Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elen81 είπε:

Ωραία, λογικά είμαστε κοντά εμείς, αρχές ιούλη εγώ. ??

Με το καλό κορίτσια μου!!!λίγο έμεινε κοιμηθητε όσο προλαβαίνετε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Με το καλό κορίτσια! 

Η ζέστη δεν παλεύεται με τίποτα. Κοντεύω να πάρω αγκαλιά το κλιματιστικό! Σήμερα θα κάνω το πρώτο μου μπάνιο και έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!!!

Αστα να πανε πολυ ζεστη... Πρηστηκαν και σε εσας οι αστραγαλοι ή μονο οι δικοι μου εξαφανιστηκαν; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eirini2 είπε:

Αστα να πανε πολυ ζεστη... Πρηστηκαν και σε εσας οι αστραγαλοι ή μονο οι δικοι μου εξαφανιστηκαν; ?

Εμενα την τελευταία εβδομάδα έχουν πρηστεί! 39 σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/6/2019 at 11:14 ΜΜ, ο/η joy2 είπε:

Θα περάσει όλα θα πάνε καλά! Καλα βρε κορίτσι μου λίγο η ζέστη με ταλαιπωρεί, Εε ανοίγει και η μύτη μου τώρα πιο συχνά, αυτά...εσυ είσαι καλύτερα με τις συσπάσεις? 

Η ζέστη μας ταλαιπωρεί τώρα...Εσύ έχεις και διδυμάκια, ακόμα πιο δϋσκολα...Θυμάμαι άνοιγε κι εμένα η μύτη μου καμιά φοράωστην 1η μου εγκυμοσύνη. 

Εγώ έχω μπει για παρακολούθηση συσπάσεων στην κλινική. Ευτυχώς φαίνεται πως ακόμα ελέγχονται με τα 2 glopir την ημέρα. Κάνω συσπάσεις βέβαια, δε γίνεται να μην κάνω καθόλου!! Αύριο με τη βοήθεια του Θεού μάλλον θα πάω σπίτι μου!!!

Εσύ πότε έχεις πητ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η geosid81 είπε:

Η ζέστη μας ταλαιπωρεί τώρα...Εσύ έχεις και διδυμάκια, ακόμα πιο δϋσκολα...Θυμάμαι άνοιγε κι εμένα η μύτη μου καμιά φοράωστην 1η μου εγκυμοσύνη. 

Εγώ έχω μπει για παρακολούθηση συσπάσεων στην κλινική. Ευτυχώς φαίνεται πως ακόμα ελέγχονται με τα 2 glopir την ημέρα. Κάνω συσπάσεις βέβαια, δε γίνεται να μην κάνω καθόλου!! Αύριο με τη βοήθεια του Θεού μάλλον θα πάω σπίτι μου!!!

Εσύ πότε έχεις πητ;; 

Αχχχ μπράβο κορίτσι μου! Τι καλά! Με το καλό να πας σπίτι! Εγώ τέλος Ιουλίου αρχές Αυγούστου μπαίνω για καισαρική! Πητ είχα 29-08

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Εμενα την τελευταία εβδομάδα έχουν πρηστεί! 39 σήμερα 

Αα καλα εισαι... Εγω ειμαι 32 ? αλλα και εμενα αυτην την βδομαδα εγιναν ετσι... Μηπως φταιει και η ζεστη ασχετα με το ποσο εισαι... Ποιος ξερει; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρήξιμο ακόμα δεν έχω και απορώ γιατί, να φανταστείτε ακόμα δουλέυω και φοράω επί ώρες παπούτσια, μπαίνω σε ΜΜΜ μέσα στην ζέστη...Μάλλον μόλις πάρω την άδεια θα γίνω Michellene! Σάββατο φεύγω για μια βδομάδα διακοπές με την σύμφωνη γνώμη της γιατρού μου! Γιούυυυπι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Πρήξιμο ακόμα δεν έχω και απορώ γιατί, να φανταστείτε ακόμα δουλέυω και φοράω επί ώρες παπούτσια, μπαίνω σε ΜΜΜ μέσα στην ζέστη...Μάλλον μόλις πάρω την άδεια θα γίνω Michellene! Σάββατο φεύγω για μια βδομάδα διακοπές με την σύμφωνη γνώμη της γιατρού μου! Γιούυυυπι!!!!

