Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις On 22/3/2019 at 3:47 ΜΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

Λοιπόν, μανούλες, γράφω τα παρακάτω:

1) @Eleni16  10/6  αγόρι

2) @lambo   12/6  κορίτσι

3) @vivika10   22/6  αγόρι  γέννησε 31-5

4) @Pralina   23/6  αγόρι

5) @Rian  25/6    αγόρια

6) @Kate99  5/7  αγόρι

7) @LondonBaby   8/7  αγόρι

?  @Elen81  12/7  αγόρι

9) @Γλυκερια1994...   20/7 αγόρι

10) @MissMary   27/7 κορίτσι  και 11) @eliza11  αγόρι

12) @Κορτας  3/8  κορίτσι

13) @anna_  4/8  κορίτσι

14) @eirini2  10/8  αγόρι

15) @Hope08   12/8  αγόρι και 16) @Evoula4   κορίτσι   17) @Newmum19  κορίτσι

18) @KONSTANTIA   18/8  αγόρι

19) @Liou22   19/8  αγόρι

20) @MariannakiM   20/8  κορίτσι

21) @egw   22/8  κορίτσι

22) @Κλαιρη.κ  29/8  αγόρι  και  23) @joy2  αγοράκια

24) @efitta   9/9  κορίτσι

Δεν νομίζω να υπάρχει καμία αμφιβολλία ότι και 2019 είναι αγοροχρονιά!!!!

Ξεκινήσαμε τα γεννητούρια!!!!!  ? Πολύ χαίρομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/3/2019 at 3:47 ΜΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

Λοιπόν, μανούλες, γράφω τα παρακάτω:

1) @Eleni16  10/6  αγόρι

2) @lambo   12/6  κορίτσι  γέννησε 11/6

3) @vivika10   22/6  αγόρι  γέννησε 31-5

4) @Pralina   23/6  αγόρι  γέννησε 25-6

5) @Rian  25/6    αγόρια  γέννησε 14-5

6) @Kate99  5/7  αγόρι

7) @LondonBaby   8/7  αγόρι

?  @Elen81  12/7  αγόρι

9) @Γλυκερια1994...   20/7 αγόρι

10) @MissMary   27/7 κορίτσι  και 11) @eliza11  αγόρι

12) @Κορτας  3/8  κορίτσι

13) @anna_  4/8  κορίτσι

14) @eirini2  10/8  αγόρι

15) @Hope08   12/8  αγόρι και 16) @Evoula4   κορίτσι   17) @Newmum19  κορίτσι

18) @KONSTANTIA   18/8  αγόρι

19) @Liou22   19/8  αγόρι

20) @MariannakiM   20/8  κορίτσι

21) @egw   22/8  κορίτσι

22) @Κλαιρη.κ  29/8  αγόρι  και  23) @joy2  αγοράκια

24) @efitta   9/9  κορίτσι

Δεν νομίζω να υπάρχει καμία αμφιβολλία ότι και 2019 είναι αγοροχρονιά!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια γέννησα σήμερα το πρωί στης 10:30 με καισαρική βγήκε λίγο μικρούλης 2600 αλλά όλα μια χαρά 

Να.σου ζήσει κοπέλα μου 

Υγεία και στους δύο σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια την βοήθεια σας,σας παρακαλώ!!Μαγαζί οικονομικο στην Θεσσαλονίκη για ρούχα νεογέννητου και όλα τα σχετικά μπανιέρα,σελτεδακια κτλ; Ευχαριστω πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maria eirini είπε:

Κορίτσια την βοήθεια σας,σας παρακαλώ!!Μαγαζί οικονομικο στην Θεσσαλονίκη για ρούχα νεογέννητου και όλα τα σχετικά μπανιέρα,σελτεδακια κτλ; Ευχαριστω πολύ!!!

Ρούχα, σελτεδάκια, πανάκια και λοιπά οικονομικά μπορείς να πάρεις από τα jumbo και h&m, από όσο γνωρίζω. Μπανιέρες υπάρχουν και απλές και οι τροχήλατες, οι απλές ξεκινάνε από 20 ευρώ και μπορείς να τις αναζητήσεις σε καταστήματα όπως prenetal κλπ. 

