Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@marillia δεν με ανησυχεί τόσο ο αριθμός όσο ο όγκος. Μπορεί να ήταν τυχαίο, τι να πω! Μακάρι να βελτιωθεί με τις βιταμίνες! Τι είναι το q10?

Ναι εννοείτε μπορεί κ τυχαίο!!Είχατε 3 μέρες αποχή?Το q10 είναι βιταμίνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μηπως να αρχίσω να ποτίζω και τον δικο μου;;

χαχαχαχα εννοείτε!!Καλό  κάνουν!!Ειδικά αν λόγω δουλειάς δν τρέφεται κ σωστά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

χαχαχαχα εννοείτε!!Καλό  κάνουν!!Ειδικά αν λόγω δουλειάς δν τρέφεται κ σωστά!!

Ναι..Θα τα αρχίσουμε λοιπόν!Μια νέα φρουτοποιία ξεκινάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Ναι εννοείτε μπορεί κ τυχαίο!!Είχατε 3 μέρες αποχή?Το q10 είναι βιταμίνη!!

Είχαμε 5 μέρες αποχή.

@Hope!!! ο άντρας μου έχει διαγνωσμένη κιρσοκήλη α' βαθμού, ελαφριά μορφής δηλαδή. Είχε ελαφριά τραβήγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα στο γιατρό.... Δεν υπαρχει λόγος να το συζητάμε είπε, ήταν πολύ νωρίς... Ίσως τυχαίο, ίσως και να κρύβονται πολλά από πίσω... Γιατί πριν έξι μήνες είχα χάσει τον μπέμπη μου στον πέμπτο μήνα από λάθος γιατρού τελικά και ίσως από την αποξεση να δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα.. Βέβαια συνεχίζω προσπάθειες και αν ξανά συμβεί θα χρειαστεί να κάνω σαλπιγκοφραφια για να δούμε τι συμβαίνει... Μέχρι τότε δεν το συζητάμε είπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Κορίτσια πήγα στο γιατρό.... Δεν υπαρχει λόγος να το συζητάμε είπε, ήταν πολύ νωρίς... Ίσως τυχαίο, ίσως και να κρύβονται πολλά από πίσω... Γιατί πριν έξι μήνες είχα χάσει τον μπέμπη μου στον πέμπτο μήνα από λάθος γιατρού τελικά και ίσως από την αποξεση να δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα.. Βέβαια συνεχίζω προσπάθειες και αν ξανά συμβεί θα χρειαστεί να κάνω σαλπιγκοφραφια για να δούμε τι συμβαίνει... Μέχρι τότε δεν το συζητάμε είπε 

Όλα καλά θα πανε!!!θα έρθει το μωράκι γρήγορα!!!δυστυχώς συμβαίνουν κι αυτές οι ατυχίες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είχαμε 5 μέρες αποχή.

@Hope!!! ο άντρας μου έχει διαγνωσμένη κιρσοκήλη α' βαθμού, ελαφριά μορφής δηλαδή. Είχε ελαφριά τραβήγματα.

@LOULOUdaki!Επειδή τυγχάνει να είμαι άσχετη... Τι είδους ασθένεια είναι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κόρες! Τι κάνετε; 

@Hope!!! Κλείνουν οι φλέβες στον έναν όρχι και δεν αιματώνεται σωστά. Κάπως έτσι.

Καλημερα @LOULOUdaki!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κούκλα μου. Πώς είσαι;

Ειμαι καλά... Εχθές είχα δύσκολη μέρα με έναν δυνατό πονοκέφαλο που δεν παλευόταν... αλλά σήμερα πολύ καλύτερα!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Ειμαι καλά... Εχθές είχα δύσκολη μέρα με έναν δυνατό πονοκέφαλο που δεν παλευόταν... αλλά σήμερα πολύ καλύτερα!!! ?????

