Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ε οχι βρε παιδια, αν βγουν ολα οκ γιατί να ξανακάνει;;;

Κορίτσια αν κρίνω απο τα αποτελέσματα μας που ολο κ λεγαμε μην εχουμε κατι κ τελικα ολα καλα  θελω να πιστεύω οτι κ τωρα ολα καλα θα είναι. Με εχει αγχωσει παααρα πολυ... πιο πολύ απο τη σαλπιγγογραφια...

Τελειωμό δεν έχουν οι υποθέσεις μας! Κι εγώ για το σπερμοδιαγραμμα ανησυχούσα και τον πόνο στην εξέταση σήμερα και τελικά μ έκανε το αποτέλεσμα της εξέτασης να σκέφτομαι πολύποδες και ινομυωματα και επεμβάσεις.. Πφφφφ να περάσουν όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Τελειωμό δεν έχουν οι υποθέσεις μας! Κι εγώ για το σπερμοδιαγραμμα ανησυχούσα και τον πόνο στην εξέταση σήμερα και τελικά μ έκανε το αποτέλεσμα της εξέτασης να σκέφτομαι πολύποδες και ινομυωματα και επεμβάσεις.. Πφφφφ να περάσουν όλα! 

Γιατρός δεν ειμαι αλλα δε νομίζω να μπεις σε τετοια περιπετεια για κατι τοσο μικρο! Εκτός πια κ αν ειναι σε τοσο καιρια θέση. Νομίζω τσαμπα ανησυχείς. Κ γω οταν το είχα βρει είχα τρομάξει αλλά τελικά ολα οκ, οσο δε με ενοχλει δεν το ενοχλώ, αυτο ειναι το μοτο του γιατρού μου... 

Θα δεις τι θα σου πει αύριο!

Δεν ξερω εκεί που παίρνω ανάσα εκεί ωρες ώρες νομίζω οτι δε θα συμβεί ποτέ το θαύμα... ποτέ δεν το είχα φανταστεί τόσο δύσκολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Γιατρός δεν ειμαι αλλα δε νομίζω να μπεις σε τετοια περιπετεια για κατι τοσο μικρο! Εκτός πια κ αν ειναι σε τοσο καιρια θέση. Νομίζω τσαμπα ανησυχείς. Κ γω οταν το είχα βρει είχα τρομάξει αλλά τελικά ολα οκ, οσο δε με ενοχλει δεν το ενοχλώ, αυτο ειναι το μοτο του γιατρού μου... 

Θα δεις τι θα σου πει αύριο!

Δεν ξερω εκεί που παίρνω ανάσα εκεί ωρες ώρες νομίζω οτι δε θα συμβεί ποτέ το θαύμα... ποτέ δεν το είχα φανταστεί τόσο δύσκολο...

Βρε ότι θα συμβεί το θαύμα, θα συμβεί! Αισιοδοξία! Κι υπομονή ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Πάντως κορίτσια ολες μέσα στο αγχος κ τελικα τίποτα... Εγώ είχα φανταστεί κ τα ευρήματα... Τελοσπαντων τέλος καλό όλα καλά. @LOULOUdaki! την ΑΜΗ μην τρελαθεις κιολας... φιλη μου μεσα στο αγχος γιατί την ειχε τραγικα χαμηλή έκανε 2 παιδιά κ μαλιστα το 2ο κατά λάθος! Της το ειχε ξεγράψει ο γιατρός κ τσουυυπ ήρθε!

Ρε κορίτσια κ μια ερώτηση πολυ πολυ άβολη αλλά εκει που φτάσαμε... στις εξετάσεις των συζύγων πήγατε/θα πατε μαζι; τον λυπάμαι να παει μόνος, αυτός ήταν παντού μαζι... ντρέπεται κιόλας νομίζω... 

