Μετάβαση σε περιεχόμενο
nikona

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019

Recommended Posts

στις On 30/7/2019 at 3:50 ΜΜ, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Συγχαρητήρια!! Να τον χαίρεστε, να είναι πάντα γερός και τυχερός!!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις On 2/1/2019 at 12:47 ΠΜ, ο/η Guest είπε:

Ευχαριστώ ζετακι! Τι κάνεις πως τα πας εσύ;το μπεμπε;

Καλημέρα κοριτσια! Γνωριζει καποια απο εσάς τις βιταμίνες Ovamax και FertiliMax? Από που μπορώ να τις προμηθευτώ για να τις πάρω πιο οικονομικά από τα φαρμακεια;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ναι ιδιωτικό γιατρό. Μου είπε ότι έχω στενή λεκάνη, γι' αυτό μπήκα με πρόκληση 37εβδ + 3ημ. Το μωρό δεν ήταν μεγάλο, 2.790 γραμμάρια γεννήθηκε. Άλλες γεννάνε μωρά που ζυγίζουν 4 + κιλά και δεν παθαίνουν κάτι. Ίσως είναι ανάλογα την γυναίκα. Είσαι έγκυος; Αν είσαι έγκυος θα σε καθοδηγήσει ο γυναικολόγος σου. Συνήθως με πρόκληση μπαίνεις την 40η βδομάδα αν δεν έχεις γεννήσει μέχρι τότε.
    • @Kukki Μου είπε και για Gonal και Pergoveris στο πιο βαρύ πρωτόκολλο αλλά βρε κορίτσια (αυτό είπα και στο γιατρό) είμαι κάτω των 30, πρώτη προσπάθεια, δεν είχα ποτέ εγκυμοσύνη/αποβολή καθώς και ότι εξέταση έκανα ήταν πολύ καλά τα αποτελέσματα και το πρόβλημα είναι στο σύζυγο ποιος ο λόγος να ξεκινήσω με τόσες ενέσιμες.. να δούμε πόσα ωάρια θα έχω με το χάπι και αναλόγως μερικές Menopur...  Η Gonal πάντως πανάκριβη για να την έπαιρνα λιανική χωρίς επιτροπή δλδ.. @tzina819 εμάς για μικρογονιμοποιηση μας είπε ότι θέλει να την κάνουμε την βιοψία μαζί με την ωοληψία.. και εγώ το ψάχνω πάντως τώρα τι μας συμφέρει και οικονομικά αλλά και τι είναι καλύτερο σαν αποτέλεσμα γιατί όχι τπτ άλλο αλλά αν το κάνουμε την ίδια μέρα ποιος θα μας πάει σπίτι μετά?!? Όταν θα έχω πάντως κάποια, προσωπικά, ασφαλή συμπεράσματα θα σου στείλω π.μ γιατί και τα λεφτά είναι πολλά για την micro tese τουλάχιστον που θέλουμε να κάνουμε εμείς.. 
    • Αχ τί τυχερή που είσαι!!!!!!!!! Εγώ έχω σε 9μέρες ραντεβού και δε παλεύεται!!!!!!Τι ωραία που θα δείς το εμβρυάκι σου!!!!
    • Συγνώμη που πεταγομαι κορίτσι! Αλλά εγώ είχα δέκατα επί πολλές μέρες, μόνο κάθε βράδυ που γυρνούσα απο τη δουλειά! Σύμπτωμα πάντως είναι σίγουρα, μου το είπε και η γιατρός γιατί με είχε ρωτήσει αν είχα δέκατα απλά μάλλον είναι διαφορετικό σε κάθε γυναίκα !
    • Καλημέρα!!! Τί έγινε κορίτσι πως είσαι σήμερα;;;
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...