Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

Κορίτσια τις βιταμίνες αυτές σας της έχουν προτείνει οι γιατροί σας; όταν πάρουμε κ τα αποτελέσματα και από το σπέρμα θα του τα πάω όλα μαζί και έλεγα να τον ρωτήσω... Επειδή γενικά οι εξετάσεις μου ήταν όλες καλές δεν μου πρότεινε τίποτα τέτοιο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..

@Starrr όλα καλά να πάνε 

@Χρυσάφω πολύ καλή ιδέα να κάνεις παρακολούθηση σου εύχομαι να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια τις βιταμίνες αυτές σας της έχουν προτείνει οι γιατροί σας; όταν πάρουμε κ τα αποτελέσματα και από το σπέρμα θα του τα πάω όλα μαζί και έλεγα να τον ρωτήσω... Επειδή γενικά οι εξετάσεις μου ήταν όλες καλές δεν μου πρότεινε τίποτα τέτοιο... 

Εγώ μόνη μου τις πήρα, είμαι στο 2 κουτί. Ο σύζυγος τώρα το ξεκινά γιατί έχει ξεχάσει 6 7 μέρες να τις πάρει ?δεν νομίζω πως δίνουν ιδιαίτερη σημασία οι γιατροί σ αυτά, γιατί είναι βιταμίνες.. Κι αυτό ξέχασα να του το ρωτήσω χθες. Μα τι μυαλό! Στο σπέρμα ανάλογα με τα ευρήματα πάντως προτείνουν βιταμίνες κι αγωγή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εγώ μόνη μου τις πήρα, είμαι στο 2 κουτί. Ο σύζυγος τώρα το ξεκινά γιατί έχει ξεχάσει 6 7 μέρες να τις πάρει ?δεν νομίζω πως δίνουν ιδιαίτερη σημασία οι γιατροί σ αυτά, γιατί είναι βιταμίνες.. Κι αυτό ξέχασα να του το ρωτήσω χθες. Μα τι μυαλό! Στο σπέρμα ανάλογα με τα ευρήματα πάντως προτείνουν βιταμίνες κι αγωγή. 

Ναι για το σπέρμα το έχω ακούσει, βασικά γιατί δεν είναι μόνο βιταμίνες είναι θεραπεία... Εμένα μου είχε δώσει φυλλικό οξύ και μου έχει πει να μην το σταματήσω καθόλου. Ο άντρας μου παίρνει απλά βιταμίνη c. Τώρα ανάλογα με το αν θα βρεθεί κάτι βλέπουμε... ελπίζω όχι! Πότε περιμένεις αποτελέσματα;

Πάντως έτσι είναι όταν έχεις τόση αγωνία είναι λες κ σταματάει το μυαλό κ μετά λες γιατί δε ρώτησα;! Η αδερφή μου κάνει λίστα κ πάει στους γιατρούς με σημειώσεις - εγώ του τα έστειλα όλα με e-mail οπότε είχα χρόνο να σκεφτώ χαχαχαχαχα Από κοντά θα του τα πάω όταν τα έχω όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια..

@Starrr όλα καλά να πάνε 

@Χρυσάφω πολύ καλή ιδέα να κάνεις παρακολούθηση σου εύχομαι να πάνε όλα καλά 

Ευχαριστώ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ευχαριστώ πολυ!

Πάντως αυτό έλεγα κ χτες σε φίλη μου που άκουγε από πολύ μικρή για την ΑΜΗ και το ότι δύσκολα θα κάνει παιδιά έκατσαν 2 εγκυμοσύνες κ μάλιστα η 2η κατά λάθος -δεν πρόσεχε γιατί δεν θεωρούσε ότι υπάρχει λόγος :-) Κ τώρα περιμένει το 2ο παιδάκι της! Θεωρώ ότι η παρακολούθηση θα σε βοηθήσει πολύ! 

