Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rian είπε:

Προσπαθω εδω κι καιρό να μπω στο φόρουμ αλλά δεν μπορούσα με τίποτα... δεν ξέρω τι φταίει. Είμαι σχετικά παλιό μέλος αλλά αναγκάστηκα να φτιάξω νέο προφίλ μονο έτσι μπόρεσα....

Λοιπόν.... Είμαι κι εγώ 24 +3 κι λαχταρω την στιγμή που θα κρατήσω τα μωράκια μου! Έχω διδιμακια! Αγόρια! Η κάθε τους κίνηση κι η κάθε τους κλωτσιά μου δίνουν τόση χαρά κι ευτυχία... φυσικά μπορώ να πω ότι ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει πλήρως ότι έχω δίδυμα... Είμαι ήδη μανούλα δύο παιδιών εχω αγορι κι κοριτσακι κι τώρα πολύτεκνη!!! Τι ευτυχια!!!

Α τι ωραία πολύτεκνη μανούλα!!!με το καλό!!!Και εγώ αγοράκι περιμένω,το πρώτο μου μωρό είναι,και εγώ κάθε φορά που το νιώθω χαίρομαι τόσο πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Α τι ωραία πολύτεκνη μανούλα!!!με το καλό!!!Και εγώ αγοράκι περιμένω,το πρώτο μου μωρό είναι,και εγώ κάθε φορά που το νιώθω χαίρομαι τόσο πολύ!!!

Αχ με το καλο τα διδυμα!! Εγω περιμενω κοριτσακι το πρωτο! Αλλα δεν το εχω αισθανθει ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια!!! Τέλειο πράγμα η μητρότητα! Από μικρό παιδί  ονειρευόμουν μεγάλη οικογένεια με πολλά παιδιά. Πώς είσαστε? Πώς αισθάνεστε??? Εγώ αισθάνομαι αρκετή δυσφορία λόγο μεγάλης κοιλίας.  Αν κι μου λένε για δίδυμα πολύ μικρή κοιλιά έχω... Η μέση πονάει συχνά.  Φοράω κι ζώνη εγκυμοσινης μπορώ να ω ότι βοηθάει... Κατά τ αλλά όλα καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Rian είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια!!! Τέλειο πράγμα η μητρότητα! Από μικρό παιδί  ονειρευόμουν μεγάλη οικογένεια με πολλά παιδιά. Πώς είσαστε? Πώς αισθάνεστε??? Εγώ αισθάνομαι αρκετή δυσφορία λόγο μεγάλης κοιλίας.  Αν κι μου λένε για δίδυμα πολύ μικρή κοιλιά έχω... Η μέση πονάει συχνά.  Φοράω κι ζώνη εγκυμοσινης μπορώ να ω ότι βοηθάει... Κατά τ αλλά όλα καλά... 

Εγώ έχω εδώ και 5 μέρες πονάει πολυ η πλάτη μου και πάνω από το στομάχι ακριβώς κάτω από το δεξί στήθος,και νιώθω  δυσφορία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι όσο προχωράει η εγκυμοσινη τόσο πιο δύσκολο είναι... κυρίως το τρίτο τρίμηνο... Όμως όντως θα πρέπει να κάνουμε υπομονή... σίγουρα εάν έχουμε σοβαρές ενοχλήσεις θα πρέπει να το συζητάμε με τον γιατρό μας... εγώ από τον τέταρτο μήνα είχα δυσφορία κι δυσκολευομουν να πάρω ανάσα,  μόλις το είπα στην γιατρό μου μου είπε να πάρω επιπλέων συμπλήρωμα σιδήρου. Είχε πέσει αρκετά ο αιματοκρίτης μου κι αυτο εφταιγε τώρα πολύ καλύτερα τα πράγματα ευτυχώς! Όμως δεν παύουν να υπάρχουν διαφορές άλλες ενοχλήσεις... όπως με τραβάνε οι τομές από τις καισαρικές... απλά τα συζητάω όλα με την γιατρό κι παρακολουθούμε συχνά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Rian είπε:

Η αλήθεια είναι ότι όσο προχωράει η εγκυμοσινη τόσο πιο δύσκολο είναι... κυρίως το τρίτο τρίμηνο... Όμως όντως θα πρέπει να κάνουμε υπομονή... σίγουρα εάν έχουμε σοβαρές ενοχλήσεις θα πρέπει να το συζητάμε με τον γιατρό μας... εγώ από τον τέταρτο μήνα είχα δυσφορία κι δυσκολευομουν να πάρω ανάσα,  μόλις το είπα στην γιατρό μου μου είπε να πάρω επιπλέων συμπλήρωμα σιδήρου. Είχε πέσει αρκετά ο αιματοκρίτης μου κι αυτο εφταιγε τώρα πολύ καλύτερα τα πράγματα ευτυχώς! Όμως δεν παύουν να υπάρχουν διαφορές άλλες ενοχλήσεις... όπως με τραβάνε οι τομές από τις καισαρικές... απλά τα συζητάω όλα με την γιατρό κι παρακολουθούμε συχνά... 

