Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις On 19/2/2019 at 1:44 ΜΜ, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια σε ποια εβδομαδα κανατε τη β επιπεδου; Εγω ειμαι στην 17η εβδομαδα και λογικα θα μου πει ο γιατρος την πεμπτη που εχω ραντεβου

Εγώ μάλλον τέλος Μαρτίου θα είμαι, ίσως και την πρώτη του Απρίλη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κορτας σε έναν μήνα και κάτι εσύ, εγώ σε κοντά 2 μήνες ? @Evoula4 εμείς πρέπει να είμαστε με 10-12 μέρες διαφορά!

Παίρνει καμία το lecalcif?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2019 at 6:11 ΜΜ, ο/η Evoula4 είπε:

Εγώ μάλλον τέλος Μαρτίου θα είμαι, ίσως και την πρώτη του Απρίλη. 

Εγώ 8 Μαρτίου θα την κάνω κορίτσια τώρα βρίσκομαι στη 20 βδομάδα άντε να περάσουν οι μερες... Όλες με το καλό τα μωράκια μας τρελενομαι ακόμη δε πιστεύω ότι το καλοκαίρι θα δούμε μπεμπακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katia267 είπε:

Εγώ 8 Μαρτίου θα την κάνω κορίτσια τώρα βρίσκομαι στη 20 βδομάδα άντε να περάσουν οι μερες... Όλες με το καλό τα μωράκια μας τρελενομαι ακόμη δε πιστεύω ότι το καλοκαίρι θα δούμε μπεμπακι

Εγω δεν πιστευω καν οτι ειμαι εγκυος.... μολις την κανεις να μας πεις νεα και εντυπωσεις

 αντε με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;Σήμερα πήγα για β επιπέδου,όλα μια χαρά ευτυχώς,μου έφυγε ένα βάρος!!!

Αχ μπραβο συγχαρητηρια!! Αμην και σε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπαίνω κ εγώ Στην παρέα σας !! Είμαι στην 24η εβδομάδα μετά από εξωσωματική! Δόξα το Θεό όλα πάνε καλά κ  την πρώτη εβδομάδα Ιουνίου πρώτα ο θεός  θα υποδεχτούμε την πριγκίπισσα μας !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Κορίτσια μπαίνω κ εγώ Στην παρέα σας !! Είμαι στην 24η εβδομάδα μετά από εξωσωματική! Δόξα το Θεό όλα πάνε καλά κ  την πρώτη εβδομάδα Ιουνίου πρώτα ο θεός  θα υποδεχτούμε την πριγκίπισσα μας !!!! 

Καλώς  ηρθες!!!κοντά είμαστε,Εγώ είμαι 23w2d,έχω πητ 22 Ιουνίου και περιμένω αγοράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Καλώς  ηρθες!!!κοντά είμαστε,Εγώ είμαι 23w2d,έχω πητ 22 Ιουνίου και περιμένω αγοράκι!!!

Αααααα ! Παρα πολυ κοντά ! Κ εμενα 20 Ιουνιου ειναι η ΠΗΤ αλλα λογω της καισαρικης θα παμε για αρχες του μηνα !!! Μ ειπε 38η εβδομαδα θα το παρει !! Με το καλο λοιπον να υποδεχτουμε τα ζουζουνια μας !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας κοριτσια μου κ εγω στη παρεα ειμε 23εβδομαδον...χαλια ειμε σινεχια αρωστο τωρα επαθα ερπη ζωστηρα.. Κ φοβαμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

 

Κορίτσια τι κιλακια  έχετε πάρει μέχρι τώρα ???? Εγώ έχω πάρει 7 κ Μ φαίνονται πολλά !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mary nick είπε:

Κορίτσια τι κιλακια  έχετε πάρει μέχρι τώρα ???? Εγώ έχω πάρει 7 κ Μ φαίνονται πολλά !!! 

Εχεις παρει 7 κιλα και εισαι στον 6ο;; Εγω ειμαι αρχη 5ου και εχω παρει 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κορτας είπε:

Εχεις παρει 7 κιλα και εισαι στον 6ο;; Εγω ειμαι αρχη 5ου και εχω παρει 4

Απο φουσκωμενες κοιλιες πως πατε;;; Εμενα δεν φαινεται σχεδον τιποτα.. 18η εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Κορίτσια τι κιλακια  έχετε πάρει μέχρι τώρα ???? Εγώ έχω πάρει 7 κ Μ φαίνονται πολλά !!! 