Κοριτσάκια μου καλημερα.. @Ρουλακι6 μην στεναχωριεσσι ολα για καποιο λογο γινονται ισως δεν ηταν τυχερο να σκεφτεσαι οτι τουλαχιστον μπορείς και τεκνοποίεις από τι στιγμή που μείνει εγκυος αν τώρα υπάρχει κάποιο πρόβλημα που δεν το πιστεύω σίγουρα αργά ή γρήγορα θα το Βρείτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Μια άλλη μέρα είναι σήμερα...Ας ευχηθούμε καλύτερη από την χτεσινή!Χτες πρέπει να είχε πανσέληνο...Σας επηρεάζει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Μια άλλη μέρα είναι σήμερα...Ας ευχηθούμε καλύτερη από την χτεσινή!Χτες πρέπει να είχε πανσέληνο...Σας επηρεάζει;;

Καλημέρα κορίτσι μου για μένα όλο το χρόνο πανσέληνο εχει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου καλημερα.. @Ρουλακι6 μην στεναχωριεσσι ολα για καποιο λογο γινονται ισως δεν ηταν τυχερο να σκεφτεσαι οτι τουλαχιστον μπορείς και τεκνοποίεις από τι στιγμή που μείνει εγκυος αν τώρα υπάρχει κάποιο πρόβλημα που δεν το πιστεύω σίγουρα αργά ή γρήγορα θα το Βρείτε 

Ειμαι σίγουρη πως όλα καλά θα πάνε... Εμείς να ήμαστε καλά και το μωράκι θα έρθει όταν αυτό θέλει.. Καλημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Μια άλλη μέρα είναι σήμερα...Ας ευχηθούμε καλύτερη από την χτεσινή!Χτες πρέπει να είχε πανσέληνο...Σας επηρεάζει;;

καλημέρα κοριτσι ! ναι εμενα με επηρεάζει πολύ !! κ απο οτι καταλαβαινω όλες μας ! ειμαστε λιγο κακοκεφες σήμερα....? δεν βλέπω κίνησηηηη

εγω 28η μέρα σημερα πονάει κοιλιά κ στηθος πολύ, μέχρι αυριο θα εχει έρθει, ψυχολογια στα τάρταραααα,

τουλάχιστον να αλλαξει λιγο ο καιρος βρε κοριτσια να μας αλλαξει κ τη διαθεση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Μια άλλη μέρα είναι σήμερα...Ας ευχηθούμε καλύτερη από την χτεσινή!Χτες πρέπει να είχε πανσέληνο...Σας επηρεάζει;;

Δεν ξέρω αν φταίει η πανσέληνος ή ότι όλο το ΣΚ ψόφησα στις δουλειές, πάντως χθες ήμουν κομμάτια.

Έκανα σήμερα γυναικολογική εξέταση και υπέρηχο. Όλα φυσιολογικά, πεντακάθαρα, δόξα τω Θεώ! Μου'φυγε ένα άγχος. Έχω κι ένα ωοθυλάκιο που ωριμάζει στην αριστερή ωοθήκη. Οπότε μάλλον το έντερο με ενοχλεί. Δεν το έχω σε τίποτα να πάω και σε ένα γαστρεντερολόγο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δεν ξέρω αν φταίει η πανσέληνος ή ότι όλο το ΣΚ ψόφησα στις δουλειές, πάντως χθες ήμουν κομμάτια.

Έκανα σήμερα γυναικολογική εξέταση και υπέρηχο. Όλα φυσιολογικά, πεντακάθαρα, δόξα τω Θεώ! Μου'φυγε ένα άγχος. Έχω κι ένα ωοθυλάκιο που ωριμάζει στην αριστερή ωοθήκη. Οπότε μάλλον το έντερο με ενοχλεί. Δεν το έχω σε τίποτα να πάω και σε ένα γαστρεντερολόγο ?

Τι μέρα είσαι? Και πόσο ήταν το ωοθυλακιο??. Και εγώ έχω για αύριο άγχος για τον υπέρηχο. Να δω αν μεγάλωσε κάποιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι μέρα είσαι? Και πόσο ήταν το ωοθυλακιο??. Και εγώ έχω για αύριο άγχος για τον υπέρηχο. Να δω αν μεγάλωσε κάποιο. 

