Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική στο ΝΝΑ - γιατροί


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΝΤΙΝΤΙΝΑ είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις εξετάσεις και ακόμα καλυτερα στο νέο κύκλο που ανοίγεις ?

Ελα μωρε μην είσαι κακόδιαθέτη κάνε πραγματάκια που σε ευχαριστούν όσο μπορείς κι εγώ που το λέω δεν είμαι πάντα στα φόρτε μου αλλά πρέπει να το προσπαθούμε. 

Στη ΜΙΥΑ πήρα και μου είπαν για 28/1 γι αυτό σκέφτομαι να πάω στο ιατρείο του έξω. 

Εμένα που είμαι μακριά μου είπε ότι μπορεί να κάνει και Skype το ραντεβού με 50€ και το σκέφτομαι να γλιτώσω και την ταλαιπωρία του πηγαίνελα... Έχω αποφασίσει να μην χάνω χρόνο όσο είναι εφικτό οπότε συμφωνώ με την απόφαση σου να πας έξω στο ιατρείο του. Τόσα λεφτά δίνουμε δεξιά αριστερά, δεν είμαστε για να χάνουμε και χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 767
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σελίνα είπε:

Εμένα που είμαι μακριά μου είπε ότι μπορεί να κάνει και Skype το ραντεβού με 50€ και το σκέφτομαι να γλιτώσω και την ταλαιπωρία του πηγαίνελα... Έχω αποφασίσει να μην χάνω χρόνο όσο είναι εφικτό οπότε συμφωνώ με την απόφαση σου να πας έξω στο ιατρείο του. Τόσα λεφτά δίνουμε δεξιά αριστερά, δεν είμαστε για να χάνουμε και χρονο.

Εννοείτε καλύτερα από το να έχεις και την ταλαιπωρία. 

Κι εμένα για το ιδιωτικό με βλέπω απλά θέλω να τσεκάρω ποτέ έχει ο γυναικολόγος ραντεβού γιατί εάν μου πει κι αυτός από Ιανουάριο δεν υπάρχει λόγος να βιαστώ με τον ενδοκρινολογο. 

Άσε Σελίνα μου καθόλου χρόνο δεν είμαστε να χάνουμε!!! ??

Υ. Γ. Μου τελείωσαν οι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σελίνα είπε:

Αααα κορίτσια μου έμαθα σήμερα και άλλη μια χοριακη με τον κ.Πετρογιαννη, η κοπέλα είχε βάλει 4 (δεν θυμάμαι ποσων ημερών) και σήμερα 14η μέρα, η χοριακη 1100!!! Χάρηκα πάρα πολύ, άντε να σπάει το άσχημο σερί επιτέλους! 

Καλησπέρα,  αχ τι ωραία έχουμε κι άλλα ευχάριστα νέα!!! Να δείτε που το 2020 δεν θα προλαβαίνουμε να γράφουμε χοριακές  1000!!!!  Αύριο περιμένουμε και την @Θαύμα! !!!!! Εμείς ελπίζουμε ακόμη και θα κάνουμε και προσευχούλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Σελίνα είπε:

@ΝΤΙΝΤΙΝΑ θα περιμένω νέα σου! ❤️

Εννοείτε... Κι εγώ δικά σου κοριτσάκι μου! ❤️

Μέχρι τότε μην ξεχνάς περνάμε καλά όπως μπορούμε όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σελίνα είπε:

@Θαύμα! Σήμερα θα κάνεις επαναληπτική? Περιμένουμε!!! Fingers crossed!!! ❤️❤️❤️?

Τη Δευτέρα θα πάω δεν πάω σήμερα έχω γενική καθαριότητα.Βρε δεν γίνεται να γίνει θαύμα...είπαμε....είναι σχεδόν αρνητική. Οπότε σήμερα έμειναν να τελειώσουν δουλειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Τη Δευτέρα θα πάω δεν πάω σήμερα έχω γενική καθαριότητα.Βρε δεν γίνεται να γίνει θαύμα...είπαμε....είναι σχεδόν αρνητική. Οπότε σήμερα έμειναν να τελειώσουν δουλειες

Φφφφφ κάτσε καλα μωρέ, ξέρω ότι τα έχεις φάει με το κουτάλι αυτά αλλά το αρνητικό δεν έχει σχεδόν ή πολύ... Ή είναι ή δεν είναι!! Και αρνητικό δεν ήταν! Δεν σε τρώει να δεις πως πάει? Τουλάχιστον μην κάνεις βαριές δουλειές, φυλαξου λιγάκι δύο μέρες... Άσε μας να ελπίζουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σελίνα καλά αποτελέσματα!!!!από Δευτέρα θα πάρω να συννενοηθω κι εγώ.. Παρασκευή πάω στον γιατρό και θα του πω να μου τη γράψει....

