Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική γονιμοποιηση


elenla

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Και εμενα ειναι εδω η μανουλα μου κ με βοηθαει.Μου κανει παρεα κ ευτυχως περναει κ η ωρα.Θα ερθει κ η αδελφη μου μετα.Εσεις @Μπεμπελουκα κ @Littleme απο Αθηνα ειστε?

Ναι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@Μπεμπελουκα τον Σφακιανουδη δεν ειχες εσυ γιατρο μου ειπες?

Ναι !!!!+Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Όχι από επαρχία ! Και οι δικοί μου είναι σε άλλη πόλη . Καλά εγώ σοκολάτα δεν έτρωγα ποτέ . Αχαχχα από θερμοκρασία πώς πας ;

@littleme  αυτη την στιγμη  εχω 37,2.Δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι !!!!+Εσύ?

Οχι εγω εχω τον Παντο.Στο γενεσις ομως πηγες?Μιλας με τις συντονιστριες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Οχι εγω εχω τον Παντο.Στο γενεσις ομως πηγες?Μιλας με τις συντονιστριες?

Ναι με συντονίστρια και mail βεβαια τώρα τελευταία δε χρειάστηκα κάτι εσύ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι με συντονίστρια και mail βεβαια τώρα τελευταία δε χρειάστηκα κάτι εσύ ??

Ναι κ εγω περνω τηλ κ με συνδεουν με την συντονιστρια που εχει βαρδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Ναι κ εγω περνω τηλ κ με συνδεουν με την συντονιστρια που εχει βαρδια.

που θα πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

που θα πας για χοριακη?

Ιδέα δεν έχω !!!!!!σε 2 διαγνωστικά που κάλεσα μου είπαν να πάω πρωι και οι απαντήσεις καλό απογευμα εσύ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ιδέα δεν έχω !!!!!!σε 2 διαγνωστικά που κάλεσα μου είπαν να πάω πρωι και οι απαντήσεις καλό απογευμα εσύ ??

Εγω θα παω σε ενα κεντρικο στην πολη που μενω κ σε δυο ωρες θα εχει βγει μου ειπαν....Εχω αγχοςςς.Την Παρασκευη ειναι να παω αλλα θα παω πεμπτη λεωωω...Αν ειναι θα δειξει ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω θα παω σε ενα κεντρικο στην πολη που μενω κ σε δυο ωρες θα εχει βγει μου ειπαν....Εχω αγχοςςς.Την Παρασκευη ειναι να παω αλλα θα παω πεμπτη λεωωω...Αν ειναι θα δειξει ετσι?

Πιστεύω κάτι θα δείξει λογικά από αυριο μπορούμε ...με ηρεμία χωρίς να θεωρούμε τπτ δεδομένο !Και την ξανακάνουμε και παρασκευη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πιστεύω κάτι θα δείξει λογικά από αυριο μπορούμε ...με ηρεμία χωρίς να θεωρούμε τπτ δεδομένο !Και την ξανακάνουμε και παρασκευη

Εγω φοβαμαι να παωωωωωω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω φοβαμαι να παωωωωωω??????

Εγώ το σκέφτομαι !!!!!!!!!!!Να πω την αλήθεια !!!!εντωμεταξύ δεν έχω υψηλή θερμοκρασια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

@Bellaki   καλημεραααα!!!Κ εγω την Πεμπτη παω...Πως νιωθετε σημερααα?Σας ποναει η κοιλια?

καλημέρα!!! πονάω συνεχώς χαμηλά στην κοιλιά!!!! ακόμη κι όταν ξαπλώνω... Πέμπτη λοιπόν..... μεγάλη μέρα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ το σκέφτομαι !!!!!!!!!!!Να πω την αλήθεια !!!!εντωμεταξύ δεν έχω υψηλή θερμοκρασια 

Καλα η υψηλη θερμοκρασια δεν εχει να κανει.Κ αλλες φορες που ειχα περιοδο τελικα την ιδια θερμοκρασια ειχα οποτε μην το περνεις κ σαν σοβαρο συμπτωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ το σκέφτομαι !!!!!!!!!!!Να πω την αλήθεια !!!!εντωμεταξύ δεν έχω υψηλή θερμοκρασια 

Και εγώ δε θέλω να πάω . Δε θέλω να μάθω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

καλημέρα!!! πονάω συνεχώς χαμηλά στην κοιλιά!!!! ακόμη κι όταν ξαπλώνω... Πέμπτη λοιπόν..... μεγάλη μέρα!!

 

Και εγω ποναω χαμηλα στην κοιλια.Τι να πωωωω...Την Πεμπτηηη...μεγαλη μερααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1-2 μερες νωριτερα θα δειξει κοριτσια, η χοριακη ειναι αξιοπιστη εξεταση και ανιχνευει ακομα και τις πολυ χαμηλες μοναδες. 

Μη δινετε βαση στη θερμοκρασια σωματος. 

Καλη επιτυχια σε ολες! Θετικες, αυξημενες χοριακες ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

καλημέρα!!! πονάω συνεχώς χαμηλά στην κοιλιά!!!! ακόμη κι όταν ξαπλώνω... Πέμπτη λοιπόν..... μεγάλη 

Κοριτσάρες πάρτε Θάρρος και πάμε !!!ότι και αν συμβεί εμείς ότι μπορούσαμε το κάναμε με το παραπάνω !!!οπότε δεν χρειάζεται να νιώθουμε έτσι !!!!Εγώ θέλω να πάω να δω τι γινεται !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

καλημέρα!!! πονάω συνεχώς χαμηλά στην κοιλιά!!!! ακόμη κι όταν ξαπλώνω... Πέμπτη λοιπόν..... μεγάλη μέρα!!

 

Ρε κοριτσια ολες πεμπτη θα παμεεε???Πωπωωωω!!!@bellaki εσυ ειχες καθολου σκουρο αιμα?Εγω δεν ειχα καθολου αιμα

Αυτο τωρα ειναι καλο η κακο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Ρε κοριτσια ολες πεμπτη θα παμεεε???Πωπωωωω!!!@bellaki εσυ ειχες καθολου σκουρο αιμα?Εγω δεν ειχα καθολου αιμα

Αυτο τωρα ειναι καλο η κακο?

@γιωτα22  ούτε εγω είχα αίμα !!δεν είσαι η μόνη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22  ούτε εγω είχα αίμα !!δεν είσαι η μόνη !!!

Τωρα με εχει πιασει μια ζαλαδα κ μια ατονια κ εχω σωριαστει στον καναπε.Δεν μπορω να παρω τα ποδια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Τωρα με εχει πιασει μια ζαλαδα κ μια ατονια κ εχω σωριαστει στον καναπε.Δεν μπορω να παρω τα ποδια μου....

Ειναι απο το utrogestan ριξε λιγακι εναν υπνακο εγω τα ηπια και μόλις ξύπνησα !αυτά είναι τρέλα χαπια :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...