Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μόλις με πήραν!369!τώρα θα πάρω τον γιατρό μου!παίρνεις τίποτα?εγώ σίδηρο με φιλισιν και σαλοσπιρ.

Τέλεια άρα είναι πια βεβαιωμένη.

Τα άλλα παιδάκια σου πόσο χρονών είναι;

Παίρνω φολικό και ασβέστιο.επαιρνα σίδηρο αρκετό καιρό ε τώρα από Δευτέρα θα μου τα αλλάξει όλα χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια αύριο θα κλείσω ραντεβού με ένα καινούργιο γυναικολόγο και ενδοκρινολογο, για την προλακτίνη... Με τον γυναικολόγο θα δούμε πως πάει το ωάριο σε φυσικό κύκλο και να δούμε πως πάει κ τι γίνεται. ? Είμαι προετοιμασμενη για όλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια στο σκούπισμα είδα ένα συμπαγές κομματάκι παλιό αίμα πηχτό (μπλιαχ). 21η μέρα!!! Αν υποψιαστώ ότι θα μου έρθει τώρα, θα πάθω κατάθλιψη!!!

Αυτές τις μέρες πάτησα ξυπόλητη στα κρύα πλακάκια, λέτε να κρύωσα; Η αλήθεια είναι έχω ψιλοενοχλήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια στο σκούπισμα είδα ένα συμπαγές κομματάκι παλιό αίμα πηχτό (μπλιαχ). 21η μέρα!!! Αν υποψιαστώ ότι θα μου έρθει τώρα, θα πάθω κατάθλιψη!!!

Αυτές τις μέρες πάτησα ξυπόλητη στα κρύα πλακάκια, λέτε να κρύωσα; Η αλήθεια είναι έχω ψιλοενοχλήσεις.

Πόσες μέρες κύκλο έχεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Πόσες μέρες κύκλο έχεις ;

Έλα ντε. Αυτό το μήνα δεν έκανα τεστ ωορρηξίας. Πονάκια είχα 11η μέρα, άρα 26 27 ημερών θα είναι ο κύκλος μου μάλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Έλα ντε. Αυτό το μήνα δεν έκανα τεστ ωορρηξίας. Πονάκια είχα 11η μέρα, άρα 26 27 ημερών θα είναι ο κύκλος μου μάλλον...

Μπορεί να είναι κάτι άλλο που ξέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

Μπορεί να είναι κάτι άλλο που ξέρεις 

Όχι για καλό πάντως για μένα την γκουρού της γκαντεμιάς ???

Αστειεύομαι, οκ, υπάρχουν και χειρότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Τέλεια άρα είναι πια βεβαιωμένη.

Τα άλλα παιδάκια σου πόσο χρονών είναι;

Παίρνω φολικό και ασβέστιο.επαιρνα σίδηρο αρκετό καιρό ε τώρα από Δευτέρα θα μου τα αλλάξει όλα χιχι

Άσε έτρεμα όταν σήκωσα το τηλ!!!!!9 και 6 είναι σε ηλικίες!τη Δευτέρα θα ακούσεις και καρδουλα!!!τελειααα

Εγώ περιμένω οδηγίες από το γιατρό τώρα!

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Ε.Γ.Α. τέλεια η χοριακή σου, αυτή η εγκυμοσύνη είναι η τυχερή σου κοριτσάκι μου, με το καλό!!!

 

 

Απ το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί!!!!!!!πότε περιμένεις εσύ???

 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

@Ε.Γ.Α. συγχαρητήρια εύχομαι να μας φέρεις τύχη αυτό το μήνα....μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι.

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!μακάρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Απ το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί!!!!!!!πότε περιμένεις εσύ???

Υπολογίζω Σ/Κ αν δεν έρθει νωρίτερα η τρισκατάρατη!!! Έως Τρίτη το αργότερο αλλά δε νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Υπολογίζω Σ/Κ αν δεν έρθει νωρίτερα η τρισκατάρατη!!! Έως Τρίτη το αργότερο αλλά δε νομίζω.

Εύχομαι τα καλύτερα!!!!!να μην έρθει καθόλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Όχι για καλό πάντως για μένα την γκουρού της γκαντεμιάς ???

