Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σας! Εγώ την Β επιπέδου την έχω 9 Απριλίου. Μάλλον είναι μπέμπα, ήταν καθιστό στον υπέρηχο προχθές και μας δυσκόλεψε ξανά για το φύλο του. Ξεκινησα και μαγνησιο για να χαλαρωση η μητρα, γιατι η κουραση και το αγχος μου ξεσπαει εκει. Ουφ.... 

@vivika10 καλά αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Καλημέρα σας! Εγώ την Β επιπέδου την έχω 9 Απριλίου. Μάλλον είναι μπέμπα, ήταν καθιστό στον υπέρηχο προχθές και μας δυσκόλεψε ξανά για το φύλο του. Ξεκινησα και μαγνησιο για να χαλαρωση η μητρα, γιατι η κουραση και το αγχος μου ξεσπαει εκει. Ουφ.... 

@vivika10 καλά αποτελέσματα!!! 

Καλημερα!!!σε Ευχαριστώ!!!Εγώ ακόμη δεν έχω πάρει μαγνήσιο ίσως χρειαστεί όμως σιγά σιγά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αγχώνομαι για την καμπύλη και για το αποτέλεσμα αλλά και που πρέπει να πιω αυτή την αηδία την γλυκόζη....την προηγούμενη φορά ήταν Σεπτέμβριος και την είχαν στο ψυγείο και ήταν κρύα και παλευόταν. Ελπίζω και τώρα κάπως έτσι να είναι! 

Χθες το βράδυ το ένιωσα το μωράκι, ήταν πολύ ωραίο συναίσθημα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA εγώ εχθές που πήγα από το ψυγείο την βγάλανε τη γλυκόζη και ήτανε κρύα,αν είναι ζέστη μάλλον δεν πίνετε πολύ εύκολα,αν και την περίμενα πιο αηδιαστική.                                                @Evoula4Μέσα σε αυτούς τους έξι μήνες μια φορά έχω πιεί μισό ποτήρι κρασί,μια φίλη μου όμως πίνει πολύ συχνά μπύρα χωρίς αλκοόλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Να σας ρωτήσω κάτι άλλο.....μπυρίτσα άνευ πίνετε; Ή ένα ποτήρι κρασι;

Καλημέρα! Εμένα μου είχε πει ο γυναικολόγος ότι ένα ποτηράκι μια στο τόσο αν έχω βγει η σε κάνα τραπέζι δεν πειράζει, αλλά επειδή μου έχει φύγει τελείως η διάθεση για αλκοόλ δεν χρειάστηκε να τον ξαναρωτήσω. Μπύρα άνευ νομίζω είναι οκ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χτες το βράδυ το ένιωσα και εγώ κανονικά! Νομίζω έκανε βόλτες γύρω γύρω από τον αφαλό μου! Περίεργο συναίσθημα.. Απλά ο σύντροφος μου λείπει εδώ και δύο βδομάδες στο εξωτερικό για δούλεια και νιώθω λίγο μόνη μου! Την τρίτη έχω β επιπέδου, θα προσπαθήσει να ειναι εδώ! Από τότε που γνωριστηκαμε δεν έχουμε χωριστεί σχεδόν ποτέ εεε.. ?

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Να σας ρωτήσω κάτι άλλο.....μπυρίτσα άνευ πίνετε; Ή ένα ποτήρι κρασι;

Καλημέρα! Εμένα μου είχε πει ο γυναικολόγος ότι ένα ποτηράκι μια στο τόσο αν έχω βγει η σε κάνα τραπέζι δεν πειράζει, αλλά επειδή μου έχει φύγει τελείως η διάθεση για αλκοόλ δεν χρειάστηκε να τον ξαναρωτήσω. Μπύρα άνευ νομίζω είναι οκ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Κορίτσια χτες το βράδυ το ένιωσα και εγώ κανονικά! Νομίζω έκανε βόλτες γύρω γύρω από τον αφαλό μου! Περίεργο συναίσθημα.. Απλά ο σύντροφος μου λείπει εδώ και δύο βδομάδες στο εξωτερικό για δούλεια και νιώθω λίγο μόνη μου! Την τρίτη έχω β επιπέδου, θα προσπαθήσει να ειναι εδώ! Από τότε που γνωριστηκαμε δεν έχουμε χωριστεί σχεδόν ποτέ εεε.. ?