Ennoite ke ego otan me anisixi kati epikinono amesos me tn giatro! Ixa xekiniso 45 kila ke tora mexri 22 evdomadon eftasa 54 ke den ime sinithismeni me toso varos ke kurazome poli efkola :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate99 είπε:

Ennoite ke ego otan me anisixi kati epikinono amesos me tn giatro! Ixa xekiniso 45 kila ke tora mexri 22 evdomadon eftasa 54 ke den ime sinithismeni me toso varos ke kurazome poli efkola :)

Και εγώ κουράζομαι πολύ εύκολα,έχω πάρει 5 κιλά αλλά τώρα που άρχισε να φουσκώνει η κοιλιά πονάει η πλάτη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ennoite ke ego otan me anisixi kati epikinono amesos me tn giatro! Ixa xekiniso 45 kila ke tora mexri 22 evdomadon eftasa 54 ke den ime sinithismeni me toso varos ke kurazome poli efkola :)

Χαχαχα κιλά είναι αυτά κοπέλα μου??? Πλάκα κάνεις? Στην πρώτη μου εγκυμοσινη είχα ξεκινήσει από τα 50 κιλά με ύψος 1.67 κι έφτασα σχεδόν τα 80!!! Ευτυχώς τα έχασα όλα στο πρώτο δίμηνο... στην δεύτερη πάλι είχα πάρει πάνω από 20 κιλά. Τώρα ξεκίνησα από 57 κι έχω φτάσει ήδη τα 70 εάν κι στο πρώτο τρίμηνο είχα χάσει 5 κιλά... Η γιατρός μου δεν με μαλώνει για τα κιλά που πήρα.. μου είπε ότι είναι λογικό... όλα μου τα έχει απαγορέψει εκτός από το φαΐ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Και εγώ κουράζομαι πολύ εύκολα,έχω πάρει 5 κιλά αλλά τώρα που άρχισε να φουσκώνει η κοιλιά πονάει η πλάτη μου.

Poso evdomadon ise? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ κουράζομαι πολύ εύκολα,έχω πάρει 5 κιλά αλλά τώρα που άρχισε να φουσκώνει η κοιλιά πονάει η πλάτη μου. 

Κοπέλα μου κι εσύ δεν πήρες βάρος! Μπράβο σου! Έχεις μικρή κοιλιά??, η δικιά μου είναι τεράστια!!! Όλοι νομίζουν ότι γενναω όπου να ναι... Στην τελευταία μου εγκυμοσινη όταν πήγα να γεννήσω δεν το πίστευαν, είχα πολύ μικρή κοιλιά κι νόμιζαν ότι είμαι στον 5 μήνα... γέννησα στις 37 +3... Τώρα ήδη ανησυχώ για το πόσο ακόμα θα μεγαλώσει... Γενικά το υπόλοιπο σώμα μου είναι έτσι όπως ήταν κι Πριν την εγκυμοσινη μονο η κοιλιά τεράστια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Rian είπε:

Ennoite ke ego otan me anisixi kati epikinono amesos me tn giatro! Ixa xekiniso 45 kila ke tora mexri 22 evdomadon eftasa 54 ke den ime sinithismeni me toso varos ke kurazome poli efkola :)

Χαχαχα κιλά είναι αυτά κοπέλα μου??? Πλάκα κάνεις? Στην πρώτη μου εγκυμοσινη είχα ξεκινήσει από τα 50 κιλά με ύψος 1.67 κι έφτασα σχεδόν τα 80!!! Ευτυχώς τα έχασα όλα στο πρώτο δίμηνο... στην δεύτερη πάλι είχα πάρει πάνω από 20 κιλά. Τώρα ξεκίνησα από 57 κι έχω φτάσει ήδη τα 70 εάν κι στο πρώτο τρίμηνο είχα χάσει 5 κιλά... Η γιατρός μου δεν με μαλώνει για τα κιλά που πήρα.. μου είπε ότι είναι λογικό... όλα μου τα έχει απαγορέψει εκτός από το φαΐ ?