Αν είσαι από Ανατολική Θεσσαλονίκη, μπορώ να σου συστήσω το Παιδούπολη επί της Καραμανλή, έχει και site στο ιντερνετ που μπορείς να τσεκάρεις αν θες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια γέννησα σήμερα το πρωί στης 10:30 με καισαρική βγήκε λίγο μικρούλης 2600 αλλά όλα μια χαρά 

Να σου ζησει κοριτσι μου....γερο και καλοτυχο το μπεμπε σου!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Ρούχα, σελτεδάκια, πανάκια και λοιπά οικονομικά μπορείς να πάρεις από τα jumbo και h&m, από όσο γνωρίζω. Μπανιέρες υπάρχουν και απλές και οι τροχήλατες, οι απλές ξεκινάνε από 20 ευρώ και μπορείς να τις αναζητήσεις σε καταστήματα όπως prenetal κλπ. 

Αν είσαι από Ανατολική Θεσσαλονίκη, μπορώ να σου συστήσω το Παιδούπολη επί της Καραμανλή, έχει και site στο ιντερνετ που μπορείς να τσεκάρεις αν θες. 

Από Τούμπα είμαι,θα πάω στο paidopolis.Μπιμπερο,αποστειρωτης κτλ; Εκτός από το Jumbo, γνωρίζεις κάποιο οικονομικό κατάστημα που να τα έχει όλα ρούχα και είδη βρεφαναπτυξης;;;Σ ευχαριστω παααρα πολύ για την βοήθεια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria eirini είπε:

Από Τούμπα είμαι,θα πάω στο paidopolis.Μπιμπερο,αποστειρωτης κτλ; Εκτός από το Jumbo, γνωρίζεις κάποιο οικονομικό κατάστημα που να τα έχει όλα ρούχα και είδη βρεφαναπτυξης;;;Σ ευχαριστω παααρα πολύ για την βοήθεια!!!!!!!!

Μπιμπερό μπορείς να πάρεις από φαρμακείο της NUK που είναι οικονομικά, αποστειρωτή θα βρεις στα ηλεκτρικά είδη όπως Κωτσόβολο, Media Markt - αν και μπορείς αν θες να βράζεις τα μπιμπερό σε κατσαρόλα, την ίδια δουλειά κάνει! Δυστυχώς δεν γνωρίζω κάποιο άλλο οικονομικό κατάστημα, ξέρω μόνο ότι αν κάνεις κάρτα από τα orchestra μπορείς να ψωνίζεις με έως και 50% έκπτωση τα ρούχα. Ωστόσο, ειδικά τα βρεφικά που είναι για μικρό χρονικό διάστημα και να ta πάρεις από τα jumbo δεν θα έχεις κάποιο θέμα, θα σε βγάλουν ασπροπρόσωπη για όσο τα χρησιμοποιείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Μπιμπερό μπορείς να πάρεις από φαρμακείο της NUK που είναι οικονομικά, αποστειρωτή θα βρεις στα ηλεκτρικά είδη όπως Κωτσόβολο, Media Markt - αν και μπορείς αν θες να βράζεις τα μπιμπερό σε κατσαρόλα, την ίδια δουλειά κάνει! Δυστυχώς δεν γνωρίζω κάποιο άλλο οικονομικό κατάστημα, ξέρω μόνο ότι αν κάνεις κάρτα από τα orchestra μπορείς να ψωνίζεις με έως και 50% έκπτωση τα ρούχα. Ωστόσο, ειδικά τα βρεφικά που είναι για μικρό χρονικό διάστημα και να ta πάρεις από τα jumbo δεν θα έχεις κάποιο θέμα, θα σε βγάλουν ασπροπρόσωπη για όσο τα χρησιμοποιείς. 