Εγω πάντα μαζί του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! Ας πεταχτώ και εγώ σαν άσχετη μέσα στην όμορφη συζήτησή σας....Έχουμε καμία εγκυούλα ή περιμένουμε αποτελέσματα? Άντε κορίτσια μου, σας περιμένουμε!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλημέρα σας! Ας πεταχτώ και εγώ σαν άσχετη μέσα στην όμορφη συζήτησή σας....Έχουμε καμία εγκυούλα ή περιμένουμε αποτελέσματα? Άντε κορίτσια μου, σας περιμένουμε!!!!!!?

Καλώς την!Καλημέρα κορίτσι μου!Η δικη μου περιπτωση αποκλειστηκε χτες ,οποτε περιμενω να αδιαθετησω μες τις ημερες.Υπάρχουν κι αλλα κορίτσια που ΔΕΝ περιμένουν να αδιαθετήσουν!Μακάρι!

Εσυ;; Σε ποια φάση βρίσκεσαι;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλώς την!Καλημέρα κορίτσι μου!Η δικη μου περιπτωση αποκλειστηκε χτες ,οποτε περιμενω να αδιαθετησω μες τις ημερες.Υπάρχουν κι αλλα κορίτσια που ΔΕΝ περιμένουν να αδιαθετήσουν!Μακάρι!

Εσυ;; Σε ποια φάση βρίσκεσαι;;

 

Εγώ είμαι έγκυος ήδη, έχω ανοίξει το θέμα ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ bebe 2019 και περιμένω νέο αίμα στην ομάδα, ξέρω ότι εδώ είσαστε πολλές που περιμένετε και μπήκα να σας κλέψω καμία φρέσκια έγκυο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!  @KONSTANTIA με το καλό κοπέλα μου!! Πέρα από την @Penny89 νομίζω δεν έχουμε ακόμα άλλη εγκυουλα ανάμεσα μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εγώ είμαι έγκυος ήδη, έχω ανοίξει το θέμα ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ bebe 2019 και περιμένω νέο αίμα στην ομάδα, ξέρω ότι εδώ είσαστε πολλές που περιμένετε και μπήκα να σας κλέψω καμία φρέσκια έγκυο!!!

Μακαρι να το κανεις!Αυτο τον μηνα ειχαμε μονο μια εγκυούλα στις αρχες και απο τοτε η μια μετα την αλλη αδιαθετούμε...Μακαρι να γυρισει και να μας ανακοινωσει καποια απο την παρεα την εγκυμοσύνη της για να παίρνουμε κι εμεις σειρα!Και θα σου ερθουμε απο εκει!Το ευχομαι να ερθουμε συντομα!

Να εχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλώς την!Καλημέρα κορίτσι μου!Η δικη μου περιπτωση αποκλειστηκε χτες ,οποτε περιμενω να αδιαθετησω μες τις ημερες.Υπάρχουν κι αλλα κορίτσια που ΔΕΝ περιμένουν να αδιαθετήσουν!Μακάρι!

Εσυ;; Σε ποια φάση βρίσκεσαι;;

 

Καλημέρα.τι σου είπε ο γιατρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini καλημέρα και σε ευχαριστώ! Εγώ εδώ γύρω θα είμαι και θα περιμένω...Καλά απότελέσματα σε όσες  ΔΕΝ περιμένετε να αδιαθετήσετε!!!! Και όσες αδιαθέτησαν, τον άλλο μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα.τι σου είπε ο γιατρός?