Ine i proti mu egkimosini ke den mporo na ipologiso ti ine fisiologiko na paro i oxi ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate99 σήμερα κλείνω την 24.            @Rian τις 2 τελευταίες εβδομάδες φούσκωσε απότομα,Αλλά δεν είναι μεγάλη απλά τώρα άρχισα να φαίνομαι εγκυος.ευτυχώς δεν πήρα πολλά κιλά και οσο λιγοτερα παρω τοσο το καλυτερο γιατι εχω πολλές φλέβες στα πόδια και το πολύ βάρος δεν βοηθάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivika10   με τις φλέβες έχω κι εγώ θέμα τώρα στην εγκυμοσινη. Μου είπε η γιατρος επιβάλλεται να φοράω ειδικά καλσόν για τις φλέβες τώρα στην εγκυμοσινη.  Τα έφτιαξαν στα μέτρα μου. 2 πήρα... Όμως δεν μου αρέσει καθόλου να τα φοράω... με μικρή κοιλίτσα είναι πιο εύκολο!!! Όχι όπως εγώ τώρα σαν πάπια περπατάω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Rian είπε:

vivika10   με τις φλέβες έχω κι εγώ θέμα τώρα στην εγκυμοσινη. Μου είπε η γιατρος επιβάλλεται να φοράω ειδικά καλσόν για τις φλέβες τώρα στην εγκυμοσινη.  Τα έφτιαξαν στα μέτρα μου. 2 πήρα... Όμως δεν μου αρέσει καθόλου να τα φοράω... με μικρή κοιλίτσα είναι πιο εύκολο!!! Όχι όπως εγώ τώρα σαν πάπια περπατάω ?

Έχω και εγώ κάλτσες και καλσόν αλλά δεν τα πολύ φοράω.εγω είχα από πριν φλεβικη ανεπάρκεια και θρομβοφιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Rian είπε:

vivika10  Να σε ρωτήσω θέλω... ποτε θα κάνεις η έχεις κάνει καμπύλη ζαχαρου? Έχω στις 11 ραντεβού.

Έχω ραντεβού στον γιατρό στης 19 του μήνα,είπε ότι θα μου την γράψει να πάω να την κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα, τώρα μπήκα στην συζήτηση....Εγώ είμαι 25+2 εβδομάδων και περιμένω κοριτσάκι!η  ΠΗΤ είναι στις 12/6/2019. Η κοιλιά μου δεν ξέρω αν είναι φυσιολογική εμένα πάντως μου φαίνεται μεγάλη....έχω πάρει ήδη 7 κιλά, το στήθος μου ανέβηκε δυο νούμερα και η περιφέρεια μου έχει ανοίξει. Γενικά είχα σωματότυπο κλεψύδρα και τώρα κι εγώ κι ο άντρας μου γελάμε που έχω σωματότυπο μπόγο! Ελπίζω να μην πάρω πάρα πολλά μέχρι το τέλος. Α! να μην μιλήσω για την κυτταρίτιδα που έφτασε πια μέχρι γάμπα!

Γενικά ψυχολογικά είμαι μια πάνω μια κάτω. Βλέπω συνέχεια κουλά και αγχωτικά όνειρα.και κάποιες φορές σκέφτομαι άσχημα πράγματα κι ύστερα έχω ενοχές. 

Εσείς πώς νιώθετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lambo είπε:

καλησπέρα, τώρα μπήκα στην συζήτηση....Εγώ είμαι 25+2 εβδομάδων και περιμένω κοριτσάκι!η  ΠΗΤ είναι στις 12/6/2019. Η κοιλιά μου δεν ξέρω αν είναι φυσιολογική εμένα πάντως μου φαίνεται μεγάλη....έχω πάρει ήδη 7 κιλά, το στήθος μου ανέβηκε δυο νούμερα και η περιφέρεια μου έχει ανοίξει. Γενικά είχα σωματότυπο κλεψύδρα και τώρα κι εγώ κι ο άντρας μου γελάμε που έχω σωματότυπο μπόγο! Ελπίζω να μην πάρω πάρα πολλά μέχρι το τέλος. Α! να μην μιλήσω για την κυτταρίτιδα που έφτασε πια μέχρι γάμπα!

Γενικά ψυχολογικά είμαι μια πάνω μια κάτω. Βλέπω συνέχεια κουλά και αγχωτικά όνειρα.και κάποιες φορές σκέφτομαι άσχημα πράγματα κι ύστερα έχω ενοχές. 