Αστειεύομαι, οκ, υπάρχουν και χειρότερα.

Τα δικά μου είναι τα χειρότερα εγώ είμαι μεγάλη γκατεμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ δεν θα έκανα αλλά είναι υποκειμενικό στο καθένα.... Πολυβιταμινες είναι ειδικές για την σύλληψη. Δεν είναι απλές πολυβιταμινες. 

Βρήκα τις Pregnacare Conception αυτές παίρνετε κ οι υπόλοιπες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

Βρήκα τις Pregnacare Conception αυτές παίρνετε κ οι υπόλοιπες? 

Ρώτησα σήμερα σε ένα φαρμακείο 18ευρω δεν τις πηρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Ρώτησα σήμερα σε ένα φαρμακείο 18ευρω δεν τις πηρα

Τις βρήκα σε ηλεκτρονικό φαρμακείο από 18,98 προσφορά 11,39 έχει 30 ταμπλέτες μέσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τη παρεούλα, κορίτσια εχθές γυρίσαμε Γερμανία. Απο σήμερα επιστροφή στη δουλειά και τη καθημερινότητα. Όποτε γυρνάω από Ελλάδα στη Γερμανία, τις πρώτες ημέρες είμαι μουδιασμένη και κάπως στεναχωρημένη. Τεσπα, το καλό της υπόθεσης είναι ότι έγιναν αρκετές εξετάσεις και το ευχάριστο είναι ότι βγήκαν καλές. Ας ελπισω το 2019 να  σταθεί τυχερό και να αποκτήσουμε όλες μας παιδάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μέχρι 25 κ έχω 36...μολις πήρα τα αποτελέσματα ? βέβαια κ πριν 5 χρόνια ήταν πιο ψιλή η τιμή. Κ γενικά μετά έκανα κ αξονικες εγκεφάλου. Αλλά βγήκαν όλα φυσιολογικά. Κ τότε θυμάμαι επειδή ήμουν αγχωμένη αυξήθηκε κ σε 2 ώρες που ήμουν καλύτερα πήγε στα φυσιολογικά η τιμή... Ίσως ήμουν αγχωμένη κλασσικά. 

Πολύ πιθανόν να ζητήσουν επανάληψη!!Υπάρχει χαπάκι που την ρίχνει!Νομίζω λέγεται dostinex!!!Ολά καλά θα είναι!!Με το καλό ο υπέρηχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Χαιρετώ τη παρεούλα, κορίτσια εχθές γυρίσαμε Γερμανία. Απο σήμερα επιστροφή στη δουλειά και τη καθημερινότητα. Όποτε γυρνάω από Ελλάδα στη Γερμανία, τις πρώτες ημέρες είμαι μουδιασμένη και κάπως στεναχωρημένη. Τεσπα, το καλό της υπόθεσης είναι ότι έγιναν αρκετές εξετάσεις και το ευχάριστο είναι ότι βγήκαν καλές. Ας ελπισω το 2019 να  σταθεί τυχερό και να αποκτήσουμε όλες μας παιδάκι. 

Θα έρθει!!!είναι τυχερό το 2019!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Θα έρθει!!!είναι τυχερό το 2019!!!!

Καλή προσαρμογή κορίτσι μου και εγώ που ήμουν εδώ ζοριζομαι

Εύχομαι να έρθει και το μωράκι 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλή προσαρμογή κορίτσι μου και εγώ που ήμουν εδώ ζοριζομαι

Εύχομαι να έρθει και το μωράκι 

 

Ε.Γ.Α μου και egw μου, είστε τα γουρακια μας για το 2019 ?❤☘☘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Τις βρήκα σε ηλεκτρονικό φαρμακείο από 18,98 προσφορά 11,39 έχει 30 ταμπλέτες μέσα. 

Μπορείς να μου πεις σε ποιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Μπορείς να μου πεις σε ποιο; 

Μπες στον σκρουτζ και βρες τα. Έχει διάφορες τιμές. Εγώ από κει τα παραγγέλνω.... ? Καλημέρα... Σήμερα εμείς δεν ανοίξαμε το σχολείο. Οπότε πάω να ξανά χουχουλιασω. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...