@ΝΤΙΝΤΙΝΑ θα μου στείλεις σε μήνυμα το όνομα του ενδοκρινολόγου μήπως πάω κι εγώ πριν την επόμενη ΕΤ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia35 τέλεια περιμένουμε να δούμε τι θα σου πει ο γιατρός! Ο ενδοκρινολόγος που πήγα εγώ στο ΝΝΑ λέγεται Κανάκης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σελίνα είπε:

Φφφφφ κάτσε καλα μωρέ, ξέρω ότι τα έχεις φάει με το κουτάλι αυτά αλλά το αρνητικό δεν έχει σχεδόν ή πολύ... Ή είναι ή δεν είναι!! Και αρνητικό δεν ήταν! Δεν σε τρώει να δεις πως πάει? Τουλάχιστον μην κάνεις βαριές δουλειές, φυλαξου λιγάκι δύο μέρες... Άσε μας να ελπίζουμε

Αντικειμενικά οχιδεν με τρώει..για μένα το θέμα έληξε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σελίνα είπε:

@Sofia35 τέλεια περιμένουμε να δούμε τι θα σου πει ο γιατρός! Ο ενδοκρινολόγος που πήγα εγώ στο ΝΝΑ λέγεται Κανάκης

Σελίνα μου ποιον γιατρό (γυναικολόγο) έχεις εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΝΤΙΝΤΙΝΑ είπε:

Σελίνα μου ποιον γιατρό (γυναικολόγο) έχεις εσύ; 

Τον Πετρογιαννη... Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Σελίνα είπε:

Τον Πετρογιαννη... Εσύ?

Μωρε κι εγώ τον Πέτρογιαννη έχω καλά που θυμόμουν ότι το είχαμε  πει αλλά μου έκανε εντύπωση ο ενδοκρινολόγος που έχεις εμένα με έστειλε σε άλλον... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια? Ποιον? Εντύπωση μου κάνει. Αν θες νωρίτερα ραντεβού μήπως έχει ο δικός μου? Δεν ξέρω βέβαια αν θέλεις να αλλάξεις αλλά σαν ιδέα το λέω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εμένα άλλον ενδοκρινολόγο μου πρότεινε και σε άλλον πήγα γιατί δεν εβρισκα ραντεβού..κι όταν του το είπα μου είπε πως δεν τον ενοχλεί...τον ενδιέφερε να δει τις ορμόνες και τις καμπύλες ενδοκρινολόγος και να δώσει το οκ...τώρα θα πάω σε αυτόν που θα πάει και η @ΝΤΙΝΤΙΝΑ...άντε να δούμε...

@Σελίνα μου όταν έστειλες το αίμα για καρυότυπο τους έστειλες και το παραπεμπτικό;;;κατά τα άλλα είναι τελείως δωρεάν; σωστά το κατάλαβα;θα πάρω τηλέφωνο αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia35 θέλει το παραπεμπτικό του γιατρού και ένα χαρτί με τα ονόματά σας, ημερομηνίες γέννησης και διεύθυνση (εσύ το γραφεις, δεν είναι κάτι επίσημο). Τα βάζεις σε ένα κουτάκι μαζί με τα αίματα και τέλος! Μόνο τη speedex πλήρωσα, τίποτα άλλο! Άμα της μιλήσεις είναι πολύ ευγενικη θα σε κατευθύνει!

ΥΓ. Είδες το γιατρό την Παρασκευή? Τι σου είπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σελίνα είπε:

Αλήθεια? Ποιον? Εντύπωση μου κάνει. Αν θες νωρίτερα ραντεβού μήπως έχει ο δικός μου? Δεν ξέρω βέβαια αν θέλεις να αλλάξεις αλλά σαν ιδέα το λέω

Σελίνα μου στον κ. Κομνηνό με έχει παραπέμψει και μου είπα για ραντεβού 28/1... Κάτσε να δω αύριο ποτέ θα βγουν οι απαντήσεις για ΝΚ από τον ευαγγελισμό και θα δω τι θα κάνω...ίσως να πάω και έξω να τον δω εάν όλα τα άλλα είναι έτοιμα και έχει ο κ. Πετρογιαννης ραντεβού νωρίτερα. Βλέπεις έπεσα και στις γιορτές. Δεν ξέρω εάν θυμάται σε ποιον με έστειλε και πως θα αντιδράσει εάν πάω σε άλλον... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΝΤΙΝΤΙΝΑ α ναι και η @Sofia35 αυτόν μου είχε πει νομίζω. Εμενα και άλλες τρεις κοπέλες που ξέρω μας έστειλε στον Κανάκη. Δεν πιστεύω ότι τον απασχολεί σε ποιον θα πας αρκεί να έχεις το οκ. 