Εσείς πώς νιώθετε;

Με το καλό σου εύχομαι. Εγώ αύριο μπαίνω στην 22. Και γω έχει τυχει να δω αγχωτικά όνειρα, κ μάλιστα σε σχέση με μωρά και είναι δυσάρεστο... και γω είμαι μια πάνω μια κάτω. Όλα αυτά είναι αναμενόμενα. Καλή τύχη να έχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η lambo είπε:

καλησπέρα, τώρα μπήκα στην συζήτηση....Εγώ είμαι 25+2 εβδομάδων και περιμένω κοριτσάκι!η  ΠΗΤ είναι στις 12/6/2019. Η κοιλιά μου δεν ξέρω αν είναι φυσιολογική εμένα πάντως μου φαίνεται μεγάλη....έχω πάρει ήδη 7 κιλά, το στήθος μου ανέβηκε δυο νούμερα και η περιφέρεια μου έχει ανοίξει. Γενικά είχα σωματότυπο κλεψύδρα και τώρα κι εγώ κι ο άντρας μου γελάμε που έχω σωματότυπο μπόγο! Ελπίζω να μην πάρω πάρα πολλά μέχρι το τέλος. Α! να μην μιλήσω για την κυτταρίτιδα που έφτασε πια μέχρι γάμπα!

Γενικά ψυχολογικά είμαι μια πάνω μια κάτω. Βλέπω συνέχεια κουλά και αγχωτικά όνειρα.και κάποιες φορές σκέφτομαι άσχημα πράγματα κι ύστερα έχω ενοχές. 

Εσείς πώς νιώθετε;

Γειά σου @lambo! Και εγώ μια από τα ίδια ψυχολογικά μια πάνω μια κάτω. Γενικά σκαμπανεβάσματα! Όσο με τα όνειρα τα ίδια έχω και εγώ αλλά πλέον τα έχω συνηθίσει. Πιστεύω ότι η αγωνία μας, μας κάνει να τα έχουμε όλα αυτά και βέβαια και οι ορμόνες! Εγώ κανονικά έχω ΠΗΤ 5/07/2019 αλλά ο γιατρός μου είπε ότι σύμφωνα με τις μετρήσεις μάλλον τέλη Ιουνίου. Θα δείξει!!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lambo είπε:

καλησπέρα, τώρα μπήκα στην συζήτηση....Εγώ είμαι 25+2 εβδομάδων και περιμένω κοριτσάκι!η  ΠΗΤ είναι στις 12/6/2019. Η κοιλιά μου δεν ξέρω αν είναι φυσιολογική εμένα πάντως μου φαίνεται μεγάλη....έχω πάρει ήδη 7 κιλά, το στήθος μου ανέβηκε δυο νούμερα και η περιφέρεια μου έχει ανοίξει. Γενικά είχα σωματότυπο κλεψύδρα και τώρα κι εγώ κι ο άντρας μου γελάμε που έχω σωματότυπο μπόγο! Ελπίζω να μην πάρω πάρα πολλά μέχρι το τέλος. Α! να μην μιλήσω για την κυτταρίτιδα που έφτασε πια μέχρι γάμπα!

Γενικά ψυχολογικά είμαι μια πάνω μια κάτω. Βλέπω συνέχεια κουλά και αγχωτικά όνειρα.και κάποιες φορές σκέφτομαι άσχημα πράγματα κι ύστερα έχω ενοχές. 

Εσείς πώς νιώθετε;

Καλησπέρα! Καινούρια στη συζήτηση και στο φόρουμ γενικά!

είμαι 17 εβδομαδων με ΠΗΤ τις 12/8. Μετά από 4 ανεπιτυχείς προσπαθειες εξωσωματικής έμεινα έγκυος φυςιολογικά.!! Ακομα δυσκολευομαι να το συνειδητοποιησω καθως πιστευα οτι δε θα τα καταφερνα να αποκτησω παιδακι.

Ο φόβος και το άγχος να πανε ολα καλα σχεδόν καθημερινά. Και οι ενοχές που ακολουθούν ακομα πιο πολλές. Πολύ συχνά βλέπω και γω εφιαλτες που μου χαλαν τη διαθεση καθως τους σκεφτομαι οταν ξυπνω.

ενω ολα πανε καλα ως τωρα, ανησυχω με το καθε πονακι και την καθε ενοχληση. Δεν ξερω πότε θα νιωθω αρκετα ανετη ωστε να χαρω την εγκυμοσυνη μου. Εχω γινει υπερευαισθητη και φοβαμαι με το παραμικρο.....

