Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rian είπε:

Κορίτσια οι υπόλοιπες τι κάνετε πως είσαστε??? Εγώ συνεχίζω σταθερά με τα πονακια... προσπαθώ να είμαι ξαπλωμένη όσο γίνεται όμως δεν τα καταφέρνω... πιάνεται όλο το σώμα μου... Δεν μπορώ όρθια, δεν μπορώ καθιστή... δύσκολα...

 Kate99  τι κάνεις κοριτσάκι ? Είσαι καλυτερα??? 

Γειά σου κορίτσι μουυ! Ναι είμαι πολύ καλύτερα! Αύριο μπαίνω στην 25η εβδομάδα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Εγώ είμαι 26w+5d ακόμη δεν έχω θέμα με τις καουρες,μια γνωστή μου όμως που έχει πολύ πρόβλημα μασάει τσίχλες μετά το φαγητό.

Τυχερή είσαι !! Ας είναι αυτά τα μεγαλύτερα προβλήματα της ζωής μας και τίποτα άλλο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια !!! Εύχομαι να είστε όλες καλα και τα μωράκια σας ? εκανα θες την επαναληπτική χοριακη και είχε διπλασιαστεί 641,10. Τώρα έχω ραντεβού 1 Απρίλη αλλα ο γιατρός δεν ήταν σίγουρος αν θα ακούσουμε καρδιά. Θα ειμαι 6βδομαδων και 2 ημερών . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθατε καινούριες μανούλες! Εύχομαι από καρδιάς εύκολες και τελειόμηνες κυήσεις σε όλες σας! Ας γράψει η καθεμία ΠΗΤ και φύλο για να τα συγκεντρώσουμε κάπου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις εγκυμονούσες! Εγώ διανύω την 28η εβδομαδα της πρώτης εγκυμοσύνης μου και περιμένουμε αγοράκι! Πηραμε καροτσι κ κουνια και σημερα αρχίσαμε το τρέξιμο-ψαξιμο για τα υπολοιπα ψώνια. Έχω χαωθεί κ λίγο αγχωθεί με το τι χρειάζομαι... Έχω ΠΗΤ 10/6. Ξέρετε τι φορμάκια θα χρειαστεί στην αρχή το μωρό για την κλινική? Επειδή είναι καλοκαίρι έχω προβληματιστεί...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eleni16 είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις εγκυμονούσες! Εγώ διανύω την 28η εβδομαδα της πρώτης εγκυμοσύνης μου και περιμένουμε αγοράκι! Πηραμε καροτσι κ κουνια και σημερα αρχίσαμε το τρέξιμο-ψαξιμο για τα υπολοιπα ψώνια. Έχω χαωθεί κ λίγο αγχωθεί με το τι χρειάζομαι... Έχω ΠΗΤ 10/6. Ξέρετε τι φορμάκια θα χρειαστεί στην αρχή το μωρό για την κλινική? Επειδή είναι καλοκαίρι έχω προβληματιστεί...??

Καλημέρα!τέλεια άρχισες τα ψώνια,και εγώ τον Ιούνιο γενναω δεν έχω πάρει τίποτα ακόμη.φορμακια θα πάρω μακριμανικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Καλημέρα!τέλεια άρχισες τα ψώνια,και εγώ τον Ιούνιο γενναω δεν έχω πάρει τίποτα ακόμη.φορμακια θα πάρω μακριμανικα.

Καλημέρα. ☺️ αποκλειστικα μακριμάνικα; δεν θα χρειαστούν και κοντομάνικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Καλημέρα. ☺️ αποκλειστικα μακριμάνικα; δεν θα χρειαστούν και κοντομάνικα;

Για αρχή θα πάρω μακριμανικα και ένα δύο κοντομανικα αλλά κατά βάση με μακρύ μανίκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Για αρχή θα πάρω μακριμανικα και ένα δύο κοντομανικα αλλά κατά βάση με μακρύ μανίκι.

Κρυώνουν λες τα μωράκια κ το καλοκαίρι ε; ειδικά τα νεογέννητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elen81 είπε:

Κρυώνουν λες τα μωράκια κ το καλοκαίρι ε; ειδικά τα νεογέννητα.

Πέρυσι μια φίλη μου που γέννησε Αρχές Ιουνίου μακριμανικα φορμακια φόραγε στο μωρό,ας μας πούνε και τα άλλα κορίτσια τη γνώμη τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Πέρυσι μια φίλη μου που γέννησε Αρχές Ιουνίου μακριμανικα φορμακια φόραγε στο μωρό,ας μας πούνε και τα άλλα κορίτσια τη γνώμη τους.

Πέρυσι ολος ο Ιούνιος ήταν άστατος! Οπότε αναλόγως! Αλλά νομίζω πως αρχες Ιουνίου δεν εχει ανεβει τοσο η θερμοκρασια. Οποτε μακρυμανικα λεπτα φορμακια θα ναι οκ κ ας εχει κ καποια κοντομανικα 0-3 , ετσι και αλλιως θα τα βαλει τον Ιουλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Ρομινα Κωσταμη είπε:

Καλή επιτυχία και καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη !! Εγώ είμαι στην 27η εβδομάδα και ΠΗΤ 15/6. Προς το παρόν παλεύω με τις καούρες :( μόνο το παγωμένο γάλα βοηθάει . Έχετε δοκιμάσει κάτι άλλο και σας βοήθησε ; 

Πάρε μαλοξ ενδείκνυται και ανακουφίζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...