Αχ!!Σε ευχαριστω πολυ που με σκέφτεσαι!Μου είπε οτι δεν θα προχωρήσει και θα αδιαθετήσω.Εφόσον η τιμή ειναι σταθερή και σχεδον δεν ανεβηκε ,δεν υπάρχει περίπτωση.Μου εκλεισε ραντεβου αποψε το βραδυ. Ανυπομονω να δω πως θα κινηθώ απο εδω και περα. Να δω αν υπάρχει κάτι που να βοηθάει στην περίπτωση μου...Μακαρι να μπορει να με βοηθήσει.Βαρεθηκα να το αφήνουμε στο έλεος και κανένας γιατρός να μην μου προτείνει κατι ,παρα μονο δανεικά!Θέλω να βρω εναν γιατρο να σκύψει στο προβλημα μου με ενδιαφέρον και να κανουμε το καλύτερο που μπορούμε με τα δεδομένα που εχουμε...Κανεις δεν το εκανε ως τωρα...Αντε να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

@KONSTANTIA αχ πες μας πόσο καιρό προσπαθούσατε... ηλικίες;; μακάρι να μας κολλήσεις!!! ?

Αγαπημένη μου, εγώ ανήκω μάλλον στις τυχερές που και το πρώτο μου παιδάκι και αυτό τώρα το συνέλλαβα απροβλημάτιστα και χωρίς κόπο και άγχος. Στο πρώτο ήμουν 31 και τώρα περπατάω στα 34. Έχω καρδιόσχημη μήτρα και ένα υνομύωμα μικρό που ευτυχώς δεν επηρεάζει την σύλληψη και με συμβούλευσαν αρκετοί γιατροί να μην το πειράξω. Δεν έχω να σου δώσω λοιπόν κάποιο tip για εύκολη σύλληψη, το μόνο που έχω να πω από την εμπειρία μου είναι ότι όσο είσαι χαλαρός - δεδομένου ότι δεν υπάρχει κάποιο διαγνωσμένο πρόβλημα υπογονημότητας σε κάποιον από τους 2 - τόσο πιο εύκολα σου έρχεται μια εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αχ!!Σε ευχαριστω πολυ που με σκέφτεσαι!Μου είπε οτι δεν θα προχωρήσει και θα αδιαθετήσω.Εφόσον η τιμή ειναι σταθερή και σχεδον δεν ανεβηκε ,δεν υπάρχει περίπτωση.Μου εκλεισε ραντεβου αποψε το βραδυ. Ανυπομονω να δω πως θα κινηθώ απο εδω και περα. Να δω αν υπάρχει κάτι που να βοηθάει στην περίπτωση μου...Μακαρι να μπορει να με βοηθήσει.Βαρεθηκα να το αφήνουμε στο έλεος και κανένας γιατρός να μην μου προτείνει κατι ,παρα μονο δανεικά!Θέλω να βρω εναν γιατρο να σκύψει στο προβλημα μου με ενδιαφέρον και να κανουμε το καλύτερο που μπορούμε με τα δεδομένα που εχουμε...Κανεις δεν το εκανε ως τωρα...Αντε να δουμε!

Λίγο στεναχώρο αλλά μην σκύβεις το κεφάλι....να προσεύχεσαι κ  πιστεύω όλα θα γίνουν.....ρωτά τον άμα μπορείς να παρακολουθείς την ωορρηξία με υπερήχους ή ακόμα και για τη κλομιφαινη.....πάνω από όλα πρέπει να είναι άνθρωπος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Λίγο στεναχώρο αλλά μην σκύβεις το κεφάλι....να προσεύχεσαι κ  πιστεύω όλα θα γίνουν.....ρωτά τον άμα μπορείς να παρακολουθείς την ωορρηξία με υπερήχους ή ακόμα και για τη κλομιφαινη.....πάνω από όλα πρέπει να είναι άνθρωπος.....

Ετσι οπως τα λες κορίτσι μου!Θα κανω αυτο που μου λες.

Και τους προηγούμενους μηνες πηγα σε εναν εξωσωματικο για παρακολουθηση ωορρηξιας και δεν μου εβρισκε ωορρηξια.Ενω κάποιος αλλος μου εβρισκε οτι εκανα...Καταλαβαίνεις τωρα σε τι πάμε και πέφτουμε..