Αν σου πω ότι δεν τον ρώτησα... μου είπε απλώς ότι ωριμάζει. Είναι και νωρίς βέβαια για μένα, 9η μέρα σήμερα. Πάντως έτσι όπως το είδα, πρέπει να είναι γύρω στα 12 χιλ. (Μίλησε η πείρα ?). Ενδομήτριο μια χαρά, όλα καλά. Ήμουν τόσο αγχωμένη μήπως δει τίποτα περίεργο, που του έδωσα λάθος διεύθυνση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αν σου πω ότι δεν τον ρώτησα... μου είπε απλώς ότι ωριμάζει. Είναι και νωρίς βέβαια για μένα, 9η μέρα σήμερα. Πάντως έτσι όπως το είδα, πρέπει να είναι γύρω στα 12 χιλ. (Μίλησε η πείρα ?). Ενδομήτριο μια χαρά, όλα καλά. Ήμουν τόσο αγχωμένη μήπως δει τίποτα περίεργο, που του έδωσα λάθος διεύθυνση ?

???Κατάλαβα... Εγώ φαντάσου 17η ημέρα και είχα 9 χιλιοστά και 3 6αρια...δεν θα μεγαλώσουν ποτέ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

???Κατάλαβα... Εγώ φαντάσου 17η ημέρα και είχα 9 χιλιοστά και 3 6αρια...δεν θα μεγαλώσουν ποτέ ???

Όχι μωρέ θα μεγαλώσει. Απλά θα κάνεις μεγάλο κύκλο. Εφόσον έχεις τακτικό κύκλο θεωρώ ότι κάνεις κανονική ωορρηξία. Αλλά την κάνεις αργά. Αλλά μία στο εκατομύριο να μην σπάει το ωοθυλάκιο, υπάρχει λύση. Έτσι έμεινε έγκυος φίλη μου. Και με την πρώτη μάλιστα. 

Αφού μου λες ότι έχεις 1 μεγάλο και τρία μικρότερα, δεν έχεις πολυκυστικές. Απλά κάνεις μεγάλους κύκλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Όχι μωρέ θα μεγαλώσει. Απλά θα κάνεις μεγάλο κύκλο. Εφόσον έχεις τακτικό κύκλο θεωρώ ότι κάνεις κανονική ωορρηξία. Αλλά την κάνεις αργά. Αλλά μία στο εκατομύριο να μην σπάει το ωοθυλάκιο, υπάρχει λύση. Έτσι έμεινε έγκυος φίλη μου. Και με την πρώτη μάλιστα.

Ε ναι βασικά πάμε τώρα λίγο να δούμε μέχρι που πάει... Στο επόμενο ελπίζω να μου πει να κάνουμε κάτι παραπάνω..... Τώρα δεν άντεξα κ έκανα ένα τεστακι ωορρηξιας που είχα..... Ήταν ψιλοθετικουλι. Αλλά όχι τόσο θετικό όσο το κόκκινο.... Απλά φοβάμαι με το να αργεί τόσο να μην είναι καλό το ωοθυλακιο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι βασικά πάμε τώρα λίγο να δούμε μέχρι που πάει... Στο επόμενο ελπίζω να μου πει να κάνουμε κάτι παραπάνω..... Τώρα δεν άντεξα κ έκανα ένα τεστακι ωορρηξιας που είχα..... Ήταν ψιλοθετικουλι. Αλλά όχι τόσο θετικό όσο το κόκκινο.... Απλά φοβάμαι με το να αργεί τόσο να μην είναι καλό το ωοθυλακιο.. 

Πόσο θετικούλι δηλαδή; Λίγο πιο αχνό απο τη γραμμή ελέγχου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Πόσο θετικούλι δηλαδή; Λίγο πιο αχνό απο τη γραμμή ελέγχου;

Ναι.. Έτσι ήταν κ το περασμένο κύκλο τη ιδια μέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με θετικό ωορρηξιας χθες βράδυ, αργά το έκανα κι ήταν πολύ έντονο, επαφές σήμερα και αύριο είναι οκ φαντάζομαι εεε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...