Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Αυτό μου είπε ο γιατρός ότι αν χρειαστεί εξωσωματική θα κάνουμε το σύντομο πακέτο των 10 ημερών με ενέσεις κ στο κρεβάτι μονό 3 μέρες. Τώρα τι να πω δεν ξέρω από άλλες ακούω πολλές ημέρες στο κρεβάτι..έχω και το θέμα της δουλειάς που δεν ξέρω πως θα το χειριστώ αν και στην παρούσα φάση έχει τη λιγότερη σημασία.Σου είπε για επιτροπή?

Όχι δεν μίλησα ακόμα μαζί του  περιμένω να πάρουμε και τα άλλα αποτελέσματα και μετά νομίζω θέλει ξεκούραση όταν γίνεται η έμβρυομεταφορα δεν ξέρω εγώ τα φάρμακα δεν τα θέλω καθόλου αλλά ξέρω ότι με φυσικό κύκλο είναι πολύ λίγες οι πιθανότητες έχω πει ότι άμα κάνω θέλω όσες περισσότερες πιθανότητες να έχω για να πετύχει με την πρώτη γιατί και οικονομικά δεν μας παίρνει και πολύ εγώ τώρα δεν έχω ασφάλεια γ αυτό και δεν μπορώ τώρα να κάνω  αλλιώς θα πρέπει να τα πληρώσω τα φάρμακα που θα χρειαστούν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Όχι δεν μίλησα ακόμα μαζί του  περιμένω να πάρουμε και τα άλλα αποτελέσματα και μετά νομίζω θέλει ξεκούραση όταν γίνεται η έμβρυομεταφορα δεν ξέρω εγώ τα φάρμακα δεν τα θέλω καθόλου αλλά ξέρω ότι με φυσικό κύκλο είναι πολύ λίγες οι πιθανότητες έχω πει ότι άμα κάνω θέλω όσες περισσότερες πιθανότητες να έχω για να πετύχει με την πρώτη γιατί και οικονομικά δεν μας παίρνει και πολύ εγώ τώρα δεν έχω ασφάλεια γ αυτό και δεν μπορώ τώρα να κάνω  αλλιώς θα πρέπει να τα πληρώσω τα φάρμακα που θα χρειαστούν

Και εγώ στην ίδια φάση είμαι!δεν γνωρίζω την διαφορά σε αυτό που λες με φυσικό κύκλο!είναι άλλη διαδικασία?μου είπαν πως γλυτώνεις λεφτά με την επιτροπή αλλά έχει πολύ χαρτουρα..θέλει ξεκούραση ναι αλλά λεπτομέρειες δεν γνωρίζω κ εγώ πολλές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια φυσικός κύκλος συστήνεται σε γυναίκες με χαμηλή ανταπόκριση, κι εγώ μαζεύω σε φυσικούς κανα χρόνο τώρα, δεν σημαίνει όμως ότι δεν έχει επιτυχία, τα ωάρια εαν είναι καλά θα είναι είτε με φυσικό είτε με διέγερση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Και εγώ στην ίδια φάση είμαι!δεν γνωρίζω την διαφορά σε αυτό που λες με φυσικό κύκλο!είναι άλλη διαδικασία?μου είπαν πως γλυτώνεις λεφτά με την επιτροπή αλλά έχει πολύ χαρτουρα..θέλει ξεκούραση ναι αλλά λεπτομέρειες δεν γνωρίζω κ εγώ πολλές

Και εγώ δεν ξέρω καν το χαρτιά χρειάζονται δεν το έχω ψάξει ακόμα ξέρω ότι στον φυσικό κύκλο πας μόνο με το ένα ωάριο που κάνεις η μαζεύεις σε μερικούς κύκλους για να έχει πιο πολλα Που θέλει λίγο χρόνο! Απλά αν πας με τον ένα όσο να πεις έχεις πιο λίγες πιθανότητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η satya είπε:

Κορίτσια φυσικός κύκλος συστήνεται σε γυναίκες με χαμηλή ανταπόκριση, κι εγώ μαζεύω σε φυσικούς κανα χρόνο τώρα, δεν σημαίνει όμως ότι δεν έχει επιτυχία, τα ωάρια εαν είναι καλά θα είναι είτε με φυσικό είτε με διέγερση

Ναι σπλα σε φυσικό κύκλο κάνεις μόνο ένα άρα έχεις πιο λίγες πιθανότητες γ αυτό το είπα εκτός και αν τα μαζεύεις σε κάθε κύκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι σπλα σε φυσικό κύκλο κάνεις μόνο ένα άρα έχεις πιο λίγες πιθανότητες γ αυτό το είπα εκτός και αν τα μαζεύεις σε κάθε κύκλο

Με χαμηλή ανταπόκριση λέγοντας?αυτό που θα φανεί στις εξετάσεις? ή φαίνεται από την κλινική εικόνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Με χαμηλή ανταπόκριση λέγοντας?αυτό που θα φανεί στις εξετάσεις? ή φαίνεται από την κλινική εικόνα?

Μάλλον χαμηλή ανταπόκριση στα φάρμακα αυτό κατάλαβα! Εγώ νομίζω οδό πιο νωρίς τόσο το καλύτερο!!!τώρα οι γιατροί ξέρουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μάλλον χαμηλή ανταπόκριση στα φάρμακα αυτό κατάλαβα! Εγώ νομίζω οδό πιο νωρίς τόσο το καλύτερο!!!τώρα οι γιατροί ξέρουν!!

Εγώ πιστεύω ότι είναι και θέμα ψυχολογίας!δλδ αν κρίνει η κάθε γυναίκα ότι νιώθει έτοιμη να το κάνει ν μη το καθυστερεί,τώρα επιλογές είναι αυτές!μακάρι να είναι τα αποτελέσματα θετικά για όλες μας!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Εγώ πιστεύω ότι είναι και θέμα ψυχολογίας!δλδ αν κρίνει η κάθε γυναίκα ότι νιώθει έτοιμη να το κάνει ν μη το καθυστερεί,τώρα επιλογές είναι αυτές!μακάρι να είναι τα αποτελέσματα θετικά για όλες μας!!❤️❤️❤️

Ναι έχεις δίκιο σε αυτό που λες η ψυχολογία είναι το παν!!Μακάρι όλα να πάνε καλά!!θα χαρώ να μάθσινω νέα σου!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Με χαμηλή ανταπόκριση λέγοντας?αυτό που θα φανεί στις εξετάσεις? ή φαίνεται από την κλινική εικόνα?

Ναι αυτό εννοώ, ότι και με τα φάρμακα δεν βγάζει κάποια κοπέλα πολλά ωάρια, δεν ανταποκρίνεται δλδ. Εσύ όμως δεν έχεις τέτοιο θέμα μην αγχώνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Ναι σπλα σε φυσικό κύκλο κάνεις μόνο ένα άρα έχεις πιο λίγες πιθανότητες γ αυτό το είπα εκτός και αν τα μαζεύεις σε κάθε κύκλο

Κατάλαβα τι εννοείς. Είναι σαφέστατα πολύ χαμηλότερες πιθανότητες εαν πας σε έναν φυσικό να προχωρήσεις σε ετ. Αλλά εαν μαζέψεις έχεις πολλές παραπάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι έχεις δίκιο σε αυτό που λες η ψυχολογία είναι το παν!!Μακάρι όλα να πάνε καλά!!θα χαρώ να μάθσινω νέα σου!!!!????