Συνεννοήθηκες εύκολα με τον ευαγγελισμό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σελίνα είπε:

@ΝΤΙΝΤΙΝΑ α ναι και η @Sofia35 αυτόν μου είχε πει νομίζω. Εμενα και άλλες τρεις κοπέλες που ξέρω μας έστειλε στον Κανάκη. Δεν πιστεύω ότι τον απασχολεί σε ποιον θα πας αρκεί να έχεις το οκ. 

Συνεννοήθηκες εύκολα με τον ευαγγελισμό?

Εξαιρετικά εύκολα, φαντάσου μιλησα με την ίδια την ανοσολογο που θα συναντήσω αύριο και μου έκλεισε η ίδια το ραντεβού. Πάντα με την πολύτιμη βοήθεια σου...που με "παρέπεμψες" εκεί ?. Σελινα δεν θα έχω θέμα που είναι γραμμένα στο βιβλιάριο και δεν έχω ηλεκτρονική συνταγογραφηση έτσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΝΤΙΝΤΙΝΑ κι εγώ με αυτήν είχα συνεννοηθει! Με αυτά τα δημόσια έχω εντυπωσιαστεί πλέον ? Έχω βοηθηθεί πολύ από τα κοριτσια και ενθουσιάζομαι αν μπορώ να βοηθήσω κι εγώ κάποιον!

Επειδή είμαι στην αεροπορία εγώ τα είχα στο βιβλιάριο και κράτησαν το απόκομμα μαζί με μια βεβαίωση από το ΓΝΑ οτι δεν μπορω να κάνω την εξέταση σε αυτούς. Με τις ηλεκτρονικές συνταγογράφησεις δεν έχω καθόλου εικόνα τι παίζει... Sorry...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σελίνα είπε:

@ΝΤΙΝΤΙΝΑ κι εγώ με αυτήν είχα συνεννοηθει! Με αυτά τα δημόσια έχω εντυπωσιαστεί πλέον ? Έχω βοηθηθεί πολύ από τα κοριτσια και ενθουσιάζομαι αν μπορώ να βοηθήσω κι εγώ κάποιον!

Επειδή είμαι στην αεροπορία εγώ τα είχα στο βιβλιάριο και κράτησαν το απόκομμα μαζί με μια βεβαίωση από το ΓΝΑ οτι δεν μπορω να κάνω την εξέταση σε αυτούς. Με τις ηλεκτρονικές συνταγογράφησεις δεν έχω καθόλου εικόνα τι παίζει... Sorry...

Πραγματικά επειδή φαντάζομαι όλοι έχουμε φτάσει στο αμήν κάποια στιγμη να πουμε αρνητικά για δημόσια νοσοκομεία με κάτι τέτοια όπως στον ευαγγελισμο τα αναιρεις ολα.. ?

Όσο για τη βοήθεια πραγματικά ανεκτίμητη... ❤️

Το βιβλιάριο ωραία αυτό με ανησυχούσε λίγο αν και ρώτησα και την γιατρό όταν  κλείσαμε ραντεβού και μου είπε ότι δεν θα έχω θέμα. 

Βεβαίωση δεν έχω άλλα στην χειρότερη το ΝΝΑ είναι δίπλα πετάγομαι και ζητάω μια..., (τρεχάτε ποδαράκια μου αύριο για να προλάβω να είμαι και 12:15 στο ρεα?). 

Θα σου πω εντυπώσεις για όλα αύριο... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Χοριακη 65...

Πόσο σπάσιμο νεύρων να ζήσεις το ίδιο έργο ξανά κ ξανά....περιμένω τηλ από τον γιατρό...

@Θαύμα! δεν είναι πολύ θετικό αυτό? Γιατί λες σπάσιμο νεύρων? Αφού ανέβηκε η τιμή!!! Στείλε μας τι είπε ο γιατρός... (Για να σου πούμε κι εμείς σε λίγο τα Συγχαρητήρια!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν είναι για συγχαρητήρια σέρνεται..προφανώς εΝ έπιασε κάτι πάει για παλινδρομη είναι υπερβολικά χαμηλή για η μέρα που είμαι με βλαστοκυστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...