Τυχερούλα!!!θα κάνεις τα μπανάκια σου!!!σε ζηλεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Τυχερούλα!!!θα κάνεις τα μπανάκια σου!!!σε ζηλεύω 

Το ξέρω αγαπημένη, ότι προλάβω θα κάνω και με προσοχή και θα γυρίσω για να κάνω Doppler και μετά ίσως ξαναπάω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Πρήξιμο ακόμα δεν έχω και απορώ γιατί, να φανταστείτε ακόμα δουλέυω και φοράω επί ώρες παπούτσια, μπαίνω σε ΜΜΜ μέσα στην ζέστη...Μάλλον μόλις πάρω την άδεια θα γίνω Michellene! Σάββατο φεύγω για μια βδομάδα διακοπές με την σύμφωνη γνώμη της γιατρού μου! Γιούυυυπι!!!!

Ααχ μια χαρα τυχερουλα! Να περασετε τελεια! Εμεις μονο σκ φετος γιατι ο αντρας μου κραταει την αδεια του για την γεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Πρήξιμο ακόμα δεν έχω και απορώ γιατί, να φανταστείτε ακόμα δουλέυω και φοράω επί ώρες παπούτσια, μπαίνω σε ΜΜΜ μέσα στην ζέστη...Μάλλον μόλις πάρω την άδεια θα γίνω Michellene! Σάββατο φεύγω για μια βδομάδα διακοπές με την σύμφωνη γνώμη της γιατρού μου! Γιούυυυπι!!!!

Σ αξίζει κ με το παραπάνω ειδικά επειδη δουλεύεις ακομα, να περάσεις υπέροχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Πρήξιμο ακόμα δεν έχω και απορώ γιατί, να φανταστείτε ακόμα δουλέυω και φοράω επί ώρες παπούτσια, μπαίνω σε ΜΜΜ μέσα στην ζέστη...Μάλλον μόλις πάρω την άδεια θα γίνω Michellene! Σάββατο φεύγω για μια βδομάδα διακοπές με την σύμφωνη γνώμη της γιατρού μου! Γιούυυυπι!!!!

Τέλεια!!!! Να περάσεις όμορφα κορίτσι μου κ να χαλαρώσεις όσο μπορείς!!! Το αξίζεις!!! ????‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Πρήξιμο ακόμα δεν έχω και απορώ γιατί, να φανταστείτε ακόμα δουλέυω και φοράω επί ώρες παπούτσια, μπαίνω σε ΜΜΜ μέσα στην ζέστη...Μάλλον μόλις πάρω την άδεια θα γίνω Michellene! Σάββατο φεύγω για μια βδομάδα διακοπές με την σύμφωνη γνώμη της γιατρού μου! Γιούυυυπι!!!!

Κωνσταντία τι ωραία! Καλά να περάσετε!! Χαλκιδική??