Μακαρι ο συγκεκριμενος γιατρος να με βοηθησει. Αυτο ευχομαι τωρα! Θα το ψάχνω μέχρι να βρω αυτον που θα με βοηθήσει. Μονο η ενδοκρινολόγος μου ειχε προτείνει βιταμινες για τα ωαρια και πιστευω βοηθησαν...Ο γυναικολογος που ειχα 3 χρόνια...αστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εγώ είμαι έγκυος ήδη, έχω ανοίξει το θέμα ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ bebe 2019 και περιμένω νέο αίμα στην ομάδα, ξέρω ότι εδώ είσαστε πολλές που περιμένετε και μπήκα να σας κλέψω καμία φρέσκια έγκυο!!!

Ήρθες σεργιάνι να κλέψεις καμιά έγκυο???? Χαχαχα μακάρι να έχουμε να σου δίνουμε!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ήρθες σεργιάνι να κλέψεις καμιά έγκυο???? Χαχαχα μακάρι να έχουμε να σου δίνουμε!?

Δεν απομακρύνομαι, θα είμαι around....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Αγαπημένη μου, εγώ ανήκω μάλλον στις τυχερές που και το πρώτο μου παιδάκι και αυτό τώρα το συνέλλαβα απροβλημάτιστα και χωρίς κόπο και άγχος. Στο πρώτο ήμουν 31 και τώρα περπατάω στα 34. Έχω καρδιόσχημη μήτρα και ένα υνομύωμα μικρό που ευτυχώς δεν επηρεάζει την σύλληψη και με συμβούλευσαν αρκετοί γιατροί να μην το πειράξω. Δεν έχω να σου δώσω λοιπόν κάποιο tip για εύκολη σύλληψη, το μόνο που έχω να πω από την εμπειρία μου είναι ότι όσο είσαι χαλαρός - δεδομένου ότι δεν υπάρχει κάποιο διαγνωσμένο πρόβλημα υπογονημότητας σε κάποιον από τους 2 - τόσο πιο εύκολα σου έρχεται μια εγκυμοσύνη.

Άγχος δεν έχω..  αγωνία ναι... ουσιαστικά είμαστε στο πρώτο μήνα προσπαθειών.. Είμαι φρέσκια ακόμα.. το προηγούμενο μήνα που το πήραμε απόφαση είχαμε χάσει τις γόνιμες..  εύχομαι να μας φέρει τύχη!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Δεν απομακρύνομαι, θα είμαι around....?

Πρωι πρωι σεργιάνισε μια Θεσσαλονικιά ,

να φέρει μπεμπεδόσκονη

να κάνουμε παιδιά.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες! Ευτυχώς που περνάει καμιά εγκυούλα από την παρέα μας, γιατί ο Φλεβάρης "όλο μέλι μέλι, και τηγανίτα τίποτα" ???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες! Ευτυχώς που περνάει καμιά εγκυούλα από την παρέα μας, γιατί ο Φλεβάρης "όλο μέλι μέλι, και τηγανίτα τίποτα" ???

 

Αφου δεν χάνουμε το χιουμορ μας ,ειμαστε σε καλο δρόμο!Πολυ χαίρομαι κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες! Ευτυχώς που περνάει καμιά εγκυούλα από την παρέα μας, γιατί ο Φλεβάρης "όλο μέλι μέλι, και τηγανίτα τίποτα" ???

 

χαχαχα πες το ψέμματα!!! Εγώ πλέον πάω για Μάρτη!! ή επειδή οι επαφές έγιναν Φεβρουάριο είναι του Φεβρουαρίου;; οκ σταματάω τις βλακείες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είπαμε το Φλεβάρη είχαμε όλες κάτι να ψάξουμε, να κάνουμε κλπ. Ας ελπίσουμε ότι όλα αυτά μας έφεραν ένα βήμα πιο κοντά και ότι μέχρι το καλοκαίρι δεν θα έχει μείνει καμιά στην εδώ παρέα :-)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...