Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Γειά σας βρε κορίτσια μου! Ήρθε η άτιμη πρωί πρωί... Πήγα στην ενδοκρινολόγο σήμερα, μου κατέβασε το χάπι για το θυρεοειδή και μου έδωσε συμπληρώματα D3, ubiquinol και ινοσιτολη... Επίσης τη ρώτησα αν είναι καλύτερα να προσπαθήσουμε ξανά αυτό το μήνα με τα "παγάκια" μας και μου είπε εννοείται! Τα έχει περάσει κι εκείνη βλέπετε... 

Εσείς τι λέτε? Να πάω τώρα ή να περιμένω τον άλλο μήνα?! 

Εννοείς να πας για ετ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η satya είπε:

Καλή επιτυχία! Μην ανησυχείς για το κρύωμα κι εγώ ήμουνα κρυωμένη την 1η εβδομάδα της ετ και είμαι έγκυος.

Σου εύχομαι μια μεγάααααλη χοριακή!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Με το καλό να γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Zeta. ζετακι μου φθάνει σιγά σιγά ο καιρός,με το καλό να έρθει το μωράκι σας,σαν χθες το θυμάμαι κι εγώ.

@Magaiver εμείς οι δυο κουκοι είμαστε που κάνουμε διέγερση ή είναι κι άλλη??

@Liveloula88 πως είσαι σήμερα καλύτερα?

@Πιου-πιου @satya αγχωνομαιιιι? να γκρινιαξω?

Γκρίναξε παιδί μου όσο θες! Γι αυτό είμαστε εδώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Θα τα βάλεις σε φυσικό κύκλο ή με προετοιμασία ενδομητρίου? Τι έχετε πει με το γιατρό?

Δεν έχω μιλήσει ακόμα μαζί του, σήμερα αδιαθετησα. Σκέψεις κάνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Zeta. ζετακι μου φθάνει σιγά σιγά ο καιρός,με το καλό να έρθει το μωράκι σας,σαν χθες το θυμάμαι κι εγώ.

@Magaiver εμείς οι δυο κουκοι είμαστε που κάνουμε διέγερση ή είναι κι άλλη??

@Liveloula88 πως είσαι σήμερα καλύτερα?

@Πιου-πιου @satya αγχωνομαιιιι? να γκρινιαξω?

Bloublou μου από το κρύωμα είμαι μια χαρά ευτυχώς....αλλά κάθε φορά που πίνω cyclacur και utrogestan ζαλίζομαι.Τα παίρνατε/παίρνετε και εσείς αυτά τα δύο;αν ναι,νοιωθατε/νοιώθετε και εσείς ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Bloublou μου από το κρύωμα είμαι μια χαρά ευτυχώς....αλλά κάθε φορά που πίνω cyclacur και utrogestan ζαλίζομαι.Τα παίρνατε/παίρνετε και εσείς αυτά τα δύο;αν ναι,νοιωθατε/νοιώθετε και εσείς ετσι;

Εμένα το utrogestan μου έφερνε ζαλάδα και μου είπαν να μην το παίρνω από στόμα, να το βάζω κολπικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Bloublou μου από το κρύωμα είμαι μια χαρά ευτυχώς....αλλά κάθε φορά που πίνω cyclacur και utrogestan ζαλίζομαι.Τα παίρνατε/παίρνετε και εσείς αυτά τα δύο;αν ναι,νοιωθατε/νοιώθετε και εσείς ετσι;

Καλααα εγώ μόλις παίρνω ουτροτζεσταν δε προλαβαίνω να περάσει μισαωρο γυρίζουν όλα κ ταβλιαζομαι στον ύπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η satya είπε:

Το ενδομήτριό σου πως είναι?