Και εγω με το πρήξιμο ακόμα είμαι εντάξει. Τώρα δύο μέρες ενώ ξυπνάω το πρωί με φουλ ενέργεια βγαίνω έξω, πάω σούπερ μάρκετ κλπ, έχω και το σκυλάκι των γονιών μου για λίγο καιρό που πήγανε στο χωριό, όσο περνάει η μέρα αλλάζω και μέχρι το βράδυ νιώθω σα χελώνα, βαριά δυσκίνητη.. Φτάσαμε 35 βδομάδες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια ΣΟΣΣΣΣ! Πήρα χτες το απόγευμα τα αποτελέσματα των αιματολογικων και πρώτη φορά έκανα την εξέταση για ουρικο οξύ, βγήκε τσιμπημένο με όριο το 6.1 είναι 6.5. Ο μικροβιολογος μου λέει ειναι ένδειξη για κίνδυνο προεκλαμψιας! Η δική μου ιατρός μου λέει ότι δεν είναι και τόσο ανεβασμένο και να μετράω την πίεση και να το επαναλάβω! Ρώτησα και άλλον ιατρό και μου λέει εφόσον όλοι οι υπερηχοι μου είναι μια χαρά και δεν έχω πίεση δεν υπάρχει κίνδυνος και μας νοιάζει μόνο αν κάνω πίεση πάνω από 14 μεγάλη και πάνω από 9 μικρή αααα και αν βγάλω λεύκωμα στα ουρά! Μετα του λέω και για τη μύτη μου που ανοίγει και μου λέει δεν είναι καλό αυτό! Αχχχ όλο το βράδυ δεν έχω κοιμηθεί κορίτσια! Έχω ταχυπαλμιες από το άγχος και σκέφτομαι μόνο τα χειρότερα! Αύριο απόγευμα θα πάω ιατρό να μιλήσουμε από κοντα! Να δω αν θα καταφέρω να ηρεμήσω! Είμαι χάλια πολύ πολύ στρεσαρισμενη! Είχα το σάκχαρο και τώρα έχω αυτό το άγχος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Βρε κορίτσια ΣΟΣΣΣΣ! Πήρα χτες το απόγευμα τα αποτελέσματα των αιματολογικων και πρώτη φορά έκανα την εξέταση για ουρικο οξύ, βγήκε τσιμπημένο με όριο το 6.1 είναι 6.5. Ο μικροβιολογος μου λέει ειναι ένδειξη για κίνδυνο προεκλαμψιας! Η δική μου ιατρός μου λέει ότι δεν είναι και τόσο ανεβασμένο και να μετράω την πίεση και να το επαναλάβω! Ρώτησα και άλλον ιατρό και μου λέει εφόσον όλοι οι υπερηχοι μου είναι μια χαρά και δεν έχω πίεση δεν υπάρχει κίνδυνος και μας νοιάζει μόνο αν κάνω πίεση πάνω από 14 μεγάλη και πάνω από 9 μικρή αααα και αν βγάλω λεύκωμα στα ουρά! Μετα του λέω και για τη μύτη μου που ανοίγει και μου λέει δεν είναι καλό αυτό! Αχχχ όλο το βράδυ δεν έχω κοιμηθεί κορίτσια! Έχω ταχυπαλμιες από το άγχος και σκέφτομαι μόνο τα χειρότερα! Αύριο απόγευμα θα πάω ιατρό να μιλήσουμε από κοντα! Να δω αν θα καταφέρω να ηρεμήσω! Είμαι χάλια πολύ πολύ στρεσαρισμενη! Είχα το σάκχαρο και τώρα έχω αυτό το άγχος!! 

Ηρεμησε κορίτσι,να σκέφτεσαι τα μωράκια Γιατί όσο αγχώνεσαι εσύ το καταλαβαίνουν,δεν γνωρίζω για το ουρικό οξύ ,εγώ νόμιζα ότι θα τα πάθω  όλα στην εγκυμοσυνη και τον είχα πρήξει τον γιατρό μου,μου είχε πει όσο η πίεση είναι καλή δεν υπάρχει πιθανότητα προεκλαμψιας τώρα δεν ξέρω πόσο ισχύει αλλά εφόσον δεν έχεις μην αγχώνεσαι τόσο.και οι γιατροί από όσο είδα δεν σου είπανε κάτι ανησυχητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Ηρεμησε κορίτσι,να σκέφτεσαι τα μωράκια Γιατί όσο αγχώνεσαι εσύ το καταλαβαίνουν,δεν γνωρίζω για το ουρικό οξύ ,εγώ νόμιζα ότι θα τα πάθω  όλα στην εγκυμοσυνη και τον είχα πρήξει τον γιατρό μου,μου είχε πει όσο η πίεση είναι καλή δεν υπάρχει πιθανότητα προεκλαμψιας τώρα δεν ξέρω πόσο ισχύει αλλά εφόσον δεν έχεις μην αγχώνεσαι τόσο.και οι γιατροί από όσο είδα δεν σου είπανε κάτι ανησυχητικό.

Δεν μου είπανε κάτι ανησυχητικό βρε κοριτσι μου και το οροσημο για αυτό είναι η υψηλή πίεση, που μέχρι στιγμής δεν έχω, εκεί τίθεται η διάγνωση και παίρνω και σαλοσπιρ και ινοχεπ από την αρχή της εγκυμοσύνης που ξέρω μειώνουν τον κίνδυνο, αλλά από όταν το άκουσα είναι το μόνο που μπορώ να σκεφτώ και δεν μπορώ να ηρεμήσω!! Αχχχ γιατί βρε κορίτσια τόσο άγχος να έχουμε? Γιατί να είναι τόσο πολύπλοκα τα πράγματα?? Θα προσπαθήσω όμως για τα μικρούλια μου να σκέφτομαι θετικά, να δω το δάσος και όχι το δέντρο! Αχχ με έχει πάρει πολύ από κάτω!! Θέλω να γεννηθούν να ξέρω ότι είναι καλά γιατί με την εγκυμοσύνη νιώθω συνέχεια ανασφάλεια!! Δεν την έχω απολαύσει καθόλου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η joy2 είπε:

Δεν μου είπανε κάτι ανησυχητικό βρε κοριτσι μου και το οροσημο για αυτό είναι η υψηλή πίεση, που μέχρι στιγμής δεν έχω, εκεί τίθεται η διάγνωση και παίρνω και σαλοσπιρ και ινοχεπ από την αρχή της εγκυμοσύνης που ξέρω μειώνουν τον κίνδυνο, αλλά από όταν το άκουσα είναι το μόνο που μπορώ να σκεφτώ και δεν μπορώ να ηρεμήσω!! Αχχχ γιατί βρε κορίτσια τόσο άγχος να έχουμε? Γιατί να είναι τόσο πολύπλοκα τα πράγματα?? Θα προσπαθήσω όμως για τα μικρούλια μου να σκέφτομαι θετικά, να δω το δάσος και όχι το δέντρο! Αχχ με έχει πάρει πολύ από κάτω!! Θέλω να γεννηθούν να ξέρω ότι είναι καλά γιατί με την εγκυμοσύνη νιώθω συνέχεια ανασφάλεια!! Δεν την έχω απολαύσει καθόλου!!! 

Πίστεψε με σε καταλαβαίνω τόσο πολύ,και εγώ δεν την απόλαυσα καθόλου την εγκυμοσύνη μου όπως σου είπα νόμιζα ότι θα πάθω όλα τα κακα του κοσμου μεχρι και τοξοπλασμα που ειμαι θετικη.και εγώ έκανα τις ενέσεις και κάνω ακόμη και το σάκχαρο το είχα και με είχανε κουράσει όλα.θα δεις τίποτα δεν θα είναι θα περάσει ο καιρός και όλα θα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Πίστεψε με σε καταλαβαίνω τόσο πολύ,και εγώ δεν την απόλαυσα καθόλου την εγκυμοσύνη μου όπως σου είπα νόμιζα ότι θα πάθω όλα τα κακα του κοσμου μεχρι και τοξοπλασμα που ειμαι θετικη.και εγώ έκανα τις ενέσεις και κάνω ακόμη και το σάκχαρο το είχα και με είχανε κουράσει όλα.θα δεις τίποτα δεν θα είναι θα περάσει ο καιρός και όλα θα πάνε καλά 

Μακάρι μακάρι κορίτσι μου! Αυτό προσεύχομαι γιατί πραγματικά έχει αρχίσει και εξαντλείται η υπομονη μου!! Νιώθω και εγώ ότι ποιος ξέρει τι θα με βρει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Δεν μου είπανε κάτι ανησυχητικό βρε κοριτσι μου και το οροσημο για αυτό είναι η υψηλή πίεση, που μέχρι στιγμής δεν έχω, εκεί τίθεται η διάγνωση και παίρνω και σαλοσπιρ και ινοχεπ από την αρχή της εγκυμοσύνης που ξέρω μειώνουν τον κίνδυνο, αλλά από όταν το άκουσα είναι το μόνο που μπορώ να σκεφτώ και δεν μπορώ να ηρεμήσω!! Αχχχ γιατί βρε κορίτσια τόσο άγχος να έχουμε? Γιατί να είναι τόσο πολύπλοκα τα πράγματα?? Θα προσπαθήσω όμως για τα μικρούλια μου να σκέφτομαι θετικά, να δω το δάσος και όχι το δέντρο! Αχχ με έχει πάρει πολύ από κάτω!! Θέλω να γεννηθούν να ξέρω ότι είναι καλά γιατί με την εγκυμοσύνη νιώθω συνέχεια ανασφάλεια!! Δεν την έχω απολαύσει καθόλου!!! 

Το άγχος σου θα μετριαστεί, ειδικά αν προσέξεις λίγο την πίεσή σου. Απλά είναι το πρώτο σοκ π το μαθαίνεις. Θα ακούς τη γιατρό σου κ όλα θα πάνε καλά. ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elen81 είπε:

Το άγχος σου θα μετριαστεί, ειδικά αν προσέξεις λίγο την πίεσή σου. Απλά είναι το πρώτο σοκ π το μαθαίνεις. Θα ακούς τη γιατρό σου κ όλα θα πάνε καλά. ☺️