το ο,τι βλεπω μεσα σε συζητησεις οτι περνουν παρομοια και αλλες υποψηφιες μανουλες, με καθησυχαζει καπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lambo είπε:

καλησπέρα, τώρα μπήκα στην συζήτηση....Εγώ είμαι 25+2 εβδομάδων και περιμένω κοριτσάκι!η  ΠΗΤ είναι στις 12/6/2019. Η κοιλιά μου δεν ξέρω αν είναι φυσιολογική εμένα πάντως μου φαίνεται μεγάλη....έχω πάρει ήδη 7 κιλά, το στήθος μου ανέβηκε δυο νούμερα και η περιφέρεια μου έχει ανοίξει. Γενικά είχα σωματότυπο κλεψύδρα και τώρα κι εγώ κι ο άντρας μου γελάμε που έχω σωματότυπο μπόγο! Ελπίζω να μην πάρω πάρα πολλά μέχρι το τέλος. Α! να μην μιλήσω για την κυτταρίτιδα που έφτασε πια μέχρι γάμπα!

Γενικά ψυχολογικά είμαι μια πάνω μια κάτω. Βλέπω συνέχεια κουλά και αγχωτικά όνειρα.και κάποιες φορές σκέφτομαι άσχημα πράγματα κι ύστερα έχω ενοχές. 

Εσείς πώς νιώθετε;

Καλησπέρα!!!με το καλό το μωράκι σου!!! στην αρχή ήμουν ετσι ψυχολογικά μια πάνω μια Κάτω,τώρα είμαι πολύ καλύτερα με πολύ καλύτερη διάθεση Και ψυχολογία.εμενα το στήθος μου είναι το ίδιο όπως στην αρχή δεν μεγάλωσε σχεδόν καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μάλιστα... εγώ θα την κάνω στην γιατρό μου όπως κι όλες τις άλλες εξετάσεις... βέβαια τους ειδικούς υπέρηχους τους κάνω εκτός από την γιατρό μου κι σε άλλους ειδικούς για σιγουριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η lambo είπε:

καλησπέρα, τώρα μπήκα στην συζήτηση....Εγώ είμαι 25+2 εβδομάδων και περιμένω κοριτσάκι!η  ΠΗΤ είναι στις 12/6/2019. Η κοιλιά μου δεν ξέρω αν είναι φυσιολογική εμένα πάντως μου φαίνεται μεγάλη....έχω πάρει ήδη 7 κιλά, το στήθος μου ανέβηκε δυο νούμερα και η περιφέρεια μου έχει ανοίξει. Γενικά είχα σωματότυπο κλεψύδρα και τώρα κι εγώ κι ο άντρας μου γελάμε που έχω σωματότυπο μπόγο! Ελπίζω να μην πάρω πάρα πολλά μέχρι το τέλος. Α! να μην μιλήσω για την κυτταρίτιδα που έφτασε πια μέχρι γάμπα!

Γενικά ψυχολογικά είμαι μια πάνω μια κάτω. Βλέπω συνέχεια κουλά και αγχωτικά όνειρα.και κάποιες φορές σκέφτομαι άσχημα πράγματα κι ύστερα έχω ενοχές. 

Εσείς πώς νιώθετε;

Καλημερα, εγω ειμαι στην 16η εβδομαδα εχω πητ 19 Αυγουστου προς το παρων εχω παρει ενα κιλο αλλα ξερω οτι αργοτερα ερχονται μαζεμενα εξαλλου ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και ειναι φυσιολογικο να αλλαζει το σωμα μας εφοσον προετοιμαζεται για την γεννα.? επισης εχω αγχος αρκετες φορες (ειμσι στη φαση που θα αλλαξω γιατρο κιολας) και πριν 2 μερες ειδα ενα πολυ κουλο ονειρο με το μωρακι μου και τρομαξα αλλα ετσι ειμαστε τωρα ολες σχεδον..μην αναφερω το κλαμα ειτε απο χαρα ειτε απο λυπη το εχω στο τσεπακι! Κουραγιο και ολα θα πανε καλα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωω τι ωραία! Το θεματάκι μας έχει νέες αφίξεις! Καλώς ήρθατε κορίτσια και εύχομαι καλές και τελειόμηνες κυήσεις μέχρι το τέλος!

16η εβδομάδα σήμερα, προχωράμε αργά και σταθερά! Σήμερα έκανα και εξετάσεις αίματος, αύριο το απόγευμα τα αποτελέσματα! Ανυπομονώ για την β επιπέδου!!!

Δεν ξέρω αν το ανέφερα, περιμένω τον δεύτερο γιό!!!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...