Έχεις σκεφτεί ποτέ για σπερματέγχυση; που είναι "φυσική" σαν διαδικασία κ πάει στοχευμένα; έχω ακούσει ότι αν δεν υπάρχει πρόβλημα υγείας συγκεκριμένο (που εσύ δεν έχεις) μπορεί να έχει πολύ καλό αποτέλεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι για το σπέρμα το έχω ακούσει, βασικά γιατί δεν είναι μόνο βιταμίνες είναι θεραπεία... Εμένα μου είχε δώσει φυλλικό οξύ και μου έχει πει να μην το σταματήσω καθόλου. Ο άντρας μου παίρνει απλά βιταμίνη c. Τώρα ανάλογα με το αν θα βρεθεί κάτι βλέπουμε... ελπίζω όχι! Πότε περιμένεις αποτελέσματα;

Πάντως έτσι είναι όταν έχεις τόση αγωνία είναι λες κ σταματάει το μυαλό κ μετά λες γιατί δε ρώτησα;! Η αδερφή μου κάνει λίστα κ πάει στους γιατρούς με σημειώσεις - εγώ του τα έστειλα όλα με e-mail οπότε είχα χρόνο να σκεφτώ χαχαχαχαχα Από κοντά θα του τα πάω όταν τα έχω όλα...

Την επόμενη φορά θα πάω με το...τεφτερι μου! ?Αύριο τα αποτελέσματα. Κάναμε και καλλιέργεια εκτός από τη στάνταρ εξέταση γιατί τη ζητούν κι αυτή οι γιατροί. Με το φυλλικο οξύ είσαι γενικά καλυμμένη αν δεν έχεις έλλειψη σε άλλες βιταμίνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Την επόμενη φορά θα πάω με το...τεφτερι μου! ?Αύριο τα αποτελέσματα. Κάναμε και καλλιέργεια εκτός από τη στάνταρ εξέταση γιατί τη ζητούν κι αυτή οι γιατροί. Με το φυλλικο οξύ είσαι γενικά καλυμμένη αν δεν έχεις έλλειψη σε άλλες βιταμίνες. 

είχα κ D (κλασσικά) αλλά και για αυτή είχα πάρει συμπλήρωμα κ την έφτιαξα... τέλοσπαντων δεν έχω κάποια άλλη ιδιαίτερη έλλειψη. Κ εμείς θα ζητήσουμε κ καλλιέργεια γιατί από ότι κατάλαβα καμιά φορά το οποιοδήποτε θέμα μπορεί να είναι θέμα μικροβίου. Τους φάγαμε τους καημένους... ελπίζω να μη βγει τίποτα κ απλά να μπορώ να συνεχίσω χωρίς να σκεφτώ τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

@Χρυσάφω μου καλή αρχή! Ο σύζυγος έχει ελέγξει σπέρμα; Όσο για την fsh, διαφέρει από κύκλο σε κύκλο. Μπορεί στον επόμενο κύκλο να κάνεις καλή ωορρηξία. Σου είπε να κάνεις fsh 2η-3η μέρα περιόδου; Έχει σημασία και το σε ποια μέρα έκανες την εξέταση. 

@Tokyo @Γιάννα 36 πότε περιμένετε αποτελέσματα από τα σπερμοδιαγράμματα; Εύχομαι να είναι τέλεια! Καλλιέργεια θα κάνετε ούτως ή άλλως, ή εάν δείξει κάτι το σπερμοδιάγραμμα;

