάσουμε κ λίγο αρχικά: Δεν προλαβαίνουμε να κανουμε σεξ?????... συν ολα τα υπόλοιπα????πάμε για μάιο.. κ εχει ο θεός!!!!! ??????

Αν υπάρχει θέληση πάντα υπάρχει λόγος χρόνος...!!! Εκτως αν είστε μακριά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μπα κι εσύ θα μείνεις..

Όλες θα μείνουμε!!! και μετά θα λέμε για τις καούρες που θα νοιώθουμε , τις εξετάσεις που θα κάνουμε και τέτοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

Όλες θα μείνουμε!!! και μετά θα λέμε για τις καούρες που θα νοιώθουμε , τις εξετάσεις που θα κάνουμε και τέτοια!

Αμήν??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Όλες θα μείνουμε!!! και μετά θα λέμε για τις καούρες που θα νοιώθουμε , τις εξετάσεις που θα κάνουμε και τέτοια!

Εγώ πάω με εξωσωματική οπότε δεν έχω ελπίδες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια βγηκε..με πηρη κοπελα απο το μικροβιολογικο γιατι με ξερει..33.....δεν το πιστευω!!!!μιλησα κ με τον γιατρο μου κ μου ειπε φιλικο κ ξεκουραση,ειναι πολυ νωρις ακομα...!?????????????????????

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου υπέροχα νέα...άντε όλα καλά να πάνε και επόμενη χοριακη να είναι τεράστια...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anastasia_92 είπε:

Οχι ουτε καν..οπως κ στην πρωτη μου εγκυμοσυνη το ενιωσα οτι κατι αλλαζει!!το μονο που παρατηρησα (κ μην κοροιδεψετε,στην πρωτη το ειχα καθε βραδυ) βλεπω πολλα ονειρα τα βραδια!σιριαλ ολοκληρα!!!!!!!!!!αστα!!!εκει ψηλιαστηκα οτι κατι παιζει!παναγια μου μακατι ολες κοριτσια να τα καταφερετε!σας ευχομαι η Παναγια κ ο Χριστουλης να σας βοηθησει να νιωσετε αυτο το πρωτογνωρο συναισθημα!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου με το καλό σε ποσες μέρες θα έχεις καθυστέρηση κ. Έκανες χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...