 

Καλημέρα! Εμένα μου είχε πει ο γυναικολόγος ότι ένα ποτηράκι μια στο τόσο αν έχω βγει η σε κάνα τραπέζι δεν πειράζει, αλλά επειδή μου έχει φύγει τελείως η διάθεση για αλκοόλ δεν χρειάστηκε να τον ξαναρωτήσω. Μπύρα άνευ νομίζω είναι οκ.. 

Σε καταλαβαίνω,εγώ όλη την εγκυμοσύνη την πέρασα και την περνάω μακριά απ τον άντρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MissMary κι εγώ σε καταλαβαίνω, γιατί κι εμένα λείπει 2-3 μέρες σχεδόν κάθε εβδομάδα. Το ίδιο δύσκολο είναι και γι'αυτούς να ξέρεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοπέλες και μπυρίτσα buckler πίνω - που έπινα και χωρίς να είμαι έγκυος γιατί μου αρέσει η γεύση της - και πολύ πολύ σπάνια λίγο κρασί ή μια κόκα-κόλα. Είμαι στην 2η εγκυμοσύνη βλέπετε και έχει σπάσει η χολή μου με αυτά, δεν πάω τόσο με το γράμμα του νόμου. Και μπορώ να παραδεχτώ ότι μέχρι τώρα έχω πιει περισσότερους καφέδες από συνολικά όλη την προηγούμενη μου εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυσκολο κορίτσια! Ναι το ίδιο και για αυτούς το ξέρω! Πω πω @vivika10 το τράβηξες πολύ μόνη σου ε! Εντάξει σίγουρα υπάρχουν φίλοι και οικογένεια, αλλά σα τον σύντροφο μας νομίζω δεν έχει ρε παιδιά! Μου έλειψε ακομα  και να του γκρινιάζω λίγο! Χεχε από το τηλ δεν είναι το ίδιο! Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ τον πίνω τον ελληνικό μου που μαρεσει πολύ! όχι καθημερινά γιατί και πριν δεν έπινα κάθε μέρα, αλλά όταν τύχει χωρίς σκέψη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evoula4 είπε:

Να σας ρωτήσω κάτι άλλο.....μπυρίτσα άνευ πίνετε; Ή ένα ποτήρι κρασι;

Εγώ δεν έπινα ούτε πριν μπύρα, όπως επίσης δεν έπινα και καφέδες άρα τί είχαμε, τί χάσαμε! Ήμουνα καπνίστρια όμως αλλά και παλι υπήρξα τυχερή γιατί με το που το έμαθα μετά από 2 ημέρες ξεκίνησαν εμετοι, οπότε μου το έκανε πιο εύκολο. Εγώ βρε κορίτσια έχω άλλο θέμα. Έχω ακατανίκητη έλξη για γλυκα τα οποία και έτρωγα χωρίς τύψεις, αλλά τώρα αρχίζω να αγχώνομαι... Εσείς με την ζάχαρη πώς τα πάτε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Εγώ δεν έπινα ούτε πριν μπύρα, όπως επίσης δεν έπινα και καφέδες άρα τί είχαμε, τί χάσαμε! Ήμουνα καπνίστρια όμως αλλά και παλι υπήρξα τυχερή γιατί με το που το έμαθα μετά από 2 ημέρες ξεκίνησαν εμετοι, οπότε μου το έκανε πιο εύκολο. Εγώ βρε κορίτσια έχω άλλο θέμα. Έχω ακατανίκητη έλξη για γλυκα τα οποία και έτρωγα χωρίς τύψεις, αλλά τώρα αρχίζω να αγχώνομαι... Εσείς με την ζάχαρη πώς τα πάτε;;; 

Εγώ μέχρι τον τέταρτο δεν έτρωγα καθόλου γλυκά και γενικά οτιδήποτε γλυκό μου έφερνε αναγούλα,γι'αυτό δεν είχα πάρει και κιλά,τώρα τρώω αλλά όχι πολλά πιο πολύ με τραβάνε τα αλμύρα και τα ξινα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Εγώ μέχρι τον τέταρτο δεν έτρωγα καθόλου γλυκά και γενικά οτιδήποτε γλυκό μου έφερνε αναγούλα,γι'αυτό δεν είχα πάρει και κιλά,τώρα τρώω αλλά όχι πολλά πιο πολύ με τραβάνε τα αλμύρα και τα ξινα. 