@Starrr καλή αρχή και σε σένα κοπέλα μου! Έχω κι εγώ παράδειγμα με θετική έκβαση όπως σου έχω ξαναπεί, από πρόκληση ωορρηξίας.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LOULOUdaki! Θα κάνουμε ούτως ή άλλως... ούτε μπορώ να φανταστώ να δείξει κάτι κ μετά μέσα στην αγωνία να τρέχουμε πάλι για δείγμα... ούτε καν! Όλα μαζί να τελειώνει... Εμείς θα πάμε μάλλον Παρασκευή. Μας είχαν πει ότι θέλει κάποιες μέρες αποχή και είχαμε επαφή την Κυριακή οπότε νομίζω είναι καλά από άποψη ημερών. Οπότε μετά ξέρω γω; Τρίτη; Τετάρτη; δε νομίζω να αργήσει περισσότερο... Το μόνο που με ηρεμεί είναι ότι κάποια στιγμή λίγο πριν ξεκινήσουμε προσπάθεια είχαμε ένα "ατύχημα" κ από ότι είδαμε εκ των υστέρων μάλλον ήταν βιοχημική.  Τελοσπάντων δε θέλω να λέω μεγάλα λόγια, θα πάρουμε το αποτέλεσμα κ βλέποντας κ κάνοντας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@LOULOUdaki! Θα κάνουμε ούτως ή άλλως... ούτε μπορώ να φανταστώ να δείξει κάτι κ μετά μέσα στην αγωνία να τρέχουμε πάλι για δείγμα... ούτε καν! Όλα μαζί να τελειώνει... Εμείς θα πάμε μάλλον Παρασκευή. Μας είχαν πει ότι θέλει κάποιες μέρες αποχή και είχαμε επαφή την Κυριακή οπότε νομίζω είναι καλά από άποψη ημερών. Οπότε μετά ξέρω γω; Τρίτη; Τετάρτη; δε νομίζω να αργήσει περισσότερο... Το μόνο που με ηρεμεί είναι ότι κάποια στιγμή λίγο πριν ξεκινήσουμε προσπάθεια είχαμε ένα "ατύχημα" κ από ότι είδαμε εκ των υστέρων μάλλον ήταν βιοχημική.  Τελοσπάντων δε θέλω να λέω μεγάλα λόγια, θα πάρουμε το αποτέλεσμα κ βλέποντας κ κάνοντας...

κάλο είναι να είναι απο 3 ως 5 μέρες το πολύ 5 αυτό που λένε πιο πούλα κέντρα είναι η 3 μέρες καλά αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

κάλο είναι να είναι απο 3 ως 5 μέρες το πολύ 5 αυτό που λένε πιο πούλα κέντρα είναι η 3 μέρες καλά αποτελέσματα

μμμμ λες να πάμε αύριο τότε; θα πάρω να ρωτήσω. Ευτυχώς το μητέρα δε θέλει ραντεβού οπότε απλά εμφανιζόμαστε... θα πάω εκεί επειδή εκεί είναι κ ο γιατρός μου και θα μπορεί να μιλήσει άμεσα με τους ειδικούς αν βρεθεί κάτι...

Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

μμμμ λες να πάμε αύριο τότε; θα πάρω να ρωτήσω. Ευτυχώς το μητέρα δε θέλει ραντεβού οπότε απλά εμφανιζόμαστε... θα πάω εκεί επειδή εκεί είναι κ ο γιατρός μου και θα μπορεί να μιλήσει άμεσα με τους ειδικούς αν βρεθεί κάτι...

Σε ευχαριστώ πολύ!

κανε ένα τηλέφωνο θα σου πουν παντοσ στο ρεα που κάναμε εμείς το 1ο μας είπαν 3 μέρες και στο αλλο που καναμε το πολυ 5 μέρες άλλα κάλο είναι στης 3 μέρες  και πήγαμε στης 3 μέρες.. καλα αποτελεσματα αν πατε παρασκευή τα αποτελεσμένα θα τα έχετε λογικά από βδομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

@Χρυσάφω μου καλή αρχή! Ο σύζυγος έχει ελέγξει σπέρμα; Όσο για την fsh, διαφέρει από κύκλο σε κύκλο. Μπορεί στον επόμενο κύκλο να κάνεις καλή ωορρηξία. Σου είπε να κάνεις fsh 2η-3η μέρα περιόδου; Έχει σημασία και το σε ποια μέρα έκανες την εξέταση. 

@Tokyo @Γιάννα 36 πότε περιμένετε αποτελέσματα από τα σπερμοδιαγράμματα; Εύχομαι να είναι τέλεια! Καλλιέργεια θα κάνετε ούτως ή άλλως, ή εάν δείξει κάτι το σπερμοδιάγραμμα;

@Starrr καλή αρχή και σε σένα κοπέλα μου! Έχω κι εγώ παράδειγμα με θετική έκβαση όπως σου έχω ξαναπεί, από πρόκληση ωορρηξίας.