Έχω πάρει 3 κιλάκια, νομίζω μετά την 25η εβδ αυξάνονται σημαντικά τα κιλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mary nickΕγώ έχω πάρει 5 κιλά μέχρι στιγμής.                                           @Κορτας Και εμένα η κοιλιά μου άργησε  πολύ να φανεί,φουσκωσε αποτομα στην 21 εβδομάδα,να φανταστείς  τώρα αρχίσανε όλοι να καταλαβαίνουν ότι είμαι έγκυος.           @Λενιπεραστικα βρε κορίτσι,έχω ακούσει ότι ο έρπης ζωστήρα δεν είναι και ότι πιο εύκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

@mary nickΕγώ έχω πάρει 5 κιλά μέχρι στιγμής.                                           @Κορτας Και εμένα η κοιλιά μου άργησε  πολύ να φανεί,φουσκωσε αποτομα στην 21 εβδομάδα,να φανταστείς  τώρα αρχίσανε όλοι να καταλαβαίνουν ότι είμαι έγκυος.           @Λενιπεραστικα βρε κορίτσι,έχω ακούσει ότι ο έρπης ζωστήρα δεν είναι και ότι πιο εύκολο.

Επισης σε ποια εβδομαδα νιωσατε την πρωτη κλωτσια;; Εγω τιποτα ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

@mary nickΕγώ έχω πάρει 5 κιλά μέχρι στιγμής.                                           @Κορτας Και εμένα η κοιλιά μου άργησε  πολύ να φανεί,φουσκωσε αποτομα στην 21 εβδομάδα,να φανταστείς  τώρα αρχίσανε όλοι να καταλαβαίνουν ότι είμαι έγκυος.           @Λενιπεραστικα βρε κορίτσι,έχω ακούσει ότι ο έρπης ζωστήρα δεν είναι και ότι πιο εύκολο.

Ευχαριστο κοριτσι μου ελπιζω να παν ολα καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Επισης σε ποια εβδομαδα νιωσατε την πρωτη κλωτσια;; Εγω τιποτα 

Άρχισα να το νιωθω καλά από την 20 εβδομάδα και μετά,πιο πριν ένιωθα κάποιες κινήσεις αλλά όχι και πολύ συχνά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ κορίτσια μετά την 20η εβδομάδα άρχισα να την καταλαβαίνω καλά ! Και τώρα στον 6ο φάνηκε αρκετά κ η κοιλιτσα μας !!! Και τα κιλά απότομα αυξήθηκαν τώρα ένα μήνα περίπου ! Ας μεγαλώνει η μπουμπου μια χαρά κ χαλάλι της !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλες! Χαίρομαι που έχουμε νέες αφίξεις στην συντροφιά μας, με το καλό όλες να υποδεχτειτε τα μωράκια σας!

Σήμερα είμαι 15+1 και είδαμε το φύλο, έχουμε αγοράκι! Πρέπει να κάνουμε μια καταμέτρηση κοριτσιών - αγοριών στην παρέα κάποια στιγμή ?

Μας βρήκε λίγο μεγαλύτερους από την ηλικία μας, 140 γραμμάρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα! Εγώ έχω ΠΗΤ 20 Αυγούστου και περιμένω μπεμπούλα. Από την αρχή της εβδομάδας είμαι σε κατ'οικον περιορισμό γιατί έχω λίγο αιματάκι μάλλον λόγω προδρομικού επιπωματικού πλακούντα όπως με ενημέρωσε ο γιατρός μου. Μήπως είχε κάποια κοπελα ανάλογη εμπειρία; Τώρα είμαι λίγο καλύτερα, αλλά να σας πω την αλήθεια τρόμαξα πάρα πολύ! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα σε ολη την ομορφη παρεα!!! Να ευχηθώ σε όλες όμορφη συνέχεια στην εγκυμοσινη κι χωρίς άγχος! Με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω εδω κι καιρό να μπω στο φόρουμ αλλά δεν μπορούσα με τίποτα... δεν ξέρω τι φταίει. Είμαι σχετικά παλιό μέλος αλλά αναγκάστηκα να φτιάξω νέο προφίλ μονο έτσι μπόρεσα....

Λοιπόν.... Είμαι κι εγώ 24 +3 κι λαχταρω την στιγμή που θα κρατήσω τα μωράκια μου! Έχω διδιμακια! Αγόρια! Η κάθε τους κίνηση κι η κάθε τους κλωτσιά μου δίνουν τόση χαρά κι ευτυχία... φυσικά μπορώ να πω ότι ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει πλήρως ότι έχω δίδυμα... Είμαι ήδη μανούλα δύο παιδιών εχω αγορι κι κοριτσακι κι τώρα πολύτεκνη!!! Τι ευτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...