Ναι κι εγώ το ίδιο. Δεν έτρωγα στην αρχή για τους ίδιους λόγους αλλά από όταν με ηρέμησαν οι αναγούλες, έχω ακατανίκητη έλξη για τα ρημάδια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MissMary είπε:

Κορίτσια χτες το βράδυ το ένιωσα και εγώ κανονικά! Νομίζω έκανε βόλτες γύρω γύρω από τον αφαλό μου! Περίεργο συναίσθημα.. Απλά ο σύντροφος μου λείπει εδώ και δύο βδομάδες στο εξωτερικό για δούλεια και νιώθω λίγο μόνη μου! Την τρίτη έχω β επιπέδου, θα προσπαθήσει να ειναι εδώ! Από τότε που γνωριστηκαμε δεν έχουμε χωριστεί σχεδόν ποτέ εεε.. ?

Αααααχχχ τι καλά!!!! Γύρω από τον αφαλό είπες; Είναι το πρώτο σου; Πόσο είσαι κοριτσάκι μου? Ανυπομονώ κι εγώ! Καλά αποτελέσματα στην β' επιπέδου σου! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MissMary Καλά αποτελέσματα να έχεις κοριτσάκι μου! Αυτό που οι 4 εβδομάδες μέχρι να περάσουν και να τα δούμε, φαίνονται σαν αιωνιότητα;! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοπέλες μου! Θέλω να μοιραστώ κάτι μαζί σας μπας και ηρεμήσω λίγο... Βιώνει καμία από εσάς έντονο στρες? Την τελευταία εβδομάδα το άγχος χτύπησε κόκκινο χωρίς συγκεκριμένο λόγο. Και στεναχωριέμαι πολύ που με καταβάλλει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοπέλες μου! Θέλω να μοιραστώ κάτι μαζί σας μπας και ηρεμήσω λίγο... Βιώνει καμία από εσάς έντονο στρες? Την τελευταία εβδομάδα το άγχος χτύπησε κόκκινο χωρίς συγκεκριμένο λόγο. Και στεναχωριέμαι πολύ που με καταβάλλει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate99 είπε:

Γειά σας κοπέλες μου! Θέλω να μοιραστώ κάτι μαζί σας μπας και ηρεμήσω λίγο... Βιώνει καμία από εσάς έντονο στρες? Την τελευταία εβδομάδα το άγχος χτύπησε κόκκινο χωρίς συγκεκριμένο λόγο. Και στεναχωριέμαι πολύ που με καταβάλλει ?

Στην αρχή της εγκυμοσύνης μου ιδιαίτερα το πρώτο τρίμηνο όπως λες είχα πολύ άγχος όλα τα έβλεπα αρνητικά και δεν μπορούσα να χαρώ τίποτα,όλα αυτά χωρίς ιδιαίτερο λόγο.σιγα σιγά χωρίς να το καταλάβω άρχισα να μην αγχώνομαι χωρίς λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/1/2019 at 8:14 ΠΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

Για να μαζευόμαστε εδώ σιγά σιγά κορίτσια μου....περιμένω αυξημένες συμμετοχές!!!

Γεια σας κοριτσιααααα , ειμαι νεο μελος . Σημερα περιμενα την ακατανομαστη η οποια μαλλον δεν θα ερθει για τους επομενους 9μηνες! Εκανα τεστ σημερα και ειναι θετικο , ο γιατρος μου ειπε απο Δευτέρα να παω για χοριακη να ανέβει λιγο . Βεβαια κρατιέμαι κ δεν πεταω απο χαρα γιατι τον γενναρη ειχαμε περασει μια βιοχημική κυηση! Τωρα ελπιζω απλα να γινω μανούλα κ γω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ranito είπε:

Γεια σας κοριτσιααααα , ειμαι νεο μελος . Σημερα περιμενα την ακατανομαστη η οποια μαλλον δεν θα ερθει για τους επομενους 9μηνες! Εκανα τεστ σημερα και ειναι θετικο , ο γιατρος μου ειπε απο Δευτέρα να παω για χοριακη να ανέβει λιγο . Βεβαια κρατιέμαι κ δεν πεταω απο χαρα γιατι τον γενναρη ειχαμε περασει μια βιοχημική κυηση! Τωρα ελπιζω απλα να γινω μανούλα κ γω ???

Με το καλό!!!σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια !!!Και νε μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ranito εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη! 

@MariannakiM φαν των γλυκών δεν είμαι, αλλά με αγχώνει η ζάχαρη, γιατί βρίσκεται και σε ένα σωρό άλλα τρόφιμα. Κι εγώ προτιμώ τα αλμυρά και οτιδήποτε δροσερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...