Και εγώ το ίδιο!!!σε ευχαριστώ πολύ και εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο!!θα τα πούμε πάλι σίγουρα μεθαύριο που θα έχω νεότερα από το γιατρό!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η satya είπε:

Ναι αυτό εννοώ, ότι και με τα φάρμακα δεν βγάζει κάποια κοπέλα πολλά ωάρια, δεν ανταποκρίνεται δλδ. Εσύ όμως δεν έχεις τέτοιο θέμα μην αγχώνεσαι

Α οκ ναι τώρα κατάλαβα!!δεν ξέρω σίγουρα πάντως πρέπει ν βρω μια καλή δικαιολογία στο θέμα της δουλειάς αλλιώς δεν θα μπορώ να λείψω ούτε μια εβδομάδα!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Και εγώ το ίδιο!!!σε ευχαριστώ πολύ και εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο!!θα τα πούμε πάλι σίγουρα μεθαύριο που θα έχω νεότερα από το γιατρό!!???

Ναι να στείλεις!!!είμαστε ομοιοπαθουσες εμείς τώρα αρχές Απριλίου θα ξανακάνουμε να δούμε!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η satya είπε:

Κατάλαβα τι εννοείς. Είναι σαφέστατα πολύ χαμηλότερες πιθανότητες εαν πας σε έναν φυσικό να προχωρήσεις σε ετ. Αλλά εαν μαζέψεις έχεις πολλές παραπάνω

Αυτό σκέφτομαι ναι δεν ξέρω πως θα προχωρήσουμε θα δούμε μπορεί να κάνω τροποποιημένο φυσικό που παίρνεις φάρμακα αλλά όχι πολλα θα μιλήσω και με τον γιατρό να μου ότι την γνώμη του!!εσύ έχεις κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι να στείλεις!!!είμαστε ομοιοπαθουσες εμείς τώρα αρχές Απριλίου θα ξανακάνουμε να δούμε!!!!???

Χαχαχαχαχα Έτσι!!! φιλιά πολλά!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!πως είσαι??όλα καλά?πως πάει η προσπάθεια?

καλημερααα..καλα ειμαι μια χαρα εσυ? πως πατε?? εγω περιμενω να αδιαθετησω για να ξεκινησω την διαδικασια της διεγερσης γυρω στις 18 μαρτιου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

καλημερααα..καλα ειμαι μια χαρα εσυ? πως πατε?? εγω περιμενω να αδιαθετησω για να ξεκινησω την διαδικασια της διεγερσης γυρω στις 18 μαρτιου...

Με το καλό εύχομαι!!!όλα να πάνε τέλεια!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Αυτό σκέφτομαι ναι δεν ξέρω πως θα προχωρήσουμε θα δούμε μπορεί να κάνω τροποποιημένο φυσικό που παίρνεις φάρμακα αλλά όχι πολλα θα μιλήσω και με τον γιατρό να μου ότι την γνώμη του!!εσύ έχεις κάνει;

Ναι έχω κάνει και από αυτό, με serpafar

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Με το καλό εύχομαι!!!όλα να πάνε τέλεια!!???

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μ... ευχομαι ολες οι κοπελες π προσπαθουμε να εχουμε το καλυτερο αποτελεσμα με τν λιγοτερο κοπο..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Πέτυχε η προσπάθεια;

Όταν έκανα ναι, αλλά γενικά είναι ανάλογα τον οργανισμό, θα δεις με τι κάνεις καλύτερα ανταπόκριση, βέβαια εύχομαι να πετύχει και να μην χρειαστεί να το δεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η satya είπε:

Όταν έκανα ναι, αλλά γενικά είναι ανάλογα τον οργανισμό, θα δεις με τι κάνεις καλύτερα ανταπόκριση, βέβαια εύχομαι να πετύχει και να μην χρειαστεί να το δεις! 

Μια χαρά τότε!!!!??? Μακάρι να πετύχει και σε μένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/1/2019 at 8:06 ΜΜ, ο/η Sakira είπε:

Kalhsperaaa stis 5 flevari exw klisi rantevou sto elena gia na ksekiniso ekei logo oikonomikon provlimaton .na me dei ekei o giatros .

Καλησπέρα Sakira υπάρχει ένα σωματείο που βοηθά τα υπογονιμα ζευγάρια αν θέλεις στειλε μου pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...