Σ ευχαριστώ παααρα πολύ!!!!! Είναι το πρώτο και δεν έχω ιδέα!Σ ευχαριστω κ παλι πάρα πολύ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria eirini είπε:

Σ ευχαριστώ παααρα πολύ!!!!! Είναι το πρώτο και δεν έχω ιδέα!Σ ευχαριστω κ παλι πάρα πολύ!!!!!!

Αν βρεις και κάποιο άλλο οικονομικό μαγαζί, πες το και σε εμάς εδώ! Παρακαλώ κοπέλα μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Αν βρεις και κάποιο άλλο οικονομικό μαγαζί, πες το και σε εμάς εδώ! Παρακαλώ κοπέλα μου!

 

Θα πάω κ στο Kiddo να δω!!Αν δω κάτι καλό εννοείται θα ενημερώσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια γέννησα σήμερα το πρωί στης 10:30 με καισαρική βγήκε λίγο μικρούλης 2600 αλλά όλα μια χαρά 

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερό, καλότυχο και ευτυχισμένο να ειναι το μικρούλι σου!!! Καλή ανάρρωση και σε σένα και περιμένουμε λεπτομερειες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει @vivika10!!!! Μια χαρά!!!! Οι υπέρηχοι πόσο το έβγαζαν το μωρό? Ήταν καθόλου κοντά? Έτσι από περιέργεια!

Εγώ κορίτσια πήγα για καρδιοτοκογραφο εχτές στο μητέρα.. 36 +5.. Το μωρό φουλ υπερκινητικο και ούτε μια συσπαση!! Από ότι φαίνεται έχω πολύ ακόμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Να σου ζήσει @vivika10!!!! Μια χαρά!!!! Οι υπέρηχοι πόσο το έβγαζαν το μωρό? Ήταν καθόλου κοντά? Έτσι από περιέργεια!

Εγώ κορίτσια πήγα για καρδιοτοκογραφο εχτές στο μητέρα.. 36 +5.. Το μωρό φουλ υπερκινητικο και ούτε μια συσπαση!! Από ότι φαίνεται έχω πολύ ακόμα ?

2800 έβγαινε στον υπέρηχο και γεννήθηκε 2600 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια! Σήμερα είναι τα γενέθλια μου! Έσβησα κεράκι σε ένα τριλιτρο παγωτό και βγήκαμε για Burger! Τώρα ειμαι ανάσκελα προσπαθώ να χωνέψω με σόδα και ποδόσφαιρο στην tv... Διαφορετικά από άλλες χρονιές που τώρα θα ετοιμαζόμουν για μπαροτσαρκα.. Αλλά πολύ γεμάτη και χαρούμενη αγκαλιά με τον καλό μου και την κοιλιά μου να χοροπηδάει! Αχχ άλλη φάση! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Κοριτσια! Σήμερα είναι τα γενέθλια μου! Έσβησα κεράκι σε ένα τριλιτρο παγωτό και βγήκαμε για Burger! Τώρα ειμαι ανάσκελα προσπαθώ να χωνέψω με σόδα και ποδόσφαιρο στην tv... Διαφορετικά από άλλες χρονιές που τώρα θα ετοιμαζόμουν για μπαροτσαρκα.. Αλλά πολύ γεμάτη και χαρούμενη αγκαλιά με τον καλό μου και την κοιλιά μου να χοροπηδάει! Αχχ άλλη φάση! ??

Χιλιόχρονη κοπέλα μου! Φέτος είναι τα πιο ευτυχισμένα σου γενέθλια με ένα μωράκι μέσα στην κοιλίτσα! Σύντομα θα λάβετε το δώρο σας και όλη σας η ζωή θα αλλάξει για πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Χιλιόχρονη κοπέλα μου! Φέτος είναι τα πιο ευτυχισμένα σου γενέθλια με ένα μωράκι μέσα στην κοιλίτσα! Σύντομα θα λάβετε το δώρο σας και όλη σας η ζωή θα αλλάξει για πάντα!