 

Καλλιέργεια ούτως ή άλλως, γιατί του το πρότειναν στο κέντρο που πήγε. Αύριο θα τα πάρουμε. Εσύ ρώτησες μήπως τον γιατρό σου για τις ελεύθερες επαφές σε αυτόν τον κύκλο λόγω της σαλπιγγογραφιας? Όσους έχουν κάνει και ρώτησα μου είπαν πως έκαναν επαφές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 δεν έχω μιλήσει με γυναικολόγο γιατί την σαλπιγγογραφία την έκανα από μόνη μου (ξέρω είμαι τρελή ?) και δεν έχω καταλήξει σε ποιον γυναικολόγο θα πάω. Ο ένας μου βρωμάει, ο άλλος μου ξυνίζει, έχω γίνει περίεργη. Οπότε θα ακολουθήσω την οδηγία του ακτινολόγου, ο οποίος μου είπε όχι επαφές τη μέρα της σαλπιγγογραφίας και την επόμενη, και μετά κανονικά γιατί η ακτινοβολία είναι πολύ μικρή. Δεν θα επιδιώξω όμως καθημερινές επαφές, μάλλον μέρα παρά μέρα θα το πάμε αυτό το μήνα. 

@Tokyo εμείς είχαμε 5 μέρες αποχή, αλλά και οι 3 είναι μια χαρά, μπορεί και καλύτερα, δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 να προσθέσω βέβαια ότι αν αισθάνεσαι ανασφαλής για το αν πρέπει να έχεις ή όχι επαφές, ρώτα το γιατρό σου καλύτερα. Εξάλλου η σαλπιγγογραφία σου ήταν καθαρή, οπότε για εμάς που δεν είχαμε φραγμένες σάλπιγγες, δεν υπάρχει καμιά τρελή διαφορά μετά τη σαλπιγγογραφία. Θεωρώ πως όσες πιθανότητες είχαμε πριν, έχουμε και τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην σας πάρω εγώ στο λαιμό μου... κάντε επαφές κανονικά δεν ξέρω... ίσως ήταν υπερβολή αλλά από τη στιγμή που ρώτησα κ πήρα απαγορευτικό το φοβήθηκα... Αν δεν είχα ρωτήσει θα είχα κάνει κανονικά! Η αλήθεια είναι ότι είχα κ ανάγκη για ένα μήνα να ηρεμήσω από αυτό το πράγμα... αν είναι να γίνει θα γίνει και τον επόμενο!

Για το σπέρμα τους πήρα τηλ κ τους είπα αν είναι οκ με αποχή από την κυριακή κ μου είπαν μια χαρά κ για αύριο κ για Παρασκευή. Λέω να πάμε αύριο για να φύγει και από τη μέση, αφού τον αφήσαμε που τον αφήσαμε το μήνα τουλάχιστον να τον εκμεταλλευτώ για εξετάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Γιάννα 36 να προσθέσω βέβαια ότι αν αισθάνεσαι ανασφαλής για το αν πρέπει να έχεις ή όχι επαφές, ρώτα το γιατρό σου καλύτερα. Εξάλλου η σαλπιγγογραφία σου ήταν καθαρή, οπότε για εμάς που δεν είχαμε φραγμένες σάλπιγγες, δεν υπάρχει καμιά τρελή διαφορά μετά τη σαλπιγγογραφία. Θεωρώ πως όσες πιθανότητες είχαμε πριν, έχουμε και τώρα. 

Κ γω έτσι το σκέφτηκα... αφού δεν βρήκε καμιά αντίσταση τι να έχει αλλάξει; άλλωστε λένε ότι η επίδραση από τον "καθαρισμό" της εξέτασης κρατάει 3 μήνες... νομίζω κορίτσια ότι η μεγαλύτερη επίδραση που θα έχουμε είναι η έλλειψη άγχους εφόσον βέβαια βγουν καθαρά κ τα υπόλοιπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo τι να μας πάρεις στο λαιμό σου βρε, το πιο σωστό μπορεί να είναι αυτό. Απλά εγώ θα έχω επαφές όποτε θέλουμε βασικά, όχι προγραμματισμένα. Δεν ανησυχώ ιδιαίτερα γιατί αποκλείεται να κάτσει, εδώ δεν έκατσε τόσο καιρό με φουλ επαφές στις γόνιμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Tokyo τι να μας πάρεις στο λαιμό σου βρε, το πιο σωστό μπορεί να είναι αυτό. Απλά εγώ θα έχω επαφές όποτε θέλουμε βασικά, όχι προγραμματισμένα. Δεν ανησυχώ ιδιαίτερα γιατί αποκλείεται να κάτσει, εδώ δεν έκατσε τόσο καιρό με φουλ επαφές στις γόνιμες!

