Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βοήθεια με θηλασμό


Recommended Posts

Πίστεψε με είναι νωρίς και μπορείς να τα πας περίφημα. Κ δεν είναι καθόλου εγωιστικό να θες να θηλάσεις. Το αντίθετο μπορεί και να είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι..  Έτσι ήμουν κ εγώ..  θεωρούσα δεδομένο ότι θα θηλάζω αποκλειστικά... Αλλά τελικά δεν έγινε έτσι..  Είμαι χαρούμενη όμως που έχω ένα υγιές μωρό που παίρνει βάρος σουπερ κ ψηλώνει... Κ είναι ήρεμο..  πάντα του δίνω στήθος στην αρχή για καμμία ώρα κ μετα συμπληρωμα.. Κ τρώει πολύ ή αγαπούλα μου κ είμαι πολύ χαρούμενη έστω κ αν δεν τον θηλάζω αποκλειστικά..  Μου είπαν για χάπια με μάγια μπύρας βοηθούν θα τα δοκιμάσω..  αν θες δες το κ εσύ..  Κ η άποψη μου είναι μην αφήνεις το παιδι μα πεινάει χίλιες φορές ξενο από το να γκρινιάζει πάνω στο στήθος σου..Όλα καλά θα πάνε..  με υπομονή φυσικά με μια χαρούμενη μαμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι..  Έτσι ήμουν κ εγώ..  θεωρούσα δεδομένο ότι θα θηλάζω αποκλειστικά... Αλλά τελικά δεν έγινε έτσι..  Είμαι χαρούμενη όμως που έχω ένα υγιές μωρό που παίρνει βάρος σουπερ κ ψηλώνει... Κ είναι ήρεμο..  πάντα του δίνω στήθος στην αρχή για καμμία ώρα κ μετα συμπληρωμα.. Κ τρώει πολύ ή αγαπούλα μου κ είμαι πολύ χαρούμενη έστω κ αν δεν τον θηλάζω αποκλειστικά..  Μου είπαν για χάπια με μάγια μπύρας βοηθούν θα τα δοκιμάσω..  αν θες δες το κ εσύ..  Κ η άποψη μου είναι μην αφήνεις το παιδι μα πεινάει χίλιες φορές ξενο από το να γκρινιάζει πάνω στο στήθος σου..Όλα καλά θα πάνε..  με υπομονή φυσικά με μια χαρούμενη μαμα??

Και μπόλικο νεράκι βοηθάει να πίνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...