Από όσο θυμάμαι τότε που κάναμε υπέρηχους για την ωοληψία, είχε φτάσει μέχρι το 7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Bloublou μου από το κρύωμα είμαι μια χαρά ευτυχώς....αλλά κάθε φορά που πίνω cyclacur και utrogestan ζαλίζομαι.Τα παίρνατε/παίρνετε και εσείς αυτά τα δύο;αν ναι,νοιωθατε/νοιώθετε και εσείς ετσι;

Εγώ αντι για utrogestan έπαιρνα ένεση prolutex και κρέμα vasklor, αλλά θυμάμαι όταν είχα πάρει utrogestan κολπικά δεν είχα ιδιαίτερο θέμα. Πάντως να ξέρεις ότι η προγεστερόνη δημιουργεί την ζαλάδα, θα το συνηθίσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Από όσο θυμάμαι τότε που κάναμε υπέρηχους για την ωοληψία, είχε φτάσει μέχρι το 7

Αυτό είναι σημαντικό να δουν καθώς και την προγεστερόνη σου με εξέταση αίματος. Από εκεί θα εξαρτηθεί εαν θα προχωρήσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εμένα το utrogestan μου έφερνε ζαλάδα και μου είπαν να μην το παίρνω από στόμα, να το βάζω κολπικά 

Βάζω και κολπικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η satya είπε:

Αυτό είναι σημαντικό να δουν καθώς και την προγεστερόνη σου με εξέταση αίματος. Από εκεί θα εξαρτηθεί εαν θα προχωρήσεις

Σ'ευχαριστώ πολύ για τη διευκρίνηση! Αύριο θα κάνω επανάληψη των ορμονολογικών συν νέες βιταμινών. Θα περιμένω και τηλέφωνο από το γιατρό να συνεννοηθούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλααα εγώ μόλις παίρνω ουτροτζεσταν δε προλαβαίνω να περάσει μισαωρο γυρίζουν όλα κ ταβλιαζομαι στον ύπνο.

Εμένα με πιάνει 3 ώρες μετά...αλλά και εχω ρίξει κάτι ύπνους αυτές τις μέρες...ελπίζω αυριο που θα πάω για δουλειά να μη κοιμάμαι όρθια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Βάζω και κολπικά

Από τη στιγμή που έβαλα utrogestan κολπικά δεν είχα ξανά ζαλάδα. Έπαιρνα cyclacur και duphaston από το στόμα, αυτά δεν με πείραξαν καθόλου. Πότε θα κάνεις τη χοριακη σου?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Εμένα με πιάνει 3 ώρες μετά...αλλά και εχω ρίξει κάτι ύπνους αυτές τις μέρες...ελπίζω αυριο που θα πάω για δουλειά να μη κοιμάμαι όρθια ???

Μην ανησυχείς φτιαχνεις κ επιδερμίδα,εγω περίμενα πως κ πως να πάρω γιατί μετά ξυπνουσα φρεσκαδουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Από τη στιγμή που έβαλα utrogestan κολπικά δεν είχα ξανά ζαλάδα. Έπαιρνα cyclacur και duphaston από το στόμα, αυτά δεν με πείραξαν καθόλου. Πότε θα κάνεις τη χοριακη σου?! 

24/5....σε 11 μέρες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

24/5....σε 11 μέρες ?

Α, έχεις λίγες μέρες ακόμα! Αντε με το καλό εύχομαι ένα υπέροχο νούμερο!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μην ανησυχείς φτιαχνεις κ επιδερμίδα,εγω περίμενα πως κ πως να πάρω γιατί μετά ξυπνουσα φρεσκαδουρα.

Θα σκέφτομαι την επιδερμίδα και δε θα παραπονιέμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Α, έχεις λίγες μέρες ακόμα! Αντε με το καλό εύχομαι ένα υπέροχο νούμερο!!! ❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε εσένα ευχομαι αυτή σου η προσπάθεια να έχει επιτυχία....Ευτυχώς αυριο ξεκινάω δουλειά και πιστεύω πως θα περάσουν λιιιιγο πιο γρήγορα οι μέρες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε εσένα ευχομαι αυτή σου η προσπάθεια να έχει επιτυχία....Ευτυχώς αυριο ξεκινάω δουλειά και πιστεύω πως θα περάσουν λιιιιγο πιο γρήγορα οι μέρες ?

Καλύτερα είναι για να απασχολείς το μυαλό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε εσένα ευχομαι αυτή σου η προσπάθεια να έχει επιτυχία....Ευτυχώς αυριο ξεκινάω δουλειά και πιστεύω πως θα περάσουν λιιιιγο πιο γρήγορα οι μέρες ?

Θα περάσουν, ούτε που θα το καταλάβεις! 

Σ'ευχαριστώ! Το ελπίζω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...