Αυτό είναι το καλύτερο να χαλαρώσουμε για ένα μήνα... αν βγουν όλα καλά εγώ θα την σταματήσω όλη αυτή την τρέλα γιατι νομίζω σαμποτάρω τον ίδιο μου τον εαυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κ γω έτσι το σκέφτηκα... αφού δεν βρήκε καμιά αντίσταση τι να έχει αλλάξει; άλλωστε λένε ότι η επίδραση από τον "καθαρισμό" της εξέτασης κρατάει 3 μήνες... νομίζω κορίτσια ότι η μεγαλύτερη επίδραση που θα έχουμε είναι η έλλειψη άγχους εφόσον βέβαια βγουν καθαρά κ τα υπόλοιπα...

Μια κουβέντα είναι αυτή! Εγώ να πω ότι ξεαγχώθηκα, ψέματα θα πω. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι η εγκυμοσύνη θα αργήηησει! Οπότε με τέτοια ψυχολογία.... δεν λένε πως ότι φοβάσαι, αυτό παθαινεις; Έχω μπλοκάρει τον οργανισμό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μια κουβέντα είναι αυτή! Εγώ να πω ότι ξεαγχώθηκα, ψέματα θα πω. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι η εγκυμοσύνη θα αργήηησει! Οπότε με τέτοια ψυχολογία.... δεν λένε πως ότι φοβάσαι, αυτό παθαινεις; Έχω μπλοκάρει τον οργανισμό μου.

Μα ειδικά εσύ γιατί;;; έχεις ήδη μείνει έγκυος 2 φορές και όλα μα όλα βγήκαν καθαρά... το πιστεύω κ γω ότι έχεις μπλοκάρει τον εαυτό σου... Ακόμα ρε παιδί μου κ να αργήσει  δες το αλλιώς, έχεις ήδη παιδί οπότε ό,τι γίνει από εδώ κ πέρα. Πάρε μια βαθιά ανάσα κ ασχολήσου με ό,τι σε ευχαριστεί... θα έρθει μόνο του μετά!

Νομίζω έχεις αγχωθεί γιατί λίγο σε κατηγορείς ότι άργησες λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων... κ γω το έχω κάνει αυτό κ το σκέφτομαι όμως στήνοντας τον εαυτό σου στον τοίχο δε βγαίνει τίποτα... Μου έχω υποσχεθεί ότι αν πάρουμε καλά αποτελέσματα κ τώρα θα το πάρω αλλιώς!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo @LOULOUdaki!Τον κάλεσα τον γιατρό, μου είπε πως η αντιβίωση είναι ασυμβατη με την εγκυμοσύνη και πως με την ακτινοβολία δεν υπάρχει θέμα. Οπότε μόλις τελειώσει η αντιβίωση να έχουμε επαφές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Tokyo @LOULOUdaki!Τον κάλεσα τον γιατρό, μου είπε πως η αντιβίωση είναι ασυμβατη με την εγκυμοσύνη και πως με την ακτινοβολία δεν υπάρχει θέμα. Οπότε μόλις τελειώσει η αντιβίωση να έχουμε επαφές. 

Οπότε μια χαρά! Άντε μακάρι να είσαι η τυχερή του μήνα :-) :-) :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Οπότε μια χαρά! Άντε μακάρι να είσαι η τυχερή του μήνα :-) :-) :-) 

Μπα βλέπω να αργεί... Όχι πολύ, αλλά πιστεύω θα αργήσει. Μ έχει πιάσει το σύνδρομο @LOULOUdaki!?Καλά να μαστε και θα έρθει στην ώρα του, ξέρει αυτό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...