Ευχαριστώ πολύ! Με το καλό και εσείς να το ζήσετε για δεύτερη φορά! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MissMary είπε:

Κοριτσια! Σήμερα είναι τα γενέθλια μου! Έσβησα κεράκι σε ένα τριλιτρο παγωτό και βγήκαμε για Burger! Τώρα ειμαι ανάσκελα προσπαθώ να χωνέψω με σόδα και ποδόσφαιρο στην tv... Διαφορετικά από άλλες χρονιές που τώρα θα ετοιμαζόμουν για μπαροτσαρκα.. Αλλά πολύ γεμάτη και χαρούμενη αγκαλιά με τον καλό μου και την κοιλιά μου να χοροπηδάει! Αχχ άλλη φάση! ??

Να τα εκατοστήσεις κορίτσι μου!! Με έναν πόνο και ο, τι επιθυμείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MissMary είπε:

Κοριτσια! Σήμερα είναι τα γενέθλια μου! Έσβησα κεράκι σε ένα τριλιτρο παγωτό και βγήκαμε για Burger! Τώρα ειμαι ανάσκελα προσπαθώ να χωνέψω με σόδα και ποδόσφαιρο στην tv... Διαφορετικά από άλλες χρονιές που τώρα θα ετοιμαζόμουν για μπαροτσαρκα.. Αλλά πολύ γεμάτη και χαρούμενη αγκαλιά με τον καλό μου και την κοιλιά μου να χοροπηδάει! Αχχ άλλη φάση! ??

Χρόνια πολλά κορίτσι μου!! Να τα εκατοστήσεις!! Ότι επιθυμείς!! Υγεια κ ευτυχια!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλες! Καλή Κυριακή και καλή ψήφο σε όσες ψηφίζεται! Εγώ σήμερα δουλέυω και το απόγευμα έχω να πάω σε έναν γάμο που έχει και τραπέζι μετά και το σκέφτομαι γιατί την τελευταία εβδομάδα πρίζονται τα πόδια μου από κάποια ώρα και μετά και νιώθω δυσφορία. Εννοείται ότι δεν θα φορέσω ψηλά παπούτσια αλλά και πάλι θεωρώ ότι θα κουραστώ.

Επίσης, χθες είδα τον τελικό του champions league και δεν είδα ούτε έναν ωραίο άντρα...Ρε κορίτσια, όποιες τον είδατε τον αγώνα, είδατε κανέναν ωραίο; Δλδ αρχίζω και ανησυχώ ότι η εγκυμοσύνη με έχει κάνει ξενέρωτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλημέρα κοπέλες! Καλή Κυριακή και καλή ψήφο σε όσες ψηφίζεται! Εγώ σήμερα δουλέυω και το απόγευμα έχω να πάω σε έναν γάμο που έχει και τραπέζι μετά και το σκέφτομαι γιατί την τελευταία εβδομάδα πρίζονται τα πόδια μου από κάποια ώρα και μετά και νιώθω δυσφορία. Εννοείται ότι δεν θα φορέσω ψηλά παπούτσια αλλά και πάλι θεωρώ ότι θα κουραστώ.

Επίσης, χθες είδα τον τελικό του champions league και δεν είδα ούτε έναν ωραίο άντρα...Ρε κορίτσια, όποιες τον είδατε τον αγώνα, είδατε κανέναν ωραίο; Δλδ αρχίζω και ανησυχώ ότι η εγκυμοσύνη με έχει κάνει ξενέρωτη!

Καλημέρα! Τα ίδια και από εδώ Κωνσταντία! Τις προάλλες επίσης είμαστε μεγάλη παρέα άντρες γυναίκες και κάπως ήρθε το θέμα διασημες ωραίες γυναίκες ωραίοι άντρες. Οι άντρες τις παρέας είχαν μεγάλη λίστα μπορώ να πω χεχε εμείς από την άλλη σκεφτόμασταν σκεφτόμασταν, τους χωριζαμε σε οχι ωραίοι αλλά  γοητευτικοι, άλλοι ήταν μικροί, άλλοι μεγαλοι χεχε. Ειναι και που οι γυναίκες φτιάχνονται πολύ μωρέ οπότε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...