Ναι η πίεση μου είναι οκ! Δεν ξέρω καν αν την έχω προεκλαμψια γιατί δεν είχα λεύκωμα στα ουρα, απλά λέει δείχνει προδιάθεση και πάει αυτό ήταν! Σοκαρίστηκα!! Πέρασα εφιαλτικό βράδυ χτες!! Για να δούμε κορίτσι μου τι θα ακούσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η joy2 είπε:

Βρε κορίτσια ΣΟΣΣΣΣ! Πήρα χτες το απόγευμα τα αποτελέσματα των αιματολογικων και πρώτη φορά έκανα την εξέταση για ουρικο οξύ, βγήκε τσιμπημένο με όριο το 6.1 είναι 6.5. Ο μικροβιολογος μου λέει ειναι ένδειξη για κίνδυνο προεκλαμψιας! Η δική μου ιατρός μου λέει ότι δεν είναι και τόσο ανεβασμένο και να μετράω την πίεση και να το επαναλάβω! Ρώτησα και άλλον ιατρό και μου λέει εφόσον όλοι οι υπερηχοι μου είναι μια χαρά και δεν έχω πίεση δεν υπάρχει κίνδυνος και μας νοιάζει μόνο αν κάνω πίεση πάνω από 14 μεγάλη και πάνω από 9 μικρή αααα και αν βγάλω λεύκωμα στα ουρά! Μετα του λέω και για τη μύτη μου που ανοίγει και μου λέει δεν είναι καλό αυτό! Αχχχ όλο το βράδυ δεν έχω κοιμηθεί κορίτσια! Έχω ταχυπαλμιες από το άγχος και σκέφτομαι μόνο τα χειρότερα! Αύριο απόγευμα θα πάω ιατρό να μιλήσουμε από κοντα! Να δω αν θα καταφέρω να ηρεμήσω! Είμαι χάλια πολύ πολύ στρεσαρισμενη! Είχα το σάκχαρο και τώρα έχω αυτό το άγχος!! 

Κορίτσι ηρέμησε εγώ μια φορά που έκανα και ήταν οριακό που είμαι το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι διατροφή δηαλση να αποφύγω κάποιες τροφές 

Την επόμενη φορά έπεσε 

Επίσης έκανα και ειδικές αιματολογικές και ήταν εντάξει στην αυχενική

Και η πίεση μου είναι οριακή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Πίστεψε με σε καταλαβαίνω τόσο πολύ,και εγώ δεν την απόλαυσα καθόλου την εγκυμοσύνη μου όπως σου είπα νόμιζα ότι θα πάθω όλα τα κακα του κοσμου μεχρι και τοξοπλασμα που ειμαι θετικη.και εγώ έκανα τις ενέσεις και κάνω ακόμη και το σάκχαρο το είχα και με είχανε κουράσει όλα.θα δεις τίποτα δεν θα είναι θα περάσει ο καιρός και όλα θα πάνε καλά 

Κι εγώ είμαι με το άγχος για κάθε εξέταση που κάνω αφού ο γιατρός προχθές μου είπε ότι μόνο με το ότι στο ιατρείο αγχώνεσαι χιχιχ

Φαντάσου εμένα μου είπε ότι δεν κάνεις πχ προεκλαμψία αφου δεν έκανες στη πρώτη και γενικά πολλά γίνονται για να γίνονται και πάλι αγχώνομαι 

Υποτίθεται κάνει μεγάλα μωρά και θα πρέπει να γεννήσεις μέχρι 38 εβδομάδες εσύ θα γεννήσεις πιο νωρίς οπότε μην αγχώνεσαι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Το άγχος σου θα μετριαστεί, ειδικά αν προσέξεις λίγο την πίεσή σου. Απλά είναι το πρώτο σοκ π το μαθαίνεις. Θα ακούς τη γιατρό σου κ όλα θα πάνε καλά. ☺️

Έχουν γίνει η αλήθεια τόσο σπαστικοι οι γιατροί που θα γεννήσω και δεν θα ξανά παω ποτέ για καμιά εξέταση και θα τρώω ότι γουστάρω

Θα πάω κι εγώ αύριο το πρωί 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Ναι η πίεση μου είναι οκ! Δεν ξέρω καν αν την έχω προεκλαμψια γιατί δεν είχα λεύκωμα στα ουρα, απλά λέει δείχνει προδιάθεση και πάει αυτό ήταν! Σοκαρίστηκα!! Πέρασα εφιαλτικό βράδυ χτες!! Για να δούμε κορίτσι μου τι θα ακούσω... 

Εμένα πάντως ο γιατρός δεν μου το σύνδεσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...